• Хіт продаж
 • Уцінені товари
 • Акція

Корисні статті

Найкраще Спорт Харчування в інтернет-магазині Mega-mass Україна 2023

Дедалі частіше можна помітити, як дедалі більше людей переходять саме до здорового способу життя. При цьому це не лише обмежується правильним харчуванням, а й додатковою активністю, фізичними навантаженнями тощо. Зрозуміло, що за значних за навантаженням тренувань звичайної їжі може просто не вистачити для повноцінного відновлення, тож у такому разі на допомогу приходить спортхарчування, тобто добавки, основна мета яких доповнити наш раціон необхідними макро- та мікроелементами. Тому, якщо мова йде про брак поживних речовин, спортивне харчування купити початківцю допоможе краще увійти в тренувальний процес та досягнути поставлених цілей.

Що таке спортивне харчування і які бувають види?

Досить часто в нашому житті ми чуємо терміни "спортивне харчування", однак, що ж він собою являє. Спортивне харчування в загальному розумінні можна охарактеризувати як певний різновид харчових добавок, які виробляють і використовують люди, схильні до ведення активного способу життя, які займаються спортом і націлені на досягнення певного результату. Однак чи дійсно це все цим і обмежується? - Відповідь, однозначно ні.

При цьому, якщо ми подивимося на ритм нашого життя, то нерідко можемо помітити як за день доволі часто бракує часу, щоб просто поїсти в адекватних об'ємах їжу, перш за все, щоб бодай отримати той мінімум основних макро- (білків, жирів і вуглеводів) та мікронутрієнтів (жирні кислоти, вітаміни, мінерали). Саме в цьому разі на допомогу приходить так зване спортивне харчування.

Якщо ж запитати у хоч трохи обізнаної людини, яка відвідує магазини спортивного харчування, про цю групу товарів, то перше, про що вона згадає - це саме протеїн, проте це далеко не кінець цього списку. І так, почнемо по порядку:

 • Протеїн перекладається з англійської, як білок і є досить важливим структурним елементом у нашому організмі, потрапивши в наш організм, він розпадається до амінокислот, які він і використовує для оновлення органів, для побудови наших м'язів. Щодо норм на день, перш за все, слід враховувати безліч чинників - однак, якщо узагальнити, то мінімально це 0,8 г на 1 кг ваги, а в середньому 1,5-2 г., для людей, які тренуються та ведуть активний спосіб життя, щоб комфортно себе почувати.
 • Гейнер або панацея для досить худих хлопців. Являє собою вуглеводно-білкову суміш, використовується людьми, що займаються спортом для додаткового підкріплення організму енергією, а також збільшення добової калорійності раціону.
 • Амінокислоти - простими словами, це цеглинки, з яких наш організм будує м'язи, сполучну тканину, оновлює структуру зв'язок і сухожиль, а також використовуються для підтримання належного стану імунітету та загального відновлення організму.
 • Креатин - різновид спортивного харчування, який зазвичай застосовують для підвищення силових показників тих, хто займається в тренажерному залі. Наразі існує доволі багато різних форм креатину, які відрізняються складом, за рахунок чого мають певні переваги та недоліки, проте радимо звернути Вашу увагу саме на класичний моногідрат креатин, доволі дієвий та доступний варіант.

Види спортивного харчування

 • Жироспалювачі, тобто БАДи, що покращують процеси спалювання жирів з подальшим схудненням. Існує чимало різновидів, з різним механізмом дії та впливом на наш організм, сюди можна віднести менш шкідливу побічну дію, як-от Л-карнітин або CLA, або сильнішого спрямування - термогеніки чи комплексні жироспалювачі. Однак, перш за все, слід усвідомити, що більшою мірою в жироспалювачах присутні сильнодіючі речовини, тому їх краще застосовувати досвідченим спортсменам.

Не варто забувати і про вітаміни та мінерали, оскільки, як би ми добре не харчувалися, проте з огляду на технологію виробництва сучасних продуктів, підібрати всі потрібні мікроелементи дуже важко, тому на допомогу вдаються саме вітамінно-мінеральні комплекси, що допоможуть будь-якій людині підібрати всі потрібні компоненти та уникнути можливого дефіциту в організмі.

Окрім перерахованих товарів на сайті, а також у магазинах Mega-mass.ua, ви зможете знайти досить насичений асортимент різноманітних БАДів, починаючи від базових мультивітамінних комплексів, закінчуючи добавками для підвищення тестостерону й окремими мікроелементами. 

Які Плюси та Мінуси є в Спортивному харчуванні?

Купуючи товар, кожна людина ретельно його вивчає, враховує сильні та слабкі сторони, щоб зробити справді нормальну покупку, аналогічно і зі спортивним харчуванням чи вітамінами, слід бути уважним і зважувати позитивні та можливі негативні сторони конкретної продукції. Саме врахування усіх аспектів добавок обираючи спортивне харчування Україна дозволить вам купити ідеальне доповнення вашого раціону, що покращить прогрес на тренуванні, або ж просто підтримає здорове самопочуття.

З якими плюсами чи мінусами можна зіткнутися під час вибору спортхарчування або вітамінів?

