Угода користувача

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Інтернет-магазин “Mega-mass.ua” (далі по тексту -  “ТОРГОВЕЦЬ”), в особі Адміністрації сайту, ініціює пропозицію будь-якому індивіду (фізичній чи юридичній особі) (далі по тексту - “КЛІЄНТ”) заключити Договір про публічну оферту, який передбачає продаж та купівлю товарів на веб-сайті за адресою https://mega-mass.ua/

1.2. Посилаючись на ст. 633 та ст. 641 ЦКУ, а також враховуючи положення Закону України “Про електронну комерцію”, цей договір відноситься до публічного договору оферти. Клієнт має ідентичні умови даного Договору незалежно від того, чи відноситься він до юридичної або ж до фізичної особи. Повинні бути узгоджені можливі інакші умови продажу та купівлі, якщо виникне ситуація із замовленням товару для реалізації діяльності пов’язаної з підприємництвом (тобто оформлення з Торговцем повноцінної іншої угоди). 

1.3. Відносини регульовані нормами права, які можуть потенційно виникати через процеси купівлі та продажу товарів Клієнтом, є предметом цього Договору публічної оферти.  

1.4. Для точного розуміння та ознайомлення, нижче надаються визначення термінів, які використовуються в даному договорі: 

1.4.1. “Торговець” - це конкретна організація, яка здійснює надання послуг Клієнтам відповідно до Договору. Даною організацією є веб-платформа mega-mass.ua, а також соціальні мережі компанії в інстаграм (https://www.instagram.com/megamass_ua/), тік ток (https://www.tiktok.com/@megamass_ua), телеграм каналі (https://t.me/mega_massua)   

1.4.2. “Товар” - фізична одиниця певної продукції, яка потенційно може бути опублікована на веб-сайті Торговця.  

1.4.3. “Інтернет-магазин” – це веб-сайт Торговця, який знаходиться в інтернеті, його адресою є: https://mega-mass.ua/. Цей веб-сайт може застосовуватися задля оформлення та доставки замовлень товарів Торговця та на даному веб-сайті знаходяться всі необхідні умови публічної оферти, що передбачають бронювання, комплектацію та пошук товарів.  

1.4.4. “Веб-сайт” – це платформа, на якій здійснюється торгівля товарами “Mega-mass” та яку можна відвідати за адресою https://mega-mass.ua/, використовуючи веб-клієнт (веб-браузер) завдяки інтернету.    

1.4.5. “Клієнт” – це певний індивід (юридична або фізична особа), який може здійснювати та оформлювати замовлення товарів в інтернет-магазині. Здійснення замовлення може відбуватися лише за умови наявності податкового статусу резидента України та за умови належної ідентифікації. 

1.4.6. “Замовлення” – певний процес оформлення заявки Клієнтом, яка відповідно буде надіслана Торговцю з ціллю бронювання, віднайдення та формування певного товару або набору товарів. Це здійснюється для потенційної покупки цього товару або набору товарів Клієнтом.

1.4.7. “Аккаунт” – певне місце на веб-сайті інтернет-магазину, де Клієнт може знайти свої зареєстровані персональні дані та інформацію щодо своїх актуальних замовлень або відкладені товарів.

1.5. Коли Клієнт натискає на кнопку “Оформити замовлення”, він/вона погоджується з умовами цього договору. Натискаючи на цю кнопку, Клієнт підтверджує, що згоден з умовами, які були визначені цим Договором, а окрім того надає підтвердження того факту, що він/вона в точності ознайомлений зі змістом цього Договору. Якщо Клієнт виражає свою незгоду з таким способом надання згоди з умовами Договору, Торговець має повне право здійснити скасування Замовлення, так як це залишає його без відповідальності за недотримання умов визначених в цьому Договорі.

1.6. Час дії цього договору (публічної оферти) починається тоді, коли він буде розміщений на веб-сайті https://mega-mass.ua/. Його релевантність та актуальна дія буде залежати від того, чи буде він відкликаний або змінений Торговцем. 

