Жироспалювачі

Жироспалювач купити в Україні

Багато людей, які цікавляться здоровим способом життя, збереженням молодості та краси, хочуть бути стрункими та без зайвих кілограм. Однак виснажливі тренування та жорстка дієта не завжди дають можливість отримати бажаний результат у короткий термін, саме тоді, чоловіки та жінки часто обирають жироспалювач, який може допомогти дещо пришвидшити отримання бажаної фізичної форми.
 
Жироспалювач – це добавка, яка може допомогти зменшити кількість підшкірного жиру шляхом легшого використання його у якості енергії під час виконання фізичної активності. Варто зрозуміти, що не важливо наскільки потужну чи дорогу добавку для схуднення ви оберете, важливо при цьому дотримувати дефіциту у харчуванні та адекватних фізичних навантажень. Якщо ж з попередніми аспектами проблеми немає, то ви можете сміливо купити спортивне харчування, яке пришвидшить отримання бажаних результатів, дасть вам додатковий стимул, а також, при потребі зможе доповнити власний раціон харчування, наприклад, протеїном або вітамінами. 

ТОП 10 жироспалювачів в Україні в 2023 році

Жироспалювачі це дієвий інструмент в руках людини, яка розуміє як він працює, проте ринок спортивного харчування перенасичений різними варіантами добавок для схуднення, тому кожен може купити не лише легкий варіант, але й самий потужний. Разом з тим, навіть дуже потужні комплексні термогеники не будуть повноцінно працювати, якщо ми не додаємо повноцінне фізичне навантаження, при чому це не обов’язково тренування в залі, але й поза ним – довго тривала прогулянка, гра у волейбол чи футбол, велозаїзд тощо.
 
 
Ключовим фактором при виборі жироспалювачів буде наявний досвід у використанні подібних добавок, поточний стан здоров’я та самопочуття, в тому числі чи на даному етапі у вас вистачає сил та енергії, аби провести повноцінну фізичну активність.
 
Аби вам було простіше купити спортивні жироспалювачів, команда експертів Mega mass беручи до уваги досвід та відгуки усіх своїх покупців сформувала список з кращих жироспалювачів, які у 2023 році вартують уваги.
 

Назва

Бренд

Ціна, грн

Shred-X

Applied Nutrition

1450

Lipo-6 Black

Nutrex

975

Lipo-6 Black Ultra Concentrate

Nutrex

955

Levro Lean

Kevin Levrone

599

Thermo Shape Pro

Activ Lab

399

Thermo Shape 2.0

Activ Lab

285 - 455

Fat Killer

Kevin Levrone

50

Alcar Acetyl L-Carnitine

Activ Lab

385

Gold L-Carnitine 3000

Kevin Levrone

599

L-Carnitine Green Tea + CLA

Real Pharm

395

Кращі жироспалювачі по категоріям - ТОП від Mega-mass

Тема схуднення це не лише запитання підготовки до літа, але й гарне самопочуття та міцне здоров’я як серед дівчат, так і серед хлопців. Тому аби забрати зайві кілограми та здобути атлетичне тіло, можна не лише активно тренуватися та слідкувати за раціоном харчуванням, але й використовувати різного роду спортивні жироспалювачі, які можуть допомогти пришвидшити отримання бажаних результатів, однак вони все одно не мають виступати основним важелем у процесі схуднення.
 
Якщо ж вам потрібна додаткова підтримка та пришвидшення процесу схуднення, але не знаєте, що обрати краще, пропонуємо вам ТОП 5 добавок для схуднення серед основної мети використання.
 

Номінація

Бренд

Жироспалювачі для жінок

Nutrex

Потужні жироспалювачі

Applied Nutrition

Натуральні жироспалювачі

Kevin Levrone

Капсульовані жироспалювачі

ActivLab

Веганські жироспалювачі

NOW

Як вибрати жироспалювачі для схуднення в Україні

Навіть, якщо у вас виникло бажання жироспалювачі купити в Україні, поспішати одразу з придбанням не варто. Оскільки сьогодні існує багато різних варіантів, які відрізняються за потужністю, є навіть такі, де виробники використовують ефедру, наприклад Black Spider, то аби потім не мати проблем з здоров’ям, варто до вибору жироспалювача підійти виважено. Радимо взяти до уваги критерії вибору жироспалювачів, сформованих нашими експертами.

