Гейнери

Найкращі гейнери та вуглеводи для нарощування м'язової маси в Україні у квітні 2023 року

Набір маси завжди залишається актуальним питанням для людей, які займаються бодібілдингом, а особливо ектоморфів - доволі худих хлопців, яким важко набрати м'язову масу. Саме за проблем набору маси можуть додатково використовувати гейнер або вуглеводи, щоб доповнити раціон харчування та отримати всі необхідні речовини для прогресу.

Ринок гейнерів і вуглеводів в Україні на 2023 р. насичений величезним вибором різноманітних позицій, зокрема ви можете знайти гейнер із низьким, середнім або високим вмістом білка. Крім вмісту білка розрізняють гейнери і за джерелом вуглеводів - прості, складні та комплексні, що дає змогу підібрати продукт не лише за ціною, а й за оптимальним співвідношенням білків та вуглеводів, а також швидкістю засвоєння.

Хочете наростити м'язову масу, але не знаєте, який гейнер або вуглевод вибрати? Ми можемо допомогти! Відвідайте наш інтернет магазин спортивного харчування в Україні, де ви знайдете широкий вибір високоякісних продуктів, включно з найкращими гейнерами та вуглеводами для нарощування м'язової маси. Ми пропонуємо тільки перевірені бренди і гарантуємо якість кожного продукту.

Що таке гейнер і як він працює?

Гейнер - це вуглеводно-білкова суміш, яку використовують для кращого відновлення після тренувань і набору загальної маси тіла.

Сам по собі гейнер досить калорійний і нагадує порцію їжі тільки в рідині, хоча бувають варіанти, що містять більше білків або вуглеводів, ніж ви можете з'їсти за прийом звичайного обіду.

Однак як взагалі працює гейнер? - Далеко не секрет, щоб набрати масу, наростити м'язи, потрібно зробити профіцит калорій, тобто вживати більше, ніж ми витрачаємо протягом дня. Але, враховуючи графік дня сучасної людини, не завжди вдається правильно поїсти, щоб отримати всі необхідні поживні речовини для росту. У цьому разі приходить гейнер - приймаючи його хоча б по 2 порції в якості перекусів між основними прийомами їжі. Або як періодична заміна 1 з прийомів, якщо у вас не вистачає часу повноцінно поїсти, однак подібним чином слід робити не часто. Саме тому, приймаючи гейнер, ми отримуємо необхідний профіцит калорій, необхідних для росту наших м'язів і набору маси.

Гейнер також є прекрасною альтернативою для людей, які важко фізично працюють, що дає їм змогу отримати необхідну кількість білка та вуглеводів для збереження максимальної працездатності.

Основні принципи дії гейнера

Гейнер - безумовно добавка номер один для набору маси, яка працює в комплексі з адекватними фізичними навантаженнями і відпочинком, за рахунок механізму впливу на наш організм:

 1. Надає сил і енергії організму - гейнер являє собою поєднання вуглеводів і білків. Вуглеводи насичують наш організм і дають йому необхідне джерело енергії, щоб зберігати максимальну продуктивність протягом дня;
 2. Насичує і зупиняє катаболізм - мікс вуглеводів і білка надає відчуття ситості, а також захищають наші м'язи від руйнування, особливо в період додаткової фізичної активності;
 3. Стимулює відновлення і ріст м'язів - приймаючи гейнер одразу після тренування, ми стимулюємо вироблення в організмі гормону інсуліну, який допомагає збагатити наші м'язи білком з гейнера і запустити необхідні процеси відновлення і росту.

У чому відмінність гейнера від протеїну?

Купуючи спортивне харчування, багато хто починає стикатися з питанням "що вибрати краще - гейнер або протеїн?" - відповідь міститься у властивостях цих продуктів, а також цілі людини.

Гейнер є сумішшю вуглеводів, які надають нашому організму необхідну енергію і сили, а також білка - для відновлення і підтримки м'язів, тому можна визначити такі характерні риси для гейнера:

 • Великий обсяг порції 100 г і більше.
 • Значна калорійність близько 400 ккал і вище.
 • Дає змогу отримати альтернативу повноцінному прийому їжі.
 • Додає більше енергії та сил.
 • Покращує відновлення після тренувань.
 • Збільшує приріст загальної маси.

Протеїн - це білок, який використовується нашим організмом як будівельний матеріал для підтримки, відновлення м'язів і повноцінного росту, відповідно характерними рисами будуть такі:

 • Менший об'єм порції: 30-40 г.
 • Невелика калорійність за прийомом 110-130 ккал.
 • Можна використовувати як легкий перекус.
 • Покращує відновлення після тренувань.
 • Підійде для набору сухої м'язової маси.