2. ПРАВИЛА РОБОТИ З САЙТОМ

2.1. Клієнт має повне право користуватися всім спектром сервісів веб-сайту, що можуть в себе включати оформлення замовлень або просто перегляд змісту самого веб-сайту.

2.2. Для можливості отримання додаткових послуг (оплати за замовлення та інших робіт з веб-сайтом) необхідні визначення особи Клієнта (ідентифікація) та його реєстрація на веб-сайті. 

2.3. Якщо Клієнт почне процес реєстрації, наступний набір персональної інформації буде необхідний:

2.3.1. Повне ім’я, а окрім того й прізвище клієнта. 

2.3.2. Актуальний доступний номер телефону клієнта. 

2.3.3. Актуальна електронна поштова скринька клієнта.

2.3.4. Певний набір символів для формування паролю та його підтвердження для здійснення подальшого входу в аккаунт. 

2.4. Торговець не відповідає ні в який спосіб за актуальність та вірність наданих персональних даних Клієнта при проході процесу реєстрації або оформлення замовлення, відповідно, Торговець так само не несе відповідальність за можливі наслідки через неточність наданої інформації (повернення коштів не тій особі за скасування покупки товару, тощо). Тому Клієнт повинен надавати істинну та актуальну персональну інформацію, задля уникнення будь-яких потенційно можливих колізій. 

2.5. Якщо Клієнт успішно здійснив реєстрацію на веб-сайті, йому буде надано доступ до його Аккаунту. 

2.6. При реєстрації та зазначенні своїх персональних даних і паролю, Клієнт гарантує неможливість повідомлення цієї інформації третім сторонам. Клієнт повинен в негайному порядку надіслати запит Торговцю у випадку того, якщо з’явиться підозра про те, що був здійснений вхід до акаунту Клієнта третіми сторонами. Запит може бути надісланий за реквізитами залишеними на веб-сайті.

2.7. Будь-які виконані дії на веб-сайті під аккаунтом Клієнта закріплюються абсолютною відповідальністю за це Клієнта.

2.8. За умови надання неправдивих персональних даних або за умови недотримання положень зазначених в договорі (або за умови будь-якого іншого прояву невідповідної етичної поведінки), Торговець має абсолютне право не надавати послуги Клієнту, які пропонуються на веб-сайті (оформлення замовлення, оплата, тощо). 

2.9. Ні в яких обставинах не дозволяється застосовувати сайт з намірами, які можуть бути заборонені Законом України. При користуванні веб-сайтом Клієнти надають повноцінну згоду на те, що будуть відповідати всім вимогам поведінки в інтернеті встановлених Законом України (не будуть, але не обмежуються: публікувати рекламні агітації без дозволу Торговця, публікувати будь-які матеріали, які потенційно можуть принижувати гідність інших осіб).

3 . ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Клієнт здатний самостійно оформити замовлення на веб-сайті. Це здійснюється завдяки процесу вибору певного товару з доступного переліку в інтернет-магазині та натисканню кнопки “Купити”. Далі варто слідувати всім подальшим інструкціям, які частково були описані вище.

3.2. Лише Клієнти з ідентифікованою особою (або зареєстровані) можуть повноцінно до кінця завершити замовлення на продукцію доступну на веб-сайті. 

4. ПОРЯДОК ОПЛАТИ ТОВАРУ

4.1. Клієнт має змогу отримувати Товари, які були обрані відповідно до оформленого на веб-сайті замовлення. При оплаті товарів та послуг, які надає Торговець, Клієнт дотримується вимог українських законів, які беруть участь в регуляції процесу втілення транзакцій (оплати, розрахунку) в галузі електронної комерції. Також Сторони узгоджують наступні умови при підтвердженні замовлення Клієнта Торговцем: 

4.1.1. При передоплаті замовлення Клієнтом, здійснюються умови безконтактної оплати (інтернет-еквайринг);

4.1.2. При отриманні товару, який був попередньо замовлений способом оформлення замовлення на веб-сайті та вказаною оплатою безпосередньо при отриманні товару, здійснюється умова послуги поштової служби “Нова Пошта”, яка називається “контроль оплати”.  

