Що таке колаген?

Не секрет, що надзвичайно багато людей по всьому світу хочуть покращити своє здоров’я, а особливо стан своїх шкіри, волосся, нігтів та суглобів. За здоров’я всіх цих аспектів людського організму великою мірою відповідає така речовина як колаген. Дана речовина з часом стає дефіцитною в організмі людини, тому цей недостаток необхідно доповнювати. Колаген в невеликих кількостях міститься в курячих яйцях, деяких видах риби, кістках, цитрусових та зелених листяних овочах, проте способом споживання цих продуктів отримувати достатню кількість колагену може бути непросто. У такому випадку доцільно стає купити колаген в якості добавки, що дозволить споживати його в достатніх кількостях та забезпечити чудовий стан здоров’я як свого опорно-рухового апарату, так і шкіри, волосся та нігтів. 

Мережа магазинів вітамінів, БАДів та спортивного харчування Mega-mass є найкращим місцем в Україні, де ви зможете замовити колаген для покращення стану свого здоров’я та якості життя. Ціни на колаген в наших магазинах є доступними для всіх бажаючих. Окрім даної добавки ви точно зможете знайти широкий спектр інших добавок для краси та здоров’я, а також спортивне харчування. Завдяки активній співпраці з іноземними партнерами, Mega-mass пропонує всі провідні американські та європейські бренди в своєму асортименті, в якості та ефективності яких ви можете бути впевнені на всі сто відсотків. Замовити всі ці добавки та вітаміни за хороші ціни ви можете на нашому веб сайті або безпосередньо купити в одному із стаціонарних магазинів на Західній Україні.

Для чого потрібно пити колаген?

Колаген є життєво важливим білком, що формує основу сполучної тканини в організмі людини та тварин. Він відіграє ключову роль у підтримці здоров'я шкіри, кісток, суглобів, м'язів, волосся та нігтів. Виробництво колагену природним чином зменшується з віком, що призводить до зморшок, зниження еластичності шкіри та інших ознак старіння, а також до зниження міцності кісток та суглобів. Дана речовина є  білком, який складає приблизно 30% від загальної кількості білків у тілі людини та є основним компонентом сполучної тканини. Він забезпечує міцність, еластичність та регенерацію шкіри, волосся, нігтів, кісток та суглобових хрящів. Серед добавок виділяють три основні типи колагену: I, II та III типи. Перший та третій типи більшою мірою відповідають за стан шкіри, здоров’я нігтів та структуру й еластичність волосся, тобто купуючи саме ці типи колагену ви піклуватиметесь про свою красу. У свою чергу, другий тип колагену фокусується на стійкості кісток, здоров’ї суглобів та зв’язок, тобто більше допомагає опорно-руховому апарату людини. 

Яка користь колагену для жінок 

Конкретно для жінок колаген є особливо важливим, оскільки він може не тільки сприяти красі ззовні, а й підтримувати здоров’я зсередини. Колаген є однією з найбільш популярних добавок в контексті краси, саме тому він буде чудовим вибором для будь-якої жінки. Серед основних його функцій можна виділити наступні:
 • Зменшення симптомів старіння шкіри: регулярне вживання колагену може допомогти уберегти молодість вашої шкіри, завдяки тому, що він зменшує глибину зморшок та загалом покращує зовнішній вигляд шкіри. 
 • Значне покращення здоров’я волосся, а також нігтів: жінки, які постійно стикаються з проблемою ламкості волосся та нігтів, можуть почати приймати колаген, а він відповідно зміцнить волосся та нігті й прискорить їхній ріст. 
 • Підтримка здоров’я суглобів та зв’язок: для жінок, які пережили менопаузу, колаген також буде корисним в контексті допомоги суглобам, так як зростає потенційний ризик виникнення таких ускладнень як остеопороз. Колаген також може слугувати чудовим профілактичним засобом для здоров’я зв’язок та хрящів. 
Колаген допомагає жінкам

Як зрозуміти що є дефіцит колагену в організмі? 

Недостаток колагену в організмі може мати вкрай негативні наслідки для організму людини, тому за цим потрібно пильно слідкувати. Так як колаген відповідає за підтримку великої кількості процесів в організмі, симптоми його дефіциту можуть бути максимально різноманітними та неоднозначними, тому для отримання однозначного діагнозу ми радимо консультуватися в лікаря. Проте експерти Mega-mass, завдяки широкому аналізу наукових досліджень, все ж змогли виділити перелік найбільш поширених симптомів дефіциту колагену:

 1. Суттєве погіршення стану та зовнішнього вигляду шкіри: дефіцит колагену в багатьох людей може означати раптову появу зморшок, суттєве зниження еластичності та сухість шкіри. 
 2. Порушення структури та ламкість волосся й нігтів: ще однією з основних ознак недостатку колагену може слугувати ламкість нігтів та надміру тонке волосся. 
 3. Суттєве зниження рівня гнучкості суглобів: характерними ознаками дефіциту колагену є різноманітні види дискомфорту в суглобах. Це може бути біль, хрускіт, погана рухомість та багато чого іншого. Особливо це помітно після інтенсивних фізичних навантажень. 
 4. Значне зниження швидкості загоєння ран: через те, що колаген є структурованим білком, який бере безпосередню участь у відновленні тканин в організмі, його недостаток може значно уповільнити процеси загоєння різноманітних ран (порізів, подряпин, тощо).

