Шейкери

Вид1
Ціна
Бренд
Країна виробник
Наявність
00000012096
0.0
‍130‍ грн
Ціни в баллах: 13000 баллів
Бонусні бали: 260 баллів — 3 грн
БрендApplied Nutrition КолірБілий (White) Країна виробникВеликобританія Об'єм700 ml
00000011846
0.0
‍250‍ грн
Ціни в баллах: 25000 баллів
Бонусні бали: 1250 баллів — 13 грн
КолірБілий (White) Країна виробникКитай Об'єм600 ml
00000007201
0.0
‍165‍ грн
Ціни в баллах: 16500 баллів
Бонусні бали: 165 баллів — 2 грн
БрендBSN Країна виробникСША
00000009975
0.0
‍375‍ грн ‍399‍ грн
Ціни в баллах: 37500 баллів
Бонусні бали: 1125 баллів — 11 грн
00000012094
0.0
‍499‍ грн ‍535‍ грн
Ціни в баллах: 49900 баллів
Бонусні бали: 998 баллів — 10 грн
БрендApplied Nutrition КолірТемно-Синій Країна виробникВеликобританія Об'єм700 ml
00000011514
0.0
‍375‍ грн
Бонусні бали: 1125 баллів — 11 грн
БрендSmartShake КолірРожевий (Pink) Країна виробникШвеція Об'єм1000 ml
00000013022
‍165‍ грн
Ціни в баллах: 16500 баллів
Бонусні бали: 330 баллів — 3 грн
БрендSport Generation КолірЧорний (Black) Країна виробникПольща
00000009948
‍475‍ грн ‍500‍ грн
Ціни в баллах: 47500 баллів
Бонусні бали: 1425 баллів — 14 грн
00000013012
0.0
‍165‍ грн ‍195‍ грн
Ціни в баллах: 16500 баллів
Бонусні бали: 330 баллів — 3 грн
БрендMega-Mass Країна виробникУгорщина Об'єм600 ml
Показати ще 12 товарів

Відгуки про товари

, image , image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
Biotech Shaker 600 ml Black
Василь
Biotech Shaker 600 ml Black
Хороший бюджетний шейкер.Користуюсь вже місяць,протікання не замітив,приємно радує)
Детальніше
Василь
, image , зображення 2 , image , зображення 2 https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
VPlab Shaker 700 ml
Максим
VPlab Shaker 700 ml
Один з найбільш простих і доступних по ціні шейкерів. Пружинка добре розмішує. Поки задоволений.
Детальніше
Максим
, image , зображення 3 , image , зображення 3 https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
Smartshake Slim 500ml - Gunsmoke Black
Роман
Smartshake Slim 500ml - Gunsmoke Black
Дійсно якісний шейкер. Зручно його носити з собою та є з міцного матеріалу. У подвійному дні ношу бца, які п'ю перед тренуванням.
Детальніше
Роман
, image , зображення 4 , image , зображення 4 https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
Smartshake Reforce MTV Stainless Steel Shaker 900 ml
На всі 100% задоволена ним. Стильний та міцний. Нічого не протікає і зручно носити.
Детальніше
Олеся
, image , зображення 5 , image , зображення 5 https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
Biotech Shaker 600 ml Pink
Ілона
Biotech Shaker 600 ml Pink
Гарненький шейкер за доступною ціною.Досить якісний,вже користуюсь 2 місяці і не замітила протікання,дуже задоволена)
Детальніше
Ілона
, image , зображення 6 , image , зображення 6 https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
VPlab Shaker 500 ml
Юра
VPlab Shaker 500 ml
Вже 2 місяці як користуюсь даним шейкером. Не протікає,легко відмивається. Місткості цілком хватає.
Детальніше
Юра
, image , зображення 7 , image , зображення 7 https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
Water Bottle White 750ml
Іван
Water Bottle White 750ml
Зручна у використанні і легко очищається. Не протікає.
Детальніше
Іван
, image , зображення 8 , image , зображення 8 https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
SmartShake Ronnie Coleman 600 ml
Олег
SmartShake Ronnie Coleman 600 ml
Розумію,що бренд. Розумію,що на багато різних відділень, але ціна трішки завищена. Не кожен буде розглядати його як варіант. Можна підшукати подешевше щось.
Детальніше
Олег
, image , зображення 9 , image , зображення 9 https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
Scitec Nutrition Traveller Shaker Pink 500 ml
Удобный вариант. Есть дополнительный контейнер. Легко отмывать)
Детальніше
Оля
, image , зображення 10 , image , зображення 10 https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
Scitec Nutrition Traveller Shaker Yellow 500 ml
Сіточка добре розмішує,додатковий відсік дозволяє брати подвійну порцію. Коли на роботі і потрібно випити прот два рази- не потрібно носити з собою цілий пакет.
Детальніше
Кент
Фільтри товарів
Вид (1)
Ціна
Бренд
    Показати все (29)
Країна виробник
Наявність