Комплексний Креатин

Комплексний креатин купити в Україні

Ринок спортивного харчування є вкрай широким та є можливість купувати максимально різноманітні добавки. Креатин не є винятком, адже існує надзвичайно велика кількість різновидів креатину, які по-різному виконують свої функції. Тому виробники здогадалися випускати особливий продукт - комплексний креатин, який водночас поєднує в собі декілька видів креатину, що забезпечує більш обширну та комбіновану дію на організм, в порівнянні з прийомом одного певного виду креатину. 

Експерти Mega-mass, аналізуючи численні дослідження по темі креатину, запевняють, що креатин є абсолютно безпечним та ефективним спортивним харчуванням, тому поєднання різних видів креатину в комплексному його виді дозволить лише посилити позитивні ефекти на організм того, хто вирішить його приймати задля підвищення своїх силових показників.

Також, завдяки надзвичайно глибокому досвіду в сфері спортивного харчування та інших добавок для здоров’я, мережа Mega-mass пропонує й інші товари, які значно можуть покращити якість вашого життя. В асортименті присутні інші види спортивного харчування, є добавки для краси та здоров’я. Тому, аби купити оптом спортивне харчування в Україні, користуйтеся послугами Mega-mass, адже ми піклуємося про наших клієнтів та їхнє благополуччя.

Що таке комплексний креатин

Комплексний креатин - це особливий різновид спортивного харчування, який водночас поєднує в собі різні види креатину для синергетичної дії на організм людини. Будь-які види креатину слугують первинним джерелом енергії організму, адже вони живлять наші клітини АТФ (енергетичні клітини), які відповідають за синтез та обмін енергії у всьому організмі при виконанні абсолютно будь-якої діяльності, включаючи інтенсивні фізичні навантаження. Більшою мірою ми поповнюємо наші натуральні запаси креатину через споживання їжі на тваринній основі, проте його, як правило, мало та недостатньо для поповнення енергетичного балансу при інтенсивних фізичних навантаженнях. Саме тому додатковий прийом креатину забезпечує значно більше енергетичних ресурсів для організму під час виконання вправ. Прийом конкретно комплексного креатину забезпечує більш обширну дію на організм, за рахунок того, що в складі присутні від п’яти різних видів креатину. Зазвичай комплексний креатин також містить в собі певний набір вітамінів групи “B” та енергетичних амінокислот, що надає додатковий заряд бадьорості та сприяє кращому засвоєнню креатину в організмі. Окрім того, варто зазначити, що комплексний креатин переважно побудований саме на основі креатинів, які не затримують рідину в організмі, а креатину моногідрат там присутня лише незначна частка. Тому комплексний креатин купити є чудовим рішенням для тих людей, хто вже не відчуває такої значної дії від одного виду креатину, наприклад моногідрату, та хоче отримати більш комплексну та широку дію на організм в поєднанні з вітамінами “В” та амінокислотами. 

Топ комплексний креатин в Україні в 2024

Звертаючи свою увагу на той факт, що комплексний креатин є дійсно вкрай ефективною та універсальною добавкою спортивного харчування, наші експерти попрацювали над тим, аби забезпечити наших клієнтів комплексний креатин рейтинг. В асортименті Mega-mass в наявності є декілька чудових варіантів комплексного креатину й наші експерти виділили для вас ці можливі опції. Ринок та уподобання споживачів невпинно змінюються й тому ви зможете ознайомитися з найкращими видами комплексного креатину станом на 2024 рік. Тому ласкаво просимо звернути вашу увагу на дану таблицю:

Назва

Бренд

Ціна, грн

Anabolic Crea10

Kevin Levrone

650

Crea-Bomb

Scitec Nutrition

1335

Найкращий комплексний креатин - топ від Mega mass

Комплексні варіанти креатину існують в різних формах випуску та фасуванннях в нашому асортименті. Через очевидні суттєві переваги комплексного креатину надзвичайно важливо детально знати, які існують його різні варіанти для покупки. Тому експерти Mega-mass, окрім загального переліку найкращих опцій комплексного креатину, підготували для наших клієнтів розподіл комплексного креатину по різних категоріях та відповідно найкращі їхні варіанти згідно цих категорій. Для ширшого та детальнішого ознайомлення з даною темою, заохочуємо вас звернути вашу увагу на цю таблицю:  

