Хондропротектори для суглобів і сухожиль

Хондропротектори купити по вигідній ціні в Україні

Сьогодні дедалі більше людей зіштовхується з проблемами суглобів чи зв’язок, тому потреба у якісних хондропротекторах для відновлення та підтримки зростає. Існує чимало позицій, які можна вживати окремо, у якості профілактики, наприклад, колаген або ж поєднання глюкозамін, хондроітин та MSM, проте якщо ви вже травмувалися або відчуваєте гострі больові відчуття найкраще віддати перевагу комплексних хондропротекторам. Саме останні за рахунок поєднань та значних концентрацій націлено зменшать запалення, больові відчуття, а також дадуть необхідний поштовх для відновлення.
 
Хондропротектори представляють собою універсальну добавку, тому її спокійно можуть використовувати чоловіки та жінки, люди похилого віку для зменшення дискомфорту, а також спортсмени для профілактики травматизму, чи навіть офісні працівники, які вже зіштовхнулися з травмою. Команда Mega-mass завжди стежить за потребами своїх клієнтів тому на нашому сайті ви можете купити не лише спортивне харчування Україна, але й кращі хондропротектори для суглобів за доступною ціною від популярних та перевірених виробників. 

ТОП-10 кращих хондропротекторів в Україні в 2023 році

Вживання хондропротекторів може суттєво покращити або ж підтримати стан наших суглобів та зв’язок, проте їхній вибір буде залежати від поточної ситуації у людини. Для того аби вам було простіше визначитися, команда експертів Мега масс підготувала таблицю з найбільш дієвими позиціями, які варті вашої уваги та витрачених на них коштів.


Назва продукту

Категорія хондропротекторів

Особливості 

Ціна, грн

Universal Animal Flex

Комплексні хондропротектори 

Комплексний засіб з великою кількістю протизапальних елементів та поєднання глюкозаміну і хондроїтину для відновлення.

1645

Kevin Levrone Joint Support 

Комплексні хондропротектори

Потужний хондропротектор з нахилом на відновлення, містить значну порцію колагену та гіалуронової кислоти, а також MSM, вітамін С на натуральній основі та інші важливі компоненти

825

Extrifit Flexain

Комплексні хондропротектори

Багатокомпонентний засіб для зменшення запалення та стимулювання відновлення у формі рідині для легшого засвоєння.

785

Nutrend Flexit Gold Drink

Комплексні хондропротектори

Комплексний засіб з помірною кількістю протизапальних для підтримки та відновлення, містить поєднання тваринного та морського колагену, а також босфелії та MSM.

795

ActivLab Flex Xtra

Комплексні хондропротектори

Добавка з нахилом на відновлення та зняття помірних больових відчуттів. Потужна порція колагену та інших структурних елементів для відновлення.

665

Ultimate Nutrition Glucosamine Chondroitin MSM

Глюкозамін, хондроїтин, MSM

Стандартне поєднання глюкозаміну, хондроїтину, MSM

739

SAN Glucosamine Chondroitin MSM

Глюкозамін, хондроїтин, MSM

Стандартне поєднання глюкозаміну, хондроїтину, MSM

585

Puritan’s Pride Glucosamine Chondroitin MSM

Глюкозамін, хондроїтин, MSM

Помірна концентрація хондроітину та мікс MSM та босфелії для зняття запалення

405-1065

ActivLab Kolagen Extra 

Колаген

Колаген 2-го типу для відновлення та підтримки хрящів і суглобів, у поєднанні з вітамінос С, D та кальцієм

499

ActivLab Flex Active 

Колаген 

Гідролізований колаген у поєднанні з вітаміном С для кращого засвоєння, не викликає важкість у шлунку та має приємний смак.

465

Кращі хондропротектори по категоріям - ТОП від Mega-mass

Спортивне харчування для суглобів це доповнення не лише для вікових людей, воно стане чудовим доповненням для спортсменів, які інтенсивно та важко тренуються, аби попередити можливий травматизм. Хондропротектори препарати та їх прийом буде особливо доцільним людям з незначною або помірною фізичною активністю при наявності дискомфорту, больових відчуттів чи навіть травми, аби зменшити запальний процес та покращити відновлення організму.
 
Однак перейшовши на сайт можна розгубитися, оскільки сьогодні категорія хондропротекторів надзвичайно розвинена та пропонує безліч варіантів, які мають свої особливості у дії, тому для простішого виробу, команда експертів Мега мас підготувала перелік добавок переможців у різних номінаціях.