4.2. Кінцева вартість товарів оформлених в замовленні відповідає тій сумі, яка була вказана на веб-сайті безпосередньо в час оформлення замовлення.

5. ПРОЦЕС ДОСТАВКИ ТОВАРІВ, ОФОРМЛЕНИХ В ЗАМОВЛЕННІ

5.1. Оформлені замовлення доставляються завдяки службі експрес-доставок “Нова Пошта”. 

5.2. Місця, куди може здійснюватися доставка товарів Торговця, знаходяться виключно на території України.  Доставка товарів не проводиться на території України, які в даний час перебувають під тимчасовим контролем або окупацією, відповідно до Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України", який, в свою чергу, був прийнятий 15 квітня 2014 року під номером 1207-VII. Це також стосується додаткових нормативних актів, які регулюють особливості застосування українського законодавства в деяких районах Донецької та Луганської областей та Автономної Республіки Крим, відповідно до діючого законодавства України. Клієнти, які здійснюють оформлення замовлень на веб-сайті, підтверджують той факт, що вони ні в який спосіб не здійснюють жодні дії та не платять податки щодо цих дій на вищеописаних територіях України, які наразі є не під контролем уряду України або є окупованими.

5.3. Обставини, які не можуть бути передбаченими та які трапляються без участі Торговця, можуть мати вплив на невчасне доставлення замовлень. 

5.4. Клієнт надає підтвердження тому факту, що буде оглядати доставлене замовлення і перевіряти його цілісність при отриманні. Клієнт підтверджує відсутність будь-яких скарг та заявляє, що Торговець виконав свою роботу з передачі замовлення у власність Клієнта способом доставки при отриманні товару від служби експрес-доставки. Клієнт набуває права власності на товар чи декілька товарів в той момент, коли отримує та забирає цей товар чи декілька товарів в служби експрес-доставки “Нова пошта”.  

6. УМОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ПОВЕРНЕННЯ ЗАМОВЛЕНЬ

6.1. Товари, які не були зараховані до реєстру Постанови Кабінету Міністрів України під номером 172 від 19 березня 1994 року, можуть бути повернені або обміняні Клієнтом і це відповідно втілюється завдяки чинному законодавству України. 

7. ЗАХИСТ ТА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА ДАНИХ

7.1. Якщо Клієнт реєструється на веб-сайті, він зобов’язаний вказати всі ті дані, які були детально описані в цьому договорі в пункті 2.3. (але не обмежуються цими даними).

7.2. Клієнт повністю погоджується з тим, що надані ним персональна інформація та дані в процесі оформлення замовлення або реєстрації будуть використані та оброблені (також передані). Це може відбуватися без будь-яких обмежень актуальності термінів цієї згоди, якщо посилатися на законодавство України, а конкретно Закон “Про захист персональних даних”. 

7.3. Персональна інформація та дані, які отримує Торговець від Клієнта, застосовуються для того, аби надати послуги. Це може здійснюватися способом використання автоматизованих систем, так само як і без їхнього використання. 

7.4. Персональну інформацію та дані, які Торговець отримує від Клієнта, Торговець гарантує не розповсюджувати. Проте Торговець може розголошувати цю інформацію третім сторонам, які взаємодіють з Торговцем згідно певного договору, також враховуючи здійснення обов’язків перед Клієнтом. Також Торговець може надавати цю інформацію при потребі, якщо це було конкретно зобов’язано українськими законами. 

7.5. У випадку, якщо Клієнт матиме бажання, аби Торговець припинив обробку та використання його персональної інформації і даних, Клієнт повинен надіслати відповідний запит в службу підтримки веб-сайту. При такому розвитку подій Клієнт більше не матиме можливості використовувати веб-сайт задля отримання послуг. 