 

Переваги Недоліки
✅ Зручність у використанні - сьогодні значна частина спортивного харчування представлена не тільки в порошку або рідині, а й навіть у формі капсул або таблеток, як вітаміни, що збільшує мобільність у використанні, тепер найнеобхідніше дуже зручно брати з собою. ❌ Ціна - частина позицій наразі залишається за помірною ціною, однак, станом на сьогоднішній день дедалі більше спортивного харчування та вітамінів зростає у вартості з огляду на здорожчання виробництва, тож більш імениті бренди будуть порівняно дорожчими.
✅ Поліпшення якості життя - не секрет, що для гарного самопочуття справді потрібно правильно харчуватися та вести додаткову активність. Однак, з огляду на сучасні методи виробництва низки продуктів, у них може не вистачати всіх необхідних поживних речовин, які можна компенсувати, вживаючи спортивне харчування або вітаміни. ❌ Можливі розлади шлунка та метеоризм - частина спортивного харчування та деякі добавки від надмірного вживання можуть викликати побічні ефекти. Насамперед ідеться про надмірне разове вживання протеїну, гейнеру, л-карнітину, клітковини, магній цитрату, тобто добавки та спорт піт мають вживатися з огляду на потребу, щоб вони справді приносили користь організму.
✅ Велика варіативність у підборі необхідних елементів - асортимент інтернет-магазину Mega-mass.ua досить широкий за різними позиціями, тому можна з легкістю підібрати доцільну альтернативу для періодичної зміни звичайних продуктів харчування. ❌ Надмірне перезбудження ЦНС і проблеми зі сном - тут ідеться саме про некоректне або надмірне вживання передтренів і комплексних жироспалювачів, які додатково стимулюють наш організм.
✅ Досить швидкий ефект від прийому - все спортивне харчування і вітаміни досить швидко засвоюються нашим організмом, тому очікувати ефекту доведеться недовго. Випивши порцію гейнера, ви найближчим часом відчуєте ситність, вживши перед тренувальним комплексом - прилив сил, а мелатонін - буквально за 30 хв легку сонливість. ❌ Можливість отримання передозування вітамінів, а саме жиророзчинних, тому що вони можуть накопичуватися в нашому організмі, тому, обираючи дозування, слід зважати на потреби організму та загальне самопочуття.
✅ Висока якість спортивного харчування та вітамінів - купуючи потрібну позицію, ви можете бути певні, що в нашому асортименті знаходить якісна продукція, яка відповідає певним стандартам, тож споживаючи ви отримуєте користь. -
✅ Великий діапазон дозувань - спортивне харчування і вітаміни досить варіативні в цьому плані, тому можна підібрати гейнер, протеїн, амінокислоти або вітаміни, з огляду на нагальні потреби вашого організму. -

 

Каталог спортивного харчування та бадів у магазині Мега Масс

Сьогодні дедалі більше людей відкриває для себе питання власного самопочуття та доповнення раціону різним спортивним харчуванням, а також вітамінами. Тому щодня бажаючих купити спортивне харчування Україна стає дедалі більше, проте отримати бажаний товар не завжди є простою справою. Мережа магазинів Mega-mass.ua завжди намагається йти в ногу з часом, тому пропонує покупцям великий вибір різних позицій для досягнення поставленої мети, зокрема:

Протеїни

Протеїн – це дуже важлива складова нашого раціону харчування, яку досить часто ми можемо недоотримувати через не зовсім збалансоване харчування, тому на допомогу приходить добавка. Прийом протеїну надає відчуття ситості, сприяє відновленню після тренувань, а також захищає наші м'язи від руйнування. Саме тому, дане спортивне харчування для набору м’язової маси користується неймовірним попитом серед людей, які лише розпочинають свій шлях у побудові тіла мрії. Сьогодні їх чимало, тому на нашому сайті ви можете знати такі різновиди:

Протеїн та його різновиди

 • Сироватковий протеїн – одне з ідеальних джерел білка для нашого організму, дає змогу поліпшити відновлення після тренувань, має високу швидкість і легкість засвоєння. Виготовляється із сироватки молока, тому залишається досить доступним за ціною.
 • Комплексний протеїн – оптимальний вибір для ситного перекусу, протеїн, що містить поєднання різних видів білка, - частина засвоюється швидше, інша частина довше, що дає організму необхідне насичення на тривалий період і запобігає катаболізму. Під час виробництва часто використовують мікс сироваткового, казеїнового та яєчного білків.
 • Казеїновий протеїн , який найдовше засвоюється в нашому організмі (4-8 годин), тому його зазвичай п'ють на ніч. Надає організму необхідний матеріал для відновлення та набору м'язової маси, що особливо доцільно для бодібілдерів.
 • Соєвий протеїн – рослинний білок для людей, які не вживають їжу тваринного походження, або для тих, хто погано засвоює лактозу, надає відносно тривалу ситність і насичує організм частиною необхідних амінокислот. Виготовляють із бобів сої та піддають очищенню, щоб позбутися зайвих складових.
 • Протеїн концентрат , одержуваний із сироватки молока, але такий, що пройшов неповне очищення, тому трапляється невелика кількість молочного цукру і жиру. Як доповнення раціону білком найоптимальніший вибір, якщо немає проблем із лактозою, оскільки легко засвоюється і доступний за ціною.
 • Протеїн ізолят – очищений сироватковий протеїн від жирів і цукру, оптимальний вибір під час схуднення, професійних спортсменів або для людей, які погано засвоюють молочну продукцію. Досить швидко засвоюється, тому покращує відновлення організму після тренувань.