Номінація

Бренд

Хондропротектор з глюкозаміном

SAN

Хондропротектор для суглобів

Universal Animal

Лідер суглобового здоров’я

Kevin Levrone

Комплекс для суглобів і хрящів

ActivLab

Хондропротектор з колагеном

Extrifit

Хондропротектори для здоров’я суглобів 

Купуючи спортпіт для суглобів важливо враховувати основну мету для прийому, тобто це може бути в якості профілактики аби попередити травматизм, загальна підтримка належного стану суглобів та хрящів при різноманітних хронічних захворюваннях, або ж взагалі відновлення після травми. Саме враховуючи поточний стан суглобо-зв’язкового апарату варто підбирати необхідну позицію.

Якщо ж ви шукаєте хондропротектори, які допоможуть підтримати здоров’я суглобів, радимо звернути увагу на наступні позиції:

 1. Kevin Levrone Joint Support – комплексна добавка спрямована на підтримку еластичності хрящів та зв’язок, зміцнення суглоба, вироблення міжсуглобної рідини та зменшення запалення;
 2. Universal Animal Flex – комплексний хондропротектор для підтримки суглобів з вираженим протизапальним ефектом;
 3. ActivLab Flex Xtra – багатокомпонентний засіб аби зміцнити суглоб, зняти запалення та покращити відновлення;
 4. SAN Glucosamine Chondroitin MSM – поєднання основних елементів для підтримки суглобів та хрящів з легким протизапальним ефектом;
 5. ActivLab Kolagen Extra – колаген 2-го типу для відновлення суглобів, зв’язок та хрящів з додаванням вітаміну С для кращого засвоєння.

Хондропротектори для підтримки рухливості та гнучкості

Максимальна мобільність суглоба зменшує можливий ризик травми, проте вона досягається в комплексі, для цього потрібно виконувати ряд вправ, а також досить раціонально поєднувати їх з прийом хондропотекторів. Саме багатокомпонентні хондропротектори містять у своєму складі елементи, які сприятимуть виробленню міжсуглобної рідини, а також підвищують еластичність та пружність як хрящів, так і суглобів.

Для простішого вибору необхідної позиції пропонуємо вашій увазі ТОП-5 найбільш ефективних хондропротекторів для підтримки рухливості та гнучкості:
 1. Kevin Levrone Joint Support - потужна порція колагену, глюкозаміну та хондроїтину, а також повноцінна доза гіалуронової кислоти максимально ефективно підвищать еластичність та створять сприятливі умови для збільшення рухливості суглобів;
 2. Nutrend Flexit Gold Drink - повноцінна порція основних елементів для зволоження та надання більшої еластичності суглобам та хрящам з приємними смаками; 
 3. ActivLab Flex Xtra - збалансоване поєднання колагену з глюкозаміном та хондроїтином, а також мінімальна порція гіалуронової кислоти зволожать та збільшать гнучкість і мобільність суглобів;
 4. Extifit Flexain - ефективний мікс основних елементів, які відповідають за міцність та пружність суглобів і хрящів, а також наявні домішки для покращення самостійного відновлення організму;
 5. California Gold Nutrition Collagen Up - морський колаген з високою біодоступністю да додаванням вітаміну С та гіалуронової кислоти аби збільшити рухливість суглобів.

Хондропротектори для суглобового відновлення та зміцнення

Спортпіт для суглобів та зв’язок передбачає позиції, які можуть використовуватися для відновлення та подальшого зміцнення пошкодженої ділянки. Існує багато варіантів хондропротекторів, прийом яких може принести відчутний результат та полегшення людям у яких є проблеми з суглобами чи зв’язками.
Обираючи хондропротектор для суглобового відновлення та зміцнення варто звертати увагу аби у складі був наявний колаген, глюкозамін та хондроїтин, які наш організм буде використовувати у якості матеріалу для подальшого відновлення. Аби вам було простіше обрати, команда експертів Мега мас підготували ТОП-5 хондропротекторів для відновлення:
 1. Kevin Levrone Joint Support - велике дозування основних елементів для відновлення;
 2. Nutrend Flexit Gold Drink - поєднання морського та тваринного колагену, а також необхідна концентрації решти компонентів;
 3. ActivLab Flex Xtra - 9 г тваринного колагену, а також 1,5 г глюкозаміну та 1,2 г хондроїтину у кожній порції;
 4. Extrifit Flexain  - очищений колаген з глюкозаміном та хондроїтином у формі рідини для легшого всмоктування;
 5. ActivLab Kolagen Extra - колаген 2-го типу як основного елементу для відновлення суглобів та їхнього зміцнення. 