Види гейнера які найкраще підходять

На сьогодні полиці магазинів спортивного харчування переповнені різними варіантами гейнерів, однак, як вони відрізняються та який обрати найоптимальніше?

Здебільшого гейнери діляться за вмістом білка, на:

 • Низькобілкові - де на 100 г порції припадатиме до 15 г білка, більший нахил при цьому робиться на вуглеводи.
 • Середньобілкові - на 100 г порції білка 16-25 г, але відчутно збалансована кількість вуглеводів. Це гейнер так званої "золотої середини", оскільки є найбільш оптимальним для набору загальної маси.
 • Високобілкові - на 100 г білка буде 26 г і більше, набувають дедалі більшої популярності, оскільки завдяки вищому вмісту білка і помірній кількості вуглеводів дають змогу набрати якіснішу масу.

Щодо того, який краще обрати, то якщо у вас швидкий обмін речовин і ви не схильні до набору зайвого жиру, радимо звернути увагу на середньобілковий гейнер, оскільки в ньому ви знайдете в оптимальному співвідношенні все необхідне для набору маси. Однак, якщо обмін речовин у вас помірний, або у вас часто випадають прийоми їжі, то однозначний фаворит - це високобілковий гейнер. Адже він дасть змогу отримати потрібну кількість білка для відновлення і помірну кількість вуглеводів, щоб набирати без надмірного жиру.

Низькобілкові гейнери

Низькобілковий гейнер характеризується невеликим вмістом білка на 100 г порції, зазвичай це до 15 г. Це оптимальний вибір для людей, які не можуть набрати вуглеводи звичайними продуктами - картопля, гречка, рис, вівсянка та інші крупи. Тобто, в порції такого гейнера вони отримують необхідну порцію вуглеводів для енергії та помірну кількість білка для підтримки та відновлення.

Серед можливих варіантів можна виділити таких популярних представників:

 1. ActivLab Mass Up
 2. Olimp Gain bolic 6000

Середньобілкові гейнери

Середньобілковий гейнер міцно закріпилися серед тих, що найчастіше купуються, оскільки мають низку переваг. Зокрема, це збалансована кількість білка, яку може безперешкодно засвоїти кожен, достатня кількість вуглеводів, що дає змогу набирати масу відчутними темпами, при чому сильно не набираючи зайвий жир. Порція гейнера схожа на середній прийом їжі, тому навіть використовується як періодична альтернатива звичайній їжі. Цей гейнер має 16-25 г білка на 100 г порцію, причому в більшості випадків зберігається оптимальна пропорція, де на 1 г білка припадає 3 г вуглеводів.

Топ 5 середньобілкових гейнерів

 1. Ultimate Nutrition Muscle Juice Revolution
 2. BSN True Mass
 3. Optimum Nutrition Serious Mass
 4. Real Pharm Real Mass
 5. Activ Lab De Luxe Gainer

Високобілкові гейнери

Високобілковий гейнер це особлива ніша для набору маси серед спортивного харчування, проте цей різновид з кожним днем набирає все більшої популярності. Оскільки дедалі більше людей через насичений робочий день або з інших причин пропускають прийоми їжі, а високобілковий гейнер дасть змогу максимально якісно й ефективно закрити потреби в білку для м'язів і зарядить енергією на далекий час. На 100 г порції такого гейнера припадає 26 г і більше білка, існують позиції, де білків і вуглеводів взагалі буде порівну. При вживанні високобілкових гейнерів під час набору маси ви отримуєте максимально якісний приріст, що дасть змогу зберегти більше м'язів під час схуднення.

Найкращі високобілкові гейнери

Вуглеводи

Вуглеводи є одним із головних елементів харчування для спортсменів, які бажають змінити власну фізичну форму, набрати м'язову масу або підвищити витривалість. Оскільки вуглеводи є основним джерелом енергії для організму, їхнє споживання має бути правильно організоване.

Залежно від швидкості засвоєння вуглеводи можуть ділитися на швидкі та повільні. Швидкі вуглеводи засвоюються швидко і доволі стрімко підвищують рівень цукру в крові, що дає енергію нашому організму на короткий час, а повільні вуглеводи засвоюються дещо довше, відповідно дають постійну енергію протягом тривалого часу.