Гейнери

Як набрати бажану масу? - це актуальне питання для багатьох новачків у залі. Саме харчування часто виступає перешкодою для значної частини людей і в цьому випадку приходить на допомогу гейнер – вуглеводно-білкова суміш для відбору калорійності та необхідних компонентів, щоб набрати загальну вагу. Це все досягається за рахунок відчутної порції вуглеводів та протеїну у кожній порції гейнеру, що робить дане спортивне харчування для набору ваги одним із кращих виборів для новачка. Є багато різновидів, однак у нас ви знайдете основні:

 • Низькобілковий гейнер – здебільшого є продуктом, у якому основна увага приділяється саме простим вуглеводам, які досить швидко засвоюються в організмі та дають додаткову енергію для відновлення. Білка в складі не дуже багато і коливається в межах 10-14 г на 100 г.
 • Середньобілковий гейнер "золотої середини", в якому білки і вуглеводи перебувають в оптимальних пропорціях, і порція такого гейнера за змістом нагадуватиме середній прийом їжі. У таких гейнерах білка буде 15-24 г на 100 г.
 • Високобілковий гейнер – добавка, яка допоможе відредагувати незбалансоване харчування, особливо якщо ви протягом дня пропускаєте прийоми їжі, або якщо хочете набирати сухішу масу та мати гарне тіло. На 100 г у такому гейнері буде 25 г і більше білка.

Амінокислоти та Bcaa

Амінокислоти – це спортивне харчування для зростання м'язів, яке реально може вам допомогти краще спрогресувати на тренуваннях. Значна крепатура після тренування, повільне та неповноцінне відновлення зазвичай трапляється за незбалансованого харчування та нестачі потрібних амінокислот, серед яких можна виділити ВСАА - 3 основних незамінних, які оберігають м'язи від руйнування та покращують відновлення. Нині в інтернеті можна знайти багато цікавих варіантів, проте пропонуємо подивитися основні різновиди:

 • Чисті ВСАА – являють собою поєднання 3-х незамінних амінокислот, які спрямовані на підтримку під час тренування і краще відновлення;
 • Bcaa з глютаміном – ВСАА до яких додали ще глютамін, саме він дає змогу захистити м'язи від руйнувань під час надмірних навантажень, а також зменшує прояви крепатури. №1 при схудненні, щоб позбуваючись жиру, не позбутися надмірно м'язів;
 • Bcaa вітаміни і мінералами - ВСАА в яких у складі можуть міститися додатково вітаміни і частина мінералів для кращої продуктивності на тренуванні, найкраще підійде під час циклічних тренувань, наприклад, кросфіт, ігрові види спорту, бойові мистецтва;
 • Bcaa Energy – ВСАА з більш розширеним комплексом, де можуть бути присутніми добавки для додаткової стимуляції організму на тренуванні, тому їх доцільно вибирати, якщо ви відчуваєте помірну в'ялість на тренуванні.

Креатин

Як збільшити силу? - питання, що цікавить значну кількість хлопців, які приходять займатися в тренажерний зал. Однією з добавок приросту силових показників, що дійсно працюють на всі 100%, є креатин - добавка, яка дає змогу виконати більший обсяг роботи, у такий спосіб створюючи сприятливі умови для прогресу та росту м'язів. Значна частина онлайн площадок, які продають спортивне харчування каталог креатину роблять не достатньо широким, тому інколи можна зіштовхнутися з проблемою вибору, коли бажаного виробника чи різновиду немає у наявності, проте сайт Mega-mass розмістив найбільш популярних виробників, що дозволить без проблем відшукати необхідну позицію. Пропонуємо вибрати свій робочий варіант з найбільш популярних підкатегорій:

 • Креатин моногідрат – найпопулярніший і перевірений варіант креатину для поліпшення силових показників, прогресу, а також більш продуктивного тренування. Креатин моногідрат затримує додаткову кількість води в м'язах, найкращий вибір під час роботи на силу.
 • Креатин ТСМ , до якого додали яблучну кислоту, вона покращує засвоєння креатину в організмі, а також сприяє виведенню молочної кислоти з м'язів, тому добре підійде під час тренувань на витривалість.
 • Креатин у таблетках/і капсулах - може бути в різних формах, добре сприймається в організмі і досить зручний у використанні для частини людей, але мінус, оскільки для робочої порції потрібно пити в середньому 5 капсул або таблеток.
 • Креалкалін креатин – поєднання різних форм креатину, що забезпечує хорошу чутливість організму від вживання, мінімально затримує воду і досить ефективно для поліпшення силових показників, добре підійде для тих, хто хоче щось нове після вживання моногідрату.

