Ремені для важкої атлетики

Що таке важкоатлетичний пояс?

На даний момент атлетичні пояси стали невід'ємною частиною будь-якого «важкого» виду спорту. Адже від наявності цього спорядження на пряму залежить здоров'я спортсмена, а отже і його спортивне довголіття. Найчастіше дане спорядження представляє собою смугу одно або двошарової шкіри, шириною в середньому близько 10 см і довжиною, що залежить від розміру (окружності вашої талії). У класичному виконанні для кріплення використовується залізна пряжка. У деяких випадках це може бути липучка або ж спеціальна залізна кліпса, яка істотно полегшує процес використання пояса. Що стосується ширини, то тут також можуть бути відмінності і вибір конкретної моделі залежить від особистих переваг атлета, виду спорту або просто зручності. Шкіра не є єдиним матеріалом для подібної екіпіровки. Часто можна зустріти неопрен або вставки з інших матеріалів.

Для чого потрібен ліфтёрский пояс?

Основне призначення будь-якого спортивного ременя, це підтримка правильної постановки спини в поперековому відділі при виконанні вправи. Іншими словами, пояс допоможе вам тримати спину рівніше і тим самим зняти зайве навантаження, що знизить ризик отримати травму. Ще один дуже важливий привід використовувати атлетичний ремінь, це підтримка внутрішньочеревного тиску. Завдяки цьому вам буде трохи легше контролювати вагу снаряда і в підсумку піднімати більше. Найчастіше пояс одягають і затягують безпосередньо перед виконанням вправи, а після відпускають. Але деякі моделі поясів зроблені з особливих, більш еластичних матеріалів, в розрахунку на те, що ви будете носити його все тренування не знімаючи. До таких маніпуляцій зазвичай вдаються дівчата, щоб зберегти талію при постійних фізичних вправах з вагами.

Які бувають відмінності в поясах?

  1. Відрізнятися може застібка: класична пряжка, залізна кліпса (складніше налаштовується, але легше одягати і знімати), застібка-липучка (не призначена для дуже великих навантажень).
  2. Ширина пояса. Зазвичай це 10 см, але можуть бути удосконалення з більш широкою середньою частиною або спостерігатися звуження до країв пояса.
  3. Матеріали. Найчастіше використовується шкіра, іноді робляться вставки з інших матеріалів для підвищення зручності або пом'якшення. У поясах на липучках використовується неопрен.

Купити важкоатлетичний пояс зараз не складніше ніж сходити в магазин за хлібом. Все що вам потрібно для цього зробити, це знати обхват своєї талії і наявне значення підставляти в таблицю розмірів відповідного виробника спорядження. Як ви можете бачити у нас на сайті є різні моделі і ціна важкоатлетичного пояса на пряму залежить від його матеріалу і типу, тому вибирайте уважніше, читайте опис, а при виникненні питань, звертайтеся до наших консультантів.


Ліфтерські пояса
00000010995
В наявності
550 грн.
БрендPowerPlay КолірЧорно-червоний РозмірL
6149CE9F39DBF
Немає у наявності
890 грн.
БрендPowerPlay РозмірXL
Немає у наявності
770 грн.
БрендPower System РозмірL
00000006651
Немає у наявності
614 грн.
БрендVelo РозмірM
00000002977
Немає у наявності
341 грн.
БрендZelart РозмірL
Немає у наявності
655 грн.
БрендPowerPlay КолірЧорно-синій РозмірXS
Показати ще 2 товару
Ціна
Бренд