Казеїновий протеїн (казеїн)

Казеїновий протеїн купити в Україні

У сучасному світі активного способу життя всі вже точно знають, що спортивне харчування це одна з обов’язкових речей для вживання у своєму раціоні, адже це може істотно пришвидшити ваш прогрес в спортзалі та загалом сприяти досягненню бажаних спортивних цілей в рази ефективніше. Однією з фундаментальних добавок сфери спортивного харчування і виступає казеїновий протеїн. Цей вид білка суттєво відрізняється від інших та буде підходити дещо іншій категорії людей, тому ми вас заохочуємо далі більш детально ознайомитися зі всіма подробицями казеїнового протеїну. 

Казеїновий протеїн, на думку наших експертів, є однією з найбільш ефективних добавок, які пропонує спортивне харчування. Ви можете бути впевнені в надзвичайно якісному відновленні та прирості м’язової маси від прийому казеїнового протеїну. Казеїновий протеїн, на відміну від сироваткового, засвоюється значно довше й тому зазвичай п’ється перед сном, що якраз таки й забезпечує надзвичайно ефективне відновлення після тривалого дня та інтенсивних тренувань.

Завдяки обширному асортименту в магазинах Mega-mass, ми рекомендуємо вам ознайомитися й з іншими добавками крім казеїнового протеїну. Ви можете для себе обрати як і всі інші категорії спортивного харчування, так і повне різноманіття вітамінів і добавок для здоров’я та краси. Тому купити спортивне харчування по низьким цінам Україна потрібно саме в мережі Mega-mass!

Що таке казеїновий протеїн

Казеїновий протеїн - специфічний вид білка, який міститься в молоці й становить його значну частину. Його основна відмінність від сироваткового виду білка полягає в тому, що він набагато повільніше засвоюється. У той час, коли сироватковий протеїн в середньому засвоюється в діапазоні 1 - 2 години, то казеїновий може забезпечувати організм незамінними амінокислотами і впродовж цілих 8 годин, все залежить від індивідуальних особливостей шлунково-кишкового тракту людини, яка його приймає. Тобто основна різниця між казеїновим та сироватковим протеїнами буде полягати в тому, що час їхнього засвоєння організмом кардинально відрізняється. Казеїновий протеїн, як бачимо, засвоюється значно повільніше, тому це й робить його надзвичайно ефективним та доцільним вибором для тих, хто шукає доволі тривалий притік незамінних амінокислот до м’язів, для прикладу, під час сну. Різновид казеїнового протеїну виконує стандартні функції всіх інших протеїнів - сприяє швидкому відновленню м’язів після інтенсивних тренувань та підвищенню якісної маси тіла. Також при особливих обставинах або потребах ви можете його вживати й протягом дня, тому що його довгий період засвоєння буде корисним для збереження ситості та підтримки енергії впродовж певного тривалого періоду без їжі. Тобто, узагальнюючи, казеїновий протеїн купити є чудовим рішенням для людей, які впродовж дня гарно харчуються та хочуть забезпечити блокування катаболічних процесів організму вночі під час сну або він також може підходити й тим людям, які хочуть просто забезпечити собі тривале джерело енергії, яке підтримуватиме ситість протягом довгого часу.

Топ казеїновий протеїн в Україні

Попит на протеїн в Україні є надзвичайно високим і казеїн не є винятком. Асортимент та пропозиція різноманітних варіантів і брендів казеїнового протеїну в мережі спортивного харчування Mega-mass є вкрай обширними, що робить можливим вибір для абсолютно будь-якого клієнта. Врахування індивідуальних особливостей споживачів, якісні консультації, демократичні ціни - це все про Mega-mass, тому обрати кращий казеїновий протеїн ви зможете саме тут. Наші експерти ретельно аналізували всі можливі доступні опції казеїнового протеїну та виділили серед них лише найкращі в казеїновий протеїн рейтинг. Ознайомившись з даним рейтингом, ви остаточно сформуєте повноцінне уявлення про те, які бренди та виробники варто купувати, тому ми представляємо вам його нижче:

Назва

Бренд

Ціна, грн

100% Casein

Applied Nutrition

1499-2450

Real Casein

Real Pharm

850

Casein

Rule One

1400-2499

100% Casein Complex

Scitec Nutrition

1450

Micellar Creme

Syntrax

1295

Як вибрати казеїновий протеїн в Україні

Ви можете бути абсолютно впевненими, що саме правильний вибір казеїнового протеїну відіграє фундаментальну роль в прояві його повної ефективності на ваш організм. Обираючи казеїновий протеїн, дуже важливо звертати увагу на численний список різноманітних критеріїв, які вам допоможуть вибрати саме той казеїн, який буде найбільш оптимальним для вас у ваших особливих обставинах. Тому експерти Mega-mass, враховуючи особливу важливість правильного вибору казеїнового протеїну, виділили перелік основних критеріїв, на які потрібно обов’язково зсилатися при покупці казеїну в Україні. Не гаючи часу, просимо вас ознайомитися з ними:

 1. Конкретний вид казеїнового протеїну: існують два основних види казеїну: міцелярний та казеїнат натрію. Може бути ще комбінований варіант з обох видів. Тому обов’язково визначте, якому виду ви надаєте перевагу найбільше серед описаних.
 2. Концентрація білка в продукті: обов’язково перевіряйте доступну кількість білка на порцію певного казеїнового протеїну та переконайтеся, що така пропорція відповідає вашим поставленим цілям в спортзалі.
 3. Якість та чистота білка в складі: звертайте увагу на чистоту продукту та аналізуйте саме походження казеїнового протеїну. Які його основні джерела та чи є в складі певні штучні добавки.
 4. Додаткові компоненти: дослідіть бажаний казеїновий протеїн на наявність додаткових інгредієнтів у складі, таких як вітаміни, мінерали чи ензими, які можуть значно збільшити корисні властивості продукту, покращивши ступінь засвоєння, травлення, тощо.
 5. Смак: вибирайте казеїновий протеїн зі смаком, який вам найбільше подобається, адже це забезпечить поєднання приємного з корисним. У Mega-mass ви зможете знайти максимально різноманітні варіації смаків, що дозволить казеїновий протеїн купити кожному, хто цього бажає.
 6. Текстура та розчинність: у наших консультантів або по відгуках ви можете дізнатися, наскільки гарно певний варіант казеїну розчиняється у рідині та наскільки хороша його структура. Розуміння цього дозволить вам обрати продукт, який буде найбільш приємно вживати.
 7. Вуглеводи та жири у складі: звісно, варто також приділяти увагу тому, наскільки багато інших макронутрієнтів у складі, крім білка. Якщо ви дотримуєтеся обмеженої дієти або ж просто не бажаєте вживати надмірну кількість жирів та вуглеводів, звертайте на це увагу при аналізі складу казеїнового протеїну.
 8. Бренди та виробники: одним з найбільш важливих критеріїв буде врахування якості бренду та виробника казеїну при виборі. Переконайтеся, що певний виробник має відповідні сертифікати якості на свою продукцію. Переглядайте відгуки інших користувачів щодо певного бренду задля отримання об’єктивної інформації. Загалом стежте за репутацією виробників та брендів - це надзвичайно важливо.
 9. Ціновий діапазон: у Mega-mass доступний казеїновий протеїн за максимально різноманітними цінами, тому оберіть той варіант, який найбільше відповідає вашому фінансовому становищу.
 10. Індивідуальні обмеження: дізнайтеся чи є у вас будь-які протипоказання до вживання казеїнового протеїну. Проаналізуйте склад на наявність алергенів та переконайтеся, що він відповідає вашим індивідуальним обмеженням та потребам. 

Плюси та мінуси казеїнового протеїну

Завдяки правильному прийому казеїнового протеїну ви можете бути стовідсотково впевнені в досягненні хороших результатів. Проте, як і всі інші добавки сфери спортивного харчування, окрім переваг, казеїновий протеїн має і свої недоліки. Детальне розуміння всіх цих нюансів допоможе вам остаточно визначити чи взагалі варто саме вам купувати казеїновий протеїн та чи підійде він вам у ваших унікальних обставинах. Наші експерти своєю сумлінною роботою з великими об’ємами наукових досліджень та інформації змогли синтезувати перелік основних мінусів та плюсів казеїну, з якими ми наполегливо рекомендуємо вам ознайомитись:

Плюси

Мінуси

Тривалий період засвоєння: завдяки тому факту, що в казеїнового протеїну тривалий період засвоєння, він підходить людям, які бажають приглушити катаболічні процеси під час сну або ж просто забезпечити собі тривалий прилив поживних речовин та ефект ситості протягом довшого часового проміжку.

Може мати негативний вплив на шлунково-кишковий тракт: через свій тривалий період засвоєння та особливість структури казеїн може в деяких випадках викликати діарею або важкість у шлунку. Тому перед покупкою казеїнового протеїну зважайте на це. 

Багатий амінокислотний профіль: казеїновий протеїн виділяється тим, що має повноцінний амінокислотний профіль. Це забезпечує надзвичайно якісне та ефективне відновлення м’язів після інтенсивних фізичних навантажень у спортзалі.  

