Вітамін D (Д3)

Що таке вітамін D3

Навіть пересічній людині, яка не надто цікавиться темою здоров’я та добавок, відомо, що вітамін Д є надзвичайно важливим елементом для здорового функціонування нашого організму. Як правило, ми отримуємо вітамін Д3 від сонячного світла та зі споживання деяких продуктів, таких як риба та яйця. Левову частку цього важливого мікронутрієнта ми отримуємо саме від сонячного світла, а в сучасному світі, як відомо, люди вкрай рідко бувають на сонці, тому цей вітамін зазвичай перебуває в дефіциті. Отримувати оптимальну щоденну дозу цього вітаміна є вагомим фактором для підтримки свого загального благополуччя, адже його нестача може призводити до цілого переліку проблем та ускладнень зі здоров’ям. 

Саме тому ви можете купити вітамін D в якості добавки для додаткового споживання в мережі Mega-mass. Ціна в нашому інтернет-магазині є доступною для будь-якої людини й ви точно зможете підібрати для себе підходящий варіант вітаміну D3. У широкому асортименті Mega-mass наявні всі можливі дозування та бренди цього вітаміну, а окрім того, ви також зможете знайти різноманітні добавки для краси та спортивне харчування на будь-який смак. Приймати вітаміни дуже корисно, а з Mega-mass це можна робити швидко, легко та приємно!  

Для чого потрібно пити вітамін Д?

Серед всіх можливих мікронутрієнтів, можна посперечатись, що вітамін D є одним з найважливіших для забезпечення здорового функціонування нашого організму. Найбільшу його частку люди здатні отримувати перебуваючи під впливом сонячного проміння, проте в сучасному світі, враховуючи працю в закритих приміщеннях, переміщення транспортом і постійне використання одягу, люди вкрай рідко напряму наражають свій організм під сонячне світло. Саме через це більшість людей страждає від нестачі цього вітаміну й, ймовірно, ви не є винятком! Дефіцит такого важливого вітаміну як Д3 може мати вкрай негативні наслідки для нашого здоров’я, тому додатково купити його в якості харчової добавки може бути чудовим рішенням. 

Достатня кількість цього мікронутрієнта сприяє покращенню стану загального здоров’я людини. Покращується здоров’я опорно-рухового апарату та робота імунної системи, відбувається регуляція росту клітин та підтримка функцій м’язів, зменшуються запалення і покращується робота серцево-судинної системи. Можливі позитивні ефекти від прийому вітаміну D не обмежуються цим переліком, так як він відіграє фундаментальну роль в забезпеченні роботи великої кількості систем та процесів у нашому тілі. Тому наші експерти наполегливо рекомендують замовити його якомога швидше в нашому інтернет-магазині або ж безпосередньо купити в одному із стаціонарних магазинів Mega-mass. 

Що покращує вітамін D3

 • Міцність кісток та здоров’я опорно-рухового апарату: вітамін D3 є важливим для регуляції рівня кальцію та фосфору в крові. Він сприяє якісному всмоктуванню цих мінералів в кишечнику та сприяє їхньому подальшому засвоєнню в нирках. Цим самим, достатня кількість вітаміну Д3 забезпечує оптимальне надходження кальцію та фосфору для підтримки цілого переліку різноманітних біологічних процесів. Адекватне споживання вітаміну D є критично важливим для формування та подальшої підтримки здоров’я кісткових тканин. Він допомагає запобігти появі хвороб, які виникають внаслідок дефіциту кальцію та пом’якшенню кісток.
 • Робота імунної системи: вітаміни групи Д здатні підвищувати наявний вроджений імунітет, а крім того й регулювати адаптивну імунну систему, тим самим знижуючи ризик виникнення аутоімунних захворювань. Також цей вітамін може стимулювати активне вироблення антимікробних пептидів, які, в свою чергу, допомагають організму ефективно протистояти інфекціям.        
 • Регуляція росту клітин: вітамін Д також має властивість регулювати ріст клітин та забезпечувати їхній рівномірний поділ в організмі. Така роль даного вітаміну має високе значення для запобігання виникненню патологічних станів, навіть включаючи певні форми раку. 
 • Робота серцево-судинної системи: щоденний прийом вітаміну Д3 може мати позитивний вплив на кров’яний тиск та численні властивості серцево-судинної системи. Недостаток цього вітаміну часто асоціюється з підвищеним ризиком різноманітних серцево-судинних захворювань.
 • Протизапальні властивості: вітамін D може потенційно знижувати запалення в організмі, а це, в свою чергу, може бути корисним для тих людей, у яких наявні певні хронічні запальні захворювання.  
 • Робота головного мозку: прийом вітаміну D3 в своєму раціоні може сприяти здоровому функціонуванню головного мозку та когнітивних функцій. Даний мікронутрієнт відіграє ключову роль у виробленні серотоніну в нашому організмі, тому достатня його кількість може покращувати настрій, мотивацію та загальний психологічний стан. 
 • Функціонування м’язів: також вітамін D є важливим для підтримки повноцінного та здорового функціонування м’язів. Його дефіцит може викликати м’язову слабкість, тому вкрай важливо слідкувати за його достатнім рівнем у літніх людей.  