Номінація

Бренд

Креатин в порошках

Scitec Nutrition

Креатин в капсулах

BiotechUSA

Топ комплексний креатин

 

Як вибрати комплексний креатин в Україні

Найкращий комплексний креатин безперечно можна придбати або на вебсайті Mega-mass, або ж в одному з наших стаціонарних магазинів на Західній Україні. Проте проблема виникає тоді, коли приходиться конкретно вибирати певний комплексний креатин, стає важко вирішити, який з наявних варіантів є найкращим при ваших обставинах. Саме тому наші експерти потрудилися над проектуванням повноцінної покрокової інструкції, яка вкаже нашим клієнтам на критерії, на які потрібно особливо звертати свою увагу при виборі комплексного креатину в наших магазинах або в інтернеті. Адже це очевидно, що задля забезпечення максимально ефективної дії комплексного креатину, потрібно точно знати, як вибрати найбільш підходящий його варіант, який би збігався з вашими індивідуальними особливостями та уподобаннями. Тому обов’язково ознайомтеся з даною покроковою інструкцією щодо вибору найкращого комплексного креатину саме для вас:

 1. Кількість різних форм креатину: найбільший об’єм своєї уваги при виборі комплексного креатину варто звертати саме на кількість різних форм креатину. У наявності в Mega-mass може бути від 5 до 10 різних форм креатину в складі, тому визначте, яка кількість найбільше підходить вам. Чим більше буде різних форм креатину в складі, тим більше буде забезпечена їхня комплексна дія на організм.
 2. Аналіз додаткових складників: у складі комплексного креатину завжди присутні додаткові складники. Це зазвичай енергетичні амінокислоти та вітаміни “В”, а в окремих випадках навіть такі речовини як Black Pepper Extract та Fenugreek Extract, які забезпечують значно більшу біодоступність креатину та його засвоєння в організмі. Тому детально проаналізуйте ці різні складники та визначте, яка їхня комбінація найбільше підходить саме вам.
 3. Дозування: розмір порцій комплексного креатину відрізняється від суцільних його форм та повністю залежить від виробника. Композиція формули комплексного креатину відрізняється в залежності від його бренду, тому звертайте увагу на рекомендації при дозуванні, які надає конкретний виробник. Це зазвичай можна дізнатися на звороті упаковки або ж просто запитавши у наших консультантів безпосередньо в магазині або онлайн.
 4. Бренд: враховуючи таку істотну важливість бренду в контексті комплексного креатину, обов’язково звертайте на нього свою увагу. Проаналізуйте, які відгуки інших користувачів щодо цього виробника та конкретно того комплексного креатину, який ви хочете придбати. Репутація будь-якої компанії грає надзвичайно суттєву роль, тому це необхідно знати.
 5. Дослідження: також ви можете додатково звернути увагу на різницю в дії різних форм креатину зсилаючись на наукові дослідження по цій темі. Таке ґрунтовне розуміння цієї сфери дозволить вам набагато легше орієнтуватися та вибирати комплексний креатин, адже ви матимете об’єктивну інформацію щодо його різноманітних складників. 

Плюси та мінуси комплексного креатину

Через обширність та різноманість складу комплексного креатину це очевидно, що він матиме як переваги, так і недоліки. Конкретні знання плюсів та мінусів комплексного креатину допоможе вам, як споживачу, набагато більш детально розуміти всі нюанси цієї добавки. Тому наші експерти синтезували всі можливі мінуси та плюси комплексного креатину в цій таблиці, з якою ми і просимо вас ознайомитися:

Плюси

Мінуси

Комплексна дія на організм: як ми вже згадували вище, завдяки наявності широкого спектру різних видів креатину в складі, комплексний креатин забезпечує унікальну синергетичну дію на організм, чого не можна сказати про прийом одного окремого виду креатину. Саме комплексний креатин буде чудово підходити людям, які вже приймали якийсь один певний вид креатину і хочуть відчути більш посилену його дію, адже від постійного прийому одного виду креатину, чутливість до нього може впасти. 

