Креатин Креалкалайн

Креатин креалкалін купити в Україні

Мережа спортивного харчування та добавок для краси й здоров’я Mega-mass має надзвичайно широкий асортимент, що робить можливим вибір для кожної людини. Креатин креалкалін не є виключенням, адже дана форма креатину є у нас в асортименті. Креатин креалкалін суттєво покращить ваші силові показники та витривалість й відповідно пришвидшить досягнення бажаної мети в спортзалі.

Експерти Mega-mass запевняють, що прийом креатину креалкалін є чудовим доповненням до раціону кожного спортсмена або навіть людини, яка просто веде активний спосіб життя, тому що він стовідсотково засвоюється та легко приймається.

Окрім загального асортименту спортивного харчування, обов’язково зверніть свою увагу й на добавки для краси та здоров’я, такі як комплекси вітамінів, хондропротектори та омега-3. Якщо у вас виникло бажання спортивне харчування купити в інтернет-магазині, то ви можете для цього скористатися саме веб-сайтом Mega-mass.ua.

Що таке креатин креалкалін

Креатин креалкалін - це специфічна форма креатину, яка абсолютно не затримує рідини в організмі та має надзвичайно високу ступінь засвоєння. Креатин креалкалін вирізняється тим, що це є буферизований креатин, який утримує збалансований кислотний рівень в організмі та засвоюється без обтяження для шлунку. Як і всі інші види креатину, креатин креалкалін працює за принципом того, що слугує джерелом енергії для наших клітин АТФ, які, в свою чергу, беруть участь в фундаментальних процесах застосування енергії організмом, тобто фактично креатин є паливом для наших м’язів під час тренувань. Саме тому, якщо ви додасте креатин креалкалін до свого раціону, можете бути впевнені, що під час інтенсивних фізичних навантажень ви матимете більше енергії й ваші силові показники значно підростуть. Ця добавка є чудовим вибором для тих людей, які активно займаються спортом та хочуть швидше досягати поставлених спортивних цілей. 

Топ креатин креалкалін в Україні в 2024

Креатин креалкалін є одним з найкращих варіантів креатину, які не затримують рідини в організмі, доступних на ринку. У Mega-mass є один з таких варіантів - це Kre-Alkalyn Creatine від топового американського виробника NOW. Продається в фасуванні по 120 капсул, а це в свою чергу рівно 60 порцій. Його вартість в нашому інтернет-магазині становить всього 865 гривень. 

Найкращий креатин креалкалін по категоріям - ТОП від Mega-mass

Наші експерти невпинно працюють задля того, аби надавати нашим клієнтам ексклюзивну інформацію щодо спортивного харчування та інших добавок. Тому вони створили повноцінний креатин креалкалін рейтинг по категоріям задля більш детального ознайомлення:

Номінація

Бренд

Креатин в капсулах

NOW

Топ креатин креалкалін

NOW

Як вибрати креатин креалкалін в Україні

Ви можете бути впевнені, що задля максимального ефекту від прийому креатину креалкалін, вам потрібно детально розумітися в критеріях, які потрібно враховувати при виборі креатину креалкалін. Експерти Mega-mass створили перелік важливих характеристик, які потрібно обов’язково враховувати, якщо ви захочете кращий креатин креалкалін купити:

 • Наскільки очищений креатин креалкалін.
 • Чи наявні будь-які домішки.
 • Репутація бренду та виробника креатину креалкалін.
 • Фасування та рекомендоване дозування від виробника.
 • Наявність у вас протипоказань до вживання креатину.

Плюси та мінуси креатину креалкалін

Креатин креалкалін є вкрай ефективною добавкою, яку наші експерти наполегливо рекомендують приймати при інтенсивних заняттях спортом задля покращення ваших результатів. Саме тому варто знати, які можуть бути переваги та недоліки від прийому креатину креалкалін, а їх ви можете детальніше дослідити нижче в поданій таблиці:

Плюси

Мінуси

Взагалі не затримує рідини в організмі

Обов’язкове курсування прийому

Чудово засвоюється без шкоди шлунку

Дорожчий за інші форми креатину

Здатний підвищити витривалість та силу

 

Форми випуску креатину креалкалін в інтернет-магазині Mega Mass

У стаціонарних магазинах Mega-mass або ж на веб-сайті ви з впевненістю можете знайти всі доступні форми випуску креатину: порошок, таблетки та капсули. Саме креатин креалкалін у нас доступний у надзвичайно зручній та практичній капсулованій формі, з якою ви детальніше зможете ознайомитися в подальшому розділі. Якщо у вас виникне потреба креатин купити в Україні, то заохочуємо вас скористатися нашим інтернет-магазином, де ви можете очікувати зручне обслуговування та швидку доставку. 

Креатин в капсулах

Форма випуску креатину креалкалін в капсулах є надзвичайно зручним та практичним вирішенням проблем. Завдяки капсулованій формі випуску креатину креалкалін ви можете легко регулювати дозування та швидко його приймати без лишньої потреби попередньо розмішувати його з водою. Тому купити креатин в капсулах ви зможете в одному з магазинів Mega-mass, які знаходяться на Західній Україні або онлайн на нашому сайті.