Як зрозуміти що є дефіцит вітаміну D в організмі?

Вітамін Д3 покращує доволі широкий спектр роботи різноманітних функцій організму людини. Саме тому його дефіцит може бути небезпечним та руйнівним для нашого здоров’я і благополуччя. Наші експерти рекомендують пильно стежити за своїм рівнем цього вітаміну та споживати його достатню кількість щодня. Через охоплення підтримки численних функцій організму, часто симптоми недостатку вітаміну D можуть бути неочевидними й також асоціюватися з іншими хворобами та дефіцитами. Тому конкретно визначити дефіцит цього вітаміну, беручи до уваги лише зовнішні прояви та симптоми, може бути непросто. Для точного визначення стану свого здоров’я ми рекомендуємо консультуватися з лікарем та здавати аналізи для отримання точних об’єктивних результатів. Проте все ж потенційно можна постаратися визначити дефіцит вітаміну D3 у вашому організмі, якщо певні симптоми у вас виникають на постійній основі.

Симптоми дефіциту вітаміну

 1. Постійна втома та слабкість: хронічний стан втоми, який не зникає навіть після відпочинку, може бути ознакою дефіциту вітаміну Д.
 2. Біль у кістках та м'язах: часті або необґрунтовані болі в кістках та м'язах, особливо в попереку та стегнах, можуть бути пов'язані з недостатком вітаміну Д3.
 3. Загальний дискомфорт: люди з дефіцитом вітаміну D часто скаржаться на невизначений дискомфорт або “млявість”.
 4. Зниження імунітету: якщо ви часто хворієте, а особливо на простудні захворювання, це може бути ознакою недостатнього рівня вітаміну D3, який важливий для імунної системи.
 5. Депресивні настрої: вчені знайшли конкретну кореляцію між дефіцитом вітаміну Д та депресією. Особливо це може виникати в зимовий або осінній період, коли люди проводять винятково мало часу на сонці.
 6. Погіршення здоров'я зубів: вітамін Д3 необхідний для засвоєння фосфору та, відповідно, здоров'я зубів, тому проблеми з зубами та яснами можуть бути ознакою його недостатку.
 7. Повільне загоєння ран: якщо рани загоюються повільно після травм, порізів або хірургічних втручань, це також може бути ознакою низького рівня вітаміну D.
 8. Втрата кісткової маси: дефіцит вітаміну D3 може призвести до зниження кісткової маси та підвищити ризик переломів, тому що він грає ключову роль у всмоктуванні кальцію.

