Креатин Моногідрат

Креатин моногідрат купити в Україні

Найбільш розповсюдженою та однією з найбільш ефективних форм креатину є саме креатин моногідрат. Креатин моногідрат є основною добавкою для будь-якої людини, яка займається спортом, та не тільки. Mega-mass має максимально різноманітні види добавок у себе в асортименті й креатин моногідрат не є винятком. У наявності є надзвичайно багато різних брендів та виробників, які пропонують лише найкращий креатин моногідрат. Обрати креатин моногідрат є фундаментально важливо, якщо ви хочете швидко підвищити свої силові показники в спортзалі.


Наші експерти, зсилаючись на численні наукові дослідження, запевняють, що креатин моногідрат, доведено, є однією з найбільш ефективних добавок сфери спортивного харчування, адже позитивні результати повністю при правильному прийомі гарантовані, а протипоказань, за виключенням специфічних випадків, немає!


Окрім креатину моногідрат будь-який клієнт, перейшовши на наш інтернет магазин, може знайти добавки абсолютно всіх різновидів: як спортивне харчування, так і добавки для краси та здоров’я. Тому купити спортивне харчування в інтернеті робить можливим саме Mega-mass - це недорого, зручно та швидко!

Що таке креатин моногідрат?

Креатин моногідрат - це добавка, яка найчастіше використовується в сфері спорту та яка здатна значно підвищувати силові показники будь-якої людини, яка його приймає. Під час тренувань та фізичних навантажень у наших м’язах виснажуються два основні джерела енергії - це клітини АТФ (клітини енергії) та, вслід за якими, виснажуються і запаси креатину в організмі. Після того як обидва ці джерела виснажуються повністю -  наступає окислення м’язів і втома. Самі запаси креатину ми поповнюємо через їжу на тваринній основі, проте концентрація самого креатину в них вкрай мала. Тому, приймаючи креатин моногідрат додатково, ми забезпечуємо наш організм чудовим та більш обширним запасом енергії, який дозволить нам набагато ефективніше та результативніше займатися в спортзалі, виконуючи більшу кількість повторень з більшою вагою. Саме моногідратна форма креатину також здатна затримувати рідину в організмі, що також має свої позитивні аспекти. Затримана рідина в організмі забезпечує набагато ефективніше функціонування клітин та запобігає надлишковому виходу електролітів з організму. Також, звісно, факт затримання рідини в організмі збільшує об’єм ваших м’язів. Тому, якщо ви хочете швидко підвищити свої силові показники та об’єм м’язів, найкращий креатин моногідрат купити ви зможете в Mega-mass. 

Топ креатин моногідрат в Україні в 2024

Креатин моногідрат є найбільш вживаною добавкою серед клієнтів, які зацікавлені спортивним харчування і це не дивно, адже креатин, доведено, є однією з найбільш ефективних добавок, які може запропонувати спортивне харчування. Креатин моногідрат гарантовано здатний підвищити силові показники в спортзалі та збільшити об’єми м’язів через затримання рідини в організмі. Враховуючи поширеність та важливість цього виду спортивного харчування, наші експерти приділили багато часу та значні зусилля, аби надати нашим клієнтам ТОП найкращих варіантів креатину моногідрат в Україні за 2024 рік. Креатин моногідрат рейтинг, завдяки сумлінній роботі експертів Mega-mass, доступний для будь-кого. Завдяки цьому наші клієнти зможуть більш детально ознайомитись з різноманітними опціями креатину моногідрату на українському ринку спортивного харчування. Тому, не гаючи часу, заохочуємо вас переглянути таблицю нижче, в якій вказано найкращі варіанти креатину моногідрату до покупки:

Назва

Бренд

Ціна, грн

Gold Premium Micronized Creatine

Sport Generation

599-840

Kevin Levrone

Anabolic Creatine

695

Real Pharm

Creatine Monohydrate

550-799

ActivLab 

Creatine Monohydrate (tabs)

