Політика конфіденційності

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ «MEGA-MASS.UA» 

Політика конфіденційності представлена в даній угоді створювалась у відповідності до Закону України “Про захист персональних даних”, тобто були дотримані всі правила та вимоги Закону України як щодо збору, збереження та оброблення особистих даних, так і щодо захисту інформації особистого характеру. “Mega-mass.ua”, як інтернет-магазин, має надзвичайне прагнення підтримувати та розвивати відносини зі своїми споживачами, тому присутнє стрімке та глибоке усвідомлення щодо безпрецедентної важливості гарантування захисту персональних даних всіх наших клієнтів, які користуються послугами “Mega-mass”. Ця конфіденційна політика (далі по тексту - “Політика конфіденційності) була ретельно розроблена, як основа, яка допоможе запобігати будь-яких потенційних колізій чи конфліктів. Наявність цієї політики конфіденційності забезпечує точне визначення всіх правил та нюансів користування веб-сайтом інтернет магазину, який може бути доступним за адресою https://mega-mass.ua/ (далі - веб-сайт). Враховуючи той факт, що вміст цієї сторінки багатий інформацією, яка має виняткове значення для всіх, хто користується послугами Mega-mass.ua, ми рішуче заохочуємо користувача веб-сайту ретельно ознайомитися з вмістом цієї сторінки.

ДЕТЕРМІНАЦІЯ ВИЗНАЧЕНЬ ТА ПОНЯТЬ

1.1 Ознайомлюючись з даною політикою конфіденційності варто точно знати значення наступних термінів та понять:

1.1.1. “Керівництво веб-сайту Інтернет-магазину (далі по тексту - Керівництво веб-сайту)” - це індивіди з абсолютними повноваженнями на управління веб-сайтом від імені інтернет-магазину “Mega-mass.ua”. Ці індивіди несуть повну відповідальність щодо оброблення персональних даних, вони визначають конкретну мету цього оброблення, а також ідентифікують, які в точності персональні дані є прийнятними для обробки та які процеси та маніпуляції з ними відбуваються протягом цього процесу. 

1.1.2. “Персональні дані” - це довільна інформація, яка може бути пов’язана напряму або в інакший спосіб із певним суб’єктом цих персональних даних (індивід, фізична особа).  

1.1.3. “Конфіденційність персональних даних” - це абстрактне поняття, яке позначає умову, відповідно до якої Керівник або інший індивід, який в певний спосіб отримав доступ до персональних даних, не має права розповсюджувати або розголошувати ці дані без належної згоди їх власника або певної належної законної підстави.

1.1.4. “Обробка персональних даних” - це здійснення певних маніпуляцій або здійснення комбінацій цих певних маніпуляцій з наданими персональними даними. Даний процес потенційно може в себе включати: накопичення, збір, реєстр, упорядкування, збереження, оновлення (уточнення, заміна), застосування, вилучення, транспортування (передача, надання доступу), видалення (знищення), анонімізація чи блокування даних. Даний процес може бути втілений як з використанням автоматизованих систем, так і без них.  

1.1.5. “Юзер (користувач) сайту інтернет-магазину “Mega-mass” - це індивід, який отримує або має доступ до веб-сайту завдяки використанню мережі Інтернет та відповідно певним чином застосовує або використовує ресурси інтернет-магазину. 

1.1.6. Адреса IP (Internet Protocol) - це термін, який позначає повністю унікальний ідентифікатор мережі комп’ютерних вузлів. Загалом комп’ютерні мережі якраз і створені завдяки Internet Protocol (IP). 

1.1.7. Файли кукі (cookie) - уривок даних, який є невеликий за своїм розміром і зазвичай відправляється веб-сервером для надійного зберігання на пристрої юзера. Певний веб-клієнт (найчастіше саме веб-браузер) відповідає за якісну передачу та трансляцію цього уривку даних назад на веб-сервер кожен раз, коли юзер ініціює спробу відкрити сторінку веб-сайту.

ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ 

2.1. Якщо юзер надає відповіді на запитання в процесі реєстрації або здійснення покупок на веб-сайті “Mega-mass.ua” (взагалі, якщо юзер в будь-який спосіб користується веб-сайтом), юзер автоматично погоджується з тим фактом, що інтернет-магазин “Mega-mass.ua” і, відповідно, його Керівництво може та буде обробляти його персональну інформацію і дані. Окрім того, юзер, коли користується послугами веб-сайту в будь-який спосіб, підтверджує, що є повнолітнім індивідом. 

2.2. Юзер, тобто користувач, при користуванні веб-сайтом та, відповідно, при наданні своєї персональної інформації, повністю погоджується з можливістю проведення ряду маніпуляцій з наданими персональними даними в попередньо заповненій анкеті. Такі маніпуляції можуть включати в себе цілий спектр різних процесів: коригування, апдейтинг (оновлення), упорядкування, накопичення, транслювання (передача), анонімізація (даним описаним переліком дій з персональними даними потенційно можливі маніпуляції ні в якому разі не обмежуються). Ці маніпуляції проводяться з метою взаємодій з юзером (SMS, електронні листи, тощо до відкликання наданої згоди) та формування загальної бази користувачів, їхньої статистики та певної реалізації маркетингових стратегій в залежності від ситуації. 

2.3. Керівництво веб-сайту має право та буде звертатися до Юзера завдяки використанню різноманітних засобів зв’язку (інтернет, електронна пошта, відправки через поштові відділення; цими засобами способи звернення ні в якому разі не обмежуються) і Юзер на це надає свою повноцінну згоду.  

2.4. У рамках цієї Політики конфіденційності будуть оброблені такі персональні дані та інформація (але не обмежується): 

2.4.1. Прізвище, а також ім’я та по-батькові Юзера;

2.4.2. Дійсний номер телефону Юзера, який є контактним (приклад: +380(65)111-66-77);

2.4.3. Адреса місця, куди буде здійснюватися доставка оформлених замовлень;

2.4.4. Актуальне місце, де проживає Юзер;

2.4.5. Адреса електронної поштової скриньки Юзера;

МЕТА ЗБОРУ ТА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

3.1. Потенційно будуть використовуватися персональна інформація та дані Юзера інтернет-магазином “Mega-mass” задля досягнення наступних цілей: 

3.1.1. Ціль визначення конкретної особи Юзера, тобто його ідентифікація, якщо він проходив процес реєстрації на веб-сайті. Це відбувається для якісного надання послуг Юзеру, тобто оформлення замовлення й/або укладення “купівля-продаж” договору з використанням певних дистанційних засобів “Mega-mass.ua”. 

3.1.2. Ціль передачі та надсилання повідомлень Юзеру щодо певної інформації та/або конкретних запитів користування сервісами “Mega-mass.ua”, також інше надання послуг та обробка запитів і заявок від самого Юзера. Це відбувається задля реалізації та підтримки зв’язку з Юзером. 

3.1.3. Ціль надання відповідей на запити Юзерів та виконання інших обов’язків перед Юзерами “Mega-mass”. Також втілення процесу передавання інформації про ексклюзивні акції або певні товари та послуги в інтернет-магазині “Mega-mass.ua”.

КАТЕГОРІЇ ДАНИХ, ЯКІ ЗБИРАЮТЬСЯ 

4.1. Дані про використання інших мережевих ресурсів, окрім веб-сайту “Mega-mass” (кукі-файли) є категоріями персональної інформації та даних, які потенційно будуть збиратися веб-сайтом напряму або з третіми особами. 

4.2. Веб-сайт https://mega-mass.ua/ використовує кукі-файли та інші засоби відслідковування для точної ідентифікації особи Юзерів для того, щоб зберегти їхні актуальні налаштування для якнайкращого надання послуг Юзеру. Також персональна інформація та дані можуть надаватися Юзером безпосередньо (або вони також будуть збиратися автоматично під час користування веб-сайтом). 

4.3. Юзери несуть абсолютно повну відповідальність за передання, публікацію або надання персональних даних третіх осіб через сайт і надають підтвердження, що мають належний дозвіл від цих третіх осіб щодо передачі їх персональних даних Керівництву сайту.

4.3. Юзери підтверджують той факт, що мають належний дозвіл від третіх осіб про передавання, надсилання та публікацію персональної інформації та даних цих третіх осіб Керівництву веб-сайту. Юзери несуть за це повну відповідальність.

МЕТОДИ І ТЕРМІНИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

5.1. Є гарантія, що, при використанні можливих засобів і методів Закону та без часових обмежень, відбувається обробка персональної інформації та даних Юзера. Це потенційно включає в себе використанні різних інформаційних систем для маніпуляцій з персональною інформацією та даними. Ці процеси можуть втілюватися як без використання автоматизованих методів, так і з ними. 