Показання вітаміну Д

Вітамін Д3 насправді є фундаментальним мікронутрієнтом, який в сучасному світі є дефіцитним в 90% людей, а тому й рекомендується до вживання більшості осіб за умови відсутності певних протипоказань про які ми розповімо в наступному розділі. Особливо вітамін D наші експерти радять вживати тим людям, які або живуть в регіонах, де відсутня велика кількість сонячного світла, або тим людям, які більшість свого часу проводять в закритих приміщеннях в силу своїх обставин. Також прийом вітаміну D3 може рекомендуватися при різноманітних травмах кісток та переломах, адже він тоді допоможе краще засвоюватися кальцію й буде сприяти швидшому відновленню після подібних травм. Літні люди теж, за умови відсутності протипоказань, повинні вживати вітамін D3, тому що в старшому віці виникає більша потреба в подібних мікронутрієнтах для підтримки свого здоров’я. Проте задля того, щоб запобігти дефіциту цього надзвичайно важливого вітаміну, варто не забувати отримувати його достатню кількість й звичайним людям, в яких на даний момент немає ніяких очевидних проблем зі здоров’ям. Тому наші експерти радять постійно пити як мінімум 2000 міжнародних одиниць вітаміну Д3 в якості профілактики, якщо у вас немає ніяких протипоказів. Купити харчові добавки з цим мікронутрієнтом і не тільки ви можете просто й швидко в інтернет-магазині Mega-mass. У наших магазинах ціни є доступними для кожної людини, тому це надає можливість легко та дешево підтримувати якість свого здоров’я.
Кому слід пити вітамін Д

Протипоказання вітаміну D

Протипоказання до вживання вітаміну D3 проявляються доволі рідко, проте про них потрібно знати, аби детально розумітися в цій темі та мати змогу зберегти своє здоров’я й своїх близьких від потенційних ускладнень та проблем. Серед основних протипоказань до вживання цього вітаміну наші експерти, детально проаналізувавши різноманітні дослідження на цю тему, можуть виділити певний перелік, з яким ви можете ознайомитися нижче. Важливо слідкувати за своїм здоров’ям та відповідно за рівнем вітаміну Д в своєму організмі. Проте важливо відноситись до цього відповідально та, за умови присутності вищеописаних протипоказів, ми наполегливо рекомендуємо консультуватися з медичними фахівцями, які зможуть надати вам конкретний план дій в такій ситуації, враховуючи ваші індивідуальні особливості та обставини. 

Чому не можна пити вітамін Д

 • Будь-які проблеми зі здоров’ям пов’язані з кальцієм: такі стани як гіперкальціємія, гіперкальціурія, гіперпаратиреоз та інші слугують повноцінними протипоказами до додаткового вживання вітаміну Д в якості харчової добавки, так як це може потенційно лише погіршити ваш стан у такому випадку. 
 • Наявність різноманітних гранулематозних захворювань: подібні ускладнення в організмі призводять до суттєвого збільшення вітаміну Д3 в організмі, тому його додаткове вживання буде недоцільним та потенційно може бути навіть небезпечним. 
 • Проблеми зі здоров’ям нирок: ниркова недостатність або інші захворювання пов’язані зі здоров’ям нирок є протипоказами до додаткового вживання цього вітаміну, так як засвоєння та метаболізм цього мікронутрієнта в такому випадку може бути порушений. 
 • Історія алергічних реакцій: бувають окремі випадки алергій на добавки з вітаміном D у складі, тому за такої умови ми не рекомендуємо приймати цей вітамін додатково в своєму раціоні. 
 • Взаємодія з певними лікарськими препаратами: вітамін D3 потенційно може негативно взаємодіяти з деякими лікарськими препаратами, наприклад, зі стероїдами, сечогінними засобами або ліками, які призначені для лікування проблем із серцево-судинною системою.  

Плюси та мінуси

Експерти Mega-mass завдяки ретельному аналізу відгуків та численних наукових досліджень на тему вітаміну Д змогли синтезувати повноцінний перелік найбільш важливих до розуміння переваг та недоліків цього мікронутрієнта. Тому, не гаючи часу, заохочуємо вас ознайомитися з таблицею нижче:

Плюси

Мінуси

Зміцнює здоров’я кісток: підтримує здоров’я та міцність кісток і зубів, сприяючи кращому засвоєнню кальцію. Також може допомогти при тріщинах або переломах кісток. 