 1. Ознайомлення з різновидами жироспалювачів – спектр добавок для схуднення є досить широким, сюди можна віднести ліпотропики, які у першу чергу допомагають нашому організму використовувати жир у якості енергії легше, вони є повністю безпечними для всіх. Комплексні термогенники – такі добавки часто мають у складі кофеїн, екстракти перців, синефрину, а також елементи, які можуть контролювати апетит, вони є більш потужнішими, тому при їх виборі варто враховувати стан здоров’я.
 2. Визначення поточної цілі у схудненні – оскільки різновидів жироспалювачів багато, то серед них є легші варіанти, які без шкоди для здоров’я дозволять скинути декілька кілограм при дотриманні дієти та виконання вправ. Також є комплекси, які не лише підвищать запас енергії, але й допоможуть швидко позбутися зайвої рідини, особливо актуальне рішення такого комплексу для людей з відчутними набряками.
 3. Врахування стану здоров’я – є одним з ключових аспектів при виборі жироспалювачів, оскільки, якщо ви працюєте над зменшенням ваги, проте маєте проблеми з шлунком, нервовою системою або ж серцем, приймати комплексні термогеники не рекомендується. У даному випадку краще обмежитися нешкідливим л-карнітином або ж CLA.
 4. Порівняння складу жироспалювача – концентрація на порцію є досить важливою аби купивши добавку для схуднення ви отримали належний ефект від прийому, тому обов’язково варто враховувати кількість діючої речовини.
 5. Перегляд відгуків по жироспалювачах – один з найпростіших способів для окремих людей може бути перегляд відгуків по продуктах, добавки, які мають багато позитивних відгуків зазвичай добре працюють, але при цьому варто брати до уваги те, що є у складі з порівнянням стану власного здоров’я.
 6. Консультація фахівця – якщо ж самостійно вам обрати потрібний жироспалювач важко, то рекомендуємо звернутися по допомогу до кваліфікованих фахівців, наші менеджери володіють всією необхідною інформацією, тому звертаючись в онлайн чат або по контактному номері, ваше питання буде оперативно вирішене.

Жироспалювачі для жінок

На нашому сайті ви завжди зможете купити жироспалювач для жінок, який буде досить ефективним, проте водночас не шкідливим. Особливо важливий при виборі жироспалювачів попередній досвід від використання та стан здоров’я. Якщо ви новачок у даному запитанні, то рекомендуємо обирати л-карнітин, або ж комплекс де буде поєднуватися карнітин на екстракт зеленого чаю.

Жироспалювач для чоловіків

Якщо ж зміна дієти, а також нарощення фізичної активності працює досить повільно на зменшення ваги, то завжди можна купити жироспалювач для чоловіків, який допоможе цей процес дещо пришвидшити. При відсутності досвіду краще обирати л-карнітин, однак, якщо раніше використовували подібні добавки, то можна спробувати комплексний термогеник, який за рахунок більшої кількості компонентів зможе дещо сильніше спрацювати.

Жироспалювач для дітей

До питання схуднення дітей варто підходити особливо обережно, тому навіть, якщо ви хочете жироспалювач для дітей  купити, варто зважити на вік дитини, до підліткового віку ми взагалі не рекомендуємо використовувати жодних жироспалювачів, проте з підліткового, при реальній потреба можна обмежитися базовим л-карнітином, оскільки він не шкідливий та полегшить процес схуднення.

Жироспалювачі для спортсменів

Професійні спортсмени доволі часто мають переслідувати певні вагові рамки, тому аби отримати бажаний результат у зжаті терміни атлети часто обирають жироспалювачі для спорту. Тренування на підготовках є досить виснажливими, тому спортсмени здебільшого обирають комплексні термогеники у складі яких буде присутній кофеїн, один з яскравих прикладів була чорна вдова, проте через надмірну шкоду від неї відмовилися на користь легших позицій, наприклад Lipo-6.