7.6. Клієнт зобов'язаний перевіряти актуальність своєї персональної інформації та даних, тобто відповідно й надавати ту інформацію, яка є чинною на даний момент часу. У випадку надання недійсної персональної інформації Клієнта та, як наслідок, неякісного виконання замовлення, Торговець не несе за це абсолютно ніякої відповідальності. 

8. ІНФОРМАЦІЙНІ СПОВІЩЕННЯ

8.1. Клієнт підтверджує, що згоден з тим, що Торговець надсилатиме йому різноманітні інформаційні сповіщення про ексклюзивні пропозиції та послуги способом використання SMS і/або email (електронна пошта), при реєстрації на веб-сайті.   

8.2. Клієнт має відповідне право на відмову від надсилання йому цих сповіщень. Відмовитися від розсилання сповіщень Клієнт може завдяки зміні налаштувань в Аккаунті. 

9. ПРАВИЛА ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ МАТЕРІАЛІВ, РОЗМІЩЕНИХ НА САЙТІ

9.1. Веб-сайт може містити, але не обмежує ряд певних фірмових ідентифікаторів, товарних марок, які можуть в себе також включати фотокартки, звукові записи, тексти, статті, графічні ілюстрації. Всі ці матеріали є захищені законодавством України.  

9.2. Відповідно зміст веб-сайту повністю знаходиться під охороною законів України.

9.3. Клієнт не має права на те, щоб застосовувати будь-які матеріали опубліковані на веб-сайті у невідповідних цілях. Дані цілі включають, але не обмежуються: публікація на сторонніх джерелах, внесення змін, передача третім сторонам, продаж матеріалів опублікованих на веб-сайті. 

9.4.  Через процеси тестування роботи веб-сайту або будь-якої іншої технічної роботи - інтернет-магазин потенційно може бути тимчасово непридатним до використання. Торговець має право час від часу втілювати ці технічні процеси та тестування веб-сайту для подальшого надання ще більш якісних послуг. Відповідно Клієнт про відповідні технічні роботи буде повідомлений заздалегідь. 

10. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ

10.1. Цей договір вступає в дію в той момент, коли Клієнт здійснює акцепт, тобто Замовлення. Цей договір, виключаючи випадки при достроковому розірванні, діє до тих пір, доки не будуть виконані всі зобов’язання обох Сторін.

10.2. При потребі, за взаємним погодженням Торговця та Клієнта, цей договір відповідно може припинити свою дію до свого загально визначеного припинення строку дії.

10.3. Договір може бути розірваним або Клієнтом, або Торговцем, якщо буде наявне недотримання описаних в Договорі вимог та умов або у певних випадках, які передбачає Закон України.

11. ДОДАТКОВІ УМОВИ

11.1. Цей Договір імплементується відповідно до матеріального права України лише на території України. 

11.2. Договір є дійсним, незважаючи навіть на той факт, що один пункт або декілька його пунктів можуть потенційно бути недійсними. 

11.3. Будь-яке виникнення колізій та конфліктів, які потенційно виникають через взаємодію Сторін на основі регуляції цього Договору, повинні вирішуватися через конструктивну дискусію або переговори. 

11.4. Питання, які могли бути неохоплені в змісті цього Договору, є керованими завдяки дійсному законодавству України.  

11.5. Якщо колізія або конфлікт між Сторонами не був вирішений способом використання дискусій та переговорів або якщо одна зі сторін різними способами уникає проведення цих дискусій або переговорів, відповідно колізія або конфлікт буде вирішений через суд, який працює на основі чинних Законів України. 

Реквізити Продавця: місцезнаходження - 46003, м. Тернопіль, вул. Руська, будинок 2; телефони - 099 405 35 35, 068 041 11 22, 093 110 19 01, електронна пошта info@mega-mass.ua.