Можливі протипоказання: будь-який креатин може мати свої протипоказання до прийому, навіть незважаючи на те, що ця добавка була перевірена на безпеку численними науковими дослідженнями. Тому перед прийомом комплексного креатину обов'язково дізнайтеся чи є у вас будь-які протипоказання до прийому. Також, якщо ви ніколи не приймали креатин, наші експерти рекомендують почати з однієї певної форми креатину, наприклад моногідрату, й тільки тоді переходити на комплексний, адже його склад може бути більш потужним.

Наявність додаткових складників: комплексний креатин обов’язково містить в собі додаткові компоненти, які в поєднанні з різними видами креатину, забезпечують його максимальну ефективність. Цими складниками можуть бути вітаміни, енергетичні амінокислоти, різноманітні екстракти та електроліти. Тому це також слугує його значною перевагою над суцільними видами креатину, які зазвичай взагалі не містять додаткових елементів у своєму складі.

Курсування прийому креатину: комплексний креатин, як і будь-який інший окремий вид креатину, рекомендується приймати періодично, а не постійно. Тому обов'язково звертайте на це свою увагу та детально проектуйте свої курси прийому комплексного креатину наперед. Як правило, курс прийому креатину може становити від одного до трьох місяців, а перерва складає ту саму тривалість, що й період прийому. 

Не бере участь в затримці рідини в організмі: через те, що комплексний креатин побудований на основі видів креатину, які не затримують рідину, а креатину моногідрат там зазвичай значно менша частина, це дозволяє йому набагато швидше та якісніше засвоюватись в організмі. Окрім того, в якісному засвоєнні ще відіграють значну роль додаткові складники, про які ми вже говорили в попередньому пункті. 

 

Форми випуску комплексного креатину

Задля зручності та практичності в споживанні креатину існують різні його форми випуску, які якраз є в асортименті Mega-mass. Обставини кожної людини відрізняються, тому відповідно для цього й існують різні варіації форм випуску, таких як порошок та капсули, аби клієнт сам міг визначити, яка опція буде найбільш зручною для нього. Тому, не гаючи часу, наполегливо радимо купити креатин Київ саме в Mega-mass, де ви можете знайти найкращий оптимальний варіант спортивного харчування.

Креатин в порошках

Комплексний креатин зазвичай випускається саме в порошку, адже це є його найбільш поширеною та біодоступною формою. Вибір форми випуску креатину в порошку гарантовано забезпечить вам його швидке засвоєння в організмі та можливість детально регулювати ваше дозування. Саме тому креатин порошок купити експерти радять саме в Mega-mass, де ви будете вибирати креатин лише серед найкращих світових брендів та виробників.

Креатин в капсулах

Форма випуску креатину в капсулах є надзвичайно зручним та хорошим варіантом для тих людей, які не хочуть обтяжувати себе нудним вимірюванням порцій та розмішуванням з водою креатину в порошку. Якщо у вас надзвичайно швидкий темп вашого життя та вкрай мало вільного часу, але ви все одно хотіли би приймати креатин, то форма випуску в капсулах може бути чудовою опцією для вас. А креатин купити в капсулах ви, звісно, можете в нашому інтернет-магазині.

Як приймати комплексний креатин

Це, звісно, очевидно, що аби стовідсотково бути впевненим в ефективності комплексного креатину, потрібно в точності знати, як правильно його приймати. Через обширність складу та різноманітність виробників, з першого погляду, це може бути важко визначити. Тому наші експерти підготували для вас свої поради, якими ви можете користуватися при безпосередньому прийомі комплексного креатину:

