Протеїн Гідролізат

Протеїн гідролізат купити в Україні

Серед різноманітного спортивного харчування найбільшим попитом користується протеїн, при чому його є сенс вживати не лише спортсменах, які активно тренуються та бажають наростити додаткові м’язи, але й звичайним людям. Оскільки сьогодні дедалі важке контролювати якість нашого раціону у зв’язку з шаленим темпом життя, у якому, аби встигнути більше ми жертвуємо повноцінним харчуванням та вдаємося до шкідливих перекусів у яких часто не вистачає білка. Білок є дуже важливим елементом для підтримки стану не лише м’язів, але й шкіри, волосся, внутрішніх органів.
 
Сьогодні є чимало виробників та різновидів протеїну, однак один з якісних та максимально не важких на шлунок є протеїн гідролізат. Зокрема його, а також інше спортивне харчування купити недорого ви зможете на нашому сайті для досягнення спортивних цілей та підтримки самопочуття.

Що таке протеїн гідролізат?

Протеїн гідролізат – це максимальний ступінь очистки білка, форма при якій протеїн майже розкладений до амінокислот, що в рази полегшує засвоєння. Гідролізат протеїну сприймається та засвоюється організмом у максимально короткий термін, здебільшого це в межах 30 хв, тому у шлунку немає взагалі ніякої важкості. На даний час виробники виготовляють протеїн гідролізат з сироваткового чи яловичого протеїну, тому завжди є змога обрати різновид більш оптимальний під вашу дієту та смаковими характеристиками.

Гідролізат протеїну може спокійно використовувати одразу після тренування, коли у м’язах найбільша потреба у амінокислотах для легкого відновлення та запуску процесу синтезу білка в організмі. Разом з тим, даний вид протеїну може використовуватися для доповнення раціону білком як легкий перекус протягом дня.

Що таке протеїн гідролізат

Топ протеїн гідролізат в Україні в 2024 році

Протеїн гідролізат може бути відчутним помічником при активних тренуваннях на наборі якісної м’язевої маси. Особливо актуальний даний вид протеїну буде при схудненні, коли є дуже важливо тримати дефіцит калорій, але споживати більшу кількість білку. Часто протеїн гідролізат призначають навіть хворим для легшого відновлення, оскільки цей протеїн не навантажує шлунок, проте дає саме основне що потрібно нашому організму. Однак, аби отримати численні плюси від прийому гідролізованого протеїну варто вживати високоякісну продукцію, тому, аби не стати жертвою реклами, команда експертів Mega-mass сформувала для кожного відвідувача протеїн гідролізат рейтинг з довірених виробників.

Назва

Бренд

Ціна, грн

Levro Hi Pro

Kevin Levrone 

42

Platinum Hydrowhey

Optimum Nutrition

1482

Hydro Whey Zero

BioTechUSA

602

Як вибрати протеїн гідролізат в Україні

Купуючи спортивне харчування протеїн гідролізат варто розумітися у багатьох факторах, які впливатимуть на вибір правильного продукту, а також можливий ефект від його вживання. Відповідно, даний протеїн не є виключенням у даному випадку, зокрема, бувають різні варіанти, які відрізняться за сировиною, співвідношенням додаткових інгредієнтів, а також ступеня очистки. Тому, аби ви могли правильно обрати протеїн гідролізат, команда експертів Мега мас підготувала для вас детальну покрокову інструкцію, з основними моментами, які варто враховувати під час купівлі даного виду білка. 

