Високобілкові Гейнери

Високобілковий гейнер купити в Україні

Мережа спортивного харчування, вітамінів та БАДів Mega-mass вже роками тішить своїх клієнтів надзвичайно широким вибором різноманітних товарів. Наші експерти роблять можливим те, що на поличках наших магазинів присутні лише найкращі товари найвищої якості, одними з них є - високобілкові гейнери. Високобілковий гейнер купити надзвичайно важливо, якщо ви бажаєте підвищити свою м’язову масу тіла та забезпечити вкрай якісне відновлення, завдяки високій концентрації білка. 


Експерти Mega-mass запевняють, що така категорія спортивного харчування, як високобілкові гейнери, є однією з найбільш популярних серед споживачів, адже ця добавка надає численні переваги при особливо інтенсивних заняттях в спортзалі та при потребі отримувати великі об’єми білка в раціоні водночас підвищуючи масу тіла. 


Проте наші магазини також можуть похвалитися неймовірною кількістю та різноманіттям й інших товарів. Спортивне харчування купити інтернет магазин ви можете саме в Mega-mass! Окрім спортивного харчування, рекомендуємо ознайомитись і з іншими добавками, які можуть покращити не тільки вашу фізичну форму, а й ваші здоров’я та красу! 

Що таке високобілковий гейнер?

Високобілковий гейнер - це один з найбільш розповсюджених видів спортивного харчування. Даний тип гейнеру забезпечує швидкий набір м’язової маси та вкрай якісне відновлення після інтенсивних тренувань завдяки високій концентрації білка в складі. Високобілкові гейнери містять в собі від 26 грам білка на 100 г, що робить їх просто чудовими засобами для відновлення, адже білки є будівельними ресурсами нашого організму задля побудови нових тканин і м’язів. Ця добавка майже завжди містить в собі широкий спектр інших додаткових складників, які також значно допомагають покращити результативність ваших занять у спортзалі. Такими складниками можуть бути: креатин, вітаміни, електроліти, додаткові амінокислоти, тощо. Як і всі види гейнерів, цей засіб є чудовим інструментом для підвищення денного споживання калорій, що надає більше енергії впродовж дня та сприяє оптимізації досягнення вашої спортивної мети, а особливо, якщо цією метою є підвищення м’язової маси тіла. Дана добавка присутня в арсеналі майже в кожного професійного спортсмена, це і не дивно, адже її позитивні аспекти на фізичну форму тіла беззаперечні! 
Гейнер для набору маси

Топ високобілкових гейнерів в Україні в 2024 році

Гейнери з високим вмістом білку, доведено, є одними з найбільш розповсюджених добавок сфери спортивного харчування. Завдяки збалансованій формулі вуглеводів та високій концентрації білків у складі, дана добавка забезпечує енергію перед інтенсивними тренуваннями та вкрай якісне відновлення після них. Експерти досвідченої команди Mega-mass переконані, що споживання високобілкового гейнера гарантовано забезпечить позитивні результати після його прийому. Підвищення м’зової маси тіла ще ніколи не було таким легким до існування високобілкових гейнерів. Формування високобілковий гейнер рейтинг було вкрай важливим для наших експертів, адже це забезпечило би детальне та обширне розуміння цієї теми і клієнти легко змогли би обрати для себе найкращий високобілковий гейнер. Саме тому, ми презентуємо вам повноцінний ТОП найкращих високобілкових гейнерів, на думку наших експертів, та які, окрім того, користуються найбільшим попитом серед клієнтів в наших магазинах. Їх ви можете побачити в таблиці нижче: 


Назва

Бренд

Ціна, грн.

Anabolic Mass

Kevin Levrone

1450-2499

Gold Lean Mass

Kevin Levrone

1450-2350

Gold Oat Meal

Kevin Levrone

1450

Critical Mass

Applied Nutrition

1490

Muscle ON

Real Pharm

575

Hyper Mass

Biotech

775


Як вибрати високобілковий гейнер в Україні?