 • Дозування певного виробника: через те, що формули та комбінації комплексних креатинів можуть суттєво відрізнятися в залежності від виробника, його дозування відповідно також. Тому обов’язково конкретно дізнайтеся, яке рекомендоване дозування вашого комплексного креатину.
 • Час прийому: наші експерти рекомендують вживати комплексний креатин зранку після сніданку або після тренування. Тому, маючи на увазі попередній пункт з дозуванням, визначте, коли конкретно ви будете приймати ваш комплексний креатин.
 • Індивідуальні протипоказання: перед прийомом комплексного креатину ви обов’язково повинні знати, чи є у вас якісь протипоказання. Це потрібно знати, адже тільки тоді ви можете бути впевнені, що комплексний креатин вам допоможе, а не зашкодить.
Як пити комплексний креатин
 • Комбінація з фізичними навантаженнями: прийом комплексного креатину ми наполегливо рекомендуємо поєднувати з певним видом фізичних навантажень. Адже його склад містить речовини, які знаходяться там для того, аби покращити результати саме ваших тренувань.
 • Інші добавки для оптимізації показників: для ще більшого ефекту ви можете приймати комплексний креатин з іншим спортивним харчуванням або вітамінами, які можуть не тільки підвищити ваші силові показники та витривалість, а й покращити відновлення та приріст м’язової маси.
 • Курсування прийому: не забувайте, що, як і будь-який креатин, комплексний вживається також періодично, а не на постійній основі. Якщо ви вживатимете креатин постійно, це зменшить чутливість вашого організму до нього, тому наші експерти й радять вживати його курсами. Тривалість курсу прийому, як правило, складає в середньому 2 місяці.

Найкращі бренди виробники комплексного креатину в Україні

Mega-mass, як досвідчена та авторитетна мережа спортивного харчування, яка була перевірена часом та численними випробуваннями, пропонує для своїх клієнтів лише найкращі варіанти світових брендів та виробників в своєму асортименті. Комплексний креатин не є виключенням, адже в нас в наявності є його виробники, які дотримуються найвищих стандартів якості при виробництві.

Для прикладу, бренд Kevin Levrone польського виробництва, який пропонує свій варіант комплексного креатину - Crea10. У складі, як видно по назві, присутні цілих десять різних видів креатину та, окрім того, максимально обширний додатковий склад - це вітаміни групи “B”, енергетичні амінокислоти, Black Pepper Extract та Fenugreek Extract, які забезпечують його підвищену біодоступність та рівень засвоєння. Продається в фасуванні по 207 грам, а це приблизно 30 порцій.

Також в наявності є угорський бренд Scitec Nutrition та його комплексний креатин Crea-Bomb. Він містить в собі п’ять різних видів креатину та загалом цілих дев’ять активних інгредієнтів. Додатковими складниками слугують вітаміни “B”, енергетичні амінокислоти та електроліти, які в поєднанні також забезпечують його хороше та якісне засвоєння. Продається в фасуванні по 660 грам, чого вже вистачає на значно довший час, адже це приблизно 110 порцій.

Де купити комплексний креатин в Україні

Аби найкращий комплексний креатин купити, ми наполегливо заохочуємо вас звернутися саме до нашого інтернет-магазину, де ви зможете знайти не тільки креатин, а й багато інших категорій товарів. Сам веб-сайт є надзвичайно зручним та простим в користуванні, тому просимо вас ознайомитися з конкретними кроками замовлення добавок з нашого інтернет-магазину:

 • На нашому сайті в різних категоріях, включаючи комплексний креатин, виберіть конкретний товар, який вас зацікавив.
 • Обравши цей товар, натисність на кнопку “Купити”.
 • Далі в цьому новому вікні натисніть “Оформити замовлення”.
 • У даному меню вам потрібно ввести свої ім’я, прізвище, номер телефону та, якщо є таке бажання, особисті примітки.
 • Так як доставка здійснюється Новою Поштою, вам треба надати нам інформацію щодо вашого міста та способу доставки.
 • Якщо виявиться, що стаціонарний магазин Mega-mass є у вашому місті, ви можете обрати “Самовивіз”, аби легко забрати свій товар без використання пошти.
 • Також обов'язково введіть свою адресу, після чого можете вибрати зручний для вас спосіб оплати.
 • Востаннє натисніть на “Оформити замовлення”, завершуючи даний процес.
Як і де купити спортивне харчування

Якщо ви пропустили певний з описаних кроків, то не переймайтеся, адже сайт вас поверне до пропущеного вами етапу й ви зможете легко його заповнити, якщо забули.

Поради та рекомендації від експертів Mega-mass

Завершуючи дану статтю, ми би хотіли остаточно запевнити вас, що прийом креатину, а особливо комплексного, гарантовано забезпечить вам значний приріст ваших силових показників та витривалості під час виконання будь-яких фізичних навантажень чи вправ у спортзалі. Тому, аби узагальнити описане, ми зібрали для вас п’ять ключових порад від наших експертів, які допоможуть вам ще краще засвоїти набуту інформацію щодо комплексного креатину та всіх нюансів його прийому.