 1. Склад продукту: якщо вам потрібний саме гідролізат протеїну, то дуже важливо звертати увагу на рядок інгредієнтів, оскільки інколи виробники роблячи більший наголос на маркетинг і обгортку, можуть додатково додавати й інші форми очистки білка, тим самим дещо здешевлюючи виробництво.
 2. Сировина: для людей, які дотримуються особливих принципів у харчуванні можуть не підійти окремі різновиди гідролізату протеїну. Оскільки протеїн гідролізат виготовляють з сироваткового та яловичого протеїнів.
 3. Вміст білка на порцію: є дуже важливим моментом, як для людей, які тренуються та ведуть активний спосіб життя, так і для людей з мінімальною фізичною активністю, проте гострою нестачею білка у раціоні. Саме тому, на порцію має припадати збалансована кількість протеїну, зазвичай це 22-24 г.
 4. Смак: як і при купівлі будь якого спортивного харчування, важливий смак продукту, аби пити протеїн гідролізат було приємно. Сьогодні виробники пропонують різні смаки на вибір у своїх продуктах, тому обирайте найбільш приємні для вас ароматизатори.
 5. Ціна: протеїн гідролізат ціна не мала, це відбувається за рахунок технології виробництва, проте все ж можна підшукати варіанти, які будуть оптимальні виходячи з вашого бюджету, однак купуючи, обов’язково беріть до уваги й попередні критерії.
 6. Відгуки: велика кількість відгуків по конкретному протеїні свідчить про високу якість, тому обов’язково зважайте на коментарі інших людей, які купували подібний товар.

Плюси та мінуси протеїну гідролізату

Протеїн, які і будь який інший продукт з спортивного харчування має свої позитивні та негативні сторони. Зокрема, детальне усвідомлення плюсів та мінусів протеїн гідролізату допоможе вам легше визначитися, чи його купівля для вас особисто буде доцільною, або все ж таки обрати інший різновид білка. Наша команда експертів Mega-mass.ua сформувала основні позитивні та негативні сторони протеїн гідролізату у вигляді таблиці наведеної нижче.

Плюси

Мінуси

Швидше засвоєння: Гідролізований протеїн легше засвоюється організмом, оскільки його вже було розщеплено на менші компоненти (пептиди або амінокислоти). Це може бути важливим для спортсменів або людей, які шукають швидше відновлення після тренувань.

Вартість: Процес гідролізу може збільшити вартість протеїну, оскільки він вимагає додаткових технологій та часу.

Можливе зменшення алергічних реакцій: Гідролізація може зменшити ризик виникнення алергічних реакцій на протеїни, особливо, якщо основа сировини була сироватка молока, оскільки у процесі виробництва, протеїн майже повністю очищається від лактози.

Смак і запах: Гідролізовані протеїни можуть мати специфічний смак або запах, які не всім подобаються.

Підвищена розчинність: Протеїн гідролізат має високу розчинність, що робить його легшим для використання у напоях та інших продуктах.

 

Як приймати протеїн гідролізат?

Протеїн гідролізат - це максимальний ступінь очищення білка, який має найвищу швидкість засвоєння, відповідно для частини людей, це може використовуватися як додаткова перевагу вживанні. Даний вид протеїну може чудово доповнити ваш раціон білком, що додасть стимулу для кращого відновлення та подальшого росту м’язів після активних тренувань. Проте, аби отримати максимум від прийому кожної порції, варто враховувати кілька важливих аспектів, які наведені нижче.

 

 1. Підрахунок кількості білка у раціоні з звичайних продуктів: це дозволить вам зрозуміти скільки білка відповідно до норми ви не добираєте, аби в подальшому розрахувати кількість порцій протеїну, які потрібно буде вживати додатково.
 2. Вибір протеїну гідролізату: даний різновид користується дещо меншим попитом через свою вартість, проте протеїн гідролізат сьогодні можна знайти від багатьох виробників, які відрізнятимуться за сировиною. Тому обираєте оптимальний під особливості вашого харчування та враховуючи смакові ароматизатори протеїну.
 3. Розрахунок разової порції: це на пряму буде залежати від ваги людини, кількості м’язів та стажу тренувань. Найбільш оптимальною рахується порцію масою 30 г продукту, проте не рідко досвідчені атлети можуть вживати навіть півтори чи дві порції за раз. Новачкам ми рекомендуємо пити стандартну порцію.
 4. Вживання протеїну гідролізату: найкращий час прийому протеїну це одразу після тренування, що дозволяє покращити відновлення наших м’язів, збагативши їх потрібними амінокислотами. Ще одну-дві порції за потреби можна пити як легкий перекус між основними прийомами їжі.
 5. На чому замішувати протеїн: протеїн гідролізат це форма очищення, яка дуже легко та швидко засвоюється в організмі, тому, аби не обтяжувати шлунок ми радимо його розчиняти у воді, зазвичай буде достатньо 200-250 мл води на 1 порцію.
 6. Зберігати регулярність прийому: аби вживання протеїну гідролізату приносило належний результат важливо пам’ятати про системність, оскільки для прогресу потрібно добирати щоденну норму білка і у випадку, коли звичайними продуктами це у вас зробити не вдається, варто пам’ятати за прийом протеїну.