5.2. Керівництво веб-сайту може і буде надсилати персональну інформацію та дані Юзера третім особам і організаціям по типу поштових організацій, кур’єрів та операторів, які забезпечують зв’язок. Ці процеси відбуваються для того, аби якісно оформити та відправити замовлення, які були зроблені на веб-сайті “Mega-mass.ua”. Юзер надає щодо цього свою абсолютну згоду.  

ПРАВА КОРИСТУВАЧА

6.1 Юзери (користувачі) мають право:

6.1.1.У випадку, якщо персональна інформація та дані Юзера були збережені – про це дізнатися. 

6.1.2. Надсилати запити щодо походження та змісту персональної інформації і даних у Керівництва веб-сайту.

6.1.3. Надсилати запити щодо виправлення, коригування або навіть видалення персональної інформації та даних, які були надані Юзером.

6.1.4. Актуальність та достовірність наданої персональної інформації та даних може бути проаналізованою та перевіреною. При виникненні потреби може вимагатися доповнення або коригування цієї персональної інформації та даних. 

6.1.5. Оформляти та надсилати, при наявності причин підтверджених законом, скарги проти обробки персональної інформації та даних. 

6.1.6. Надсилати запити щодо блокування персональної інформації та даних, що зберігаються з наявністю порушень дійсних законів. 

6.2. Юзер, користуючись зазначеними контактними даними на веб-сайті, може надсилати всі вищеописані запити Керівництву веб-сайту. 

ПОЛІТИКА ВІДНОСНО COOKIE-ФАЙЛІВ

7.1. Веб-сайт інтернет-магазину “Mega-mass.ua” потенційно може збирати дані щодо відвідування Юзером інших веб-сайтів задля отримання повноцінної статистики, оцінки продуктивності та регулювання маркетингової інформації та контенту під специфічні уподобання та інтереси Юзерів. Для досягнення цього потенційно можуть використовуватися максимально різноманітні технології, що включають в себе і cookie-файли, які веб-сайт може надсилати веб-клієнту (веб-браузеру) Юзера, а потім зберігати його на комп’ютері (або будь-якому іншому засобі) для ідентифікації при майбутніх відвідуваннях.   

7.2 Cookie-файли потенційно можуть використовуватись для детального аналізу продуктивності та ефективності веб-сайту, ідентифікації найбільш релевантних тем серед споживачів, а також для значного покращення досвіду користування веб-сайтом та навігації. Під час цього процесу також не збираються персональні дані. 

ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

8.1. Інтернет-магазин “Mega-mass” може використовувати відповідні технічні та організаційні дії, які є необхідними для убереження інформації та персональних даних Юзера від будь-яких несанкціонованих потенційних дій. Ці дії можуть в себе включати видалення, копію, зміну, поширення та інші потенційні незаконні дії третіх осіб та сторін.

8.2. Інтернет магазин “Mega-mass.ua” не несе абсолютно ніякої відповідальності за дії Юзерів поза веб-сайтом “Mega-mass.ua”. Дана політика конфіденційності може застосовуватися лише до веб-сайту інтернет-магазину “Mega-mass”.

8.3. Інформація та персональні дані Юзера потенційно можуть бути застосовані для різноманітних юридичних цілей (у суді або при судовому розгляді) при потребі. Юзер є повідомленим щодо цієї можливості надсилання його інформації та персональних даних державним органам. 

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ КОРИСТУВАЧІВ

9.1. Веб-сайт також потенційно може надсилати юзерам додаткову інформацію та дані, які є пов’язаними з певними процесами оброблення та збирання персональних даних або послугами, окрім інформації, що є зазначеною у даній політиці конфіденційності.

9.2. Щоб впевнитись у забезпеченні здорового технічного обслуговування та роботі веб-сайту, потенційно можуть вестися планові журнали системи, які виконують фіксацію та ідентифікацію виконання певних дій юзерів із веб-сайтом. Також потенційно можуть застосовуватися й інша персональна інформація, наприклад адреса IP.

ДОДАТКОВІ УМОВИ

10.1. Керівництво веб-сайту має беззаперечне абсолютне право на внесення змін в дану політику конфіденційності попередньо не отримуючи згоди від Юзера.

10.2. При внесенні цих певних змін оновлений варіант політики конфіденційності набуває дійсності в той момент, коли вона буде опублікована на веб-сайті інтернет-магазину “Mega-mass.ua” (при умові, що нічого іншого не було визначено в новій версії політики конфіденційності). 

10.3. Юзер має абсолютне право перестати використовувати веб-сайт та вимагати очищення своєї наданої інформації та персональних даних Керівництвом сайту, якщо Юзер не згоден із внесеними реформами (змінами).