Середньобілковий гейнер

Середньобілковий гейнер купити в Україні

Всім відомо, що існує численна кількість добавок, які можуть допомогти при вашому бажанні підвищити свою масу тіла - однією з таких добавок є середньобілковий гейнер. Збалансований склад вуглеводів та білків, які містяться в даному типі гейнеру, забезпечують якісний енергетичний обмін та помірний викид глюкози в кров, задля набору саме м’язової маси. Приймати його при бажанні може абсолютно кожен, тільки якщо його функції збігаються з вашими цілями в спортзалі, яких ви хочете досягти.


Наші експерти наполегливо рекомендують дану добавку, якщо ви інтенсивно займається в спортзалі й хочете підвищити свою масу тіла або ж просто хочете знайти якесь хороше доповнення до свого денного раціону або харчування. Ця добавка є дійсно універсальною й вона може підійти майже будь-кому.  


Окрім середньобілкових гейнерів, наші експерти радять спортивне харчування Україна купити в нашій мережі Mega-mass, адже наш асортимент є дуже обширним і ви точно зможете щось підібрати для себе. Тут присутнє не тільки спортивне харчування, а й добавки для здоров’я та краси, які ви можете придбати в нашому інтернет-магазині! 

Що таке середньобілковий гейнер?

Середньобілковий гейнер - це спортивне харчування, яке розроблене спеціально для людей, які бажають підвищити свою масу тіла та шукають конкретно якусь збалансовану формулу поживних речовин в продукті. Середньобілковий гейнер більшою мірою побудований на основі вуглеводів, проте в ньому також міститься від 16 до 25 відсотків білка, що робить його також хорошою добавкою для відновлення при такій кількості білка, який містить повноцінний амінокислотний профіль. Найкращий середньобілковий гейнер також дуже часто містить в собі додаткові речовини та макроелементи, які можуть ще більше сприяти вашому прогресі в спортзалі, цими речовинами можуть бути: електроліти, креатин, вітаміни, мінерали, енергетичні амінокислоти тощо. Дане спортивне харчування є хорошим засобом для підвищення денного споживання калорій, адже воно все одно побудоване більшою мірою на вуглеводах, що дозволяє чудово регулювати денне споживання калорій під ваші індивідуальні обставини. 

Топ середньобілкових гейнерів в Україні в 2024 році

Гейнери з середнім вмістом білку гарантовано можуть сприяти набору м’язової маси в спортзалі та загалом можуть допомогти досягти поставленої вами мети в контексті спорту. Ця специфічна добавка допоможе споживати більший об’єм калорій в день при підвищених енергетичних потребах через інтенсивні фізичні навантаження, але також через хороший вміст білка сприятиме якісному відновленню та побудові ваших м’язів. Така збалансована формула робить можливим споживання середньо білкового гейнера майже для будь-якої людини, яка хоче додати спортивне харчування до свого раціону. Мережа Mega-mass та наша команда, задля легшого та детальнішого ознайомлення з середньобілковими гейнерами, надає повноцінний список найкращих середньобілкових гейнерів, з яких ви зможете вибрати підходящий і для себе. Наші досвідчені експерти невпинно працюють над розробленням середньобілковий гейнер рейтинг, задля практичності та зручності вибору для наших клієнтів. Тому просимо ознайомитись із нашим повноцінним ТОП-5 списком найкращих гейнерів в Україні станом на 2024 рік, який сформували наші експерти:

Назва

Бренд

Ціна, грн.

Real Mass

Real Pharm

395-1075

Muscle Juice Revolution

Ultimate Nutrition

1499-3099

De Luxe Gainer

ActivLab

1150

True Mass

BSN

3215

LBS

Rule One

1400

Serious Mass

Optimum Nutrition

3525

Critical Mass

Applied Nutrition

2299

Як вибрати середньобілковий гейнер в Україні?