Креатин моногідрат у порошку

Жироспалювачі

Люди з надлишковою вагою досить часто планують спортивне харчування купити Україна для більш швидкого ефекту у схудненні, проте для вирішення даної проблеми можна використовувати багато різних позицій. Боротьба із зайвими кілограмами не завжди дається легко, тому частина людей обирає для додаткового ефекту жироспалювачі – добавку, яка дає змогу легше використовувати жир як енергію, стимулює організм і прискорює обмін речовин. Пропонуємо вашій увазі найбільш популярні та ефективні позиції:

 • Л карнітин – вітаміноподібна речовина, яка допомагає полегшити використання жирів як енергії, а також додає більше енергії на тренуванні, може бути великий вибір у формі рідини, капсул або таблеток.
 • Комплексні жироспалювачі – багатокомпонентні добавки, що містять екстракти перців, а також інші добавки, які додають енергії, покращують обмін речовин, а також розігрівають тіло, створюючи сприятливі умови для схуднення.
 • Жироспалювачі в шотах - зручні порційні варіанти жироспалювачів, які можуть додавати більше енергії та сил, а також сприяти кращому схудненню організму.

Хондропротектори

Дискомфорт і болі в суглобах або зв'язках - проблема, з якою стикається дедалі більше людей у різному віці, тому для підтримання і відновлення суглобово-зв'язкового апарату часто використовують хондропротектори . Вони покращують живлення суглобів, хрящів і зв'язок, а також стимулюють їхнє відновлення. Якщо ж ви зіштовхнулися з дискомфортом у колінах радимо купити спортивне харчування в Україні, яке допоможе у відновленні хрящів, суглобів і між суглобної рідини. Для підтримання належної рухливості можна використовувати різні добавки, як ви знайдете в наступних підкатегоріях:

 • Колаген – білок, який організм використовує для поліпшення живлення шкіри та зміцнення волосся, а також для підтримання стану суглобів і зв'язок, представлений у різних формах випуску та фасування.
 • Глюкозамін хондроїтин МСМ – базовий хондропротектор для підтримки стану суглобів і зв'язок, а також зняття помірних больових відчуттів.
 • Комплексні хондропротектори – багатокомпонентні добавки з високим дозуванням, ефективно борються із запаленням, знімають дискомфорт, а також покращують стан суглобово-зв'язкового апарату.

Однак, окрім спортивного харчування, у нас ви зможете знайти великий вибір вітамінно-мінеральних комплексів і Омега 3 жирних кислот у різній концентрації для поліпшення загального самопочуття. Значний перелік окремих вітамінів і мінералів, наприклад, біотин, фолієва кислота, магній цитрат та інші якісні форми, кальцій, цинк, залізо та багато іншого.

На полицях представлена широка лінійка вітамінів для дітей - мультивітаміни, дитяча омега 3, дитячий магній і кальцій, вітамін D3. Безліч добавок для сну і заспокоєння ЦНС - 5-HTP, мелатонін, GABA, ашвагандха тощо. Широка лінійка тестобустерів і великий вибір потужних антиоксидантів.

Для успішного тренування у нас великий вибір фітнес гумок, магнезії, рукавичок для фітнесу, пляшок і шейкерів, і ще багато іншого корисного спортивного інвентарю.

Протипоказання при застосуванні спортхарчування і бадів

Обираючи спортивне харчування Україна низькі ціни не мають стати основним фактором для купівлі, оскільки для окремих людей неконтрольоване вживання добавок у великих кількостях може мати негативні наслідки. Вживаючи будь-який продукт, слід враховувати низку важливих аспектів, зокрема потреби організму, стиль життя, режим харчування, вік і багато іншого. Спортивне харчування і вітаміни, бади, насамперед, виступають доповненням раціону харчування тими елементами, яких нам бракує зі звичайних продуктів, але під час вибору слід дотримуватися стандартних правил.

Не рекомендується вживати спорт піте і бади дітям до 18 років, а також вагітним і в період грудного вигодовування, людям з харчовими алергіями або розладом шлунково-кишкового тракту. Перед застосуванням слід порадитися з лікарем, а також дієтологом або тренером.

Як правильно вибрати спорт харчування для тренувань?

Багато хто, коли ухвалює рішення купити спортивне харчування, не знає, на що саме буде доречним звернути увагу під час вибору, які особливості притаманні тій чи іншій добавці. Однак, перш за все, потрібно для себе визначити мету, яку Ви хочете досягти.

Наприклад, якщо вам потрібно підвищити силові показники або збільшити масу тіла , то насамперед слід переглянути власний раціон харчування та за потреби застосувати гейнер чи протеїн, для підбору калорій чи будівельного матеріалу для тіла відповідно. Зокрема, доцільно буде також використовувати креатин, який додасть додатково енергії та сили під час тренувань.

Якщо ж мета навпаки схуднути, то знову ж таки, все починатиметься з вашого раціону, тобто, в даному випадку потрібно знизити калорійність, однак підвищити вміст білкових продуктів, і оскільки не всім просто жувати суху курячу грудку, на допомогу може прийти саме протеїн. За допомогою подібного спортивного харчування людина має змогу підібрати необхідну для неї кількість білка, випивши смачний коктейль, що був виготовлений на основі натуральних продуктів, який принесе чималу користь і насичення для нашого організму.

У разі, якщо вас спіткали певні специфічні проблеми, приміром больові відчуття в суглобах або зв'язках, то можна скористатися хондропротекторами. Таким чином, елементи, які перебувають у складі комплексних хондропротекторів, не тільки допомагають зняти больові відчуття, а й сприяють відновленню пошкодженої ділянки, що надалі принесе полегшення й одужання.

Таким чином можна підсумувати, що при виборі спортивного харчування завжди потрібно дивитися в той бік, куди показує вектор вашої мети. Однак якщо не до кінця впевнені у вашому виборі, то Ви завжди можете скористатися допомогою і порадою консультантів магазинів Mega-mass.ua, які з радістю дають вичерпну інформацію з ваших питань, а також особливо приємно вас здивують ціни на спортивне харчування..

Бренди спортивного харчування та бадів в Україні

Сьогодні питання якості та варіативності вибору стоїть на першому місці для більшості людей, саме тому ми, Mega-mass.ua, зібрали різноманітні бренди спортивного харчування і вітамінів. У нас ви знайдете якісних виробників з Америки, Європи і навіть України, товар представлений у різних цінових категоріях і фасуванні, тому ви з легкістю зможете підібрати потрібний для вас товар за вигідною ціною.

Однак, на що слід звертати увагу в перший момент? - Пропонуємо найкращих виробників, яким ви дійсно можете довіряти.

Огляд ТОП-20 найкращих брендів виробників спорт харчування та вітамінів

 1. Optimum Nutrition – американський виробник з багаторічним досвідом існування, спеціалізується на виготовленні спортивного харчування, особливо популярний завдяки протеїну, гейнеру, креатину та амінокислотам, ціна на продукцію дещо висока.
 2. BSN – ще один американський виробник, який отримав визнання за гідну якість, а також свої насичені смаки, найбільшу популярність принесли протеїн - Syntha-6, ВСАА - Amino-X, передтренувальний комплекс NO-xplode, чимала вартість продукції.
 3. Kevin Levrone – відносно молодий американо-польський бренд, який досить швидко розвивається і може порадувати цікавими позиціями, як-от протеїн, гейнер, креатин, передтренувальні комплекси та тестобустери. Ціни на позиції досить помірні з огляду на якість.
 4. Universal – американський виробник, основна спеціалізація полягає у виготовленні спортивного харчування та вітамінів, який набрав популярність завдяки креатину, вітамінам Daily Formula, Animal Pak і Animal Flex, при чому цінова політика досить висока.
 5. BioTechUSA – угорський виробник спортивного харчування належної якості з приємними смаками. У виробника можна знайти цікаві позиції в протеїні, креатині, вітамінах і трибулусі, проте ціна на позиції чимала.
 6. Scitec Nutrition – угорський виробник, який перебуває на ринку значний відрізок часу, здебільшого виробляє різноманітне харчування, здобув визнання за насичені та приємні смаки протеїну, можна знайти цікаві позиції креатину.
 7. Solgar – американский производитель разных витаминов и добавок, на рынке еще с 40-х годов. Может предложить широкий ассортимент различных полезных добавок, однако цена за счет бренда несколько высока.
 8. NOW – еще один качественный американский производитель БАДов, собравший в своем ассортименте абсолютно все, что может понадобиться вашему организму, в частности мультивитамины, омега 3, отдельно витамин С и D3, цинк и многое другое. Цена на позиции умеренная, поэтому это «золотая середина» относительно выбора производителя витаминов.
 9. Carlson – американский бренд премиального качества витаминов и добавок, один из лучших по изготовлению Омега 3 жирных кислот. Цена несколько выше, однако соответствует качеству товара.
 10. Natrol – американский производитель со значительным ассортиментом БАДов, пользующийся значительным спросом через биотин, комплекс кожа, волосы и ногти, мелатонин, а также Yohimbe – для улучшения либидо.
 11. Life Extension – бренд от американского производителя, у которого есть немало интересных позиций, производит добавки высокого качества и «рабочих» дозировок, в частности можно найти популярные витамины – Two per Day, В-комплекс, ашвагандху, витамин D3, магний и еще много интересного.
 12. Doctors Best – качественный американский бренд, прочно закрепившийся на рынке, производит добавки на основе научных исследований, а также используя различные запатентованные формулы. Выбирая его вы получаете действительно эффективные добавки, хоть и по несколько более высокой цене.
 13. Solaray – бренд американского происхождения, в ассортименте которого можно найти много полезных витаминов и добавок для вашего организма. Помимо магния, витамина D3+К2 значительной популярностью пользуются детские витамины.
 14. California Gold Nutrition – довольно популярный американский производитель, который также может похвастаться значительной линейкой полезных добавок для вашего организма, настоящий "бум" сделал морской коллаген Collagen Up, популярный витамин D3, комплекс для иммунитета, детские витамины и многое другое.
 15. Puritan's Pride – бюджетный бренд американского происхождения с очень широким ассортиментом по витаминам, экстрактам, омега 3 и другим добавкам. Особенностью бренда есть приятная цена и хорошее качество продукции.
 16. Extrifit – чешский производитель достойного качества с интересными позициями в ассортименте, особенно пользующийся спросом в жидкости коллаген и хондропротектор с высокой степенью усвоения, л-карнитин, а также цитруллин. Цены на позиции достаточно умеренные, поэтому их может себе позволить подавляющее большинство.
 17. ActivLab – польский бренд с многолетним опытом, имеющий две линейки производства – спортивное питание, а также различные витамины и добавки аптечного качества. Нашел свое признание среди многих за счет хорошего качества, должного эффекта и очень демократичной цены.
 18. Real Pharm – это один качественный польский производитель, производящий разного рода спортивное питание, среди которого можно найти протеин, гейнер, креатин и ВСАА. Цена на разные позиции приятно впечатляет.
 19. Power Pro – это отечественный бренд, производящий различные позиции спортивного питания. На витрине нашего интернет магазина вы сможете найти от этого производителя сытные и вкусные протеиновые батончики без сахарные сиропы по очень приятной цене.
 20. Sporter – еще один отечественный производитель, который производится не только в Украине, но и за рубежом. В нашем интернет магазине вы можете приобрести от него разные вкусные батончики, а также удобные перчатки для фитнеса.