Як вибрати хондропротектори для підтримки здоров’я суглобів

Для підтримки суглобів та зв’язок у здоровому стані, або ж для повноцінного відновлення після травм є сенс додатково приймати хондропротектори, які будуть надавати вашому організму необхідну підтримку та ресурси для відновлення. Період прийому подібних добавок часто залежить від ситуації з якою зіштовхнулася людина, рівень дискомфорту, а також у якому вигляді буде зручно приймати хондропротектор.
Аби обрати продукт, який вам допоможе та принесе відповідний ефект варто звертати увагу на основні критерії описані нашими експертами нижче:
 1. Визначення потреби та цілі. Вживання хондропротекторів може бути у якості профілактики або ж відновлення, від даної цілі буде залежати мінімально необхідний склад у добавці, аби її прийом приніс належний ефект. Для профілактики може бути достатнє поєднання глюкозаміну, хондроїтину та MSM, проте для відновлення до попередніх компонентів доцільно додати колаген та гіалуронову кислоту.
 2. Вивчення різних типів хондропротекторів. До групи хондропротекторів можна віднести декілька позицій, прийом яких може принести необхідний ефект. Колаген – основний структурний матеріал для суглобів, хрящів, зв’язок, шкіри, тому його можна використовувати як додатковий елемент для підтримки або кращого відновлення. MSM та екстракт босфелії – два елементи з потужною протизапальною дією, які можна спокійно вживати, якщо ви зіштовхнулися з больовими відчуттями. Поєднання глюкозаміну, хондроїтину та MSM – стандартне поєднання для зменшення дискомфорту та підтримки суглобо-зв’язкового апарату. Комплексні хондропротектори – добавка, яка може включати усі перераховані вище компоненти та найкраще стимулює відновлення після травми.
 3. Перевірка складу та дозування. Дуже важливий критерій, аби отримати робочий продукт та не переплатити зайві кошти. Купуючи хондропротектор дуже важливо, аби у складі були такі компоненти як глюкозамін, хондроітин та MSM від 1 г і більше на порцію, при наявності колагену – не менше 5 г на порцію. Додатковим плюсом буде вміст екстракту босфелії – хоча б 200 мг та гіалуронової кислоти від 20 мг і більше. Якщо у хондропротекторі поєднуються усі ці елементи ви отримуєте дійсно ефективний продукт.
 4. Перевірка наявних клінічних досліджень. Хондропротектори зазвичай випускаються без додаткових клінічних випробувань, проте при наявності подібних досліджень продукт заслуговує додаткової уваги при виборі.
 5. Врахування індивідуальних особливостей. Теж досить важливий показник, оскільки часто хондропротектори у порошку випускаються без ароматизаторів, тому ряд людей може зіштовхнутися з труднощами у вживанні через не надто приємний смак, або комусь банально зручніше випити таблетки. Тому обираючи форму випуску хондропротектору варто враховувати особливості вашого організму.
 6. Порівняння цін та брендів. Обираючи хондропротектор варто брати до уваги не лише назву бренду, але й вартість добавки, досить часто позиції, які дуже давно на ринку коштують дещо завищену ціну, тому не варто переплачувати зайві кошти.
 7. Перегляд відгуків та рекомендацій. Купуючи конкретний хондропротектор досить часто можна знайти про нього відгуки від реальних покупців, або навіть почути позитивний чи негативний відгук від знайомих, тому обираючи добавку їх теж є сенс враховувати.
 8. Консультація з фахівцем. Вибір хондропротекторів не завжди може бути простим, тому при потребі варто завжди скористатися консультацією людини, яка розуміється у даному запитанні, в тому числі наші менеджери завжди раді прийти вам на допомогу.

Плюси та мінуси хондропротекторів у спортивному харчуванні для українських спортсменів

Хондропротектор – це добавка, яка захищає ваші суглоби, хрящі та зв’язки від травматизму, або ж допомагає організму відновитися після травми. Збалансовий прийом хондропротекторів в комплексі з додатковою фізіотерапією здатний принести відчутне полегшення та відновлення організму. Особливо раціонально вживати подібну категорію добавок на періодичній основі людям похилого віку, аби продовжити активне довголіття. Проте у даної добавки можуть бути свої сильні та слабкі сторони, які варто обов’язково враховувати при виборі хондропротектору.

Плюси

Мінуси 

Запобігають травматизму

Потрібно приймати довготривалий період

Підтримують належний стан суглобів та зв’язок

Відносно специфічних присмак у частини порошкових добавок

Покращують вироблення міжсуглобної рідини

Може викликати важкість в шлунку після вживання

Зменшують запалення

 

Стимулюють відновлення після травми

 

Види хондропротекторів у спортивному харчуванні

Хондропротектори у наш час є незамінним доповненням для людей, які активно тренуються або ж ведуть активний спосіб життя аби зберігати максимальну мобільність у суглобах, а також зменшувати можливий травматизм при виснажливих тренуваннях. Сьогодні виробники пропонують великий вибір хондропротекторів різноманітного складу та дозувань, аби покрити потреби різних категорій людей.