Не секрет, що при покупці будь-якого спортивного харчування потрібно детально розумітися у всіх його нюансах та конкретній користі, яку воно може принести. Даний розділ є вкрай важливим саме через те, що надає детальний алгоритм та опис критеріїв, за якими можна вибрати хороший середньобілковий гейнер, який буде підходити саме вам з розрахунком на ваші індивідуальні потреби та особливості. Наші експерти сумлінно працювали над даним списком, аби допомогти середньобілковий гейнер купити нашим клієнтам. Нам вкрай важливо, щоб наші клієнти не тільки купили нашу продукцію, а й були повністю задоволені нею, тому ми презентуємо вам повноцінний список критеріїв вибору середньобілкового гейнера, який допоможе вам значно детальніше розумітися в темі: 

 • Вуглеводний склад: вкрай важливо дивитися, який відсоток вуглеводів у складі середньобілкового гейнера та якої саме форми вони (прості, складні чи комбіновані). Розуміння цього аспекту допоможе вам набагато легше обрати середньобілковий гейнер. 
 • Обширність складу: визначте чи присутні в складі додаткові інгредієнти, такі як енергетичні амінокислоти, вітаміни чи креатин. Зрозумійте чи доцільний їхній вміст в середньобілковому гейнері саме для вас.
 • Білок в складі: середньобілкові гейнери містять в собі протеїн і відповідно важливо визначити, який саме відсоток його вмісту в продукті, який ступінь очищення та джерело походження цього протеїну.
 • Фасування: наша мережа пропонує максимально різноманітні кількості та вагу наших гейнерів, які можуть мати різні кількості порцій, тому визначте зручний варіант саме для себе.
Середньобілковий гейнер вибрати
 • Розчинність: варто дізнатися в наших консультантів чи по відгуках, наскільки хороша та розчинна текстура в певного середньобілкового гейнеру. Дізнавшись це, ви зможете приємно та зручно приймати середньобілковий гейнер.
 • Смакові характеристики: дізнайтеся, які пропонуються смаки певного гейнеру, який більше припав вам до душі. Смаків є максимально багато і ми впевнені, що ви зможете підібрати ваш улюблений, незважаючи, який середньобілковий гейнер ви обрали.
 • Калорійний склад: основна функція будь-якого гейнера, в тому числі й середньобілквого, це доповнювати організм калоріями задля додаткової енергії впродовж дня та тренувань. Саме тому необхідно визначити калорійність на порцію обраного вами середньобілкового гейнеру. 
 • Репутація: проаналізуйте рейтинг певного гейнеру та яким чином відгукувались про нього інші користувачі, адже це вам надасть більш персоналізовану перспективу щодо покупки середньобілкового гейнера.
 • Країна-виробник: не забувайте звертати увагу і на бренд середньобілкових гейнерів. Mega-mass гарантує тільки найкращі світові бренди спортивного харчування, проте ви можете проаналізувати та подивитися, якій країні-виробнику ви довіряєте найбільше.
 • Ціновий діапазон: мережа Mega-mass пропонує широкі категорії цін відповідно до яких кожен клієнт може обрати та купити собі спортивне харчування. Тому оберіть підходящий для вас гейнер по оптимальній для вас ціні. 

Плюси та мінуси середньобілкового гейнера

Це очевидно, що будь-яка річ на світі матиме свої переваги та недоліки, тому спортивне харчування не є виключенням. Розуміння плюсів та мінусів середньобілкового гейнера допоможе набагато більш детально розуміти, чи підходить вам таке спортивне харчування і чи збігається воно з вашою метою та цілями в спортзалі. Певні деталі завжди присутні в контексті будь-якої добавки і їх важливо знати. Тому просимо ознайомитись з даною табличкою, яка наглядно демонструє плюси та мінуси середньобілкового гейнера: 


Плюси

Мінуси

Збалансований склад: середньобілкові гейнери можуть похвалитися тим, що містять в собі середню кількість білків та хорошу концентрацію вуглеводів, тому це робить їх збалансованими. Вони не мають надто великий вміст білка, що не робить їх важкими на шлунок, та мають достатню кількість вуглеводів для виконання традиційної дії гейнера. 

Недостатній вміст білка для деяких спортсменів: деяким людям навіть 16-25 відсотків білка може бути недостатньо, адже це не відповідатиме їхнім цілям в спортзалі. Деяким спортсменам потрібні більші концентрації білка для ще більшого та якіснішого відновлення. 

Зручність та всеохопність: гейнери з середнім вмістом білка в складі можуть виконувати чисельний ряд корисних функцій для організму. Вуглеводи в складі забезпечують організм енергією та полегшують підвищення маси тіла, а достатня кількість білка допомагає при відновленні м’язів після інтенсивних тренувань.

Можливість надмірного споживання калорій: як і в будь-якому гейнері, надмірне споживання калорій може мати негативний вплив на наш організм. При недостатньо рухомому способі життя вуглеводи можуть легко відкладатися в жир, тому дуже важливо враховувати це і поєднувати приймання середньобілкового гейнеру з якимось видом фізичної активності.