Може викликати алергічні реакції: так як казеїн синтезований з молока, він може викликати алергічні реакції в людей з непереносимістю лактози. Задля уникнення неприємних наслідків, дізнайтеся чи нормально ваш організм сприймає лактозу.

Ефективне рішення для набору м’язової маси: якщо приймати казеїновий протеїн, як рекомендується, перед сном, то ви можете бути впевнені, що це буде мати значний вплив на ріст та розвиток вашої м’язової маси. Якщо ви будете поєднувати такий прийом казеїну з фізичними навантаженнями та хорошим повноцінним харчуванням протягом дня, то результати вам просто гарантовані.

 

Як приймати казеїновий протеїн

Якщо ви остаточно вирішили купувати собі казеїновий протеїн в нашій мережі Mega-mass, ми вам наполегливо радимо ознайомитися з конкретними кроками щодо безпосереднього прийому казеїну в своєму раціоні. Знаючи ці конкретні кроки, ви забезпечите собі найвищу ступінь ефективності від прийому цього спортивного харчування. Тому наші експерти підготували для вас детальну покрокову інструкцію щодо того, яким чином приймати казеїновий протеїн:

 • Враховуйте чутливість свого шлунку: приймаючи казеїновий протеїн, варто розуміти, що він може бути тяжким на шлунок. Тому, якщо ваш шлунок є відносно слабким або чутливим, можете зменшувати рекомендовану порцію казеїнового протеїну.
 • Час прийому: як ми вже згадували, найбільш оптимальним та ефективним часом для прийому казеїнового протеїну є час перед сном. Через те, що казеїн довше засвоюється, його найбільш ефективна дія буде забезпечена саме вночі, коли в організмі проходять основні процеси відновлення та росту.
 • Розмір порції: у середньому людський організм не може вдало перетравлювати більше 40 грамів білка за один прийом їжі. Тому ми наполегливо радимо вам не перевищувати дозування казеїнового протеїну, адже користь від багатьох продуктів починається та закінчується саме на розмірі порцій.
Як пити казеїновий протеїн
 • Збалансоване харчування: якщо ваша ціль це значно підвищити свої фізичні показники та м’язову масу, то це очевидно, що тільки від прийому казеїнового протеїну цього досягти буде надзвичайно важко. Не забувайте повноцінно харчуватися протягом дня, аби отримувати повний обсяг всіх необхідних макро- та мікронутрієнтів. Також можете звернути увагу й на інші категорії спортивного харчування, які теж можуть суттєво пришвидшити досягнення ваших спортивних цілей.

Кращі бренди виробники казеїнового протеїну в Україні

Купуючи спортивне харчування в мережі Mega-mass, ви можете бути впевнені, що матимете справу лише з найкращими преміальними виробниками зі всього світу. Казеїновий протеїн доступний в асортименті від американських та європейських брендів, які гарантують стовідсоткову якість своєї продукції та її ефективність. Експерти Mega-mass підготували для наших читачів повноцінний список найкращих брендів виробників казеїнового протеїну в Україні, з яким ми і просимо вас ознайомитись:

Назва бренду

Продукт

Тип казеїну

Ціновий діапазон, грн

Real Pharm 

Real Casein

Міцелярний

850

Applied Nutrition

100% Casein

Міцелярний

1499-2450

Scitec Nutrition

100% Casein Complex

Міцелярний + казеїнат кальцію

1450

Rule One

Casein

Міцелярний

1400-2499

MyProtein

Slow-Release Casein 

Міцелярний

1250

Syntrax 

Micellar Creme

Міцелярний

1295

Де купити казеїновий протеїн в Україні

Мережа магазинів спортивного харчування Mega-mass має надзвичайно технологічний та зручний вебсайт, на якому ви зможете замовити собі не тільки казеїновий протеїн, а й повний спектр добавок для краси та здоров’я. Тому наші експерти сформували конкретну інструкцію того, як замовити собі спортивне харчування в нашому інтернет-магазині:

 1. Виберіть продукт, який хочете купити в каталозі товарів.
 2. Натисність “Купити”.
 3. Далі - “Оформлення замовлення”.
 4. У цьому мені напишіть свої ім’я, прізвище, телефон та примітки.
 5. Доставка здійснюється Новою Поштою, тому вкажіть своє місто та спосіб доставки.
 6. Якщо наш стаціонарний магазин є у вашому місті, ви можете вибрати опцію “Купівля в магазині” та вказати точку видачі.
 7. Визначившись з попередніми кроками, вкажіть спосіб оплати, якому надаєте перевагу.
 8. Востаннє натисніть “Оформити замовлення”.

Поради та рекомендації від експертів Mega-mass 

Отож, ми думаємо, що ви впевнились, наскільки казеїновий протеїн є ефективним спортивним харчуванням, якщо вибрати підходящий варіант для себе та знати, як правильно його приймати. Вживання цієї добавки гарантовано покращить ваше відновлення після інтенсивних тренувань та допоможе загалом покращити ваші фізичні показники. Тому експерти Mega-mass узагальнили всю вищеописану інформацію в п’ять дієвих порад та рекомендацій, щодо казеїнового протеїну, якими ви можете легко користуватись.

 • Дізнайтеся чи є у вас протипоказання до вживання молочних продуктів. Якщо у вас є нетолерантність лактози, замість казеїнового протеїну можете спробувати сироватковий ізолят, який має вищу ступінь очищення від інших складників.
 • Не перевищуйте рекомендовану порцію білка за один прийом - це приблизно 40 грамів, проте дане значення може варіюватися в залежності від індивідуальних особливостей людини.
 • Найкраще вживати казеїновий протеїн саме перед сном, таким чином ви максимізуєте всі можливі його переваги та отримаєте гарантований позитивний результат від його вживання.
 • Не забувайте, що, аби отримати ще кращі результати від занять спортом, ви повинні добре харчуватися та, по можливості, вживати й інші добавки спортивного харчування, такі як креатин, BCAA, передтренувальні комплекси та багато інших. 
 • Звертайте увагу на бренд та виробника казеїнового протеїну, який хочете придбати, адже це є один з основних критеріїв, який може гарантувати його якість.
Рекомендації щодо казеїну

 

Як вибрати якісний казеїновий протеїн?

Вибір якісного казеїнового протеїну в основному залежатиме саме від виробника. Довірений бренд з хорошою репутацією гарантуватиме вам якісний та ефективний продукт, тому звертайте на це свою увагу.

Які переваги принесе застосування казеїнового протеїну для тренувань?

Для чого треба пити казеїновий протеїн?

Коли потрібно приймати казеїновий протеїн?

Чи можна пити казеїновий протеїн без тренувань?

00000011753
В наявності
149900 грн.
Бонусні бали: 2998 баллів — 29.98 грн.
БрендApplied Nutrition Країна виробникВеликобританія СмакStrawberry Cream / Полуничний Крем ЦільРіст м'язів
00000011751
2
В наявності
249900 грн.
Бонусні бали: 4998 баллів — 49.98 грн.
БрендApplied Nutrition Країна виробникВеликобританія СмакChocolate Cream / Шоколадний Крем ЦільРіст м'язів
00000008725
3
В наявності
125000 грн.
Бонусні бали: 2500 баллів — 25.00 грн.
БрендMyProtein Країна виробникПольща Смак Strawberry / Полуниця ЦільРіст м'язів
00000007984
2
В наявності
140000 грн.
Ціни в баллах: 140000 баллів
Бонусні бали: 1400 баллів — 14.00 грн.
БрендRule One Країна виробникСША СмакChocolate Fudge / Шоколадна Помадка
00000007984
1
В наявності
140000 грн.
Ціни в баллах: 140000 баллів
Бонусні бали: 1400 баллів — 14.00 грн.
БрендRule One Країна виробникСША Смак Chocolate / Шоколад
00000007468
1
В наявності
249900 грн.
Ціни в баллах: 249900 баллів
Бонусні бали: 2499 баллів — 24.99 грн.
БрендRule One Країна виробникСША СмакVanilla Ice Cream / Ванільне Морозиво
00000005536
6
В наявності
85000 грн.
Ціни в баллах: 85000 баллів
Бонусні бали: 1700 баллів — 17.00 грн.
БрендReal Pharm Країна виробникПольща СмакBanana / Банан
00000000328
4
В наявності
145000 грн.
Ціни в баллах: 145000 баллів
Бонусні бали: 1450 баллів — 14.50 грн.
БрендScitec Nutrition Країна виробникУгорщина Смак Chocolate / Шоколад
00000000683
3
В наявності
129500 грн.
Ціни в баллах: 129500 баллів
Бонусні бали: 1295 баллів — 12.95 грн.
БрендSyntrax Країна виробникСША Смак Strawberry / Полуниця
00000011382
1
Немає у наявності
239500 грн.
Бонусні бали: 4790 баллів — 47.90 грн.
БрендMyProtein Країна виробникПольща Смак Chocolate / Шоколад ЦільРіст м'язів
00000001962
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендWeider Країна виробникНімеччина СмакVanilla Cream / Ванільний Крем
00000004373
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендVp Lab Країна виробникВеликобританія Смак Chocolate / Шоколад
Показати ще 12 товарів
Ціна
Бренд
  Показати все (41)
Вага
Вид (1)
Степінь очищення
Країна виробник
Цель:
Наявність