Глюкозамін

Глюкозамін - це речовина, яка входить у склад суглобів, хрящів та міжсуглобної рідини у якості структурного елементу, для підтримки належної рухомості суглоба, пружності хрящів та еластичності зв’язок. Для виготовлення добавок переважно використовують хітин ракоподібних, оскільки вони збагачені даним елементом.
Зазвичай глюкозамін вживають для досягнення наступних цілей:
 • У якості підтримки суглобів у належному стані при хронічних захворюваннях, наприклад, артриті, артрозі, остеохондрозі хрящових тканин хребта тощо;
 • Для профілактики при відчутних навантаженнях на суглобово-зв’язковий апарат;
 • Для лікування та відновлення при травмах суглобів, хрящів чи зв’язок.
Після вживання, глюкозамін сприймається хондроцитами, які в подальшому будь будувати та відновлювати структуру хряща, також даний елемент блокує вироблення ферментів, які можуть спровокувати запалення та руйнувати наш природній колаген в організмі. Для оптимального ефекту глюкозамін варто приймати по 1,5 г щодня протягом 3-4 міс.

Хондроїтин

Хондроїтин – це природна сполука, яка використовується у якості основного структурного елемента для підтримки та відновлення пошкодженого хряща, а також стимуляції вироблення міжсуглобної рідини. Основна ціль прийому хондроїтину це зменшення больових відчуттів та відновлення хрящів.
Використання хондроїтину обумовлено кількома корисними властивостями, а саме:
 • Покращує накопичення кальцію у кістах, що позитивно впливає на їхнє зміцнення та є корисний при переломах, оскільки пришвидшує утворення кісткового мозолю для швидшого загоєння;
 • Стимулює швидше відновлення хрящів та покращує вироблення міжсуглобної рідини, яка змащує суглоби захищаючи їх від тертя та деформації;
 • Присутня помірна протизапальна дія, що дозволяє зменшити больові відчуття.
Досить часто хондроїтин використовується при остеопорозі, артриті або навіть у якості комплексної терапії при переломі. Аби ефект був відчутний курс прийому має бути довготривалий – 3-4 місяці по 1200 мг речовини щодня.

Метилсульфонілметан (MSM)

Метилсульфонілметан (MSM), або іншими простими слова органічне поєднання сірки, яке має яскраво виражені протизапальні властивості, що дозволяє зменшити больові відчуття та сприяє швидшому відновленню після травм. Однак оскільки MSM є природнім джерелом сірки, яка виступає додатковим структурним елементом для шкіри, волосся та нігтів, додатковий прийом добавки здатний покращити їхній загальний стан.
Вживання курсом MSM може принести для нашого організму ряд переваг:
 • Зменшує запальні процеси у суглобах, хрящах та зв’язках, що дозволяє подолати неприємні больові відчуття;
 • Пришвидшує відновлення організму та м’язів після виснажливих тренувань;
 • Приймає активну участь в синтезі білкових сполук, зокрема колагену, що позитивно впливає на стан шкіри, волосся та нігтів.
Додаткове окреме вживання MSM при проблемах суглобів та зв’язок допомагає швидше відновитися та зменшити подальші больові відчуття, проте для повноцінного ефекту дозування може варіюватися від 3 до 5 г на день.

Колаген

Колаген представляє собою структурний білок, який активно використовується нашим організмом для підтримки та відновлення хрящів, суглобів та зв’язок, а також покращує живлення шкіри, зміцнює структуру волосся та пластин нігтів. Додатковий прийом колагену є досить актуальним для людей старшого віку, аби підтримати стан суглобів та хрящів, а також аби запобігти травматизму.
Колаген можна отримати з продуктів харчування вживаючи желатиновмісні продукти, наприклад, хрящі, шкіра, проте він не повноцінно засвоюється в організмі, тому як альтернатива його можна вживати окремо у гідролізованій формі, це дасть наступні переваги:
 • Краще зволоження та еластичність хрящів, суглобів та зв’язок;
 • Додатковий матеріал для відновлення суглобів та хрящів;
 • Підвищення пружності та еластичності шкіри, зміцнення волосся та нігтів.
Якщо ви зіштовхнулися з проблемами суглобо-зв’язкового апарату варто приймати близько 10 г колагену щодня протягом 2-3 місяців.

Гіалуронова кислота

Гіалуронова кислота – це не лише косметичний засіб, додатковий прийом добавки може у значній мірі допомогти при проблемах з суглобами, хрящами чи зв’язками. Основний ефект криється у її властивостях, а саме, гіалуронова кислота зв’язує молекули води в організмі, тим самим покращуючи зволоження пошкодженої ділянки, що насичує її необхідними поживними речовинами. Проте крім цього додатковий прийом добавки може принести для нашого організму ряд переваг, зокрема:
 • Сприяє виробленню міжсуглобної рідини, що дозволяє зменшити хрускіт та дискомфорт у суглобах;
 • Покращує зволоження пошкодженої ділянки та підвищує еластичність зв’язок;
 • Зволожує шкіру та допомагає боротися з дрібними зморшками.
При травмах або надмірному хрусту доцільно приймати по 100-200 мг гіалуронової кислоти протягом 2 місяців.