Однією з головних переваг вуглеводів є здатність забезпечити високий рівень енергії під час фізичних вправ і прискорити відновлення після тренувань. Однак не слід зловживати вуглеводами, оскільки це може призвести до приросту зайвої ваги та інших проблем зі здоров'ям.

ТОП-3 вуглеводів на думку Mega-Mass

Як правильно вибрати гейнер для набору маси?

Набір маси - процес не легкий і тривалий у часі, проте його можна спростити, обравши правильний гейнер, звернувши увагу на кілька чинників:

 1. Швидкість обміну речовин організму - для худих людей, у яких обмін речовин найкраще підійде гейнер на простих вуглеводах з низьким або середнім вмістом білка, це дасть змогу споживати його в достатніх об'ємах 2 або 3 рази на день як перекуси, тим самим додаючи потрібну калорійність для прогресу. в наборі загальної маси;
 2. Рівень фізичної активності - якщо ви заклопотана людина, яка має велику кількість справ впродовж дня і доводиться вдаватися до великої кількості додаткової активності, щоб компенсувати енерговитрати вашого організму доцільно обирати середньобілковий гейнер, що зможе ще додати вам необхідної ситості та вбереже м'язи від катаболізму;
 3. Кількість прийомів їжі протягом дня - варто взяти до уваги скільки разів на день ми харчуємося, якщо часто трапляється, що ви їсте буквально 2 рази на день, або деякі з прийомів їжі взагалі пропускаєте, то кращим рішенням буде високобілковий гейнер, який дасть змогу закрити питання не тільки вуглеводів, а й білка, який можна недоотримувати.

Як визначити свої потреби в калоріях і білках?

Якісний набір маси можливий, для цього потрібно зважувати свою потребу в білку і визначити оптимальну денну калорійність для набору маси.

Що стосується білка, то насправді все дуже просто, він важливий для прогресу і зростання, але щоб нарощувати м'язи його потрібно не надто багато, найоптимальніше використовувати таку формулу:

 • Власна вага в кг х 1,5 г білка.

Отримана сума і буде нормою білка, наприклад 80 кг х 1,5 г = 120 г - це оптимальна кількість білка на день, для повноцінного росту м'язів для людини вагою 80 кг.

Щодо калорійності, то є чимало різних калькуляторів і формул, проте може використовувати оптимальний стандарт:

 • Власна вага х 40 ккал.

Якщо людина важить 80 кг, то оптимальна калорійність буде така: 80 х 40 ккал = 3200 ккал - це сума калорій, на яку варто харчуватися для прогресу. Але отримана сума в даному випадку умовна і може коригуватися в більший або менший бік, зважаючи на ваш обмін речовин та денну активність, тож тут варто підбирати лише на основі власного досвіду.

Які інгредієнти мають бути в складі гейнера?

Обираючи гейнер, можна зіткнутися з позиціями, в яких буде досить насичений склад, тобто можуть бути, наприклад, вітаміни, але чи варто за це додатково доплачувати? - однозначно ні, їхня концентрація на порцію в таких випадках дуже мала, тому набагато вигідніше їх підібрати додатково.

Основні компоненти, які дійсно мають бути:

 • Вуглеводи - прості або складні, щоб збагатити ваш організм енергією для відновлення і зростання, але в ідеалі, щоб при цьому чистого цукру було не багато;
 • Білок - бажано в адекватному співвідношенні, щоб набір маси був справді якісний, то оптимальною цифрою на 100 г можна вважати 20 г білка і більше;
 • Креатин - не обов'язковий, але бажаний компонент, він допоможе поліпшити силові показники і сприятиме кращому відновленню після навантажень.

Як оцінити якість гейнера і порівняти різні бренди?

Що стосується критеріїв оцінки гейнерів, то слід звертати увагу на кілька показників:

 1. Джерело вуглеводів - найкраще для якісного набору вибирати гейнер на складних або хоча б комплексних вуглеводах. Вміст складних вуглеводів буде дійсно високим показником якості;
 2. Кількість білка - порівнюючи бренди, найсправедливіше розглядати кількість білка саме на 100 г продукту, відповідно що вищий цей показник порівняно з вуглеводами, то якісніший приріст маси ви можете очікувати;
 3. Впізнаваність бренду - це вторинний показник, проте його теж є сенс брати до уваги, проте не платити лише на ім'я, насамперед звертаємо увагу на перші два показники.

Як прийняти гейнер для максимального ефекту?

Перед початком вживання гейнера слід ретельно проаналізувати власний раціон харчування та рівень фізичної активності, щоб підібрати найдоцільніший варіант.