Підходить для різних спортсменів: враховуючи попередньо описані переваги середньобілкових гейнерів, доцільно зробити висновок, що такий тип гейнеру може бути підходящим для майже будь-якої людини. Адже його збалансований склад може відповідати багатьом індивідуальним особливостям людей, які займаються спортом. 

 

Види середньобілкового гейнера в інтернет-магазині Mega-mass

Окрім поділу за критерієм концентрації білка, як наприклад середньобілковий, гейнер також класифікується за видами вуглеводів у складі. Існують прості та складні вуглеводи, а окрім них ще буває комбінований вид, який включає в себе і складні, і прості вуглеводи. У нашій мережі ви якраз зможете знайти абсолютно будь-який вид середньобілкового гейнера, тому що наш асортимент є дуже великим. Клієнту варто детально ознайомитись з кожним з видів середньобілкового гейнера та визначити, який буде найбільш оптимальним для нього при врахуванні всіх обставин. У Mega-mass наявні лише найкращі європейські та американські бренди, які можуть похвалитися високим ступенем якості своєї продукції. Саме тому купити гейнер Україна ми радимо в нашому інтернет-магазині Mega-mass або ж в одному з наших стаціонарних магазинів в західному регіоні України. 

Прості вуглеводи

Середньобілкові гейнери на простих вуглеводах допоможуть організму отримати швидке поповнення глікогену та відповідно забезпечать кращий прилив енергії перед тренуванням. Прості вуглеводи надзвичайно швидко засвоюються в організмі, саме тому вони можуть підходити людям з худорлявою будовою тіла, які мають швидкий метаболізм і хочуть швидко підвищити свою масу тіла. Прості вуглеводи купити варто в нашому інтернет-магазині Mega-mass, де ми пропонуємо неймовірно широкий асортимент, якісне обслуговування та швидку доставку майже в будь-яку точку України. 

Складні вуглеводи

Складні вуглеводи в складі середньобілкових гейнерів забезпечують дуже поступове вивільнення поживних речовин та глюкози в організм. Такий вид середньобілкового гейнеру не буде різко підвищувати рівень цукру в крові, на відміну від простих вуглеводів. Цей тип вуглеводів рекомендується людям, які вже довгий час займаються в спортзалі та досягли плато в своєму фізичному прогресі й подальше підвищення м’язової маси дається надзвичайно важко. Саме складні вуглеводи, через своє поступове засвоєння, з набагато меншою вірогідністю відкладаються в жир. Гейнер складні вуглеводи купити ми рекомендуємо в одному з наших стаціонарних магазинів, які є майже по всій західній Україні, там ви отримаєте чудову й детальну консультацію щодо середньобілкових гейнерів.

Комбіновані вуглеводи

Середньобілкові гейнери з комбінованою основою вуглеводів мають збалансований ефект на організм, адже поєднують в собі і прості, і складні вуглеводи. Таке поєднання забезпечує різке поповнення глікогену в організмі й також поступове вивільнення поживних речовин. Такий вид середньобілкового гейнеру може підходити абсолютно будь-якому спортсмену, тому що він сприяє комбінованому застосуванню енергії організмом. Таке злагоджене поєднання двох видів вуглеводів забезпечує високу ступінь ефективності під час фізичних навантажень. Наш інтернет-магазин та наші стаціонарні магазини роблять можливим купити комбіновані вуглеводи дуже швидко та зручно.  

Як приймати середньобілковий гейнер?

Середньобілкові гейнери забезпечують збалансовану комбінацію нутрієнтів - вуглеводів та білків. Цей тип спортивного харчування може підходити багатьом категоріям спортсменів, які прагнуть покращити свої фізичні показники в спортзалі, адже середньобілковий гейнер допоможе і при наборі м’язової маси, і при відновленні. Проте необхідно знати, як правильно приймати середньобілковий гейнер для найбільш ефективного його застосування: 