Куркумін

Куркумін представляє собою добавку на рослинній основі, яку отримують з куркуми, з надзвичайно широким спектром дії, тому її  буде доцільно додатково приймати різним категоріям людей, особливо, якщо ви зіштовхнулися з дискомфортом, больовими відчуттями чи навіть травмою. Прийом куркуміну зменшує активність компонентів, які можуть викликати запальні процеси, а також запобігає передчасному руйнуванні суглобів. Особливо ефективним куркумін зарекомендував себе стосовно боротьби з остеоартритом.

Проте додатковий прийом куркуміну може принести ряд переваг як для спортсменів, так і для звичайних людей, зокрема:

 • Допомагає побороти запальні процеси та больові відчуття, що у свою чергу пришвидшує відновлення після травм;
 • Потужні антиоксидантні властивості, що позитивно впливає на збереження природної молодості організму;
 • Сприяє очищенню крові.

Якщо ви зіштовхнулися з дискомфортом та больовими відчуттями у суглобах та зв’язках доцільно до власного раціону додати 200-600 мг куркуміну.

Комплексні хондропротектори

Комплексні хондропротектори представляють собою поєднання різних структурних елементів, зокрема колагену, гіалуронової кислоти, глюкозаміну та хондроїтину та протизапальних, наприклад MSM, екстракт босфелії, куркумін тощо. Дані добавки за рахунок дії у декількох напрямках, тобто відчутне зняття запального процесу та больових відчуттів, а також краще живлення та стимуляція відновлення пошкодженої ділянки.
Прийом комплексних хондропротекторів за рахунок вищої концентрації та більшої кількості складників буде завжди дієвіший у порівнянні з класичними поєднаннями, оскільки надає такі властивості:
 • Зменшує запальний процес та відчуття дискомфорту під час побутової активності;
 • Допомагає відновити пошкоджені хрящі, зв’язки;
 • Підвищує пружність та еластичність суглобів, хрящів та зв’язок;
 • Зволожує суглобо-зв’язковий апарат та попереджує виникнення травм.
Розмір порції завжди залежатиме від конкретного продукту проте оптимальний курс прийому комплексних хондропротекторів складає 2 місяці.

Хондропротектори підходять для чоловіків та жінок

Сьогодні абсолютно кожен зіштовхувався з проблемами суглобів чи зв’язок, тому актуальність підбору хондропротекторів зростає як для чоловіків, так і для жінок. Потрібно усвідомити, що хондропротектори це добавка, яка насамперед зменшує больові відчуття та дискомфорт, а також дає вашому організму додатковий матеріал для відновлення, саме через це суттєвого поділу на чоловічий або жіночий варіант не існує.

Хондропротектори для чоловіків

Якщо ви важко фізично працюєте, активно займаєтеся спортом, або ж вже почали відчувати дискомфорт, то варто звернути увагу на хондропротектори, які допоможуть у вирішенні даних проблем.
Сьогодні можна зіштовхнутися з великим різноманіттям подібних добавок, проте, обираючи чоловікам варто звернути увагу на склад та дозування хондропротекторів. Зокрема, аби в складі були наступні компоненти:
 • Глюкозамін у дозуванні 1,5 г на порцію, це надасть вашим суглобам додаткову підтримку та покращить вироблення міжсуглобної рідини.
 • Хондроїтин – 1,2 г на порцію у якості додаткової підтримки міцності та пружності хряща.
 • MSM або ж іншими словами органічна сірка, яка допоможе позбутися больових відчуттів, обираючи комплекс варто звертати увагу аби на порцію припадало не менше 1-2 г, якщо ж це окрема добавка то вживати 3-5 г щодня у декілька прийвомів.
 • Колаген – основний будівельний матеріал для наших хрящів, суглобів, покращує зволоження зв’язок, зменшуючи можливий травматизм.
Досить часто поєднання глюкозамін, хондроїтин та MSM зустрічається у таблетованій формі, тому якщо чоловік обрав такий варіант, то для оптимального ефекту його варто приймати 3-4 місяці. Проте купивши комплексний хондропротектор, де у складі буде ще й колаген, мінімальний курс прийому скорочується до 2 місяців.