Плюси та мінуси жироспалювачів

Використання жироспалювачів може допомогти дещо швидше та легше схуднути, проте вони не є чарівною таблеткою, для отримання бажаного результату все одно потрібно буде працювати активно тренуючись та дотримуватися правильного харчування з дефіцитом калорій. Проте крім переваг від прийому жироспалювачів є й недоліки, для простішого розуміння команда експертів Мега масс сформувала їх у вигляді таблиці.

Плюси

Мінуси

Легше використання жирів в якості енергії

Потужні жироспалювачі можуть негативно впливати на роботу серця

Регулювання апетиту за рахунок хрому та рослинних екстрактів

Якщо не зберігати дисципліну у харчуванні, то зайва вага може повернутися

Додаткова стимуляцію кофеїном та іншими можливими елементами

Не працюють без повноцінних навантажень

Прискорення загального процесу схуднення

 

Підвищення мотивації на тренуванні

 

Види жироспалювачів в Україні

Шукаючи необхідний та ефективний жироспалювач хлопці та дівчата можуть зіштовхнутися з труднощами вибору, оскільки кожен магазин спортивного харчування та онлайн площадки пропонують доволі багато різних варіантів, тому зорієнтуватися, який спалювач жиру купити краще буває не так просто. Аби вибір кожного покупця був дещо простіший нижче ми розглянемо основні види та як вони працюють.

Л-карнітин

Серед усіх жироспалювачів, найменш шкідливий, однак досі ефективний може бути саме л-карнітин, оскільки він допомагає використовувати легше жир у якості енергії та при цьому немає негативного впливу на серце. Тому, якщо ви новачок у спорті, але хочете скинути зайву вагу л карнітин купити буде цілком правильним рішенням, що дозволить полегшити процес схуднення.

Жироспалювачі CLA

CLA або ж кон’югована лінолева кислота це ще один інструмент, який можна використовувати у боротьбі з зайвою вагою як окрему добавку, так і в якості доповнення до л карнітину чи інших позицій. Жироспалювачі CLA теж можуть чудово підійти людям без досвіду використання добавок для схуднення, оскільки будуть аналогічно без побічних ефектів. 

Термогенні жироспалювачі 

Термогенні жироспалювачі здебільшого варто вибирати та використовувати людям, які мають досвід у вживанні жироспалювачів, оскільки вони є потужними і можуть мати негативний вплив на здоров’я. Такі позиції часто використовують поєднання кофеїну, карнітину, синефрину, а також екстрактів перців, які подразнюють шлунок та піднімають температуру тіла. Тому, якщо у вас є бажання термогенні жироспалювачі купити, то попередньо радимо врахувати ваше самопочуття.

Як працює жироспалювач

Основна роль жироспалювача – це дати вашому організму додатковий стимул на тренуванні, а також полегшити використання власного жиру у якості енергії, як робить наприклад л-карнітин. Проте, якщо ви обрали термогеник, то складові жироспалювача додають бадьорості, а також допомагають легше контролювати апетит та піднімають трохи температуру вашого тіла, що швидше включає процес спалення жиру в організмі.

Як приймати жироспалювач

Якщо ви обрали спортивні жироспалювачі, то пити їх, коли вам заманеться не потрібно, оскільки усі різновиди повноцінно працюють лише при наявності дефіциту калорій у раціоні, а також відчутної фізичної активності. Тому л-карнітин, CLA або ж комплексні термогеники ми вживаємо за 30 хв до планової активності, це може бути тренування, біг, велопрогулянка чи довготривала ходьба. 

Кращі бренди виробники жироспалювачів в Україні

Обираючи жироспалювачі у спортивному харчуванні багато новачків зіштовхується з проблемою правильного підбору добавки, аби потім не отримати небажані побічні ефекти. Так часто буває, коли купують найдорожчу або дуже відому позиції, але через кілька днів не можуть її пити, оскільки вона надто негативно впливає на самопочуття. Тому, аби не натрапити на пастку маркетингу команда експертів Мега мас сформувала таблицю з найкращими брендами, які вартують вашої уваги.

Назва бренду

Тип жироспалювача, характеристика

Ціна, грн.