Через різноманіття брендів високобілкових гейнерів та їхнього складу вагомим аспектом є саме розуміння, яким чином вибрати високобілковий гейнер, який підходив би саме вам. Врахування всіх індивідуальних особливостей клієнтів є вкрай важливим при виборі не тільки високобілкових гейнерів, а й загалом всього спортивного харчування, тому цей розділ є вкрай важливим. Це надасть вам набагато більш детальне розуміння того, як обрати високобілковий гейнер, щоб забезпечити його найвищу ефективність для підвищення ваших фізичних показників. Наші експерти довго працювали над конкретними кроками та елементами, які потрібно враховувати, якщо ви дійсно хочете високобілковий гейнер купити. Найкращий високобілковий гейнер може відрізнятися для кожної людини, адже кожен є особливим і на це потрібно завжди звертати увагу. Тому команда експертів сформували покроковий шаблон, дотримання якого забезпечить вам вибір найкращого варіанту високобілкового гейнера:

 1. Концентрація білка в складі: приділяйте особливу увагу частці білка в складі будь-якого високобілкового гейнера, адже там його висока концентрація. Дізнайтеся, яке джерело його походження та ступінь очистки.
 2. Додаткові складники: високобілкові гейнери майже завжди містять в собі додаткові складники. Це можуть бути вітаміни, електроліти, креатин, додаткові амінокислоти та навіть Д-аспарагінова кислота. Тому проаналізуйте наявність цих додаткових складників і визначте чи доцільний їх склад саме для вас. 
 3. Вуглеводи: визначте, наскільки багато вуглеводів у складі високобілкового гейнера та якої саме вони форми (прості, складні чи комбіновані). Розуміння цих аспектів допоможе вам обрати той високобілковий гейнер, який найкраще відповідатиме вашій цілі в спортзалі. 
 4. Вага та кількість порцій: оберіть зручне для вас фасування високобілкового гейнера. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати від 1 до 7 кілограм якісних високобілкових гейнерів. 
 5. Палітра смаків: оберіть ваш найбільш улюблений смак, адже це дозволить вам приймати гейнер не тільки з користю, а й надзвичайно приємно. 
 6. Текстура та розчинність: дізнайтеся в наших консультантів чи по відгукам, наскільки приємний на смак певний високобілковий гейнер та чи гарно він розчиняється в рідині. 
 7. Кількість калорій: обравши підходяще для вас фасування високобілкового гейнеру, визначте, наскільки велика одна порція цього гейнера та наскільки вона калорійна. Відповідно до цього ви можете регулювати ваше споживання калорій з використанням високобілкового гейнера.
 8. Бренд та виробник: проаналізуйте бренд високобілкового гейнера, який ви хочете придбати, та місце його виробництва. Це дозволить вам зрозуміти, яких стандартів якості було дотримано при виробництві цього високобілкового гейнера.
 9. Відгуки інших користувачів: не забувайте звертати увагу на репутацію та рейтинг певного високобілкового гейнера. Адже інші люди щиро висловлюють свою думку та можуть надати вам більш широке розуміння якості високобілкового гейнера.
 10. Вартість: порівняйте ціни різних високобілкових гейнерів, також користуючись кроками описаними вище, ви зможете обрати найбільш відповідний варіант за відведені вами кошти на покупку. 

Плюси і мінуси високобілкових гейнерів

Високобілкові гейнери, як і всі добавки сфери спортивного харчування, мають свої плюси та мінуси. Переваги та недоліки характерні абсолютно будь-якій продукції на ринку. Саме тому потрібно розуміти їх у всіх їхніх деталях, адже це також допоможе, на основі об’єктивної інформації, обрати найбільш ефективний варіант високобілкового гейнера або іншого спортивного харчування. Дана табличка, створена на основі аналізу експертів Mega-mass, ілюструє наявні недоліки й переваги високобілкових гейнерів:

Плюси

Мінуси

Високий вміст білка: саме висока концентрація білка в високобілкових гейнерах забезпечує не тільки швидкий набір м’зової маси, а й надзвичайно швидке та якісне відновлення після інтенсивних тренувань. Білок є фундаментом для будь-кого, хто бажає покращити свою фізичну форму, адже він містить в собі амінокислоти, які відіграють безпосередню роль у відновленні та побудові м’язів. 

Висока калорійність: через переважаючий вміст вуглеводів у складі та високу калорійність, приймання високобілкового гейнера може спричинити лишнє відкладення жиру в організмі. Вкрай важливо пам’ятати, що прийом високобілкового гейнера потрібно поєднувати з фізичними навантаженнями та активним способом життя. Малорухомість може призвести до формування надлишкової ваги. 