Кращі бренди виробники протеїну гідролізату в Україні

Наша команда стежить, аби кожний відвідувач, який заходить на сайт Mega-mass.ua міг обрати потрібну позиції з широкого асортименту, зокрема протеїн гідролізат у цьому не став виключенням.

ТОП протеїн гідролізат

Ми зібрали основних виробників, які відповідають високим стандартам якості, серед них присутні як європейські, так і американські бренди, тому ви без проблем виберете варіант, який буде вам більше до вподоби. 

 • Kevin Levrone Levro Hi Pro - гідролізат яловичого протеїну, який  надзвичайно легко та швидко засвоюється в організмі, не містить взагалі на порцію жирів та цукру, а також представлений у вигляді зручного шоту, у якому припадає 24 г білка. Ціна на порційний шот є дуже доступною.
 • BioTechUSA Hydro Whey Zero - гідролізат сироваткового білка від угорського виробника з приємними смаками, а також якісним очищенням від молочного цукру та жирів, на 1 порцію ви отримуєте 18 г білка.
 • Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey - сироватковий протеїн гідролізат від американського виробника з багаторічним досвідом, у кожній порції ви отримаєте 30 г протеїну, при відсутності лактози та жирів, а також легкими та приємними смаками.

Де купити протеїн гідролізат в Україні?

Купити для покращення відновлення протеїн гідролізат Україна пропонують дуже багато різних веб-платформ, а також офлайн магазинів, проте ми рекомендуємо обрати саме інтернет-магазин Mega-mass.ua, оскільки тут зібрані якісні позиції від перевірених виробників. Мега мас зібрав у своєму асортименті якісних на надійних виробників, до того ж, команда експертів попіклувалася про зручність інтерфейсу для замовлення, тому для купівлі протеїну достатньо дотримуватися простих кроків наведених нижче.

 1. Зайшовши на сайт mega-mass.ua потрібно обрати “Каталог товарів”
 2. Далі, в каталозі відкрити спортивне харчування та знайти у категорії “Протеїн” підкатегорію “Гідролізати”
 3. Після відкриття обраної сторінки з наявних товарів обрати той, який найбільше вам підходить та натиснути кнопку “Купити” і після цього “Оформити замовлення”
 4. У новому вікні потрібно прописати контакту інформацію, зокрема ПІБ та вам телефон.
 5. Наступним кроком буде зазначення міста отримання та обрання потрібного відділення або поштомату Нової пошти. У випадку, якщо у вашому місті є стаціонарні магазини Мега мас, ви можете забрати ваше замовлення самовивозом.
 6. Перед останнім кроком буде обрання методу розрахунку за замовлення, це може бути накладений платіж Нової пошти або ж повна передоплата по визначених банківських реквізитах.
 7. Після перевірки зазначеної інформації потрібно востаннє натиснути “Оформити замовлення” для підтвердження реєстрації заявки.

Якщо ви не хочете вписувати всі наведені вище дані, можна замовити товар простіше, просто біля потрібної позиції натиснути “Купити в 1 клік” і вписати ваш контактний телефон, в процесі опрацювання даної заявки до вас перетелефонує наш фахівець для уточнення усіх потрібних даних.

Поради та рекомендації від експертів Mega-mass

Вживаючи протеїн гідролізац ви точно можете покращити власні фізичні показники на тренуванні, а також поліпшити ваше відновлення та як наслідок дати кращий стимул для  росту якісної м'язової маси. Проте, аби купити якісний продукт, а також точно досягти установлених цілей рекомендуємо дотримувати сформованих рекомендацій нашими експертами Мега-мас.