425-795

Biotech

100% Creatine Monohydrate 

910-1445

Optimum Nutrition 

Creatine Powder

1165-1765

Scitec Nutrition

100% Creatine Monohydrate

915

Ultimate Nutrition

Creatine Monohydrate 

675

Nutrex

Creatine Drive Black

750

Ronnie Coleman

Creatine-XS

1025

MyProtein

Creatine Monohydrate 

650

Universal Nutrition

Animal Micronized Creatine

1250


Найкращий креатин моногідрат по категоріям

Креатин моногідрат існує в різних формах та фасуваннях: порошок, капсули та таблетки. У даному розділі ви зможете знайти обгрунтовані рекомендації від експертів Mega-mass щодо найкращих брендів креатину моногідрату в різних його формах на ринку України. Представлені номінації визначаються експертами, які ретельно досліджують і оцінюють різні бренди, щоб наголошувати увагу споживачів лише на найкращих варіантах кожної категорії. Отож, нижче, в сформованій таблиці представлені бренди, які отримали визнання в певних категоріях, які детально обиралися експертами, що глибоко розуміють особливості креатину моногідрату в різних його формах та можуть гарантувати вам тільки найкращі опції для досягнення бажаних результатів у спортзалі:

Номінація

Бренд

Креатин в порошках

Sport Generation

Креатин в таблетках

ActivLab

Креатин в капсулах

BioTechUSA

Топ креатин моногідрат

Kevin Levrone

Як вибрати креатин моногідрат в Україні?

Завдяки детальному та грунтовному аналізу креатину моногідрату, наші експерти працювали не лише над табличками ТОП брендів, а й над детальною інструкцією, яким чином вибирати креатин моногідрат в Україні. Так як це спортивне харчування є вкрай ефективним та має надзвичайно позитивну дію на організм у контексті спорту й не тільки, дуже важливо розуміти, як правильно обирати для себе креатин моногідрат, при наявності такої великої кількості різноманітного асортименту. Експерти Mega-mass працювали довгий час, щоб забезпечити наших клієнтів конкретними кроками та критеріями, на які потрібно звертати увагу при покупці креатину моногідрату. Тому наполегливо рекомендуємо вам ознайомитися з даними критеріями в шаблоні поданому нижче, це допоможе вам краще розумітися в темі креатину моногідрату:

 • Ступінь очистки: перевірте, наскільки хороший ступінь очистки в певного креатину моногідрату та чи є в ньому якісь додаткові складники. Чистий креатин моногідрат без наповнювачів купувати найкраще.
 • Різні форми креатину: якщо ви бажаєте купити саме моногідрат креатину, то зверніть увагу на те, чи немає в складі домішків інших форм креатину.
 • Дозування та порції: дивіться на фасування продукту. Звичайне дозування креатину це 5 грам, тому розраховуйте зручне для вас фасування, яке буде залежати від тривалості вашого курсу та частоти прийому креатину щодня.
 • Аналіз досліджень: рекомендуємо переглядати відгуки та дослідження від незалежних джерел та дослідників для додаткового підтвердження ефективності певного креатину моногідрату, який ви хочете придбати.
Як вибрати креатин моногідрат
 • Сертифікати бренду: також звертайте увагу на наявність відповідних ліцензій та сертифікацій, які можуть гарантувати безпеку та якість креатину моногідрат.
 • Вартість: аналізуйте вартість різних доступних варіантів креатину моногідрат, задля вибору найкращого для вас та вашого теперішнього фінансового становища.      
 • Форма: доступні форми креатину моногідрат це порошок, капсули та таблетки. Залежно від того, чому ви надаєте перевагу в прийомі, ви можете обрати підходящу для вас форму.
 • Репутація виробника: дивіться, наскільки позитивні відгуки щодо певного креатину моногідрату, який ви хочете вибрати. Репутація виробника є вкрай вагомим критерієм при виборі, який треба враховувати.

Плюси та мінуси креатин моногідрат

Так як креатин моногідрат є найбільш дослідженою добавкою в сфері спортивного харчування, ми можемо детально ознайомитися зі всіма перевагами та недоліками креатину моногідрату. Експерти Mega-mass ретельно проаналізували всі наявні фактори та синтезували всю необхідну інформацію про переваги та недоліки креатину моногідрат в повноцінну табличку, з якою ви можете ознайомитись нижче.

Плюси

Мінуси

Значне покращення силових показників: завдяки тому, що креатин моногідрат доповнює джерела енергії нашого організму, він забезпечує швидке відновлення самої енергії, що значно підвищує наші силові показники під час інтенсивних тренувань. Приймаючи креатин, ви зможете виконувати значно більше повторень з більшою вагою, виконуючи будь-яку вправу в спортзалі. Окрім того, можна розраховувати на підвищену витривалість.

