Аргінін

Що таке аргінін?

Активний спосіб життя та спорт стають все більше й більше поширеними в сучасному світі. Майже кожен прагне покращити своє здоров’я та зовнішній вигляд способом регулярних фізичних навантажень та вправ. Не секрет, що існують численні набори різноманітних добавок та спортивного харчування, які можуть суттєво пришвидшити та покращити ваш фізичний прогрес від занять спортом. Однією з таких добавок є амінокислота аргінін. Дана амінокислота відіграє фундаментальну роль у великій кількості біологічних процесів людського організму. Попри той факт, що L-аргінін сам виробляється та синтезується в нашому тілі, його додатковий прийом через споживання добавок може забезпечити значні переваги в контексті активного способу життя. Він може покращити кровообіг, стимулювати вироблення необхідних гормонів, підтримувати імунну систему, сприяти швидшому загоєнню ран та багато чого іншого!

Тобто, аргінін — це напівнезамінна амінокислота, яка має важливе значення для багатьох біологічних процесів. У дорослих організмах аргінін зазвичай вважається умовно незамінною амінокислотою, оскільки він може бути синтезований в організмі, але в деяких ситуаціях, наприклад, під час інтенсивного росту, надмірного стресу, травм або навантажень, потреба в ньому може зростати. Дана напівнезамінна амінокислота є важливою для синтезу білків у організмі, є попереднім елементом вироблення оксиду-азоту, який важливий для регуляції кровоносних судин, а також аргінін допомагає виводити з організму аміак - токсичну відходну речовину. 

У Mega-mass ви зможете замовити лише найкращі варіанти Л-аргініну, які існують у всьому світі, так як ми співпрацюємо з провідними американськими та європейськими брендами на ринку спортивного харчування та вітамінів. 100% якість та ефективність гарантована кожному клієнту. Ціни на аргінін та інші добавки в нашому магазині є доволі низькими, тому кожна людина може їх собі дозволити. У випадку виникнення бажання купити L-аргінін або будь-яку іншу добавку чи вітаміни, ви можете скористатися веб сайтом Mega-mass або ж одним із стаціонарних магазинів, які знаходяться в західному регіоні України. Тому не гайте свого часу й мерщій покращувати своє здоров’я разом з Mega-mass!

Що таке амінокислота аргінін

Для чого потрібно пити аргінін?

Як вже згадувалось, Л-аргінін - це амінокислота, яка є надзвичайно важливою для організму через те, що відіграє роль в багатьох біологічних процесах тіла людини. Аргінін часто вживається в якості добавки та є поширеним саме серед спортсменів та людей, які ведуть активний спосіб життя. Вони вживають L-аргінін для покращення кровообігу та розширення стінок судин під час фізичних навантажень, для так званого ефекту “пампу”, коли м’язи заливаються кров’ю та суттєво збільшуються в об’ємі, тим самим забезпечується значно більший прилив поживних речовин до м’язів по судинам. Також для спортсменів Л-аргінін може збільшити рівень концентрації, що є корисним під час тренувань, а також покращити засвоєння білків в організмі для кращого відновлення вже після фізичних навантажень. Від вживання аргініну можна очікувати загальний приріст своїх фізичних показників, тобто збільшення об’єму м’язів, витривалості та сили. 

Окрім активного застосування в контексті спорту й активного способу життя, L-аргінін також є добавкою, яку можуть додатково вживати й звичайні люди, які не виконують інтенсивні фізичні навантаження протягом дня. Для таких людей Л-аргінін також буде корисним для покращення кровообігу та засвоєння білків, а крім того й для підтримки імунної системи, покращення метаболізму та стимуляції вироблення необхідних організму гормонів. Тому купити таку добавку може будь-яка людина при відсутності певних протипоказань.

Який ефект від аргініну?

Аргінін є одним з основних донаторів оксиду-азоту, тобто він здатен розширювати кровоносні судини та покращувати кровопостачання до основних тканин нашого організму, а особливо м’язів. Для спортсменів L-аргінін в якості добавки може бути корисним в таких аспектах:

 • Ефект “пампу”: за рахунок того, що Л-аргінін розширює стінки судин, значно збільшується об’єм м’язів та прилив поживних речовин під час інтенсивних фізичних навантажень. Це, як наслідок, збільшує силові показники та витривалість, а також покращує процес відновлення після тренування.
 • Засвоєння білків в організмі: через те, що аргінін є однією з основних амінокислот в організмі, його додаткове вживання може покращити засвоєння та синтез білків в організмі, що є особливо корисним для спортсменів під час відновлення після виснажливих навантажень та тренувань.
 • Підвищення концентрації: завдяки тому, що L-аргінін є донатором оксиду-азоту та розширює стінки судин, він не тільки покращує кровообіг до м’язів, а й до мозку. Тобто, приймаючи Л-аргінін, ви можете значно підвищити свій рівень концентрації під час фізичних навантажень.
 • Регулювання тиску: за рахунок розширення кровоносних судин аргінін може допомагати зі зниженням артеріального тиску, тому теоретично може бути корисним для людей з гіпертензією. Проте наші експерти все ж радять попередньо консультуватися з лікарем за наявності подібних станів чи хвороб.

 

Також аргінін є надзвичайно корисною амінокислотою й для звичайних людей, які не займаються спортом. Додаткове вживання в своєму раціоні аргініну матиме такі переваги:

 • Підтримка імунної системи: L-аргінін є важливим для механізму імунної відповіді. Він грає роль в регуляції активності імунних клітин, чим самим може сприяти кращому загоєнню різноманітних пошкоджень тканин в тілі. 
 • Покращення метаболізму: Л-аргінін також має вплив на метаболізм способом кращого засвоєння глюкози та цілого ряду інших поживних речовин в організмі. 
 • Стимуляція синтезування гормонів: аргінін також відіграє роль у виробленні деяких необхідних гормонів в організмі, а особливо гормону росту, що може покращувати загальний фізичний стан людини.
 • Покращення ерекції: через розширення стінок судин та покращення кровообігу, також покращується прилив крові до органів нижнього тазу, тим самим може підвищитися рівень ерекції в чоловіків.

Показання до прийому аргініну

L-аргінін, як одна з основних амінокислот в організмі людини, може бути корисна як для спортсменів, так і для звичайних людей, які не ведуть активний спосіб життя. Завдяки покращенню кровообігу та розширенню стінок судин, дана амінокислота може бути корисна в декількох аспектах. Серед людей, яким було би корисно вживати Л-аргінін в якості добавки можна виділити такі основні категорії:

 • Люди, які ведуть активний спосіб життя та спортсмени: завдяки своїй функції донатору оксиду-азоту, аргінін допоможе таким людям підвищити свою витривалість під час інтенсивних фізичних навантажень, а також збільшить ефект “пампу”, чим покращить обіг поживних речовин в крові та відновлення.
 • Люди, які хочуть приймати для профілактики: менші дозування L-аргініну можуть бути хорошими в профілактичних цілях для покращення роботи серцево-судинної системи, а крім того й імунної. Також може покращуватися вироблення важливих гормонів, таких як гормон росту.
 • Чоловікам, які мають проблеми з потенцією: так як Л-аргінін значно покращує кровообіг та розширює стінки судин, його додатковий прийом також може суттєво покращити ерекцію через кращу циркуляцію крові в області органів малого тазу, що може бути корисним для чоловіків, у яких є з цим проблеми. 

Протипоказання до прийому аргініну

Як і будь-яка додаткова добавка для раціону, аргінін має свої протипоказання, з якими вкрай важливо ознайомитися, якщо ви бажаєте його собі замовити. Хоч дана добавка і є вкрай ефективною, проте її вживання для деяких людей може становити небезпеку й не буде корисним. Експерти Mega-mass, детально аналізуючи наукові дослідження на тему L-аргініну, змогли вилучити та виділити основні категорії протипоказань та станів при яких не рекомендується вживати Л-аргінін. 

Кому не можна приймати аргінін?

 • Астма та алергічні реакції: люди з астмою або історією алергічних реакцій повинні уникати прийом L-аргініну, оскільки ця амінокислота може спровокувати або погіршити симптоми наявних ускладнень.
 • Цироз печінки: Л-аргінін може впливати на метаболізм в печінці,  тому людям з цирозом або іншими захворюваннями печінки слід бути особливо обережними, вживаючи цю добавку.
 • Герпес: оскільки аргінін може сприяти розвитку вірусу герпесу, особам з герпетичною інфекцією рекомендується уникати його вживання. 
 • Ниркова або печінкова недостатність: оскільки L-аргінін засвоюється в печінці і виводиться нирками, особи з нирковою або печінковою недостатністю повинні уникати його вживання або робити це під наглядом лікаря.
 • Вагітність і годування груддю: через недостатню кількість досліджень, вагітним і годуючим жінкам рекомендується уникати прийому Л-аргініну або робити це тільки після консультації з лікарем.
 • Низький кров'яний тиск: аргінін, в деяких випадках потенційно може знижувати кров'яний тиск, тому люди, які мають низький кров'яний тиск повинні вживати його з винятковою обережністю.
 • Хірургічні втручання: оскільки аргінін впливає на кровообіг, його вживання може бути небажаним перед хірургічними втручаннями. Рекомендується припинити вживання L-аргініну за кілька тижнів до запланованої операції.
 • Взаємодія з медикаментами: Л-аргінін може взаємодіяти з певними лікарськими препаратами, зокрема з ліками для контролю кров'яного тиску та ліками для лікування серцевих захворювань. Тому в такому випадку перед тим, як почати приймати аргінін, важливо проконсультуватися з лікарем.