Основне завдання гейнерів - забезпечити організм необхідною кількістю калорій і білка для швидкого відновлення і росту м'язів. Для досягнення цієї мети необхідно дотримуватися певних правил прийому гейнера:

 • Гейнер не повинен вживатися як заміна звичайної їжі на постійній основі, тобто його слід використовувати як доповнення до вашого раціону харчування;
 • Приймати гейнер слід як перекус між основними прийомами їжі та після тренування, адже це дає змогу краще засвоювати білок і вуглеводи, які містяться в продукті, а також надає необхідні ресурси для відновлення і зростання;
 • Рекомендується вживати гейнер з водою, а не з молоком, оскільки молоко може уповільнити засвоєння продукту через вміст жирів;
 • Розмір порції гейнера має бути індивідуально обраний залежно від маси тіла, рівня фізичної активності та цілей тренувань - це дасть змогу набирати більш якісно. Оптимально вживати по 2 порції гейнера на день;
 • Рекомендується не перевищувати рекомендоване дозування, оскільки це може призвести до переїдання і збільшення зайвого жиру в організмі;
 • Для досягнення максимального ефекту необхідно поєднувати прийом гейнерів з регулярним фізичним навантаженням і правильним харчуванням.

Які небажані ефекти можуть виникнути під час використання гейнера?

Гейнер особливо середньо і високобілкові варіанти є однією з найпопулярніших категорій спортивного харчування. Він призначений для збільшення загальної та м'язової маси, а також для поліпшення фізичної форми. Однак, незважаючи на всі переваги, використання гейнера може призвести до небажаних ефектів.

Перш за все, варто зазначити, що гейнер не підходить для всіх. У деяких людей можуть бути протипоказання до вживання високобілкових продуктів або харчових барвників.

Крім того, гейнер за надмірного вживання може викликати не дуже приємні реакції в нашому організмі. Наприклад, вживання гейнера може призвести до порушення травлення, яке може проявлятися у вигляді газоутворення, діареї або закрепів.

Також слід враховувати, що гейнер містить безліч калорій і вуглеводів, що може призвести до набору ваги і підвищення рівня цукру в крові. Якщо у вас уже є проблеми з надмірною вагою або цукровим діабетом, використання гейнера може посилити ці проблеми.

Важливо враховувати, що гейнер - це не заміна повноцінної їжі. Він має використовуватися тільки в рамках здорової та збалансованої дієти і не зловживати ним. Перед початком прийому гейнера необхідно ознайомитися з усіма інгредієнтами, щоб запобігти алергічним реакціям.

Порівняння переваг і недоліків гейнера проти протеїну

В інтернет-магазині mega-mass.ua ви знайдете широкий вибір спортивного харчування, зокрема білкових добавок, таких як гейнер і протеїн. Але як вибрати відповідний продукт для цілей і потреб?

Гейнер є комплексною добавкою, що містить вуглеводи та білок, також може додаватися креатин, рослинні екстракти та додаткові амінокислоти для кращого відновлення. Їх використовують для збільшення м'язової маси та для підвищення енергетичного запасу організму. Однак у гейнерів є недоліки, такі як висока калорійність за рахунок зайвих вуглеводів, які можуть призвести до набору надмірної ваги у вигляді жиру.

Протеїн, своєю чергою, є білковою добавкою, яка надає організму необхідний матеріал для підтримки та відновлення м'язів після тренувань. Вони містять мінімальну кількість вуглеводів і жирів, що робить їх чудовим вибором для людей, охочих знизити відсоток жиру в тілі та поліпшити свою м'язову форму. Однак протеїни можуть бути менш ефективними для збільшення м'язової маси, ніж гейнери, оскільки в цьому разі людині потрібно ретельніше стежити за кількістю вуглеводів, отриманих з їжі, щоб їх справді вистачало для прогресу і зростання.

Таким чином, при виборі між гейнером і протеїном принципово врахувати свої цілі та потреби. Якщо ви хочете збільшити загальну масу, поліпшити ріст м'язів, то гейнери можуть бути найкращим вибором, але якщо ви хочете схуднути, поліпшити рельєф м'язів, протеїн допоможе це зробити набагато краще. Але в будь-якому разі перед використанням будь-яких добавок необхідно проконсультуватися з лікарем або фахівцем у галузі спортивного харчування.

Плюси і мінуси застосування гейнера для набору маси

Купуючи гейнер для набору маси, ми отримуємо низку переваг і можливих недоліків від вживання цього спортивного харчування.