В частности, такие бренды, как: Kevin Levrone, ActivLab, Real Pharm, Smart Shake и Sport Generation. Вы всегда сможете приобрести по доступной цене, поскольку мы сотрудничаем с данными производителями на прямую, что позволяет получить максимально гибкие цены на продукцию.

Кому потрібне спортивне харчування?

Перед тим як купити спортивне харчування, потрібно усвідомити, що це саме доповнення до вашого раціону, щоб Ви могли за рахунок подібної продукції компенсувати дефіцит тих чи інших макро- і мікронутрієнтів у вашому раціоні. Багато хто вважає, що на прилавках магазинів спортивного харчування лежить одна хімія, однак насправді значна частина продукції виробляється з натуральних складових і, з огляду на сучасні технології виробництва, у продаж надходить висока якість.

Для простого розуміння можна сформувати категорії людей, для яких придбання певного спортивного харчування буде доцільним:

 • Професійні спортсмени, оскільки вони піддають свій організм значним навантаженням, тому, щоб добре відновлюватися й ефективно тренуватися, спортивне харчування стає просто незамінним доповненням;
 • Аматори, новачки та люди, які схильні до активного способу життя або в житті яких присутня важка фізична праця, насамперед через те, що, з огляду на навантаження, не завжди повсякденне харчування може компенсувати енерговитрати таких людей;
 • Пересічні люди, які намагаються вести здоровий спосіб життя, з огляду на особливості сучасного ритму, інколи випадають певні прийоми їжі, саме тому, щоб компенсувати подібний негативний чинник, можна прийти по допомогу до спортивного харчування;
 • Люди, яким за станом здоров'я чи іншими обставинами потрібно набрати білкову їжу чи певні мікроелементи, відповідно саме спортивне харчування та добавки дають змогу це легко зробити.

З огляду на наведену вище інформацію можна підсумувати, що за допомогою спортивного харчування, а також добавок, можна як покращити процес відновлення для спортсменів, так і привести до норми баланс основних макро- та мікронутрієнтів. Крім того, не варто забувати про такі добавки, які сприяють підвищенню рівня тестостерону або впливають на відновлення суглобово-зв'язкового апарату, що є доволі актуальним для людей у віці.

Тож не варто зволікати, завітайте до магазинів Mega-mass.ua або подивіться в режимі онлайн доволі широкий асортимент інтернет-магазину та оберіть саме ті добавки та спортивне харчування високої якості та доступної ціни.

Мережа магазинів спортивного харчування mega-mass у 8 містах України

Мережа Mega-mass почала свій розвиток ще з 2009 року на ринку спортивного харчування, і наразі ви можете придбати товари не тільки через інтернет-магазин, а й у Чернівцях, Тернополі, Львові, Івано-Франківську, Хмельницькому, Коломиї, Луцьку, Кам'янці-Подільському, Хмельницькому, Коломні, Кам'янець-Подільському.

Особлива увага в мережі приділяється саме підбору персоналу, в кожному магазині, інстаграмі чи на сайті, ви знайдете професійних у сфері спортхарчування працівників, які не лише доброзичливі у спілкуванні, а й надають якісну і кваліфіковану інформацію по будь-якій продукції в асортименті магазинів Mega -mass.ua та допоможуть підібрати саме те, що вам потрібно.

За роки свого існування підприємство співпрацює на пряму з офіційними представниками багатьох брендів, а також на пряму з такими виробниками як: ActivLab, Real Pharm, Muscle Care, Kevin Levrone і виступає їхніми офіційними дистриб'юторами, тому кожен покупець завжди може купити якісний і оригінальний. Купуючи спортивне харчування магазин нашої мережі з наявного списку зустрічає вас не лише попередніми перевагами, але й можливістю великого вибору товару та дуже приємними цінами.

Для підприємства особливо важливою є думка покупців, тому в мережі намагаються дослухатися до їхніх побажань, щоб надалі задовольнити потреби кожного з них. Усі ваші відгуки та побажання ви можете залишити на сайті або зателефонувати за вказаними даними в контактах.