 

Попри доведену ефективність аргініну, наші експерти наполегливо рекомендують консультуватися з лікарем перед прийомом даної добавки. Медичний фахівець матиме змогу надати вам точні вказівки щодо прийому, зсилаючись лише на об’єктивну інформацію про ваше здоров’я та потенційні протипоказання. 

Плюси та мінуси аргініну

L-аргінін є донатором оксиду-азоту та амінокислотою, яка має численні переваги та користь для організму, проте також варто знати й про всі можливі недоліки цієї добавки, якщо раптом у вас є бажання її купити. Наші експерти, завдяки детальному аналізу відгуків користувачів та дослідників, виділили для вас основні можливі плюси та мінуси, з якими варто ознайомитися перед покупкою цієї амінокислоти. Для цього прикріплена таблиця:

Плюси

Мінуси

Покращує кровообіг: завдяки розширенню стінок судин, Л-аргінін може надати ефект пампу в м’язах та навіть покращити ерекцію в чоловіків. 

Потенційно спричиняє алергічні реакції: деякі люди можуть мати алергії на добавки з Л-аргініном, тому важливо знати про це перед прийомом.

Краще засвоєння білків: будучи амінокислотою, аргінін допомагає засвоюватись та синтезуватись білкам в організмі, чим може покращити ступінь відновлення організму.

Протипоказання при певних хворобах чи ускладненнях: наші експерти радять консультуватися з лікарем перед прийомом аргініну, якщо у вас є проблеми з печінкою, нирками або астма. 

Підтримує імунну систему: додатковий прийом L-аргініну в своєму раціоні може покращити функціонування імунної системи за рахунок регулювання активності імунних клітин. 

Може негативно взаємодіяти з певними лікарськими препаратами: деякі медикаменти, а особливо ті, які призначені для лікування серцево-судинної системи, можуть негативно взаємодіяти з аргініном. 

Синтезування важливих гормонів: аргінін бере безпосередню участь у виробленні переліку важливих гормонів, серед яких є гормон росту. Така його характеристика може бути корисна як для спортсменів, так і для звичайних людей.

 

Який самий кращий аргінін в Мега Масс

Mega-mass є провідною мережею вітамінів та спортивного харчування на українському ринку. Завдяки широкій базі клієнтів та надійним партнерам й виробникам, ми викликаємо довіру та пропонуємо лише якісну продукцію, яка є доведено ефективною. Ціни на наші товари є доступними для будь-кого, хто бажає покращити якість свого життя та здоров’я. Замовити L-аргінін і не тільки в нашій мережі можна надзвичайно просто користуючись веб сайтом або магазинами. Наші експерти, врахувавши тренди та відгуки серед споживачів, сформували для вас рейтинг найкращих варіантів Л-аргініну, які можна купити. Тому рекомендуємо вам ознайомитися зі всіма можливими опціями в даній таблиці:

Назва

Країна-виробник

Форма випуску

Kevin Levrone Gold L-Arginine

Польща

Таблетки

Kevin Levrone Gold Arginine AKG

Польща 

Таблетки

ActivLab Arginine 3

Польща

Капсули

Olimp Argipower 1500

Польща

Капсули

Olimp AAKG 1250 Extreme

Польща

Капсули

Інструкція по прийому (як вживати аргінін)

Важливо знати, яким чином вживати L-аргінін. Детальне знання про те, як правильно приймати дану добавку, забезпечить вам максимальну ефективність від її прийому. Тому рекомендуємо вам ознайомитися з даною покроковою інструкцією, яку для вас підготували експерти Mega-mass:
 • Дозування: дозування аргініну може значно варіюватися в залежності від ваших обставин та цілей. Якщо ви займаєтеся спортом, тоді дозування може складати 3-6 г на день. Якщо ви бажаєте просто вживати аргінін в профілактичних цілях, тоді його дозування складатиме від 500 до 1000 мг. Для встановлення точного й найбільш оптимального дозування для вас можете проконсультуватися з лікарем. 
 • Час прийому: якщо ви ведете активний спосіб життя, тоді Л-аргінін можна вживати безпосередньо перед тренуванням або ж перед сном. Якщо ви вживатемете його перед тренуванням, то забезпечите розширення стінок судин й “памп”, а, якщо ви вживатимете його перед сном, то значно покращите процес відновлення за рахунок стрімкішого вироблення гормонів росту. При звичайних обставинах без ведення активного способу життя ви можете вживати L-аргінін також перед сном або протягом дня на голодний шлунок. 
Як правильно приймати аргінін

 

В чому міститься л аргінін?