Переваги Недоліки
Велика кількість вуглеводів допомагає заповнити запаси глікогену в м'язах, що позитивно впливає на витривалість під час інтенсивних тренувань. Велика кількість вуглеводів може призвести до приросту зайвого жиру.
Високий вміст вуглеводів, також відчутний вміст білка допомагає швидше відновлювати організму м'язи після тренувань. Деякі гейнери можуть містити штучні ароматизатори, які можуть бути шкідливими для здоров'я людей з алергіями.
Прискорює набір загальної маси, а також покращує ріст м'язів.  

Плюси і мінуси застосування протеїну для нарощування маси

Протеїн - необхідна складова в раціоні для нашого організму, його ми можемо отримати зі звичайної їжі, або ж як спортивне харчування. Але купуючи протеїн можна зіткнутися з плюсами і мінусами.

Переваги Недоліки
Підвищений вміст білка в раціоні допомагає швидше відновити і наростити м'язову масу. Мала калорійність у порції, оскільки містить незначну кількість вуглеводів - зазвичай 2-3 г і жирів - до 2 г, тож не повною мірою може покривати потреби організму.
Протеїн легко засвоюється організмом і може бути корисний людям, які не підбирають його в основному раціоні харчування. Повільний прогрес у наборі маси, оскільки в основному дає тільки матеріал для відновлення.
Протеїн може допомогти контролювати апетит і схуднути в комплексі з дієтою і фізичною активністю.  

Як правильно поєднувати тренування з прийомом гейнера?

Правильне використання гейнера може значно поліпшити результативність не тільки набору маси, а й збільшити продуктивність ваших тренувань. Тому вживаючи гейнер слід враховувати кількість прийомів їжі, коли саме ви їсте і тренуєтеся, а також склад гейнера.

Насамперед, гейнер вживається в якості перекусів між основними прийомами їжі, однак якщо після того як ви повноцінно поїли до тренування залишається лише 1,5-2 години, то після нього гейнер вживати не потрібно, оскільки це може лише викликати важкість у шлунку та зменшити продуктивність вашого тренування, особливо якщо це гейнер на складних або комплексних вуглеводах.

Найкращий час прийому гейнера в тренувальний день - це саме після тренування. У цьому разі гейнер після засвоєння компенсує всі витрати організму, яких він зазнав під час тренування, запускає процеси відновлення і синтезу білка, стимулюючи тим самим набір маси.

Як вибрати гейнер для дівчат?

Бувають випадки, що і дівчатам, і жінкам потрібно набрати трохи ваги, проте звичайне харчування не завжди з цим справляється, тому на допомогу теж приходить гейнер. Але щоб ефект дійсно відчувався, необхідно все одно додавати додаткову фізичну активність.

Насамперед варто переглянути раціон харчування і порахувати, яка середня щоденна калорійність у нас набирається з їжі, а також скільки білка ви вживаєте за день.

Якщо у вас не завжди є апетит поснідати вранці або протягом дня через завантаження трудового розпорядку ви пропускаєте прийом їжі, або у вас середній обмін речовин, то найбільш оптимальним буде високобілковий гейнер. Він допоможе надолужити нестачу білка в раціоні, а також створить додатковий запас енергії, щоб зберігати продуктивність упродовж дня й організм мав поштовх до збільшення загальної ваги.

Однак, якщо харчування у вас збалансоване, ви ведете досить активний спосіб життя і у вас швидкий обмін речовин, краще підійде середньобілковий варіант, який трохи відкоригує ваш раціон.

Які відмінності між гейнерами для чоловіків і жінок?

Якщо говорити об'єктивно, то як з протеїном, поділу гейнера на чоловічий і жіночий варіант не існує. Одну й ту саму позицію для досягнення результатів можуть вживати і хлопці, і дівчата, відрізнятися може тільки розмір порції з урахуванням потреб організму.

Відповідно, потреба в білку та вуглеводах з урахуванням ваги для жінок дещо нижча, ніж для чоловіків, тож це відображатиметься в разовій порції гейнера. За умови вживання середньобілкового гейнера жінкам зазвичай вистачатиме 75 г добавки 2 рази на день у якості перекусів, щодо високобілкових варіантів, то 3 порції по 50 г. Саме такий метод застосування дасть змогу поступово збільшувати загальну масу без надлишку жирової.

Топ-10 найкращих продуктів гейнера на ринку України

Гейнер - дуже популярна позиція і різновидів чимало, команда mega-mass.ua на основі покупок за весь 2022 рік сформувала рейтинг найпопулярніших і справді якісних позицій, які користуються попитом:

 1. Kevin Levrone Anabolic Mass
 2. Kevin Levrone Lean Mass
 3. Real Pharm Real Mass
 4. Kevin Levrone Oat Meal
 5. ActivLab Mass Up Gainer
 6. BSN True Mass
 7. Optimum Nutrition Serious Mass
 8. Ultimate Nutrition Muscle Juice Revolution
 9. BioTechUSA Hyper Mass
 10. Olimp Gain Bolic

Огляд найкращих гейнерів від популярних виробників

Щоб Вам при виборі гейнера було легше визначитися, пропонуємо короткий огляд найбільш ходових позицій у мережі Mega-mass.ua.

Kevin Levrone Anabolic Mass - високобілковий гейнер на комплексному білку, на 100 г порції ви отримуєте 40 г білка, який засвоюється дещо триваліший період часу, у такий спосіб ви отримуєте більш тривалу ситність та 45 г простих вуглеводів, також у порції є 1,5 г креатину та легка концентрація рослинних екстрактів і додаткових амінокислот, які покращують вироблення тестостерону, стимулюють відновлення та набір маси.

Kevin Levrone Lean Mass - високобілковий гейнер, у якому на 100 г буде 35 г сироваткового білка, 36 г простих вуглеводів, 5 г креатину - повноцінна порція, а також висока концентрація рослинних екстрактів і додаткових амінокислот. Усе це заряджає ваш організм необхідними поживними речовинами для якісного та інтенсивного тренування, а також кращого та швидшого відновлення. Цей гейнер не тільки дасть змогу набирати якісно, але й поліпшити силові показники.

Kevin Levrone Oat Meal - найкраща позиція в нашому асортименті, високобілковий гейнер виключно на складних вуглеводах. На порцію 100 г ви отримуєте 40 г сироваткового білка, 40 г вуглеводів з меленої вівсянки, 6 г корисних жирів, які ваш організм буде використовувати одразу як енергію, і мінімальну кількість цукру 1,8 г. Прийом даного гейнера при збалансованому харчуванні і тренуваннях допоможе набрати максимально якісну м'язову масу.

Real Pharm Real Mass - середньобілковий гейнер. "золота середина" для отримання якісного та робочого продукту за помірної ціни. У 100 г порції ви отримаєте 20 г комплексного білка, 68 г простих вуглеводів, з яких всього 7,5 г цукру. Позиція міцно закріпилася в нашому асортименті та допомагає набирати масу різним людям далеко не один рік.

ActivLab Mass Up Gainer - низькобілковий бюджетний гейнер, який допоможе вам ефективно підібрати необхідну кількість калорій. На 100 г ви отримаєте 10 г білка, 88 г вуглеводів, з яких 5 г цукру і 2 г креатину, помірний за насиченням смак. Особливої популярності набрав через дуже приємну ціну та здатність зрушити стрілки ваг у більший бік.

BSN True Mass - середньобілковий гейнер на комплексних вуглеводах від американського виробника з дуже насиченими смаками. На 100 г продукту ви отримаєте 16,5 г білка, 73 г вуглеводів, з яких 7 г цукру і 5 г жирів. Гейнер допоможе набрати загальну масу тіла, а комплексні вуглеводи у складі додадуть вам тривалішого відчуття ситості.

Optimum Nutrition Serious Mass - ще один середньобілковий гейнер від американського виробника, який тривалий час перебуває на ринку і знайшов свою прихильність серед багатьох. Зі 100 г порції ви зможете отримати 16 г білка, 84 г простих вуглеводів, з них 7 г цукру і 1 г жирів, також присутній 1 г креатину і мінімальна концентрація вітамінів. Однак беручи до уваги склад і його вартість гейнер дещо переоцінений.

Порівняння вартості гейнера різних брендів запропонованих на сайті

У нас присутні різні позиції гейнерів від популярних виробників, проте вони відрізняються не тільки складом, а й вартістю, докладніше ви можете переглянути в таблиці.

Назва гейнера Мін. ціна, грн Макс. ціна, грн
Kevin Levrone Anabolic Mass 1,550 2,499
Kevin Levrone Lean Mass 1,550 2,299
Real Pharm Real Mass 415 1,075
Kevin Levrone Oat Meal 1,550 1,450
ActivLab Mass Up Gainer 395 1,250
BSN True Mass 2,525 2,525
Optimum Nutrition Serious Mass 2,265 3,525
Ultimate Nutrition Muscle Juice Revolution 1,499 3,099
BioTechUSA Hyper Mass 775 735
Olimp Gain Bolic 735 735

Де можна купити гейнер і спортивні добавки в Україні?