Переваги співпраці з магазином Мега-мас

Чому саме Mega-mass.ua? Відповідь дуже проста:

 1. Мережа пропонує широкий асортимент спортивного харчування, добавок і спортивного інвентарю, які постійно заповнюються відповідно до побажань клієнтів.
 2. 18 стаціонарних магазинів, розташованих у Чернівцях, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Хмельницькому, Коломні, Луцьку та Кам'янець-Подільському, де кожен покупець може прийти і крім консультації залишити свій відгук.
 3. Доступні ціни для кожного, а також можливість отримати знижку до різного роду івентів і свят.
 4. Магазини здійснюють доставку товарів по всій території України, за винятком АР Крим, крім того, за умови оплати на картку та за умови купівлі від встановленої суми, доставка взагалі буде безкоштовною.
 5. У магазинах Mega-mass.ua вам завжди на допомогу прийдуть продавці, які нададуть вичерпну та професійну консультацію.
 6. Вся актуальна інформація завжди відображається як на сайті, так і в найбільш популярних мережах. Мережі Mega-mass.ua довіряють тисячі людей, від тих, хто стежить за станом власного здоров'я, до професійних спортсменів, які користуються нашими товарами для повноцінного відновлення і досягнення позачергових висот.
 7. Асортимент кожного магазину вміщає все найкраще спортивне харчування, яке користується значним попитом та має за собою велику кількість позитивних відгуків.

Програма лояльності для наших клієнтів

Відвідавши саме магазини Mega-mass покупець може побачити чимало переваг - професіоналізм працівників, широкий асортимент, доступна ціна, що далеко не кінець списку переваг. Не менш важливим доповненням для постійних клієнтів є програма лояльності, тобто кожен за клубною карткою може отримати смачний та корисний бонус до покупки, а також з подальшою можливістю отримання промокоду на знижку, різного роду акції та розіграші серед підписників інстаграму.

Бонуси не оминули й оптових клієнтів, тренерів, які можуть придбати більше товару за меншою ціною, а також активна система дропшиппінгу, докладніше можна переглянути саме тут. Приєднуйтесь до нас і починайте відчувати всі переваги мережі Mega-mass.ua вже сьогодні!

Служба підтримки клієнтів 24\7

За роки існування наша мережа Mega-mass.ua постійно розвивалася й удосконалювалася, зокрема, ми працюємо над кадровим персоналом, тож можете бути певними, що наші фахівці радо прийдуть вам на допомогу у виборі необхідного спортивного харчування та добавок. Вони можуть не тільки розповісти, для чого вживати конкретне спортивне харчування чи добавку, але як правильно і з чим краще поєднувати для досягнення максимального результату. Наші менеджери можуть зробити це не тільки телефоном або за допомогою онлайн чат-бота на сайті, а й безпосередньо в магазині у Франківську або іншому місті нашої мережі!

Щоб справді коректно консультувати, наші менеджери систематично поглиблюють знання у сфері здорового харчування та добавок, підвищуючи власну кваліфікацію, а також проходять контроль якості знань. Тому перед вами не тільки знавці своєї справи, а й люди, захоплені цією тематикою на всі 100%! Ви можете повністю довіряти нам для досягнення поставленої мети, будь то набір маси, схуднення, поліпшення сну, профілактика травматизму, розвантаження нервової системи і багато іншого.

Однак ми відточуємо не тільки питання якості консультації, а й доставки, ретельно опрацьовуючи кожне замовлення і стежачи за якістю його виконання, дбаючи про те, щоб купівля у вас залишила тільки позитивне враження.

Які методи оплати приймаються в інтернет-магазині Mega-Mass.ua

Значна частина людей приділяє особливу увагу питанню про можливість розрахунку за спортивне харчування або добавки, які вона хоче придбати. Наша мережа Mega-mass.ua ставиться до цього з розумінням, тому пропонує своїм клієнтам кілька способів оплати:

 • Накладений платіж Нової пошти згідно з тарифами перевізника - переглядайте замовлений товар і оплачуйте;
 • Безготівковий - переказ на ФОП рахунок за IBAN;
 • Visa и MasterCard;
 • Apple Pay и Google Pay.

Доступні способи доставки товарів і повернення

Зручно та вчасно - критерії, які завжди в пріоритеті під час оформлення замовлення, тому мережа Mega-mass.ua завжди намагається бути якомога ближче до клієнта, тому ви завжди зможете забрати спортивне харчування у місті Львів, Івано-Франківськ, Коломия, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Хмельницький та Кам'янець-Подільський у магазині, без необхідності очікування, адреса є в розділі "Наші магазини".

Також у вас є можливість купити спортивне харчування за вигідною ціною на нашому сайті в іншому місті, зокрема, якщо ви з Рівного, Вінниці, Києва, Ужгорода, Черкас, Житомира, Мукачева, Стрия, Дрогобича, Дніпра, Одеси, Харкова, Кривого Рогу, Миколаєва, Чернігова, Кременчука, Запоріжжя, Суми, Кропивницького чи іншого населеного пункту України, в якому є відділення Нової пошти, замовляйте, і ми надішлемо потрібну добавку чи спортивне харчування.

Крім того, у разі повної передоплати на карту від зазначеної суми на банері вгорі сайту доставка буде абсолютно безкоштовною. Перевірте оперативність роботи Mega-mass.ua, замовляйте товар уже сьогодні та отримайте швидкий і якісний сервіс.