Зручність та ефективність: саме високобілкові гейнери являють собою чудовий засіб для отримання додаткових калорій та великої кількості білка. Може підійти людям, яким важко отримувати всі поживні речовини через звичайну їжу. Гарний пропорційний склад вуглеводів та білків високобілкового гейнера дозволяє чудово підтримувати енергетичний баланс в організмі. 

Може бути важким на шлунок: через високий вміст білка, високобілковий гейнер може спричиняти проблеми зі шлунком та погано перетравлюватись. Важливо не перевищувати рекомендовану порцію високобілкового гейнера, а якщо потрібно, то можна приймати й меншу порцію. Знайте індивідуальні особливості свого організму й регулюйте прийом високобілкового гейнера відповідно до них.

Вміст додаткових компонентів: переважно високобілкові гейнери містять в собі велику кількість інших різноманітних добавок, які також значно сприяють покращенню фізичної форми будь-якої людини, яка їх приймає. У складі додатково можуть міститись креатин, вітаміни, амінокислоти та багато інших елементів. Така обширність складу забезпечує ефективну дію та засвоєння всіх поживних речовин.

 

Види високобілкових гейнерів в інтернет-магазині Mega-mass

Високобілковий гейнер вирізняється тим, що містить в собі від 26 грам білка на 100 г продукту, порівняно з іншими гейнерами. Проте також ще є види високобілкових гейнерів за швидкістю засвоєння вуглеводів у складі. Аби мати можливість краще підібрати певний вид високобілкового гейнера, потрібно знати кожен з цих видів вуглеводів. Існують два основні види вуглеводів: прості та складні. Високобілкові гейнери також бувають побудовані на основі двох цих видів вуглеводів водночас і їх називають комбінованими. Магазини Mega-mass пропонують максимально обширний асортимент продукції й це гарантує можливість вибору спортивного харчування та вітамінів для будь-якого покупця. Також ви можете купити гейнер для набору ваги в нашому інтернет-магазині, де наявний зручний та практичний інтерфейс, що робить покупку швидкою та зручною.

Прості вуглеводи

Наявність простих вуглеводів у складі високобілкових гейнерів швидко піднімає рівень цукру в крові, що може призвести до енергетичного підйому та бадьорості. Проте це також може спричинити різкий спад енергії, оскільки рівень глюкози так само стрімко падає, як і піднявся. Тому прості вуглеводи можуть бути корисними для використання перед інтенсивними фізичними навантаженнями, оскільки вони швидко засвоюються та відповідно постачають енергію до м’язів. Прості вуглеводи купити є можливість в нашому інтернет магазині. 

Складні вуглеводи

Складні вуглеводи є іншим класом вуглеводів, які вимагають більше часу для розщеплення в організмі порівняно з простими вуглеводами. Через повільніше травлення складних вуглеводів відповідно відбувається повільне вивільнення глюкози в кров. Високобілкові гейнери на складних вуглеводах можуть допомагати у підтримці стабільного рівня цукру в крові, уникаючи різких коливань, які можуть виникнути після споживання простих вуглеводів. Наполегливо рекомендуємо гейнер складні вуглеводи купити в одному з магазинів Mega-mass. 

Комбіновані вуглеводи

Комбіновані вуглеводи це комбінація простих та складних вуглеводів. Такий вид високобілкових гейнерів може бути корисним для забезпечення різноманітності джерел енергії та поживних речовин для організму. Комбіновані вуглеводи забезпечать більш збалансований розподіл енергії через таке поєднання. Швидкі та повільні вуглеводи в поєднанні можуть взаємно компенсовувати одне одного й також забезпечувати стабільний рівень глюкози. Високобілкові гейнери з комбінованим складом вуглеводів є вкрай дієвими та ефективними в контексті інтенсивних фізичних навантажень, оскільки така комбінація надає як швидку енергію, так і тривалий запас енергії. Тому купити комбіновані вуглеводи вам варто в нашому магазині або ж на веб-сайті.

Як приймати високобілковий гейнер?