Як приймати креатин креалкалін  

Це очевидно та загальновідомо, що задля забезпечення максимальної ефективності будь-якого продукту та задля впевненості у виконанні його функцій, необхідно детально розуміти, як правильно його приймати та креатин креалкалін не є винятком. Тому наші експерти презентують вам конкретну покрокову інструкцію з прийому креатину креалкаліну:

 • Перед вживанням дізнайтеся про наявність індивідуальних протипоказань.
 • Точно вирахуйте ваше дозування, яке може відрізнятися в залежності від ваших потреб та ваги.
 • Визначте оптимальні для вас часи прийому креатину креалкалін.
 • Обов’язково поєднуйте прийом креатину креалкалін з фізичними навантаженнями.
 • Вживайте багато води, приймаючи креатин креалкалін.
 • Приймайте креатин креалкалін не на постійній основі, а періодично.

Найкращі бренди виробники креатин креалкалін в Україні

Ви можете бути впевнені, що купуючи спортивне харчування в мережі Mega-mass, ви будете мати справу лише з найкращими брендами, виробники яких дотримуються еталонних стандартів якості своєї продукції. 

Саме креатин креалкалін у нас продається від одного з найкращих та найбільш авторитетного американського бренду NOW, який вже знаходиться на ринку з 1968 року. Якщо ви бажаєте придбати креатин креалкалін, то саме цей варіант від NOW буде одним з найкращих можливих виборів, адже ви можете бути стовідсотково впевнені в його високій якості та ефективності.

Де купити креатин креалкалін в Україні

Купити креатин креалкалін можна користуючись інтернет-магазином Mega-mass, де ви це зможете зробити максимально просто та швидко. Детальнішу інструкцію з покупки креатину креалкаліну ви можете побачити нижче:

 1. На основній сторінці натисність на “Каталог товарів” і оберіть категорію “Креатин”.
 2. У наступному меню поставте галочку саме на підкатегорії “Креалкалайн”.
 3. Після цього виберіть креатин креалкалін, який вас цікавить.
 4. Натисніть на “Купити” й після цього натисніть на “Оформити замовлення”.
 5. У новому вікні обов’язково введіть свої ім’я, прізвище та номер телефону.
 6. Укажіть спосіб доставки Новою Поштою та ваше місто.
 7. Виберіть зручний для вас спосіб оплати при отриманні чи карткою онлайн.
 8. Як останній крок, ще раз натисніть на “Оформити замовлення”.

Поради та рекомендації від експертів Mega-mass

Підсумовуючи, ми переконані, що ви впевнились наскільки креатин креалкалін є ефективною добавкою. Додавання креатину креалкалін до вашого раціону матиме лише позитивні аспекти, адже це істотно підвищить ваші силові показники та витривалість під час тренувань. Тому наші експерти, аби узагальнити всі описані вище факти, представляють вам перелік найбільш релевантних та актуальних порад і рекомендацій щодо креатину креалкаліну: 

 • Обов’язково звертайте увагу на бренд та виробника креатину, який ви хочете придбати, адже це ключовий критерій, який визначає якість продукту.
 • Детально розраховуйте дозування креатину креалкалін, бо це максимізує його ефективність від прийому.
 • Не забувайте дотримуватися курсу прийому креатину й не вживайте його постійно. Зазвичай один повноцінний курс прийому креатину креалкалін складає близько двох місяців.
 • Дізнайтеся в свого лікаря чи наявні у вас будь-які протипоказання до прийому креатину, поставтеся до цього відповідально. 
 • Звертайте свою увагу й на інші добавки спортивного харчування такі як протеїн, гейнери і BCAA, адже вживання їх в поєднанні з креатином креалкаліном забезпечить вам ще більші результати.
Поради про креалкалін креатин

Як вибрати якісний креатин креалкалін?

Коли ви вибираєте креатин креалкалін, аби вибрати саме якісний його варіант, обов’язково аналізуйте бренд та виробника. Саме цей критерій визначає наскільки якісною є креатин креалкалін.

Які переваги принесе застосування креатин креалкалін для тренувань?

Для чого треба пити креатин креалкалін?

Коли треба пити креатин креалкалін?

Скільки коштує креатин креалкалін?

Чи можна пити креатин креалкалін без тренувань?

NOW Foods Kre-Alkalyn Creatine 120 caps, image NOW Foods Kre-Alkalyn Creatine 120 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000001384
1
В наявності
89500 грн.
Ціни в баллах: 89500 баллів
Бонусні бали: 1790 баллів — 17.90 грн.
БрендNow Країна виробникСША
Megabol Creatine Alkaline 1500 120 caps, image Megabol Creatine Alkaline 1500 120 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000002987
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендMegabol Країна виробникПольща
Olimp Kre-Alkalyn 1500 120 caps, image Olimp Kre-Alkalyn 1500 120 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000001037
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендOlimp Країна виробникПольща
Ціна
Бренд
  Показати все (33)
Тип (1)
Форма випуску
Країна виробник
Наявність