Applied Nutrition

Термогеник з відчутним стимулюючим ефектом, посилює потовиділення

1450

Nutrex

Термогеники з посиленою стимуляцією вашого організму

585–975

Kevin Levrone

Наявні л-карнітин для легшого використання жирів у якості енергії, а також термогеники на рослинній основі

50-650

ActivLab

Випускається л-карнітин у капсулах, порційних шотах та комплексні термогеники різної сили стимуляції

40-455

Real Pharm

Виготовляють л-карнітин та легкі комплекси, які не шкодять здоров’ю

45-495

Extrifit

Л-карнітин у рідині високої біодоступності

785

NOW

Ацетил л-карнітин та екстракт зеленого чаю для пришвидшення обміну речовин

455-530

Де купити жироспалювач в Україні?

Якщо вам потрібно купити жироспалювачі в Україні, то перш за все необхідно обирати надійного продавця, оскільки це зводить до мінімуму придбання неякісної або не оригінальної продукції.
 
Одним з таких надійних постачальників може стати інтернет-магазин спортивного харчування mega-mass.ua. Для купівлі жироспалювача насамперед варто дотриматися наступного алгоритму.
 
 1. Перейти у відповідну категорію, де за допомогою фільтрів обрати виробника або просто різновид жироспалювача.
 2. Наступним кроком в 1 клік додати товар до кошика та натиснути «оформити замовлення».
 3. Далі вказати прізвище та ім’я, а також контактний телефон.
 4. Обрати спосіб отримання, це може бути:
  • Самовивіз з одного із наших оффлайн магазинів, наприклад Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Хмельницький, або ж інше місто з наявних.
  • Адресна доставка від Нової пошти, де кур’єр довезе посилку прямо під двері.
  • Відділення Нової пошти або поштомат.
 5. Обрати спосіб оплати за ваше замовлення, зокрема:
  • Накладений платіж Нової пошти при отриманні товару.
  • Повна передоплата по банківських реквізитах IBAN
 6. Повторно натиснути «Оформити замовлення»
 
Після проведених маніпуляцій з вами зв’яжеться наш менеджер для актуалізації та підтвердження замовлення.
 
Ми пропонуємо якісний та швидкий сервіс, зокрема при потребі наші менеджери можуть допомогти вам з вибором товару, підібравши найбільш оптимальні добавки для досягнення вашої мети. Наша мережа працює багато років, тому, ми налагодили офіційні партнерські відносини з рядом високо якісних виробників спортивного харчування, зокрема Kevine Levrone, ActivLab, Real Pharm, Muscle Care, Applied Nutrition, а також з офіційними дистриб’юторами преміальних американських та європейських виробників, тому у нас ви знайдете лише оригінальну та сертифіковану продукцію.

Поради і рекомендації від експертів Mega-mass

Підбір та використання жироспалювача є далеко не просте питання, особливо для людей, які раніше нічого подібного не приймали. Оскільки важливо купити продукт, який не лише допоможе легше попрощатися з зайвими кілограмами, але й зробить це взагалі без шкоди для здоров’я. Аби новачку було значно легше обрати актуальний жироспалювач під себе, команда експертів Мега мас розробила прості рекомендації, які варто взяти до уваги при виборі та вживанні жироспалювача.
 
 • Стан здоров’я – як вже не раз згадувалось жироспалювачі можуть негативно впливати на здоров’я, особливо коли мова йде про сильнодіючі добавки.
 • Стиль тренувань – частина людей, які ведуть активний спосіб життя обирають жироспалювач для помірного контролю ваги, а також як альтернатива передтренувального комплексу. 
 • Склад жироспалювача - це основне на що потрібно звертати увагу, так ви можете визначити тип жироспалювача, його потужність, а також чи реально він коштує встановлену суму.
 • Форма випуску - для багатьох прийом у таблетках чи капсулах є дуже зручним, проте варто пам’ятати, що найкраще, найшвидше та найлегше засвоюється рідина, тому добавки для схуднення для чоловіків та жінок варто брати у першу чергу в рідині або у порошку.
 • Приймати лише перед навантаженням - жироспалювачі є місцями реально потужними добавками, саме тому не варто ними зловживати та пити щодня, оскільки це зайве навантажує нервову систему.
 • Термін вживання - термогеники не рекомендується приймати більше, ніж 2 місяці, таким чином ми зводимо шкоду для нашого здоров’я до мінімуму.

