Optimum Nutrition Serious Mass 2720 g

1885 грн.
Немає у наявності
1 шт.
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
БрендOptimum Nutrition Країна виробникСША

Serious Mass – це гейнер від американського бренду Optimum Nutrition (ON). З цією спортивною добавкою ви забудете про те, що таке недостатня калорійність раціону і як це, коли не росте вага. Додавши Serious Mass у свій денний раціон у вас з'явиться можливість йти до своєї мети не замислюючись про нестачу поживних речовин, яких потребує кожен атлет.

Тепер варто з'ясувати, чим і для кого може бути корисний гейнер, а також із чого він складається.

Взагалі слово Гейнер походить від англійської Gain (набір, зростання, збільшення), що повністю відповідає кінцевій меті, що ставиться перед цим продуктом. У складі Serious Mass, як і в будь-якій іншій добавці з даної категорії є загальні риси, а також індивідуальні особливості, які і вносять всю ту плутанину при його виборі. Загальне у кожного гейнера це велика кількість вуглеводної складової та якась не більша частина білка, що й обумовлює високу калорійність кожної порції. Якщо говорити безпосередньо про Serious Mass, то на 100 г продукту ми маємо близько 75 г вуглеводів, з яких всього 5 г цукру, а це дуже невеликий показник. Білка на 100 г припадає близько 15 г. У цьому загальні риси і закінчуються.

Фахівці Optimum Nutrition зуміли об'єднати в одному продукті безліч корисних властивостей різних компонентів, які є у складі. Наприклад, креатин моногідрат істотно підвищить силову витривалість під час тренування, а вдале поєднання з вуглеводною складовою допоможе йому швидше та якісніше засвоїтися. Амінокислота L-Glutamine та її пептиди допоможуть швидше відновлюватись після тренування. До того ж дуже важливу роль відіграє повноцінний вітамінно-мінеральний комплекс присутній у складі і це дійсно той нюанс, на який варто звертати увагу, оскільки від мікронутрієнтів теж залежить дуже велика частина вашого прогресу, тим більше, якщо ви не приймаєте подібні комплекси в окремому продукті.

У результаті маємо повноцінну добавку, яка чудово доповнює раціон атлета вуглеводами, адже це головне джерело енергії, сироватковим білком - будівельним матеріалом для м'язів, а також мікронутрієнтами, які беруть участь у всіх обмінних процесах в організмі.

Окремо хотілося б відзначити безпосередньо виробника Optimum Nutrition. Цей бренд існує з 1986 року і весь цей час він залишався вірним своїй репутації. Якість, прозорість і чесність складу, основні колони на яких тримається ON. Безліч продуктів, що виходить під цією маркою, завойовували всілякі нагороди від шанованих друкованих та інтернет ресурсів як добавка року в тій чи іншій категорії. Та й просто неможливо було б протриматися на ринку більше 30-ти років, не даючи своєму споживачеві найкраще з можливого.

Не можна не відзначити якість та різноманітність смаків, якими володіє будь-який продукт від ON та Serious Mass зокрема, а також приємну консистенцію після розмішування.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити Optimum Nutrition Serious Mass у всіх доступних фасуваннях, варто тільки зайти в категорію Гейнерів і вибрати відповідний фільтр бренду.

Для кращого результату ми рекомендуємо поєднувати представлений тут гейнер з креатином, від тієї ж чи будь-якої іншої фірми, а також додати до цієї зв'язки ВСАА, які дозволять швидше відновлюватися після навантажень.

Переваги Optimum Nutrition Serious Mass

  • Збільшення загальної калорійності добового раціону.
  • Найкраща якість вихідної сировини.
  • Мінімальна кількість цукру на порцію.
  • Додаткова кількість вітамінів та мінералів зі складу.
  • Промені смаки та приємна консистенція.
  • Гарантована якість від всесвітньо відомого бренду.

Склад Optimum Nutrition Serious Mass

Активні компоненти на порцію 334 g (2 скупи)
Енергетична цінність 1250 kcal
Калорій із жирів 35 kcal
Жири 4g
З них насичені жири 2,5 g
Холестерин 80 mg
Вуглеводи 254 g
З них цукру 21 g
Білок 50 g

Як приймати Optimum Nutrition Serious Mass

Разова порція становить приблизно 100 g продукту (на скупі є позначки). Рекомендуємо саме таку порцію, тому що кількість однієї порції, вказана на упаковці (334 g), дуже складно в'яжеться з логікою споживання цієї спортивної добавки. Краще прийняти цей гейнер 2-3 рази на день по 100 g у порції, ніж випити це за раз. Змішайте з водою або молоком (300-500 мл) і вживайте між їдою або безпосередньо після тренування.
Бренд
Optimum Nutrition
Вага
2000 g - 3000 g
Країна виробник
США
Смак
Vanilla / Ваніль
Фасовка
2700 g
Гейнеры
Вид вуглеводів
Прості
Вміст білка (г)
16 - 25
Знайти схожі
4.50
Середня оцiнка
2 Відгуки
3 Зiрки
0
2 Зiрки
0
1 Зiрка
0

Якістю гейнера задоволений. Не зважаючи на ціну продукт дійсно хороший та смачний. П'ю тільки по 100 грам і теж отримав ефект +2кг.

Якість гейнера без заперечень на висоті, приємний смак та легко засвоюється, але по складу є питання, виробник вказує 50г білка на одну порцію гейнера а порція на яку ця кількість білка вказується, становить 336г(адекватна порція гейнера це 100г), продукт не дешевий тому це серйозний мінус, так як за такі гроші є аналоги значно кращі по складу.

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук
Популярні
Можливо, вас це зацікавить
  • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача