Рослинний Протеїн

Рослинний протеїн купити в Україні

Серед надзвичайно обширного асортименту протеїну, який доступний на ринку спортивного харчування, ви можете знайти максимально різноманітні варіації видів білка. Існують сироватковий, казеїновий, яєчний та навіть яловичий протеїни. Проте всі ці види протеїну побудовані на тваринній основі, а що робити, якщо вам такі види білка не підходять як практично, так і з моральних переконань? Саме тут на сцену виходять рослинні види протеїну. Якщо у вас піст, якщо ви веган або якщо ви просто не переносите тваринної їжі, то вам чудово підійде рослинний протеїн.

Експерти Mega-mass ретельно дослідили рослинний протеїн та можуть з впевненістю вам повідомити, що це найбільш підходящий варіант протеїну, якщо ви з тих чи інших причин не бажаєте вживати тваринну їжу. Ви можете вживати рослинний протеїн як в поєднанні з фізичними навантаженнями, так і просто використовувати його як харчову добавку в своєму раціоні.

У нашому інтернет магазині ви можете знайти різні види рослинного протеїну, проте, крім цього, ми наполегливо вам радимо ознайомитися й з іншими товарами в нашому асортименті. Ви можете купити добавки для покращення здоров’я волосся, вітаміни для імунітету та багато чого іншого! Тому спортивне харчування купити недорого ви можете саме в Mega-mass.

Що таке рослинний протеїн?

Рослинний протеїн - це добавка, яка допоможе із забезпеченням організму необхідними амінокислотами та білками для здорового функціонування та відновлення організму, як після тренування, так і просто впродовж звичайного дня. Він зазвичай синтезований з різних джерел, таких як соя, горох, рис, боби, горіхи, тощо. Він може слугувати відмінною альтернативою тваринним джерелам білка для тих, хто обирає вегетаріанський чи веганський спосіб харчування. Однією з ключових переваг рослинного протеїну є те, що він набагато легше засвоюється та є більш поблажливим на шлунок в порівнянні з тваринними джерелами білка. Однак важливо зазначити, що більшість рослинних продуктів мають неповний амінокислотний склад і тому важливо комбінувати рослинний протеїн з іншими джерелами білка або амінокислотами EAA, аби забезпечити повноцінне харчування та енергетичний баланс в організмі. Рослинний протеїн також пов’язаний із численними корисними властивостями для здоров’я організму. Він має значно менше насичених жирів і холестерину в складі порівняно з білками тваринного походження, що може позитивно впливати на роботу серцево-судинної системи. Крім того, цікавим фактом  те, що, вживаючи рослинний протеїн, ви можете запобігти формуванню ризиків захворювань, таких як діабет та деякі види раку. Враховуючи все більш зростаючий інтерес та ажіотаж навколо веганських дієт, рослинний протеїн також набирає все більшої популярності. Тому, якщо ви шукаєте альтернативні способи вживання білка, рослинний протеїн буде чудовим вибором!
Купити рослинний протеїн

Топ рослинний протеїн в Україні в 2024

Враховуючи той факт, що рослинний протеїн може бути виробленим з численних різних джерел білка, важливо знати, які варіанти є найкращими. Завдяки глибокому досвіду та широкій базі клієнтів, експерти Mega-mass мали можливість ретельно дослідити тренди серед ринку рослинного протеїну та сформувати повноцінний рейтинг з найкращих його варіантів для покупки. Якщо ви хочете купити рослинний протеїн, ми наполегливо вам рекомендуємо ознайомитися з даною табличкою, адже це надасть вам значно детальніше розуміння в цій темі та, як наслідок, ви зможете обрати найбільш підходящу опцію саме для вас!