Негативна взаємодія з певними лікарськими препаратами: якщо ви приймаєте ліки для серця, стероїди або діуретики, то вам імовірно не можна вживати додатково вітамін Д3. 

Підтримує роботу імунної системи: сприяє розвитку клітин, які відповідають за імунітет в організмі, тим самим допомагаючи організму боротися з інфекціями.

Можливі алергічні реакції: деякі люди можуть мати алергії на добавки, які мають вітамін D у своєму складі, тому це робить його недоступним для зручного вживання таким людям.

Профілактика хронічних захворювань: завдяки регуляції росту та поділу клітин цей вітамін може запобігти появі певних хронічних захворювань та навіть деяких видів раку. Тому цей вітамін є хорошим профілактичним засобом. 

Заборона вживання при наявності проблем з нирками: людям, які мають ниркову недостатність або будь-які інші проблеми з нирками, категорично не рекомендується вживати додатково вітамін D3, так як він буде погано засвоюватись.

Покращує роботу мозку: завдяки тому, що даний вітамін бере участь в розвитку нейронів та виробітку серотоніну, його достатня кількість може сприяти якісному функціонуванню головного мозку та нервової системи людини.

 

Який вітамін D3 кращий

Асортимент магазинів Mega-mass є надзвичайно широким та ціни на всі добавки є доступними для будь-якої людини, яка бажає покращити своє здоров’я та якість життя. Замовити вітамін Д3 також можна на нашому веб-сайті або ж в одному з наших стаціонарних магазинів на Західній Україні. Тому ми сформували для вас повноцінний рейтинг найкращих варіантів добавок з вітаміном D для покупки, з яким ви можете ознайомитися в даній таблиці:

Назва

Форма випуску

Концентрація, IU

California Gold Nutrition Vitamin D3

Softgels

2000 

ActivLab Vitamin D3 + K2 Max

Tablets

4000 

Solgar Vitamin D3 

Veg caps

5000 

NOW Vitamin D3

Softgels

2000-10000 

ActivLab Pharma Vitamin D3

Softgels

2000

Інструкція по прийому (як пити вітамін Д3)

Якщо у вас виникло бажання замовити вітамін D, щоб забезпечити максимальну ефективність від його прийому важливо конкретно знати, як правильно його вживати. Наші експерти підготували для вас покрокову інструкцію щодо прийому, в якій описано всі важливі критерії, які слід враховувати, якщо ви збираєтеся вживати додатково вітамін D3 у своєму раціоні.

 • Дозування: слідкуйте за дозуванням, коли вживаєте даний вітамін. Для дорослих воно може варіюватися в діапазоні від 2000 і аж до 10000 міжнародних одиниць. Для дітей дозування буде складати від 500 й не більше 2000 міжнародних одиниць на день.
 • Час прийому: важливо розуміти, коли саме вживати цей важливий мікронутрієнт. Найбільш оптимально його вживати під час або після вживання їжі, так як це забезпечить набагато вищу ступінь його засвоєння. 
 • Регулярність: дотримуйтеся регулярного графіку прийому цього вітаміну, адже, якщо ви будете вживати його непостійно та пропускати його прийоми, тоді позитивних ефектів від його вживання ви скоріш за все не помітите.
 • Курс прийому: визначайте конкретно на який період вам потрібно вживати вітамін Д. При наявності дефіциту ви повинні консультуватися з лікарем для визначення конкретного дозування та тривалості прийому. Якщо ви хочете отримати профілактику, тоді можете вживати 2000-5000 міжнародних одиниць протягом зимового та осіннього періодів.  
Як правильно пити вітамін д3

Як вітамін Д впливає на організм?

Ми отримуємо вітамін Д3 значною мірою від сонячного світла й він має виключно позитивний вплив на організм за умови відсутності певних захворювань. Він сприяє кращому засвоєнню кальцію та фосфору, покращує роботу серцево-судинної системи та головного мозку.

Яка користь від вітаміну Д?

Як вітамін Д впливає на настрій?

За що відповідає вітаміни D у жінок?

Скільки часу потрібно пити вітамін Д3?

Що означає низький вітамін Д?