Хондропротектори для жінок

Аби уникнути проблем з суглобами, хрящами та зв’язками дівчатам, як і хлопцям варто в якості профілактики чи навіть відновлення та лікування вживати хондропротектори, а також для покращення стану шкіри та волосся – колаген.
 
Суттєвих відмінностей, який хондропротектор краще працюватиме для чоловіків, а який для жінок немає, тому основні критерії – концентрація активних компонентів залишається ідентичною, єдине це підвищується раціональність додаткового прийому позицій наведених нижче.
 
MSM – метилсульфонілметан або ж іншими словами сірка, яка, окрім протизапальних властивостей, для нашого організму є важливим структурним компонентом для волосся та пластин нігтів. Тому прийом по 3 г на день для дівчат може значним чином зміцнити волосся та покращити його вигляд.
 
Колаген, ще одна добавка, яка не лише позитивно вливає на підтримку суглобів та хрящів, але й покращує зволоження шкіри та міцність волосся. Якщо виражених проблем немає, то для підтримки та профілактики достатньо приймати по 5 г, в іншому ж випадку дозування збільшують до 10 г та приймають 2-3 місяці.

Порівняння плюсів та мінусів глюкозаміна проти хондроїтина

Глюкозамін та хондроїтин це найчастіше, що шукають та купують лише, яким знадобився хондропротектор, це пояснюється їхніми основними властивостями та ефектом від прийому. Однак обидві позиції мають свої плюси та мінуси, які варто враховувати при виборів добавки, нижче ми розглянемо їх детальніше.

Глюкозамін

Запит на глюкозамін як спортивної добавки для підтримки та покращення стану суглобів та хрящів залишається актуальним, як для спортсменів, які активно займаються спортом, так і для звичайних людей, людей похилого віку. Проте купуючи глюкозамін варто розуміти, що добавка має свої плюси та мінуси від прийому.

Плюси 

Мінуси 

Підтримує стан суглобів та хрящів

Працює лише по накопичувальному ефекту

Зменшує запальні процеси в суглобах

Має не 100% біодоступність, тому варто приймати тривалий час

Покращує вироблення міжсуглобної рідини

 

Використовується аби запобігти прогресу хронічних захворювань суглобів

 

Хондроїтин

Хондроїтин залишається у наш час популярним для людей, які інтенсивно тренуються, або ж ведуть активний спосіб життя та дана добавка використовується для поліпшення здоров'я суглобів і хрящової тканини. Однак, перед його вживанням важливо розуміти як плюси, так і мінуси.

Плюси 

Мінуси 

Помірне зняття запальних процесів у суглобах

Має низьку біодоступність у нашому організмі, тому для повноцінного ефекту потрібно вживати по 1200 мг протягом 3-4 місяців

Стимулює вироблення синовіальної рідини в організмі

Ефект від прийому досягається лише по накопичувальному ефектів в організмі

Підвищує мобільність суглобів

 

Покращує накопичення кальцію, пришвидшує загоєння переломів

 

Кращі бренди виробники хондропротекторів в Україні

Вибір хондропротекторів сьогодні є далеко не простив заняттям, оскільки багато зіштовхується з великим різноманіттям найменувань та позицій і далеко не завжди вдається купити дійсно необхідний та актуальний продукт. Часто трапляється ситуація, коли вартість хондропротектору від виробника не відповідає складу та подальшому ефекту від прийому. Тому аби вам було простіше зробити вибір та купити дійсно «робочий» продукт радимо звернути увагу на ТОП хондропротекторів в Україні на думку експертів Mega-mass.ua.

Бренд

Якість продукції, сертифікація

Репутація бренду

Ціна, грн.

Universal

Висока, наявна основна необхідна сертифікація виробництва

Дуже популярний

1645

Ultimate Nutrition

Добра, наявна основна необхідна сертифікація виробництва

Дуже популярний

739

Kevin Levrone

Висока, наявна вся необхідна сертифікація виробництва

Популярний

825-1350

Extrifit

Висока, наявна вся необхідна сертифікація виробництва

Відомий

565-785

Nutrend

Висока, наявна основна необхідна сертифікація виробництва

Відомий

795

ActivLab

Добра, наявна основна необхідна сертифікація виробництва

Відомий

185-665

NOW

Висока, наявна вся необхідна сертифікація виробництва

Дуже популярний

525-745

Puritan’s Pride

Добра, наявна основна необхідна сертифікація виробництва

Популярний

255-1065

Doctor’s Best

Добра, наявна основна необхідна сертифікація виробництва

Популярний

660-699

California Gold Nutrition

Висока, наявна основна необхідна сертифікація виробництва

Дуже популярний

650-775

Де купити хондропротектори в інтернет-магазині в Україні

Якщо ви бажаєте купити хондропротектори в Україні за доступною ціною можна завітати в інтернет-магазин, однак частина людей може зіштовхнутися з проблемою вибору, оскільки у наявності може бути велика кількість позицій з специфічними особливостями, тому далеко не всі знають який підійде найкраще. Аби уникнути подібних труднощів радимо завітати в інтернет-магазин спортивного харчування Mega-mass.ua, де менеджери допоможуть вам у процесі покупок зробити дійсно правильний вибір з мінімальними витратами часу та коштів на придбання. Купуючи у нас ви отримаєте ряд значних переваг:
 • Гарантія якості – за численні роки існування ми накопичили велику кількість позитивних відгуків щодо оперативності нашого сервісу, зокрема у нас ви знайдете виключно оригінальну продукцію, яку ми отримуємо напряму від виробника, або ж через перевірених постачальників;
 • Умови повернення – компанія Мега масс діє в правовому полі, відповідно йде на зустріч кожному покупцю, для цього варто дотримуватися ряду вимог;
 • Способи доставки – отримати ваше замовлення у максимально короткий термін можна наступним чином:
  • Методом самовивозу з одного із наших офлайн магазинів;
  • Адресна доставка від Нової пошти;
  • Будь яке працююче відділення Нової пошти.
 • Методи оплата – сплатити за товар ви можете найбільш зручним для вас способом:
  • Накладний платіж від Нової пошти, при отриманні посилки;
  • Банківський переказ на розрахунковий рахунок.

Поради від експертів Mega-Mass

Беручи до уваги все вище вказане можна підсумувати, що хондропротектори – це дійсно корисна та досить актуальна добавка серед спортивного харчування, яка може допомогти вашому організму запобігти травмам, відновити суглоби, хрящі та зв’язки, а також підвищити рухливість суглобів. Проте, аби отримати дійсно максимальний ефект від прийому важливо коректно підібрати актуальну для вас добавку з можливого різноманіття, аби вам було простіше зробити вибір рекомендуємо звернути увагу на ряд аспектів, які варто взяти до уваги при купівлі.
 • Склад хондропротектору. Усі хондропротектори можна поділити на базові, які включають глюкозамін, хондроїтин, MSM та комплексні – більш доповненіший варіант, крім попередніх можуть містити колаген, гіалуронову кислоту, екстракт босфелії, куркумін тощо. Відповідно, комплексні хондропротектори мають дещо сильніший ефект від прийому.
 • Концентрація діючих елементів у порції. До того ж, обираючи хондропротектор варто звертати увагу на дозування усіх компонентів у порції, найкраще, якщо глюкозаміну буде 1500 мг, хонтроїтину - 1200 мг, MSM від 1 г і більше, колагену від 5 г та більше, екстракту босфелії – не менше 200 мг, а гіалуронової кислоти в ідеалі близько 100 мг.
 • Ціль. Мета прийому є надзвичайно важлива, оскільки вибір добавки для профілактики або для лікування може відрізнятися. Якщо основна ціль це профілактика, або підтримка при хронічних захворюванням, то можна спокійно використовувати базові хондропротектори, на основі глюкозаміну, хондроїтину та MSM, проте у випадку травми чи суттєвого дискомфорту найкраще обирати комплексні хондропротектори.
 • Форма випуску. На прийняття рішення щодо купівлі хондропротектору може впливати безліч чинників, зокрема форма випуску добавки. Випити таблетку досить просто, однак варто розуміти, якщо мова йде про дійсно розгорнутий комплекс, то кількість таблеток може бути досить значна. Найкраще обирати колаген у формі рідини чи порошку який ви замішуєте, таким чином ви отримуєте добавку з високою біодоступністю, значною концентрацією усіх складників, а також великою кількістю порцій.
 • Бренд. Належний ефект від прийому може принести лише якісний продукт, тому обираючи хондропротектор потрібно брати до уваги того, хто його виготовляє та обирати дійсно перевірених виробників, таким чином ви можете бути певні у якості товарів. Проте, завжди проводити паралель з складом продукту, аби зайве не переплачувати та назву самого бренду.

Протипоказання та особливості правильного прийому

Аби отримати лише користь від вживання хондропротекторів варто брати до уваги можливі застереження щодо використання, а також особливості прийому. Адже для кращого засвоєння хондропротекторів та уникнення дискомфорту необхідно зважати на час прийому добавки в залежності від основних складових. Нижче ми розглянемо, які можливі протипоказання вас можуть чекати та як правильно приймати хондропротектор, аби повноцінно відновитися та забути про дискомфорт та больові відчуття.