Назва

Бренд

Ціна, грн

Vegan Protein

BiotechUSA

765

Soya Pro

ActivLab

370

Sojavit

Olimp

535

Vege Protein

Real Pharm

550

Soy Protein

Real Pharm

395

Як вибрати рослинний протеїн в Україні

Вибір рослинного протеїну є одним з найважливіших етапів при його покупці, адже тільки обравши правильний та найбільш підходящий варіант саме для вас, ви можете забезпечити його найвищу ефективність для вашого організму. Саме тому наші експерти підготували для наших клієнтів та читачів повноцінну й детальну інструкцію про те, яким чином варто обирати рослинний протеїн в Україні й на що варто особливо звертати свою увагу. Тому, зовсім не гаючи часу, рекомендуємо вам ознайомитися з даною покроковою інструкцією:

 • Джерело білка: перевірте, з яких саме рослин чи інших джерел отриманий білок, який міститься в протеїні, який ви хочете обрати. Популярні джерела включають сою, горох, рис та інші.
 • Амінокислотний профіль: в ідеалі варто обирати продукт, який містить повний амінокислотний склад, адже це є фундаментальною потребою організму будь-якої людини. Проте, якщо в рослинному протеїні, який ви хочете купити, неповний амінокислотний склад, ви можете звернути вашу увагу на додаткову покупку комплексу амінокислот EAA, який містить в собі 9 незамінних амінокислот.
 • Додаткові компоненти: дізнайтеся чи є в складі продукту додаткові корисні речовини, такі як вітаміни, мінерали та інші антиоксиданти. Такий обширний склад забезпечить значно краще засвоєння самого протеїну та матиме додаткову загальну користь для вашого організму. 
 • Відсутність алергенів: обов’язково зверніть свою увагу на присутність будь-яких алергенів у рослинному протеїні, які можуть викликати негативні реакції в організмі під час прийому. Врахування індивідуальних особливостей свого організму є надзвичайно важливим критерієм при виборі абсолютно будь-якого спортивного харчування.
Вибір соєвого протеїну
 • Розчинність і текстура: дізнайтеся в наших консультантів наскільки той чи інший вид рослинного протеїну добре розчиняється у воді, аби впевнитись, що його вживання буде не тільки корисним для вас, а й приємним.
 • Вартість і доступність: оцініть вартість продукту та його доступність на ринку, зважаючи на свої індивідуальні фінансові обставини. Обирайте оптимальний баланс між якістю та ціною рослинного протеїну.
 • Смак: при покупці рослинного протеїну також звертайте особливу увагу й на його смак. Купивши рослинний протеїн саме з тим смаком, який вам до вподоби, допоможе вам вживати його з більшим ентузіазмом та більш ефективно.
 • Відгуки інших користувачів: обов’язково переглядайте відгуки та оцінки інших споживачів задля отримання додаткової інформації щодо рослинного протеїну, який ви хочете придбати. Це надасть вам більш персональну та особисту перспективу щодо вживання певного рослинного протеїну.  
 • Виробник і бренд: не менш важливим фактором є врахування та аналіз бренду рослинного протеїну. Проаналізуйте загальну репутацію та стандарти виробництва бренду, адже надійний виробник пропонуватиме лише найкращу продукцію.

Плюси та мінуси рослинного протеїну

Рослинний протеїн є чудовим рішенням при пошуці альтернативних джерел білка, проте він має свої нюанси. Вживання рослинного протеїну може мати як очевидні переваги, так і потенційні недоліки для вашого організму. Детальне розуміння цих факторів є вкрай важливим для того, аби бути свідомим споживачем. Наші експерти, аналізуючи великі об’єми наукових досліджень та відгуків інших користувачів, синтезували для вас декілька найбільш очевидних і важливих для розуміння плюсів та мінусів від вживання рослинного протеїну. Більш детально ознайомитися з ними ви можете в даній таблиці:

Плюси

Мінуси

Чудова альтернатива білку на тваринній основі: якщо ви з певних релігійних, етичних чи практичних переконань не бажаєте вживати білок на тваринній основі, рослинний протеїн є однією з найкращих альтернатив, які можуть вам підійти. Спортивне харчування пропонує багато різновидів рослинного протеїну.   

Неповний амінокислотний склад: деякі види рослинного протеїну можуть мати неповний амінокислотний профіль необхідний для відновлення та росту м'язевих волокон в організмі. Тому звертайте свою увагу на покупку додаткових товарів спортивного харчування, таких як комплекс EAA, щоб забезпечити себе всіма незамінними амінокислотами. 

Здоров’я серцево-судинної системи: рослинний протеїн, в порівнянні з тваринними джерелами білка, має значно менше холестерину та насичених жирів, що загалом покращує роботу серцево-судинної системи та зменшує ризик виникнення сердечних хвороб.

Можливі алергії: деякі люди можуть бути алергічними до рослинних протеїнів на основі сої чи горіхів, тому звертайте особливу увагу на особливості реакцій свого організму на ці види продуктів у складі рослинного протеїну.

Високий вміст вітамінів та мінералів: багато рослинних джерел білка, таких як наприклад горох, містять в собі велику кількість вітамінів та мінералів. Для прикладу, рослинні протеїни можуть бути потенційно багатими на залізо, магній та вітамін С. 

 

Види рослинного протеїну в інтернет-магазині Mega-mass

Як вже згадувалося вище, рослинний протеїн може поділятися на багато різноманітних видів відповідно до джерела походження білка в складі. Основними та найбільш розповсюдженими його видами є соєвий, рисовий, гороховий та комплексний-веганський протеїни. Аби підібрати найбільш оптимальний варіант саме для вас, рекомендуємо вам детально ознайомитися з кожним з цих видів. Мережа спортивного харчування Mega-mass має надзвичайно широкий асортимент, де ви точно зможете вибрати для себе найбільш підходящий рослинний протеїн. Тому купити протеїн для м’язової маси ви можете або в одному з наших стаціонарних магазинів, або на веб сайті. 

Соєвий протеїн

Соєвий протеїн є одним з найбільш розповсюджених видів рослинного білка. Це рослинний протеїн отриманий з сої, тобто він є рослинно-бобового виду. Приймати конкретно соєвий протеїн буде найбільш практично саме жінкам, адже вживання сої може стимулювати вироблення основного жіночого гормону - естрогену. Відповідно чоловікам вживати соєвий протеїн небажано, рекомендуємо замінити його іншими видами рослинного білка, про які ви зможете дізнатися більш детально нижче. Тому соєвий протеїн купити ви можете в нашому інтернет-магазині.

Рисовий протеїн

Рисовий протеїн - це рослинний протеїн, який синтезується з рису. Він є надзвичайно добре переносимим та легким для травлення, може слугувати ідеальним вибором для людей з певними алергіями на сою, глютен чи молочні продукти. Може не мати повний склад незамінних амінокислот, тому звертайте свою увагу й на інші добавки спортивного харчування. Рисовий протеїн купити є хороша можливість в мережі магазинів спортивного харчування Mega-mass.

Гороховий протеїн

Гороховий протеїн - це рослинний протеїн, отриманий з гороху, а найчастіше саме із зеленого горошку. Цей протеїн володіє високою якістю та має більш обширний амінокислотний склад в порівнянні з іншими джерелами рослинного білка. Гороховий протеїн також рідко містить в собі алергени, які зазвичай можуть бути присутні в інших видах протеїну, таких як соя чи сироватка. Купити гороховий протеїн може бути чудовим вибором для вас, тому зробити це ви зможете в нашому інтернет-магазині.

Веганський протеїн

Веганський протеїн - це комплексний вид рослинного протеїну, який містить в собі різні джерела походження білка. Зазвичай він не містить в собі сої, тому може рекомендуватися до вживання чоловікам. Також рідко містить в собі алергени та є поблажливим на шлунок. Якщо у вас виникло бажання веганський протеїн купити, то ви можете скористатися нашим інтернет-магазином.  

Як приймати рослинний протеїн

Це очевидно, що, як і будь-яке спортивне харчування, рослинний протеїн потрібно правильно вживати, щоб отримати максимально позитивні ефекти від його прийому в своєму раціоні. Експерти Mega-mass підготували для вас основні критерії, які потрібно враховувати при вживанні рослинного протеїну. Детально ознайомившись з цими критеріями, ви будете знати, як правильно приймати соєвий протеїн та зможете забезпечити для свого організму його максимально ефективну дію. 