Затримання рідини в організмі: для деяких людей затримання рідини в організмі може виступати, як негативний елемент вживання креатину моногідрату. Люди з нирковою недостатністю або іншими специфічними хворобами та кондиціями можуть не отримувати переваг від фактору затримання рідини в організмі креатином моногідрат. Тому, незважаючи на безпеку креатину, все одно чітко знайте свої індивідуальні особливості перед покупкою креатину. 

М’язова маса: саме завдяки тому, що креатин моногідрат утримує рідину в організмі, він тим самим затримує рідину в клітинах м’язів, що сприяє збільшенню загального об’єму м’язових тканин.

Курси креатину: ще одним недоліком може виступати те, що креатин не рекомендується вживати постійно. Найкраще вживати креатин курсами 1-3 місяці. Тому звертайте на це також увагу.

Гарантія безпеки: довга та обширна історія досліджень про креатин моногідрат гарантує його безпеку для вживання. Креатин моногідрат є однією з найбільш вивчених і безпечних добавок зі спортивного харчування, а його ефективність підтверджена численними науковими дослідженнями та відгуками споживачів. 

 

Форми випуска креатин моногідрат в інтернет магазині Mega mass

Існують різні форми випуску креатину моногідрату, як ми вже згадували вище. Стандартна й найбільш розповсюджена - це порошок. Дві інші форми, які створені для більшої зручності при використанні - це таблетки та капсули. Якщо вам не зручно приймати креатин, розбавляючи його з рідиною, то ви можете приймати таблетки або капсули. Якщо ви більше надаєте перевагу швидкому засвоєнню в організмі, то можете приймати порошок. Детальніше з кожною формою ви зможете ознайомитися далі, а купити креатин Україна ми наполегливо рекомендуємо в нашому інтернет магазині або ж в одному з стаціонарних магазинів Mega-mass, які знаходяться майже у всіх містах західної України.

Креатин в порошках

Креатин у формі порошка є найбільш популярним варіантом серед споживачів, які шукають ефективний спосіб підвищення своїх силових показників та прагнуть досягати більших результатів у спортзалі. Ця форма випуску дозволяє вручну регулювати дозування креатину, а висока розчинність самого порошку сприяє швидкому засвоєнню креатину в організмі. Купити креатин в порошку можна в нашому інтернет магазині, який є дуже зручним для користування.

Креатин в таблетках

Креатин у формі таблеток є зручним варіантом для тих, хто шукає простий спосіб вживання речовини без необхідності вимірювання порцій та розмішування їх з водою. Таблетки зазвичай містять зручну дозу креатину по граму. Ця форма випуску креатину буде особливо зручна для людей, які постійно перебувають в русі та шукають саме швидкий та практичний спосіб вживання креатину без зайвих зусиль, які можуть забирати час. Якщо ви підпадаєте під таку категорію людей, тоді ми радимо вам купити креатин в таблетках в одному з магазинів Mega-mass.

Креатин в капсулах 

Креатин у формі капсул мало чим буде відрізнятися від форми випуску в таблетках. Деякі дослідники відзначають, що капсули в порівнянні з таблетками можуть швидше засвоюватись, проте ця різниця не є такою значною. Якщо ви скептично відноситесь до порошку й таблеток, тоді можете купити собі креатин в формі капсул. Така форма випуску також чудово підходить людям, які не бажають витрачати лишній час на приготування і шукають зручне та практичне вирішення. Купити креатин в капсулах ви можете в нашому магазині або ж на вебсайті.  

Як приймати креатин моногідрат?

Вкрай важливо розуміти, як правильно приймати креатин моногідрат, задля забезпечення його повноцінної та найбільш ефективної дії на організм. Наші експерти також попрацювали й над тим, аби забезпечити вас конкретними кроками, які потрібно враховувати вже при безпосередньому вживанні креатину моногідрат в своєму раціоні. Тому ми презентуємо вам критерії, яких потрібно дотримуватись, якщо ви приймаєте креатин моногідрат:

 1. Індивідуальні особливості: чітко проаналізуйте та дізнайтеся чи є у вас будь-які протипоказання до вживання креатину моногідрат. Хоч креатин моногідрат і є однією з найбільш безпечних добавок, все одно варто враховувати свою можливу наявність протипоказань.
 2. Дозування: розрахуйте оптимальну дозу прийому креатину відповідно до частоти ваших тренувань. Як правило, стандартним дозуванням креатину є від 5 до 10 грамів. П’ять грам рекомендується приймати в день, коли у вас немає тренування, а десять вже в день, коли є тренування. 
 3. Часи прийому: майте на увазі, що найкращим варіантом прийому креатину буде зранку після сніданку та після тренування, якщо воно у вас є впродовж дня.
 4. Форма креатину моногідрат: обов’язково визначте, яка форма випуску креатину (порошок, таблетки чи капсули) буде найбільш зручною для вас у ваших обставинах.
 5. Вживання з їжею: найкраще вживати креатин разом з їжею або після їжі для покращення його засвоєння та зменшення можливих проблем із травленням.
 6. Прості вуглеводи: після того, як ви прийняли креатин, рекомендується з’їсти щось солодке або якусь їжу на простих вуглеводах. Це забезпечить набагато вищу ступінь його засвоєння в організмі.
 7. Вода: не забувайте пити багато води впродовж дня, вживаючи креатин моногідрат. Це допоможе підтримувати водний баланс організму, незважаючи на затримання рідини в організмі.
 8. Курси прийому: враховуйте, що необхідно також робити перерви між прийомом креатину моногідрат. Зазвичай, стандартний курс прийому варіюється від 1 до 3 місяців й перерву варто робити такою самою тривалістю, як і сам курс прийому.
 9. Тренування: вживаючи креатин моногідрат, найкраще було би поєднувати його з певною фізичною активністю. Якщо ж ви не займаєтесь активно спортом, то рекомендується знизити вживання креатину моногідрат приблизно до 2-3 грам на день.
 10. Можливі поєднання: враховуйте, що креатин також можна приймати й з іншими добавками спортивного харчування, які ще більше можуть пришвидшити ваш прогрес в спортзалі. Цими добавками можуть бути: гейнери, протеїни, амінокислоти, тощо.

Де купити креатин моногідрат в Україні?

Якщо ви шукаєте неймовірно швидкий та зручний спосіб придбати креатин моногідрат, то ви звернулися до правильного місця! Інтернет-магазин Mega-mass є сучасним веб-сайтом із надзвичайно зручним інтерфейсом, який робить покупку будь-якого спортивного харчування необтяжливим та швидким. Конкретні кроки, яким ви можете слідувати при бажанні купити креатин моногідрат, ви можете побачити нижче:

 1. На головній сторінці сайту натисніть на “Каталог товарів” і оберіть “Креатин”.
 2. У даному меню оберіть креатин, який бажаєте придбати й натисніть “Купити”.
 3. Далі натисніть “Оформити замовлення”.
 4. Вкажіть своє ім’я, прізвище та номер телефону.
 5. Mega-mass здійснює доставку Новою Поштою, тому вкажіть своє місто та спосіб доставки.
 6. Якщо ж наш магазин є у вашому місті, тоді тисніть на “Самовивіз”.
 7. Оберіть спосіб оплати, при отриманні чи карткою онлайн.
 8. Останній раз натисніть “Оформити замовлення”.

 

Також зверніть увагу й на інший доступний спосіб:

 1. В меню з товаром введіть свій номер телефону.
 2. Далі натисніть на кнопку “Замовлення в один клік”.
 3. Після виконання цих кроків з вами повинен зв’язатися наш спеціаліст.

Поради та рекомендації від експертів Mega-mass

Отже, як бачимо, вживання креатину моногідрат може значно допомогти будь-кому підвищити свої силові показник в спортзалі й відповідно загалом пришвидшити досягнення будь-якої поставленої мети в спортзалі. Креатин моногідрат залишається найбільш розповсюдженою та ефективною добавкою сфери спортивного харчування, тому, придбавши креатин моногідрат, ви точно не помилитесь. Наші експерти також підготували для вас свої основні поради та рекомендації, якими можна узагальнити нюанси прийому креатину моногідрат. Тому просимо вас ознайомитися:

 • Вживайте креатин моногідрат пропорційно до ваших тренувань. Якщо ви не тренуєтесь узагалі, ваш прийом креатину щодня буде обмежуватись в 2-3 грами на день. Якщо ви тренуєтесь, то це буде від 5 до 10 грамів, залежить від частоти ваших тренувань.
 • Дотримуйтесь курсів вживання креатину. Якщо ви ніколи раніше не вживали креатин, то ваш курс може бути довшим. Стандартний курс креатину, якщо ви його приймаєте постійно, становить 1,5-2 місяці, тому враховуйте це й не забувайте робити таку ж саму перерву після прийому.
 • Вживайте креатин після їжі та з чимось солодким. Такий спосіб його вживання гарантовано забезпечить вам швидке його всмоктування в організмі та відповідно швидші та більш видимі результати від креатину моногідрат. 
 • Дослідіть наявність певних протипоказань до вживання креатину моногідрат. Попри досліджену безпеку креатину моногідрат, все одно варто це аналізувати, тому будьте уважними.
Поради про креатин моногідрат
 • Враховуючи ваші індивідуальні обставини й темп життя, визначте, яка форма випуску креатину моногідрат найбільше вам підходить. У нашому асортименті присутні всі вищеописані форми: порошок, капсули й таблетки.

 

Як вибрати якісний креатин моногідрат?

Звертайте увагу на склад та бренд креатину моногідрат, який збираєтесь купити, адже надійний бренд завжди пропонує якісний продукт. Також аналізуйте відгуки інших користувачів щодо вживання певного креатину моногідрат.

Які переваги принесе застосування креатину моногідрат для тренувань?

Для чого потрібно пити креатин моногідрат?

Коли треба приймати креатин моногідрат?

Скільки коштує креатин моногідрат?

Чи можна пити креатин моногідрат без тренувань?

Applied Nutrition Creatine Monohydrate 250 g, image Applied Nutrition Creatine Monohydrate 250 g, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000012053
В наявності
79500 грн.
Бонусні бали: 1590 баллів — 15.90 грн.
БрендApplied Nutrition Країна виробникВеликобританія ЦільПідвищення силових показників
00000011692
12
В наявності
92500 грн.
Ціни в баллах: 92500 баллів
Бонусні бали: 1850 баллів — 18.50 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща СмакNo Flavor / Без смаку ЦільРіст м'язів
Universal Nutrition Animal Micronized Creatine 300 g, image Universal Nutrition Animal Micronized Creatine 300 g, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000000188
2
В наявності
125000 грн.
Бонусні бали: 1250 баллів — 12.50 грн.
БрендUniversal Країна виробникСША СмакUnflavored / Без смаку ЦільРіст м'язів
Ціни в баллах: 95000 баллів
Бонусні бали: 1900 баллів — 19.00 грн.
БрендSport Generation Країна виробникПольща Смак Strawberry / Полуниця
00000010704
10
В наявності
59900 грн.
Ціни в баллах: 59900 баллів
Бонусні бали: 1198 баллів — 11.98 грн.
БрендSport Generation Країна виробникПольща СмакUnflavored / Без смаку ЦільРіст м'язів
00000010703
9
В наявності
84000 грн.
Ціни в баллах: 84000 баллів
Бонусні бали: 1680 баллів — 16.80 грн.
БрендSport Generation Країна виробникПольща СмакUnflavored / Без смаку ЦільРіст м'язів
Activlab CS Creatine Monohydrate 300 caps, image Activlab CS Creatine Monohydrate 300 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010513
3
В наявності
74500 грн.
Ціни в баллах: 74500 баллів
Бонусні бали: 1490 баллів — 14.90 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща
Kevin Levrone Anabolic Creatine 300 g, image Kevin Levrone Anabolic Creatine 300 g, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010530
5
В наявності
69500 грн.
Ціни в баллах: 69500 баллів
Бонусні бали: 1390 баллів — 13.90 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща СмакUnflavored / Без смаку ЦільРіст м'язів
00000004581
4
В наявності
65000 грн.
Ціни в баллах: 65000 баллів
Бонусні бали: 1300 баллів — 13.00 грн.
БрендMyProtein Країна виробникВеликобританія СмакUnflavored / Без смаку
00000000513
В наявності
179900 грн.
Ціни в баллах: 179900 баллів
Бонусні бали: 1799 баллів — 17.99 грн.
БрендOptimum Nutrition Країна виробникСША СмакUnflavored / Без смаку ЦільРіст м'язів
00000000212
3
В наявності
119500 грн.
Ціни в баллах: 119500 баллів
Бонусні бали: 1195 баллів — 11.95 грн.
БрендOptimum Nutrition Країна виробникСША СмакUnflavored / Без смаку ЦільРіст м'язів
00000000217
3
В наявності
91500 грн.
Ціни в баллах: 91500 баллів
Бонусні бали: 915 баллів — 9.15 грн.
БрендScitec Nutrition Країна виробникУгорщина СмакUnflavored / Без смаку ЦільРіст м'язів
Показати ще 12 товарів
Ціна
Бренд
  Показати все (33)
Вага
Тип (1)
Форма випуску
Країна виробник
Наявність