Вітамін д і д3 різниця

Vplab Ultra Vit Vitamin D3 600IU 120 softgels, image Vplab Ultra Vit Vitamin D3 600IU 120 softgels, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
Зберегти 39%
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000008224
В наявності
20500 грн. 12500 грн.
Ви економите: 80.00 грн.
Ціни в баллах: 12500 баллів
Бонусні бали: 125 баллів — 1.25 грн.
БрендVp Lab Країна виробникВеликобританія ЦільЗагальна підтримка організму
Carlson Vitamin D3 125 mcg (5000 IU) 120 softgels, image Carlson Vitamin D3 125 mcg (5000 IU) 120 softgels, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010164
В наявності
56000 грн.
Бонусні бали: 560 баллів — 5.60 грн.
БрендCarlson Labs Країна виробникСША ЦільЗміцнення імунітету
KAL D3 125 mcg (5000 IU) 90 softgel, image KAL D3 125 mcg (5000 IU) 90 softgel, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000012211
В наявності
47500 грн.
Ціни в баллах: 47500 баллів
Бонусні бали: 475 баллів — 4.75 грн.
БрендKAL Країна виробникСША ЦільЗагальна підтримка організму
KAL D3 125 mcg (5000 IU) 60 tabs, image KAL D3 125 mcg (5000 IU) 60 tabs, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000012212
В наявності
41500 грн.
Ціни в баллах: 41500 баллів
Бонусні бали: 415 баллів — 4.15 грн.
БрендKAL Країна виробникСША ЦільЗагальна підтримка організму
Activlab Vitamin D3 + K2 Max 120 tabs, image Activlab Vitamin D3 + K2 Max 120 tabs, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000011580
В наявності
25000 грн.
Бонусні бали: 500 баллів — 5.00 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща ЦільЗагальна підтримка організму
NOW Mega D-3 & MK-7 60 caps, image NOW Mega D-3 & MK-7 60 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000011268
В наявності
72500 грн.
Бонусні бали: 1450 баллів — 14.50 грн.
БрендNow Країна виробникСША ЦільЗагальна підтримка організму
Solgar Vitamin D3 125 mcg (5000 IU) 100 softgels, image Solgar Vitamin D3 125 mcg (5000 IU) 100 softgels, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000011201
В наявності
73500 грн.
Бонусні бали: 735 баллів — 7.35 грн.
БрендSolgar Країна виробникСША
Life Extension Vitamin D3 5000 IU 60 Softgels, image Life Extension Vitamin D3 5000 IU 60 Softgels, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010087
2
В наявності
38500 грн.
Ціни в баллах: 38500 баллів
Бонусні бали: 385 баллів — 3.85 грн.
БрендLife Extension Країна виробникСША ЦільЗагальна підтримка організму
00000008422
2
В наявності
45000 грн.
Ціни в баллах: 45000 баллів
Бонусні бали: 900 баллів — 9.00 грн.
БрендNow Країна виробникСША ЦільЗагальна підтримка організму
Solaray Vitamin D3 + K2 (125 mcg + 50 mcg) 60 caps, image Solaray Vitamin D3 + K2 (125 mcg + 50 mcg) 60 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000009273
5
В наявності
69000 грн.
Ціни в баллах: 69000 баллів
Бонусні бали: 690 баллів — 6.90 грн.
БрендSolaray Країна виробникСША ЦільЗагальна підтримка організму
00000010448
2
В наявності
26500 грн.
Ціни в баллах: 26500 баллів
Бонусні бали: 265 баллів — 2.65 грн.
БрендCALIFORNIA GOLD NUTRITION Країна виробникСША ЦільЗагальна підтримка організму
00000009807
В наявності
23500 грн.
Ціни в баллах: 23500 баллів
Бонусні бали: 235 баллів — 2.35 грн.
БрендCALIFORNIA GOLD NUTRITION Країна виробникСША ЦільЗагальна підтримка організму
Показати ще 12 товарів
Ціна
Бренд
  Показати все (26)
Тип (1)
Країна виробник
Наявність
Хіти продажу