Показання колагену

Колаген рекомендується до вживання надзвичайно широкому колу осіб через свої беззаперечні позитивні ефекти. Особливо колаген може допомогти тим людям, які прагнуть підтримати або покращити своє здоров’я та зовнішній вигляд. Наші експерти виділили ключові показання до його вживання, з якими ми наполегливо радимо вам ознайомитися:

 • 30+ років віку: природне натуральне виробництво колагену значно знижується з віком, тому людям, які старше тридцяти років, рекомендується додатково вживати колаген, щоб запобігти проблемам із суглобами та старінню. 
 • Спортсмени та люди, що ведуть активний спосіб життя: при інтенсивних фізичних навантаженнях або просто при активному способі життя натуральні запаси колагену швидко виснажуються, через що можуть виникати проблеми з суглобами та м’язами. Тому таким людям наші експерти радять вживати додатково колаген в якості добавки для забезпечення якісного відновлення м’язів та суглобів. 
 • Ламкість нігтів, волосся, шкіри та інші проблеми: при будь-яких очевидних проблемах зі шкірою, нігтями або волоссям радиться вживати колаген, так як це зазвичай є індикатором його дефіциту. 
 • Проблеми із тканинами суглобів та зв’язок: при вживанні колагену ви можете значно зміцнити свої кістки та підтримати здоров’я хрящів, тобто загалом піклуватися про здорове функціонування опороно-рухового апарату. Особливо рекомендується людям, які вже мають остеопороз або остеоартрит. 
Здоров'я шкіри та суглобів

 • Потреба в профілактиці: вживання колагену, навіть за відсутності симптомів дефіциту, може бути чудовою профілактикою для здоров’я основних категорій тканин свого організму. Проте звертайте увагу на потенційні протипоказання, про які ми більш детально поговоримо в наступному розділі. 

Протипоказання колагену

Незважаючи на численні переваги, існують також умови та стани при яких вживання колагену може бути не рекомендовано або потребувати відповідального та обережного вживання. Загалом колаген є однією з найбільш досліджених та безпечних добавок, проте знати інформацію щодо протипоказів все ж важливо. Серед таких протипоказань наші експерти радять ознайомитися з наступними: 

 1. Алергія або непереносимість: деякі категорії осіб потенційно можуть мати алергію на певні джерела колагену, такі як риба, інші морепродукти або яловичина, тому слід вибирати ті джерела колагену, які не викликатимуть алергічних реакцій. 
 2. Аутоімунні захворювання: люди, які мають певні аутоімунні розлади, повинні перед вживанням колагену консультуватися з лікарем, адже при таких обставинах прийом даної добавки може лише погіршити стан. 
 3. Годування груддю та вагітність: будь-яких прямих та доведених доказів про шкоду колагену вагітним жінкам немає, проте наші експерти все ж рекомендують консультуватися з медичними фахівцями перед його прийомом, щоб тримати своє здоров’я в безпеці.

Плюси та мінуси

Хоч колаген і має надзвичайно велику кількість переваг, недоліки все ж присутні, як і з будь-якою добавкою. Тому експерти Mega-mass, піклуючись про благополуччя всіх наших клієнтів, підготували набір найбільш важливих для розуміння плюсів та мінусів колагену. Для більш детального ознайомлення прикріплена таблиця:

Плюси

Мінуси

Покращує здоров’я шкіри

Можливі алергічні реакції на деякі джерела колагену

Зміцнює волосся та нігті

Вартість на деякі бренди добавок колагену може бути високою

Підтримує здоров’я суглобів

Необхідність консультації з лікарем в деяких випадках

Сприяє відновленню тканин після тренувань

 

Який самий кращий колаген

Завдяки співпраці з багатьма іноземними партнерами та забезпеченню обширного асортименту, Mega-mass має в наявності лише найкращі варіанти колагену, які може замовити кожен бажаючий за низькі ціни. Наші експерти відфільтрували повноцінний рейтинг найкращих добавок з колагеном, які ми наполегливо рекомендуємо купити. Тому не гайте часу й покращуйте своє здоров’я та красу, ознайомившись з даним переліком добавок.  

Назва

Бренд

Форма випуску

Hydrolyzed Collagen + Vitamin C

California Gold Nutrition

Таблетки

Collagen Up

California Gold Nutrition

Порошок

Collagen Types 1&3

Doctor’s Best

Таблетки

Collagen peptides powder

NOW

Порошок

Collagen Plus Vitamin C

21st Century

Таблетки

Super Collagen Type 1&3

Neocell

Порошок

Collagen Types 1&3

Doctor’s Best

Порошок

Hair Care Beauty 

Activlab Pharma

Порошок

Collagen Liquid

Extrifit

Рідина

Kolagen EXTRA

Activlab Pharma

Порошок

Інструкція по прийому (як пити колаген)

Очевидно, що для отримання найбільшої ефективності та оптимізації ефекту від прийому колагену, потрібно знати як правильно його вживати. Тому наші експерти радять дотримуватися таких рекомендацій при вживанні добавок з колагеном в своєму раціоні:

 • Дозування: стандартне дозування колагену, як правило, варіюється від 5 до 15 грамів на день, але воно також може змінюватися в залежності від ваших індивідуальних потреб та стану здоров’я. Тому слідкуйте та регулюйте своє дозування колагену у відповідності до своїх обставин.
 • Час прийому: найкраще та найбільш оптимально вживати колаген саме зранку та на голодний шлунок, так як це дозволить йому повністю засвоїтись, тому враховуйте цей фактор, якщо ви приймаєте колаген.
 • Комбінування з вітаміном C: через те, що вітамін C сприяє синтезу колагену, його важливо вживати разом з добавками, які містять колаген. Таке поєднання забезпечить максимальну ефективність від прийому даного препарату. Зазвичай добавки з колагеном містять в складі вітамін C.

 

Як колаген впливає на нас?

Колаген є структурованим білком, який відіграє основні функції побудови та відновлення тканин в нашому організмі, тому його прийом може покращити стан шкіри, волосся та нігтів, а також міцність суглобів, хрящів та зв’язок.

В якому віці потрібно пити колаген?

Як колаген впливає на вагу?

Що не можна пити з колагеном?

Чи можна вживати колаген що дня?

00000012232
В наявності
95000 грн.
Ціни в баллах: 95000 баллів
Бонусні бали: 1900 баллів — 19.00 грн.
БрендFitness Authority Країна виробникПольща СмакFruit Punch / Фруктовий Пунш ЦільЗміцнення сполучних тканин
00000009387
3
В наявності
2000 грн.
Бонусні бали: 40 баллів — 0.40 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща СмакBlack Currant Cranberry / Чорна Смородина Журавлина
NOW Collagen peptides powder 227g, image NOW Collagen peptides powder 227g, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010354
В наявності
73000 грн.
Ціни в баллах: 73000 баллів
Бонусні бали: 1460 баллів — 14.60 грн.
БрендNow Країна виробникСША СмакUnflavored / Без смаку
00000010598
2
В наявності
69000 грн.
Ціни в баллах: 69000 баллів
Бонусні бали: 690 баллів — 6.90 грн.
Бренд21st Century Країна виробникСША
Activlab Pharma Hair Care Beauty 200 g, image Activlab Pharma Hair Care Beauty 200 g, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000009385
7
В наявності
65000 грн.
Ціни в баллах: 65000 баллів
Бонусні бали: 1300 баллів — 13.00 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща
00000009885
1
В наявності
55000 грн.
Ціни в баллах: 55000 баллів
Бонусні бали: 1100 баллів — 11.00 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща СмакStrawberry Raspberry / Полуниця Малина
00000009388
В наявності
18500 грн.
Ціни в баллах: 18500 баллів
Бонусні бали: 370 баллів — 3.70 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща СмакTruskawka Rabarbar / Полуниця Ревінь
ActivLab Kolagen Beauty Strawberry-Raspberry, image ActivLab Kolagen Beauty Strawberry-Raspberry, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010512
2
В наявності
47500 грн.
Ціни в баллах: 47500 баллів
Бонусні бали: 950 баллів — 9.50 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща СмакRaspberry Strawberry / Малина Полуниця
California Gold Nutrition Collagen Up 206 g, image California Gold Nutrition Collagen Up 206 g, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000009801
7
В наявності
85000 грн.
Ціни в баллах: 85000 баллів
Бонусні бали: 850 баллів — 8.50 грн.
БрендCALIFORNIA GOLD NUTRITION Країна виробникСША СмакUnflavored / Без смаку ЦільЗміцнення волосся
Doctor’s Best Collagen Types 1&3 180 tabs, image Doctor’s Best Collagen Types 1&3 180 tabs, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
2
В наявності
75000 грн.
Ціни в баллах: 75000 баллів
Бонусні бали: 750 баллів — 7.50 грн.
БрендDoctor's Best Країна виробникСША
00000012239
3
В наявності
46500 грн.
Бонусні бали: 930 баллів — 9.30 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща СмакBlack Currant Cranberry / Чорна Смородина Журавлина
Neocell Super Collagen Type 1&3 (200 g), image Neocell Super Collagen Type 1&3 (200 g), image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000008944
1
В наявності
78500 грн.
Ціни в баллах: 78500 баллів
Бонусні бали: 785 баллів — 7.85 грн.
БрендNeocell Країна виробникСША
Показати ще 12 товарів
Ціна
Бренд
  Показати все (29)
Тип (1)
Форма випуску
Країна виробник
Наявність
Хіти продажу