Популярні запитання та відповіді про спорт харчування в Україні 2023

Як приймати спортивне харчування?

Відповідь залежить від того, що саме ви обрали, проте варто пам'ятати, що спортивне харчування - це лише доповнення вашого раціону. Так, наприклад, протеїн або гейнер можна використовувати як перекус між основними прийомами їжі; ВСАА або ЕАА під час або після тренування; креатин до і після тренування для оптимального заряду сили та кращого відновлення. Омега 3 і комплексні вітаміни краще вживати після їди, а мелатонін або 5-htp - за 30 хв до сну.

Яке спортивне харчування вибрати для набору м'язової маси?

Обираючи спортивне харчування для набору маси, слід усвідомлювати, що це буде виступати доповненням, має бути звичайне харчування і спорт, все працює в комплексі. Для досягнення мети найкраще підійде високобілковий гейнер, креатин і комплексні спортивні вітаміни, якщо ви відчуваєте надмірну втому після тренування, то є сенс доповнити ВСАА або взяти хоча б цитрулін-малат чи аргінін.

Де замовити спортивне харчування?

Спортпіт купити завжди можна відвідавши магазини спортивного харчування, проте іноді може не бути можливості або наявності необхідного товару, тому ви завжди можете замовити потрібну для вас позицію, використовуючи каталог на нашому сайті mega-mass.ua. Тут представлений широкий вибір добавок, а також спортивного харчування, тому робіть замовлення онлайн і наші менеджери з радістю допоможуть вам правильно підібрати потрібний продукт.

Де купити спортивне харчування?

Якщо ваше місто це Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Хмельницький, Луцьк, Коломия або Кам'янець-Подільський, то ви можете завітати до нашого магазину спортивного харчування та придбати вітаміни, амінокислоти чи інше спортивне харчування за доступною ціною. Але якщо ви проживаєте на іншій території України, то переходьте до каталогу товарів на сайті mega-mass.ua і замовляйте онлайн, додаючи до кошика, все спортивне харчування та вітаміни для досягнення вашої мети, отримавши його в обраному відділенні Нової пошти.

Як приймати спортивне харчування для схуднення?

Спортивного харчування для схуднення в нашому інтернет-магазині налічується велика кількість різних позицій, особливо багато жироспалювачів різної дії, які користуються популярністю не тільки для чоловіків, а й для жінок. Найчастіше дівчата обирають л-карнітин, його вживають за 30 хв до тренування, як і сильніші жироспалювачі, а також можна доповнювати власний раціон харчування легкими перекусами у вигляді ізоляту протеїну.

Як підібрати спорт харчування для початківця?

Перед тим як завітати до спортивного магазину, варто визначити мету, яку ви хочете отримати, вживаючи спортивне харчування, наприклад, це може бути набір маси, схуднення, підтримання стану суглобів і зв'язок тощо, і від вашої мети підібрати спортивне харчування. Однак під час вибору насамперед доцільно звертати увагу не тільки на бренд, а й на склад, щоб обрати справді якісний продукт.

Як працює і впливає спортивне харчування на розвиток вашого тіла?

Багато хто, купуючи спортивне харчування, думає, що від нього все кардинально зміниться, але це працює дещо інакше. Добавки і спортивне харчування насамперед допомагають заповнити прогалини в нашому звичайному раціоні харчування, наприклад, використовуємо протеїн, щоб доповнити білок, жироспалювачі - для легкого схуднення, мелатонін - для кращого сну. Таким чином, ми створюємо сприятливі умови для росту м'язів, схуднення або підтримки загального самопочуття.

Яке спортивне харчування реально ефективно працює?

Позицій, які дають позитивний ефект серед спортивного харчування та добавок чимало, проте найкраще вдається відчути ефект від креатину, що додає більше сил на тренуванні, перед тертями - оскільки вони максимально швидко заряджають ваш організм енергією, та гейнеру, що за правильного харчування дає змогу справді ефективно додати в загальній масі тіла.

Яке спортивне харчування для початківців?

Якщо ви вперше зайшли до магазину спортивного харчування і не знаєте, що взяти найкраще, то радимо звернути вашу увагу саме на протеїн, оскільки це білок, що дасть вашому організму необхідний ресурс для відновлення, а також креатин - робоча добавка, що покращить силові показники та позитивно вплине на ріст м'язів. Такого поєднання буде цілком достатньо, щоб на початку дійсно ефективно прогресувати.

Коли потрібно починати приймати спортивне харчування?

Насамперед, потреба в спортивному харчуванні може зрости за умови незбалансованого або не завжди повноцінного харчування. Ще один фактор - це встановлення конкретної мети, де для повноцінного прогресу прийом спортивного харчування може відчутно допомогти. Однак слід пам'ятати, що більш доцільно вживати спортпіт буде саме з 18 років, оскільки підліткам і дітям простіше підібрати майже все необхідне правильно харчуючись.

Наш надійний компаньйон по бізнесу і постачальник якісних послуг seo просування сайту компанії Mega-mass.ua - TopSeo. TopSeo.com.ua з нами вже багато років і довів свою компетентність у сео просуванні інтернет-магазину.