Коли не можна приймати хондропротектори

Вживання хондропротекторів може принести значну користь нашому організму, особливо для людей, які вже відчувають дискомфорт у суглобах чи зв’язках, або виконують роботу, яка навантажує суглобо-зв’язковий апарат. Однак хондропротектори можуть підійти не всім, це може бути зумовлене індивідуальною чутливістю організму, або іншими можливими причинами. Команда експертів Мега масс радить обмежити додаткове вживання хондропротекторів при наступних ситуаціях:
 • При наявності можливих запалень у шлунково-кишковому тракті, зокрема при гастриті та язві;
 • Індивідуальна чутливість до основних складових в хондропротекторі;
 • Період вагітності;
 • Під час грудного вигодовування;
 • При наявності цукрового діабету різних типів.
Якщо ви відноситеся до будь-якої з зазначених категорій і вам необхідно приймати хондропротектори, то перед вживанням потрібно проконсультуватися з лікарем.

Як досягти максимальної ефективності хондропротекторів

Правильне вживання хондропротекторів, може відчутно прискорити відновлення після травм, а також підтримати ваші суглоби та зв’язки у належному стані. Проте аби досягти дійсно максимального ефекту варто дотримуватися наступних рекомендацій:
 • Своєчасна консультація з фахівцем обираючи хондропротектори препарати, це може бути ваш фітнес тренер, або навіть лікар, який на основі обстеження та вашої активності зможе сказати причину дискомфорту та порадить добавку, яка буде максимальна ефективна у конкретній ситуації;
 • Дотримуватися встановленого дозування, оскільки раніше ми вже наголошували скільки потрібно вживати глюкозаміну, хондроїтину, MSM та колагену, аби ці елементи дійсно ефективно працювали та прискорили процес відновлення;
 • Системність вживання – досить часто багато людей робить одну і ту ж помилку, а саме, коли відчувають полегшення та зменшення больових відчуттів припиняють вживати хондропротектори, але насправді запальний процес та відновлення пошкоджених тканин до кінця не зникло, тому з часом біль повертається. Тому важливо для повноцінного ефекту пройти нерозривний курс лікування та відновлення;
 • Здоровий спосіб життя та додаткова фізична активність є не менш важливим аспектом у відновленні, оскільки для лікування потрібно не лише давати структурні елементи організму, але я насичувати його іншими корисними елементами та покращувати кровообіг у пошкоджених ділянкам шляхом фізичних вправ, це посилить живлення усіма поживними речовинами суглобів;
 • Не поспішати та пройти повноцінний курс для відновлення та лікування суглобів. Варто усвідомити, що процес повного лікування пошкодженого хряща, зв’язки чи суглоба є довготривалим, тому у даному випадку не потрібно взагалі поспішати.

Часті запитання про Хондропротектори для суглобів і сухожиль

Що таке хондропротектори?

Хондропротектори - це добавки у спортивному харчуванні, основна мета яких зняти запальні процеси у суглобах та зв’язках, забрати больові відчуття та дати організму необхідний матеріал для відновлення.

Що роблять хондропротектори?

Як працюють хондропротектори?

Як приймати хондропротектори?

Які найефективніші хондропротектори?

Як пити хондропротектори?

Коли краще приймати хондропротектори вранці чи ввечері?

Як правильно вибрати хондропротектори?

00000011986
В наявності
950 грн.
БрендNutrend Країна виробникЧехія СмакApple / Яблуко ЦільЗміцнення сполучних тканин
NOW Shark Cartilage 100 Capsules, image NOW Shark Cartilage 100 Capsules, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000011913
В наявності
660 грн.
БрендNow Країна виробникСША ЦільЗміцнення сполучних тканин
00000011684
6
В наявності
950 грн. 895 грн.
Ви економите: 55 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща СмакTropical / Тропічний ЦільЗміцнення сполучних тканин
00000010598
2
В наявності
675 грн.
Бренд21st Century Країна виробникСША
Kevin Levrone Anabolic Flex 30 pak, image Kevin Levrone Anabolic Flex 30 pak, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
Зберегти 7%
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010687
2
В наявності
1450 грн. 1350 грн.
Ви економите: 100 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща ЦільВідновлення
Activlab Pharma Hair Care Beauty 200 g, image Activlab Pharma Hair Care Beauty 200 g, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000009385
6
В наявності
650 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща
00000009885
1
В наявності
550 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща СмакStrawberry Raspberry / Полуниця Малина
00000009388
В наявності
185 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща СмакTruskawka Rabarbar / Полуниця Ревінь
ActivLab Kolagen Beauty Strawberry-Raspberry, image ActivLab Kolagen Beauty Strawberry-Raspberry, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010512
2
В наявності
475 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща СмакRaspberry Strawberry / Малина Полуниця
00000010511
7
В наявності
665 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща СмакBlackcurrant / Чорна Смородина
Показати ще 12 товарів
Ціна
Бренд
Тип
Форма випуску
Країна виробник
Наявність
Хіти продажу