Аргінін є амінокислотою і саме тому більшою мірою зустрічається в білкових продуктах. Цими продуктами можуть бути м’ясо (червоне, свинина, птиця), риба, морепродукти, молочні продукти, бобові, насіння, горіхи, тощо.

Який аргінін самий кращий?

Для чого аргінін жінкам?

Чим можна замінити аргінін?

Чи можна пити аргінін на ніч?

AMIX AAKG Shot 4000 mg 60 ml Lime, image AMIX AAKG Shot 4000 mg 60 ml Lime, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010765
1
В наявності
4200 грн.
Ціни в баллах: 4200 баллів
Бонусні бали: 42 бала — 0.42 грн.
БрендAMIX Країна виробникВеликобританія СмакLime / Лайм
Kevin Levrone Gold L-Arginine 1000mg 120 tabs, image Kevin Levrone Gold L-Arginine 1000mg 120 tabs, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010347
1
В наявності
52500 грн.
Ціни в баллах: 52500 баллів
Бонусні бали: 1050 баллів — 10.50 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща
Kevin Levrone Gold Arginine AKG 1000 mg 120 tabs, image Kevin Levrone Gold Arginine AKG 1000 mg 120 tabs, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010348
3
В наявності
52500 грн.
Ціни в баллах: 52500 баллів
Бонусні бали: 1050 баллів — 10.50 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща
Activlab Arginine 3 120 caps, image Activlab Arginine 3 120 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000002403
1
В наявності
47500 грн.
Ціни в баллах: 47500 баллів
Бонусні бали: 950 баллів — 9.50 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща
00000000288
6
В наявності
42000 грн.
Ціни в баллах: 42000 баллів
Бонусні бали: 840 баллів — 8.40 грн.
БрендNow Країна виробникСША
Olimp Argipower 1500 Mega 120 Caps, image Olimp Argipower 1500 Mega 120 Caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000000292
5
В наявності
89900 грн.
Ціни в баллах: 89900 баллів
Бонусні бали: 899 баллів — 8.99 грн.
БрендOlimp Країна виробникПольща
Olimp AAKG 1250 Extreme Mega 120 caps, image Olimp AAKG 1250 Extreme Mega 120 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000001545
4
В наявності
89500 грн.
Ціни в баллах: 89500 баллів
Бонусні бали: 895 баллів — 8.95 грн.
БрендOlimp Країна виробникПольща
ActivLb AAKG shot 100 ml, image ActivLb AAKG shot 100 ml, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000009389
Немає у наявності
2900 грн.
Ціни в баллах: 2900 баллів
Бонусні бали: 58 баллів — 0.58 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща СмакLemon Strawberry / Лимон Полуниця
NOW L-Arginine 1000 mg 120 tabs, image NOW L-Arginine 1000 mg 120 tabs, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000009349
Немає у наявності
77500 грн.
Ціни в баллах: 77500 баллів
Бонусні бали: 1550 баллів — 15.50 грн.
БрендNow Країна виробникСША
Puritan's Pride L-Arginine 1000 mg 100 caps, image Puritan's Pride L-Arginine 1000 mg 100 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000007979
Немає у наявності
49900 грн.
Ціни в баллах: 49900 баллів
Бонусні бали: 998 баллів — 9.98 грн.
БрендPuritan’s Pride Країна виробникСША
00000002693
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендActivlab Країна виробникПольща СмакOrange / Апельсин
Real Pharm AAKG 300 g, Смак: Cherry / Bишня, image Real Pharm AAKG 300 g, Смак: Cherry / Bишня, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000002793
5
Немає у наявності
52500 грн.
Ціни в баллах: 52500 баллів
Бонусні бали: 1050 баллів — 10.50 грн.
БрендReal Pharm Країна виробникПольща СмакCherry / Bишня
Показати ще 12 товарів
Ціна
Бренд
  Показати все (41)
Вага
Тип (1)
Форма выпуску
Країна виробник
Наявність