Враховуючи обширність складу високобілкових гейнерів, споживачам варто знати, яким саме чином його приймати. Інтегруючи високобілковий гейнер у свій раціон може значно пришвидшити прогрес в спортзалі, тому варто знати, як його приймати для його найбільш ефективного результату. Наші експерти підібрали п’ять основних елементів, які потрібно враховувати при вживанні високобілкового гейнера:

 1. Орієнтуйтесь в своїх потребах: для найбільш ефективного прийому високобілкового гейнера варто мати загальне уявлення того, яка у вас мета в спортзалі, та які у вас є конкретні потреби для досягнення цієї мети.
 2. Об’єм порцій: знаючи свою загальну спортивну мету, розрахуйте наскільки великою буде порція високобілкового гейнера, коли ви щоразу прийматимете його. Це допоможе регулювати споживання калорій та досягнення швидшого прогресу.  
 3. Щоденний прийом гейнера: потрібно знати, наскільки часто ви прийматимете високобілковий гейнер. Це може варіюватись від 1 до 3 разів на день, тому визначте скільки разів буде для вас оптимально.
 4. Коли приймати високобілковий гейнер: час прийому високобілкового гейнеру ви можете повністю регулювати під себе. Як правило, високобілковий гейнер приймають між основними прийомами їжі або як повноцінну заміну прийому їжі.
 5. З чим розмішувати: високобілкові гейнери, як правило, приймають, розмішуючи з водою або молоком в шейкері. Проте ви можете, насправді, вживати його, як вам більше подобається.

Найкращі бренди виробники високобілкового гейнера в Україні

Mega-mass, як авторитетна мережа магазинів спортивного харчування, має в своєму асортименті лише найкращі бренди, які відповідають еталонним стандартам якості. У нас наявні бренди польського, британського, угорського та американського виробництва, які є одними з найкращих на ринку. Найкращі бренди виробники високобілкових гейнерів ви можете побачити в даній таблиці:


Назва бренду

Продукт

Ціновий діапазон, грн.

Kevin Levrone

Anabolic Mass

Gold Lean Mass

Gold Oat Meal

1450-2499

Real Pharm

Muscle ON

575

Applied Nutrition

Critical Mass

1490

Biotech

Hyper Mass

775

Де купити високобілковий гейнер в Україні

Сайт mega-mass.ua є чудовою платформою для покупки не тільки високобілкового гейнера, а й цілого різноманіття іншого спортивного харчування. Наш інтернет-магазин був спроектований спеціально таким чином, аби наші клієнти могли легко та швидко замовити необхідний їм товар. Конкретні кроки для покупки високобілкового гейнера в нашому інтернет магазині описано нижче:

 1. В каталозі товарів на основній сторінці сайту необхідно натиснути на “Спортивне харчування”.
 2. Далі потрібно натиснути на “Гейнери” й обрати високобілкові.
 3. Вже безпосередньо обравши високобілковий гейнер натисніть “Купити”.
 4. Після цього - “Оформити замовлення”.
 5. У цьому меню необхідно вказати свої прізвище, телефон, ім’я та, по бажанню, особисті примітки.
 6. Доставка здійснюється Новою Поштою, тому далі варто вказати своє місто та спосіб доставки.
 7. Якщо магазин Mega-mass є у вашому місті - ви можете обрати “Самовивіз”
 8. Виберіть зручний для вас спосіб оплати.
 9. У кінці натисніть “Оформити замовлення”.

Для зручності існує й другий спосіб:

 1. Під кнопкою “Купити” введіть свій номер телефону.
 2. Натисніть на функцію “Замовлення в один клік”.
 3. Після виконання цих кроків з вами зв’яжеться наш консультант.

Поради та рекомендації від експертів Mega-mass

Отож, якщо правильно приймати високобілковий гейнер, ви гарантовано досягнете неймовірно високих результатів. Ви зможете швидко підвищити свою вагу, а конкретно м’язову масу тіла. Окрім того, через наявність високої концентрації білка ви зможете якісно відновлюватись після інтенсивних тренувань. Тому, враховуючи важливість високобілкових гейнерів, експерти Mega-mass підготували для вас свої поради та рекомендації:

 • Для видимих результатів від прийому високобілкового гейнера ви повинні знати, чого конкретно ви хочете досягнути. Знання своєї мети полегшить і психологічно досягти результатів, і фізично через те, що ви правильно та пропорційно вживатимете високобілковий гейнер.
 • Детально та конкретно розрахуйте порції та частоту прийому високобілкового гейнера. Якщо ви хочете високобілковий гейнер купити, то будьте готові до того, що його вживання потрібно пропорційно розраховувати відповідно до ваших потреб.
 • Не забувайте звертати увагу на додаткові складники високобілкового гейнера, такі як креатин, Д-аспарагінова кислота, вітаміни, мінерали та різноманітні додаткові амінокислоти. Вибір високобілкового гейнера з урахуванням цих компонентів може вам також значно полегшити досягнення кращої фізичної форми. 
Експерти гейнер спортивне харчування
 • Визначте, конкретно яке співвідношення білків та вуглеводів у високобілковому гейнері підходить для вас. Правильна пропорція споживання цих поживних речовин є вкрай важливою для оптимальних результатів.
 • Аналізуйте бренди, виробників та відгуки споживачів щодо високобілкових гейнерів. Такий різносторонній аналіз забезпечить вам знання всіх нюансів окремих високобілкових гейнерів.

 

Як вибрати якісний високобілковий гейнер?

Вибір якісного високобілкового гейнеру повністю залежить від ваших потреб та особливостей. Проаналізуйте співвідношення білків і вуглеводів у складі та перевірте наявність додаткових компонентів - це вам допоможе обрати якісний високобілковий гейнер.

Які переваги принесе застосування високобілкового гейнера для тренувань?

Для чого треба пити високобілковий гейнер?

Коли треба приймати високобілковий гейнер?

Який гейнер краще, високобілковий чи низькобілковий?

Скільки коштує високобілковий гейнер?

Чи можна пити високобілковий гейнер без тренувань?

00000012116
3
В наявності
315000 грн.
Бонусні бали: 6300 баллів — 63.00 грн.
БрендApplied Nutrition Країна виробникВеликобританія СмакBanana / Банан ЦільНабір маси
00000011804
1
В наявності
229900 грн.
Бонусні бали: 4598 баллів — 45.98 грн.
БрендApplied Nutrition Країна виробникВеликобританія СмакBanana / Банан ЦільНабір маси
00000011798
1
В наявності
155000 грн.
Бонусні бали: 3100 баллів — 31.00 грн.
БрендApplied Nutrition Країна виробникВеликобританія СмакVanilla / Ваніль ЦільНабір маси
00000010351
9
В наявності
155000 грн.
Бонусні бали: 3100 баллів — 31.00 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща Смак Chocolate / Шоколад ЦільНабір маси
00000006013
8
В наявності
155000 грн.
Ціни в баллах: 155000 баллів
Бонусні бали: 3100 баллів — 31.00 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща СмакCoffe Frape / Кава Фрапе
00000006003
5
В наявності
265000 грн.
Ціни в баллах: 265000 баллів
Бонусні бали: 5300 баллів — 53.00 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща Смак Chocolate / Шоколад
00000009506
8
В наявності
259900 грн.
Бонусні бали: 5198 баллів — 51.98 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща Смак Strawberry / Полуниця ЦільНабір маси
00000012030
15
В наявності
155000 грн.
Ціни в баллах: 155000 баллів
Бонусні бали: 3100 баллів — 31.00 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща СмакPeanut Butter / Арахісова Паста ЦільНабір маси
00000005476
4
В наявності
57500 грн.
Ціни в баллах: 57500 баллів
Бонусні бали: 1150 баллів — 11.50 грн.
БрендReal Pharm Країна виробникПольща Смак Chocolate / Шоколад
00000004800
5
В наявності
81000 грн.
Ціни в баллах: 81000 баллів
Бонусні бали: 810 баллів — 8.10 грн.
БрендBioTech Країна виробникУгорщина Смак Chocolate / Шоколад ЦільНабір маси
00000001096
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендPower Pro Країна виробникІнші СмакBanana / Банан
00000003768
1
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендActivlab Країна виробникПольща Смак Grapefruit / Грейпфрут
Показати ще 12 товарів
Ціна
Бренд
  Показати все (33)
Вага
Вміст білка (1)
Вид вуглеводів
Форма випуску
Країна виробник
Наявність