Якщо ви зіткнулися з проблемами набору маси і потребуєте доповнень для досягнення наміченої мети, то однозначно варто звернути увагу на гейнер, який зможе відкоригувати ваш раціон харчування і полегшить цей процес. Його, а також інші спортивні добавки, як-от креатин, протеїн, ВСАА чи навіть вітаміни, ви з легкістю зможете придбати в інтернет-магазині mega-mass.ua, де представлено вичерпний перелік усіх необхідних найменувань для досягнення ваших спортивних цілей.

Виявивши потрібну вам позицію на нашому сайті в каталозі, ви можете в 1 клік додати її в кошик і оформити замовлення, після чого з вами зв'яжуться наші фахівці й уточнять необхідні дані для відправлення товару.

Популярні способи доставки та оплати гейнерів у магазинах Mega-Mass

Ми завжди намагаємося бути якомога ближче до кожного клієнта, тому оформлюючи замовлення ви можете отримати його в такий спосіб:

 • У пункті самовивозу в таких містах як: Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Львів, Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Коломия, Луцьк;
 • У будь-якому відділенні Нової пошти.

Щодо розрахунків за товар, то є можливість оплатити таким чином:

 • Повна передоплата на карту за реквізитами;
 • Накладений платіж Нової пошти при отриманні замовлення.

Часті запитання та відповіді про гейнер в Україні 2023

Як правильно змішувати гейнер із водою або молоком?

Гейнер досить добре і легко розчинний як у воді, так і в молоці. Щодо молока, то в цьому разі можуть бути переваги у вигляді більш насиченого смаку, а також трохи більшої загальної кількості білка в порції, але є й недоліки - наявність додаткових жирів, які збільшують час засвоєння гейнера. Найкраще замішувати гейнер на воді, так ви отримуєте продукт із максимальною швидкістю засвоєння. Оскільки основна мета гейнера - забезпечити вас додатковою енергією та білком, які ви зможете легко засвоїти й надалі повноцінно поїсти, тим самим створите необхідний плюс за калоріями для набору та росту м'язів.

Як часто потрібно приймати гейнер і в яких дозах?

Гейнер - це спортивне харчування, яке ви використовуєте з урахуванням потреб вашого організму. Від вашого раціону харчування формуватиметься необхідний розмір порції, а також кількість прийому добавки на день. Якщо ж все усереднити, то для переважної більшості буде добре працювати, якщо вживати по 100 г гейнера на 300-350 мл води, 2 рази на день в якості перекусів. Це дасть змогу створити потрібний запас поживних речовин для повноцінного оновлення та зростання.

Які гейнери рекомендовані для дівчаток?

Асортимент інтернет-магазину mega-mass.ua досить широкий, зокрема щодо гейнерів, рекомендуємо вам переглянути найкращі гейнери для дівчаток:

Які вправи краще поєднувати з гейнером для набору маси?

Будуючи тренувальний процес під час вживання гейнера, потрібно враховувати не тільки мету - набір маси, а й рівень фізичної підготовки. Загалом, для набору маси тіла рекомендується робити базові вправи, де вмикається в роботу максимальна кількість м'язів, наприклад присідання, жими, тяга з використанням вільних ваг, таких як штанга і гантелі. Важливо враховувати індивідуальні особливості організму і проконсультуватися з тренером або фахівцем у галузі фізичної підготовки.

Які продукти та дієту необхідно поєднувати з гейнером для максимального ефекту?

Гейнер - це спортивне харчування, що використовується для збільшення загальної маси. Він містить висококалорійні компоненти, як-от білки, вуглеводи та жири, що допомагають підвищити калорійність нашого раціону і створити додатковий стимул для росту м'язів. Для досягнення максимального ефекту при використанні гейнерів необхідно стежити за раціоном і загальною дієтою. При цьому слід зосередити увагу на таких складових:

 • Білкові продукти, щоб максимізувати ріст м'язів, необхідно вживати в їжу достатню кількість білка. Хорошими джерелами білка є м'ясо, наприклад телятина або періодично свинина, птиця - грудка курки або індики, риба та морепродукти, яйця, частково рослинна їжа, деякі крупи та горіхи.
 • Вуглеводи є важливим джерелом енергії для нашого організму. Але для повноцінного ефекту з їжі необхідно намагатися набирати саме складні, а це крупи (гречка, вівсянка, рис), макаронні вироби тощо, їхню кількість слід підвищити в тарілці.
 • Жири, вони мають бути обов'язково якісними, оскільки вони необхідні для підтримання здоров'я нашого організму та прискорення метаболізму. Хорошими джерелами здорових жирів є горіхи, насіння, риба, окремо омега 3 та авокадо.

