Power System PS-3200 Неопреновий атлетичний пояс

575 грн.
В наявності
Power System PS-3200 Неопреновий атлетичний пояс, Размер: S, image Power System PS-3200 Неопреновий атлетичний пояс, Размер: S, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/ Power System PS-3200 Неопреновий атлетичний пояс, Размер: M, image Power System PS-3200 Неопреновий атлетичний пояс, Размер: M, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/ Power System PS-3200 Неопреновий атлетичний пояс, Размер: L, image Power System PS-3200 Неопреновий атлетичний пояс, Размер: L, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/ Power System PS-3200 Неопреновий атлетичний пояс, Размер: XL, image Power System PS-3200 Неопреновий атлетичний пояс, Размер: XL, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги

Power System PS-3200, це неопреновий атлетичний пояс, який відмінно підійде для занять з обтяженнями, а так само багатьох інших видів діяльності в тренажерному залі. Даний пояс не стане кращим рішенням для професійних виступів у важкій атлетиці або пауерліфтингу, так як має застібку у вигляді липучки. Таке кріплення забезпечує максимально універсальну підгонку під будь-який обсяг талії, але не на стільки надійно як класичне виконання у вигляді звичайної залізної пряжки. Найчастіше цей ремінь одягається на початку тренування і підганяється для комфортного носіння протягом тривалого часу, щоб забезпечити щільну і комфортну фіксацію спини, а також підтримку м'язів преса. Представлений пояс часто використовують в період реабілітації після травм при виконанні вправ з невеликими вагами, так як він охоплює більшу площу спини, фіксує її і при цьому не обмежує руху. Варто відзначити, що особливо часто неопренові пояси використовують дівчата, так як вони набагато м'якші своїх шкіряних аналогів і приємніші у використанні. До всього іншого, ціна пояса Power System PS-3200 на порядок нижче, ніж у його аналогів.

На нашому сайті ви можете купити Power System PS-3200 будь-якого розміру, а також оформити його доставку по всій Україні буквально протягом пари хвилин. Крім цього, тут ви знайдете безліч інших варіацій атлетичних поясів, в тому числі від фірми Power System.

Переваги Power System PS-3200

  • Надійний та гнучкий
  • Щільно облягає тіло і не сковує рухів
  • Зручна фіксація липучкою для більш точної підгонки

Таблиця розмірів Power System PS-3200

  • S - 81 - 94 см
  • M - 87 - 102 см
  • L - 100 - 117 см
  • XL - 107 - 126 см
Бренд
Power System
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Популярні
Можливо, вас це зацікавить
  • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача