Обмін та повернення

1Акуратно запакувати товар в оригінальну упаковку в повній комплектації (товари, що поставляються в комплекті, необхідно повертати також в комплекті).
2Заповнити заяву про повернення, попередньо обговоривши всі нюанси з нашим менеджером.
3Додати копію касового чека, вказати спосіб повернення грошових коштів (поштовий переказ або перерахуванням на банківський рахунок).
4Вислати посилку поштою за зворотною адресою або занести товар в один з наших стаціонарних магазинів.
5Після відправлення посилки, повідомте нас, будь-ласка, про це за вказаними на сайті телефонами.

Підстави для повернення та обміну товарів

Покупець має право зробити повернення Товару (Повернення Товару проводиться, якщо зазначений Товар не був у споживанні, збережено його споживчі властивості, фабричні ярлики, товарний вигляд і т. п.), без вказівки причин протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту фактичного отримання товару безпосередньо від продавця або осіб які мають продавця.

Для повернення товару Вам необхідно представити документ, що підтверджує факт і умови його придбання, а також повинні бути дотримані всі аспекти передбачені законодавством.
 
Повернення Товару, в разі виявлення недоліків, пов'язаних з невідповідністю умов Замовлення, які виникли з вини Продавця:

У разі якщо Товар переданий Вам з частковим недотриманням або з порушенням умов Замовлення з вини Продавця, що стосуються асортименту, комплектності, кількості Товару, Ви маєте право повідомити Продавця (не пізніше семи календарних днів після отримання) про ці порушення і вимагати їх усунення.

Також Ви маєте право на відмову від товару і повернення сплачених грошових коштів. В даному випадку Товар повинен бути повернений Продавцю зі збереженням первозданного товарного вигляду, його споживчих властивостей, пломб, фабричних ярликів.

Для повернення товару Вам необхідно представити документ, що підтверджує факт і умови його придбання.

Ознайомитися з повною версією закону про права споживачів та отримати консультацію експертів ви можете за посиланням:

Захист прав споживачів