 1. Знайте свої цілі: вам необхідно визначити свої цілі в спортзалі. Це вам відповідно допоможе ідентифікувати свої калорійні потреби під час занять спортом та потреби в додаткових поживних речовинах, які можуть міститися в середньобілковому гейнері.
 2. Порційний розмір: знаючи свої цілі, вам тепер варто точно розрахувати, яким буде розмір вашої порції. Це неймовірно важливо, адже прийом середньобілкового гейнера повинен бути достатнім. Якщо ви прийматимете його недостатньо - очікуваного ефекту не буде. Якщо ви прийматимете його надто багато - є ризик, що вуглеводи відкладуться в жир. Стандартно приймають по 100 г гейнеру за раз.
 3. Скільки разів на день приймати: коли ви визначили розмір порції середньобілкового гейнеру, варто зрозуміти, скільки разів ви прийматимете його щодня. Тут працює той самий принцип, що описаний в кроці “2”, тому раціонально розрахуйте ваш раціон з врахуванням прийому середньобілкового гейнеру задля його максимальної ефективності. Проте у більшості випадків оптимальним буде 2 порції на день.
 4. Коли впродовж дня приймати: середньобілковий гейнер можна приймати як повноцінну заміну прийому їжі або ж між основними прийомами їжі впродовж дня. Тому визначте, яким чином та коли ви прийматимете середньобілковий гейнер.
 5. Як вживати: середньобілковий гейнер зазвичай вживається з водою або молоком. Він розмішується в шейкері, які також продаються в наших магазинах, або в блендері. 

Найкращі бренди виробники середньобілкових гейнерів в Україні

В асортименті наших магазинів Mega-mass присутні лише найкращі бренди виробники середньобілкових гейнерів, які абсолютно точно відповідають світовим стандартам якості. У нас в наявності є американські та європейські бренди, які стараються забезпечувати своїх клієнтів лише найбільш якісною та ефективною продукцією сфери спортивного харчування. Ось деякі з них:

Європейські бренди:
 • Real Pharm
 • ActivLab
 • Biotech
 • Applied Nutrition
Американські бренди:
 • Ultimate Nutrition
 • Rule One
 • Optimum Nutrition
 • BSN

Назва бренду

Продукт

Ціновий діапазон, грн.

Real Pharm

Real Mass

395-1075

ActivLab

De Luxe Gainer

1150

Biotech

Muscle Mass

640

Ultimate Nutrition

Muscle Juice Revolution

1499-3099

Rule One

LBS

1400

Optimum Nutrition

Serious Mass

3525

BSN

True Mass

3215

Applied Nutrition

Critical Mass

2299

Де купити середньобілковий гейнер в Україні: 

Придбати для себе середньобілковий гейнер в Україні можна в нашому інтернет-магазині Mega-mass. Ми пропонуємо всі вищеописані бренди та види середньобілкових гейнерів до покупки, а крім них надзвичайно багато різноманітних комплекси спортивного харчування. У самому процесі покупки спортивного харчування в нашому інтернет-магазині надзвичайно легко розібратися:

 1. На основній сторінці сайту натисніть на “КАТАЛОГ ТОВАРІВ”.
 2. Оберіть “Спортивне харчування”. 
 3. Натисніть на “Гейнери”.
 4. Після того, як ви обрали бажаний гейнер необхідно натиснути на кнопку “Купити”.
 5. Далі “Оформити замовлення”
 6. У наступному вікні ви повинні вказати ваші ім’я, прізвище, телефон та особисті примітки.
 7. Після цього вкажіть своє місто, спосіб доставки новою поштою або ж самовивіз з магазину, якщо він є у вашому місті. 
 8. Вкажіть спосіб оплати: карткою онлайн або безпосередньо при отриманні товару.
 9. Ще раз з самого низу даного меню натисніть “Оформити замовлення”

Окрім цього існує ще більш легкий та швидкий спосіб:

 1. З моменту, як ви обрали бажаний гейнер, вкажіть свій номер телефону в панелі під кнопкою “Купити”.
 2. Далі натисніть на кнопку “Замовлення в один клік”.
 3. Після цього з вами зв’яжеться наш спеціаліст.

Поради та рекомендації від експертів Mega-mass

При правильному використанні, середньобілкові гейнери гарантовано стануть неймовірно ефективними засобами для досягнення бажаних фізичних показників при заняттях в спортзалі. Тому експерти нашої мережі спортивного харчування Mega-mass підготували для вас свої поради та рекомендації щодо вживання середньобілкових гейнерів:

 • Необхідно точно знати, чого ви хочете досягнути в спортзалі, адже без цього ви не зможете розрахувати, яким чином приймати середньобілковий гейнер.
 • Завжди важливо дивитися на склад будь-якого середньобілкового гейнера. Проаналізуйте, скільки там білків та вуглеводів і наскільки таке співвідношення підходить саме вам.
 • Більшість середньобілкових гейнерів додатково містять в собі певний набір вітамінів, енергетичних амінокислот, мінералів та навіть креатину. Тому звертайте на це увагу при покупці. 
 • Не забувайте досліджувати бренд та рейтинги бажаного середньобілкового гейнера. Такий підхід дасть вам набагато ширше розуміння якості не тільки середньобілкових гейнерів, а й всього спортивного харчування.
 • Після того, як ви врахували всі вищезгадані аспекти, знову ж таки, приділяйте велику увагу розрахуванню прийому середньобілкового гейнера. Важливо вираховувати своє споживання калорій щодня, тому регулюйте розмір порцій та частоту прийому свого середньобілкового гейнера.
Експерти спортивне харчування

 

Як вибрати якісний середньобілковий гейнер?

Аби вибрати якісний середньобілковий гейнер, зверніть увагу на його концентрацію білка та тип вуглеводів у складі. Це вам допоможе зрозуміти, чи підходить він саме при ваших обставинах. 

Які переваги принесе застосування середньобілковий гейнер для тренувань?

Для чого треба пити середньобілковий гейнер?

Коли потрібно приймати середньобілковий гейнер?

Який гейнер краще, середньобілковий чи високобілковий?

Чи можна пити середньобілковий гейнер без тренувань?

00000011122
В наявності
115000 грн.
Бонусні бали: 2300 баллів — 23.00 грн.
БрендReal Pharm Країна виробникПольща Смак Strawberry / Полуниця
00000005479
10
В наявності
41500 грн.
Бонусні бали: 830 баллів — 8.30 грн.
БрендReal Pharm Країна виробникПольща СмакBanana / Банан
00000005458
3
В наявності
352500 грн.
Ціни в баллах: 352500 баллів
Бонусні бали: 3525 баллів — 35.25 грн.
БрендOptimum Nutrition СмакChocolate Peanut Butter / Шоколад з Арахісовою Пастою
00000001209
4
В наявності
226500 грн.
Ціни в баллах: 226500 баллів
Бонусні бали: 2265 баллів — 22.65 грн.
БрендOptimum Nutrition Смак Chocolate / Шоколад
00000001274
2
В наявності
309900 грн.
Ціни в баллах: 309900 баллів
Бонусні бали: 3099 баллів — 30.99 грн.
БрендUltimate Країна виробникСША СмакCookies & Cream / Печиво з Кремом ЦільНабір маси
00000001473
1
В наявності
156500 грн. 149900 грн.
Ви економите: 66.00 грн.
Ціни в баллах: 149900 баллів
Бонусні бали: 1499 баллів — 14.99 грн.
БрендUltimate Країна виробникСША Смак Chocolate / Шоколад ЦільНабір маси
00000000741
В наявності
120000 грн.
Ціни в баллах: 120000 баллів
Бонусні бали: 1200 баллів — 12.00 грн.
БрендPvl Mutant Країна виробникКанада Смак Chocolate / Шоколад
00000004777
3
В наявності
279900 грн.
Ціни в баллах: 279900 баллів
Бонусні бали: 2799 баллів — 27.99 грн.
БрендUltimate Країна виробникСША Смак Chocolate / Шоколад
00000007005
В наявності
290000 грн.
Ціни в баллах: 290000 баллів
Бонусні бали: 2900 баллів — 29.00 грн.
БрендPvl Mutant Країна виробникКанада СмакChocolate Fudge Brownie / Шоколадний Брауні
00000006060
14
В наявності
127500 грн.
Ціни в баллах: 127500 баллів
Бонусні бали: 2550 баллів — 25.50 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща СмакVanilla / Ваніль ЦільНабір маси
00000001340
8
В наявності
321500 грн.
Ціни в баллах: 321500 баллів
Бонусні бали: 3215 баллів — 32.15 грн.
БрендBSN Країна виробникСША СмакVanilla Ice Cream / Ванільне Морозиво ЦільНабір маси
00000000565
Немає у наявності
115000 грн.
Ціни в баллах: 115000 баллів
Бонусні бали: 1150 баллів — 11.50 грн.
БрендUniversal Країна виробникСША СмакCookies & Cream / Печиво з Кремом
Показати ще 12 товарів
Ціна
Бренд
  Показати все (33)
Вага
Вміст білка (1)
Вид вуглеводів
Країна виробник
Наявність