 1. Обираючи протеїн враховуйте вашу ціль та раціон харчування, якщо ви починаєте схуднення, то вибір гідролізату протеїну буде оптимальним за рахунок високої швидкості засвоєння та мінімальної калорійності кожної порції.
 2. Не вживайте надмірну кількість порцій, оскільки від надлишку протеїну в раціоні м’язи швидше не виростуть, проте ви створите додаткове навантаження на ваш організм, який буде це все засвоювати.
 3. Для досягнення максимального ефекту ми рекомендуємо приймати протеїн гідролізат одразу після тренування, що допоможе легше відновитися, а також, ще 1 раз, при потребі як перекус між основними прийомами їжі.
 4. Під час вибору протеїну гідролізату зважайте на сировину, яка використовувалась для виготовлення, оскільки це може бути сироватковий або яловичий протеїн. Для розмішування обирайте саме воду, це забезпечить максимально легке та швидке засвоєння.
 5. Купуючи протеїн зважайте на ароматизатори, так як сам по собі протеїн гідролізат має власний характерний після смак.
 

Як вибрати якісний протеїн гідролізат?

Під час вибору протеїну варто врахувати декілька основних факторів - відомість виробника та як наслідок висока якість продукту, а також сировина з якої був виготовлений протеїн та кількість білка на порцію. Відштовхуючись від цих параметрів можна обрати якісний протеїн гідролізат.

Які переваги принесе протеїн гідролізат для тренувань?

Для чого потрібно пити протеїн гідролізат?

Коли потрібно приймати протеїн гідролізат?

Який протеїн краще протеїн гідролізат чи протеїн ізолят?

Чи можна пити протеїн гідролізат без тренувань?

Kevin Levrone Levro HiPro shot 120 ml Pineapple АКЦІЯ! 5+1, image Kevin Levrone Levro HiPro shot 120 ml Pineapple АКЦІЯ! 5+1, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
Зберегти 9%
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000009791
9
Немає у наявності
4600 грн. 4200 грн.
Ви економите: 4.00 грн.
Ціни в баллах: 4200 баллів
Бонусні бали: 84 бала — 0.84 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща СмакPineapple / Ананас ЦільРіст м'язів
00000005551
Немає у наявності
128600 грн.
Ціни в баллах: 128600 баллів
Бонусні бали: 2572 бала — 25.72 грн.
БрендReal Pharm Країна виробникПольща СмакBanana / Банан
00000005695
2
Немає у наявності
143200 грн.
Ціни в баллах: 143200 баллів
Бонусні бали: 2864 бала — 28.64 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща СмакBanana Peach / Банан Персик
00000004740
1
Немає у наявності
50800 грн.
Ціни в баллах: 50800 баллів
Бонусні бали: 508 баллів — 5.08 грн.
БрендBioTech Країна виробникУгорщина Смак Strawberry / Полуниця
00000004390
Немає у наявності
60200 грн.
Ціни в баллах: 60200 баллів
Бонусні бали: 602 бала — 6.02 грн.
БрендBioTech Країна виробникУгорщина СмакTropical Fruit / Тропічні Фрукти
00000008017
1
Немає у наявності
73000 грн.
Ціни в баллах: 73000 баллів
Бонусні бали: 1460 баллів — 14.60 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща Смак Chocolate / Шоколад
00000004312
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендBioTech Країна виробникУгорщина СмакCherry Banana / Вишня з Бананом
00000004721
2
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендBioTech Країна виробникУгорщина СмакChocolate Coconut / Шоколад Кокос
00000004508
3
Немає у наявності
185700 грн.
Ціни в баллах: 185700 баллів
Бонусні бали: 1857 баллів — 18.57 грн.
БрендOptimum Nutrition Країна виробникСША СмакRed Velvet Cake / Торт «Червоний Оксамит»
00000005549
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендReal Pharm Країна виробникПольща СмакChocolate with Nuts / Шоколад з Горіхами
Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 800 г, image Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey 800 г, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000001431
Немає у наявності
149500 грн.
Ціни в баллах: 149500 баллів
Бонусні бали: 1495 баллів — 14.95 грн.
БрендOptimum Nutrition Країна виробникСША СмакVanilla / Ваніль
Optimum Nutrition Platinum Hydro Builder 2000 g, image Optimum Nutrition Platinum Hydro Builder 2000 g, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000001687
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендOptimum Nutrition Країна виробникСША Смак Strawberry / Полуниця
Ціна
Бренд
  Показати все (41)
Вид
Степінь очищення (1)
Країна виробник
Цель:
Наявність