Який самий ефективний жироспалювач?

Важливо розуміти, що жироспалювач лише прискорює схуднення, додає більше енергії на тренуванні аби ви могли повноцінно викластися. Однак, якщо вас цікавить максимальний ефект, то сюди можна віднести саме термогеники, одним з популярних може бути Black Spider, проте, особисто ми рекомендуємо Shred-X, який зжене лишні кілограми з меншою шкодою на здоров’я.

Який самий жироспалюючий продукт?

Який ефект від жироспалювачів?

Кому не можна пити жироспалювачі?

Чи можна схуднути за допомогою жироспалювачів?

Що пити для швидкого спалювання жиру?

Як приймати жироспалювач?

Як працює жироспалювач?

Kevin Levrone Anabolic L-Carnitine 3000 500 ml, image Kevin Levrone Anabolic L-Carnitine 3000 500 ml, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000012252
В наявності
65000 грн.
Ціни в баллах: 65000 баллів
Бонусні бали: 1300 баллів — 13.00 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща СмакCherry Cola / Вишня Кола ЦільСхуднення
Kevin Levrone Anabolic Cuts 30 sachets, image Kevin Levrone Anabolic Cuts 30 sachets, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000012249
В наявності
129900 грн.
Ціни в баллах: 129900 баллів
Бонусні бали: 2598 баллів — 25.98 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща ЦільСхуднення
00000011868
В наявності
43500 грн.
Ціни в баллах: 43500 баллів
Бонусні бали: 870 баллів — 8.70 грн.
БрендPuritan’s Pride Країна виробникСША ЦільСхуднення
NOW CLA 800 mg 90 softgels, image NOW CLA 800 mg 90 softgels, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010078
В наявності
57500 грн.
Бонусні бали: 1150 баллів — 11.50 грн.
БрендNow Країна виробникСША ЦільСхуднення
00000011730
В наявності
145000 грн.
Бонусні бали: 2900 баллів — 29.00 грн.
БрендApplied Nutrition Країна виробникВеликобританія СмакSour Gummy Bear / Кислий Мармеладний Ведмедик ЦільСхуднення
NOW EGCg 90 caps, image NOW EGCg 90 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000011310
В наявності
45500 грн.
Бонусні бали: 910 баллів — 9.10 грн.
БрендNow Країна виробникСША ЦільСхуднення
00000011212
1
В наявності
75500 грн.
Ціни в баллах: 75500 баллів
Бонусні бали: 755 баллів — 7.55 грн.
БрендAMIX Країна виробникВеликобританія СмакCherry Raspberry / Вишня Малина ЦільСхуднення
Activlab THERMO SHAPE Hydro OFF 60 caps, image Activlab THERMO SHAPE Hydro OFF 60 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000007673
1
В наявності
39900 грн.
Ціни в баллах: 39900 баллів
Бонусні бали: 798 баллів — 7.98 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща ЦільСхуднення
ActivLab ALCAR Acetyl-L-Carnitine 90 caps, image ActivLab ALCAR Acetyl-L-Carnitine 90 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010519
В наявності
38500 грн.
Ціни в баллах: 38500 баллів
Бонусні бали: 770 баллів — 7.70 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща ЦільСхуднення
THERMO SHAPE Pro 60 caps, image THERMO SHAPE Pro 60 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000007672
В наявності
39900 грн.
Ціни в баллах: 39900 баллів
Бонусні бали: 798 баллів — 7.98 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща ЦільСхуднення
00000010440
В наявності
81000 грн.
Ціни в баллах: 81000 баллів
Бонусні бали: 1620 баллів — 16.20 грн.
БрендNutrend Країна виробникЧехія СмакOrange / Апельсин ЦільСхуднення
00000010346
5
В наявності
52500 грн.
Ціни в баллах: 52500 баллів
Бонусні бали: 1050 баллів — 10.50 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща ЦільСхуднення
Показати ще 12 товарів
Ціна
Тип
Форма випуску
Для кого
Країна виробник
Наявність
Хіти продажу