 1. Аналіз кількості різних форм креатину в складі є вкрай важливим. Розуміння, які саме форми креатину в складі комплексного креатину та скільки їх, дозволить вам ефективно його приймати.
 2. Розуміння пропорцій додаткових складників комплексного креатину також гарантуватиме вам лише позитивні результати. Вітаміни, електроліти, різноманітні екстракти та амінокислоти в складі комплексного креатину оптимізують ваш прогрес та досягнення ваших цілей.
 3. Індивідуальні особливості мають неабияку важливість, тому обов’язково дізнайтеся чи є у вас певні протипоказання до прийому креатину, а також яка у вас чутливість до нього.
 4. Купивши комплексний креатин, дивіться на його рекомендоване дозування, адже воно скоріш за все буде відрізнятися в залежності від виробника.
 5. І, звісно, не забувайте, що комплексний креатин п’ється періодично, а не постійно. Тому обрахуйте конкретний курс прийому та дотримуйтеся його.

 

Як вибрати якісний комплексний креатин?

Вибір якісного комплексного креатину, як і будь-якого спортивного харчування, завжди буде залежати від його бренду, адже надійний виробник пропонуватиме лише якісну продукцію. Тому звертайте особливу увагу на бренд та виробника комплексного креатину, який хочете придбати.

Які переваги принесе застосування комплексного креатину для тренувань?

Для чого треба пити комплексний креатин?

Коли треба пити комлпексний креатин?

Скільки коштує комплексний креатин?

Чи можна пити комплексний креатин без тренувань?

00000011106
6
В наявності
67500 грн.
Ціни в баллах: 67500 баллів
Бонусні бали: 1300 баллів — 13.00 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща СмакExotic / Екзотичний ЦільРіст м'язів
00000000234
5
В наявності
133500 грн.
Ціни в баллах: 133500 баллів
Бонусні бали: 1335 баллів — 13.35 грн.
БрендScitec Nutrition Країна виробникУгорщина СмакLemonade / Лимонад ЦільРіст м'язів
00000008314
Немає у наявності
34100 грн.
Ціни в баллах: 34100 баллів
Бонусні бали: 682 бала — 6.82 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща СмакStrawberry Lime / Полуниця-Лайм
00000005037
1
Немає у наявності
29200 грн.
Ціни в баллах: 29200 баллів
Бонусні бали: 584 бала — 5.84 грн.
БрендMuscle Care Країна виробникПольща СмакOrange Lemon / Апельсин Лимон
Activlab Creatine 3 128caps, image Activlab Creatine 3 128caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000001591
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендActivlab Країна виробникПольща
Creakic Hardcore 180 caps, image Creakic Hardcore 180 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
Немає у наявності
88000 грн.
Ціни в баллах: 88000 баллів
Бонусні бали: 880 баллів — 8.80 грн.
БрендMuscletech Країна виробникСША
Scitec Nutrition Creabomb 25X11 pak, image Scitec Nutrition Creabomb 25X11 pak, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000000598
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендScitec Nutrition Країна виробникУгорщина
BioTech Brutal Cre-ATP 120 caps, image BioTech Brutal Cre-ATP 120 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000001182
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендBioTech Країна виробникУгорщина
BioTech CreaTor 120 caps, image BioTech CreaTor 120 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000001183
1
Немає у наявності
67000 грн.
Ціни в баллах: 67000 баллів
Бонусні бали: 670 баллів — 6.70 грн.
БрендBioTech Країна виробникУгорщина
Scitec Nutrition Creaxin 108 caps, image Scitec Nutrition Creaxin 108 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000000626
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендScitec Nutrition Країна виробникУгорщина
PVL Mutant CreaKong 300г, image PVL Mutant CreaKong 300г, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000000688
Немає у наявності
36200 грн.
Ціни в баллах: 36200 баллів
Бонусні бали: 362 бала — 3.62 грн.
БрендPvl Mutant Країна виробникКанада
Ціна
Бренд
  Показати все (33)
Вага
Тип (1)
Форма випуску
Країна виробник
Наявність