Однак слід зазначити, що гейнери не є універсальним рішенням збільшення м'язової маси та сили. Вони можуть бути корисними тільки в поєднанні з правильною дієтою і регулярним тренуванням.

Часті запитання про Гейнери

Що таке гейнер?

Гейнер - це вид харчової добавки, що допомагає спортсменам і бодібілдерам збільшити м'язову масу та розмір м'язів. Зазвичай це висококалорійний порошок, що містить суміш білків, вуглеводів і жирів для підтримки росту м'язів і відновлення після тренувань.

Як правильно приймати гейнер?

Чи можна приймати гейнер під час тренування?

Скільки разів на день можна приймати гейнер?

Чи потрібно приймати гейнер у дні відпочинку?

Скільки часу потрібно приймати гейнер для маси?

Які побічні ефекти можуть виникнути під час застосування гейнера?

Якими є основні принципи вибору гейнера?

Які фактори слід враховувати під час вибору гейнера?

Який гейнер вибрати для початківців?

Який гейнер вибрати для професійних спортсменів?

Який гейнер вибрати, щоб прискорити відновлення після тренувань?

Який гейнер вибрати для збереження м'язової маси при зниженні ваги?

Який гейнер вибрати для покращення спортивних результатів?

Який гейнер вибрати для маси та чому?

00000012116
3
В наявності
315000 грн.
Бонусні бали: 6300 баллів — 63.00 грн.
БрендApplied Nutrition Країна виробникВеликобританія СмакBanana / Банан ЦільНабір маси
00000012030
15
В наявності
155000 грн.
Ціни в баллах: 155000 баллів
Бонусні бали: 3100 баллів — 31.00 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща СмакPeanut Butter / Арахісова Паста ЦільНабір маси
00000011871
2
В наявності
35000 грн.
Бонусні бали: 700 баллів — 7.00 грн.
БрендMuscle Care Країна виробникПольща Смак Chocolate / Шоколад ЦільНабір маси
00000011764
В наявності
6500 грн.
Бонусні бали: 130 баллів — 1.30 грн.
БрендApplied Nutrition Країна виробникВеликобританія СмакBlackcurrant / Чорна Смородина ЦільПідтримка рівня енергії
00000011804
1
В наявності
229900 грн.
Бонусні бали: 4598 баллів — 45.98 грн.
БрендApplied Nutrition Країна виробникВеликобританія СмакBanana / Банан ЦільНабір маси
00000011798
1
В наявності
155000 грн.
Бонусні бали: 3100 баллів — 31.00 грн.
БрендApplied Nutrition Країна виробникВеликобританія СмакVanilla / Ваніль ЦільНабір маси
00000011122
В наявності
115000 грн.
Бонусні бали: 2300 баллів — 23.00 грн.
БрендReal Pharm Країна виробникПольща Смак Strawberry / Полуниця
00000005479
10
В наявності
42500 грн.
Бонусні бали: 850 баллів — 8.50 грн.
БрендReal Pharm Країна виробникПольща СмакBanana / Банан
00000010943
В наявності
6000 грн.
Ціни в баллах: 6000 баллів
Бонусні бали: 120 баллів — 1.20 грн.
БрендNutrend Країна виробникСША СмакCola / Кола ЦільПідтримка рівня енергії
00000010351
9
В наявності
155000 грн.
Бонусні бали: 3100 баллів — 31.00 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща Смак Chocolate / Шоколад ЦільНабір маси
00000005458
3
В наявності
352500 грн.
Ціни в баллах: 352500 баллів
Бонусні бали: 3525 баллів — 35.25 грн.
БрендOptimum Nutrition СмакChocolate Peanut Butter / Шоколад з Арахісовою Пастою
00000001209
4
В наявності
226500 грн.
Ціни в баллах: 226500 баллів
Бонусні бали: 2265 баллів — 22.65 грн.
БрендOptimum Nutrition Смак Chocolate / Шоколад
Показати ще 12 товарів
Ціна
Вага
Вміст білка
Вид вуглеводів
Форма випуску
Країна виробник
Наявність