 1. Час прийому: найкраще вживати рослинний протеїн між основними прийомами їжі. Тобто ви можете його приймати між сніданком та обідом або між обідом та вечерею. 
 2. Розмір порції: дозування рослинного протеїну зазвичай складає орієнтовно 30 грам, а це приблизно 22 грами білка. Наші експерти не радять перевищувати споживання білка більше ніж 30 грамів за один прийом їжі. 
 3. Розмішування: ретельно розчиняйте рослинний протеїн з водою в шейкері або в блендері, щоб забезпечити максимальну його доступність та засвоєння в організмі. 
 4. Наскільки часто приймати: денна норма білка складає приблизно 1 грам на 1 кілограм маси тіла, тому регулюйте прийом рослинного протеїну відповідно до цієї норми. Середньостатистичний діапазон вживання рослинного протеїну складає від одного до трьох разів на день.
 5. Поєднання з іншими добавками: як вже згадувалося, рослинні джерела білка часто не мають повноцінний амінокислотний профіль, тому є доцільним додатково приймати амінокислоти EAA для забезпечення свого організму всім необхідним. 

Кращі бренди виробники рослинного протеїну в Україні

Mega-mass завдяки своєму обширному асортименту та великій кількості партнерів може запропонувати велику кількість якісних та надійних брендів-виробників рослинного протеїну. Тому наші експерти підготували для вас перелік найкращих європейських брендів-виробників, продукцію яких ви можете придбати в наших магазинах.

Назва бренду

Продукт

Джерело білка в складі

Ціновий діапазон, грн

ActivLab

Soya Pro

Соя

370

BiotechUSA

Vegan Protein

Горох, рис

765

Olimp

Sojavit

Соя

535

Real Pharm

Vege Protein

Соя, горох, журавлина, рис, соняшник

550

Де купити рослинний протеїн в Україні

Покупка спортивного харчування в інтернеті ще ніколи не була настільки легкою. Завдяки нашому практичному та легкому в користуванні інтернет-магазину, ви можете придбати рослинний протеїн швидко й без стресу. Наші експерти підготували для вас покрокову інструкцію з покупки рослинного протеїну в інтернет-магазині Mega-mass:

 1. Зайдіть в “КАТАЛОГ ТОВАРІВ” й оберіть рослинний протеїн.
 2. Оберіть конкретний варіант рослинного протеїну, який вам до вподоби.
 3. Обравши, наприклад “ActivLab Soya Pro”, натисніть на червону кнопку “Купити”.
 4. У маленькому вікні натисніть “Оформити замовлення”.
 5. Далі, в цьому новому меню вам необхідно буде ввести свої персональні дані.
 6. Так як доставка здійснюється Новою Поштою, треба буде вказати своє місто та спосіб доставки. 
 7. Якщо виявиться, що наш магазин є у вашому місті, ви можете натиснути на “Купівля в магазині” й вказати конкретний магазин в якому ви хотіли би забрати свій товар.
 8. В кінці оберіть найбільш зручний для вас спосіб оплати та востаннє натисніть на кнопку “Оформити замовлення”.

Поради та рекомендації від експертів Mega-mass

Рослинний протеїн, як ви вже переконалися, може слугувати чудовою альтернативою для споживання білка в своєму раціоні. Він може допомогти як для відновлення після інтенсивних фізичних навантажень, так і просто доповнювати ваш раціон впродовж дня. Наші експерти, завершуючи дану статтю, узагальнили для вас свої основні поради та рекомендації, якими ви можете активно користуватися при вживанні рослинного протеїну:

 1. Обов’язково звертайте свою увагу на джерело походження білка при покупці рослинного протеїну. Це дозволить вам запобігти алергічних реакцій та обрати той варіант рослинного протеїну, який буде найбільш оптимальним саме для вас.
 2. Так як рослинні білки часто не містять в собі повний профіль незамінних амінокислот, необхідно в певний спосіб доповнювати цей дефіцит. Це є дуже важливим моментом, адже незамінні амінокислоти відіграють ключову роль в побудові нових тканин та відновленні організму.
 3. Приймайте рослинний протеїн відповідно до своїх потреб щодо вживання білка впродовж дня. Як правило, організм потребує один грам білка на один кілограм маси тіла, тому регулюйте своє вживання рослинного протеїну відповідно до цього принципу.
 4. Звертайте свою увагу на те, чи наявні в складі рослинного протеїну додаткові компоненти, такі як вітаміни або мінерали. Такі додаткові складники зазвичай є перевагою.
 5. Бренд рослинного протеїну, який ви хочете купити є одним з найважливіших критеріїв, на які потрібно звертати свою увагу. Дізнайтеся конкретну інформацію щодо репутації певного виробника та відгуків інших користувачів про нього.
 

 

Як вибрати якісний рослинний протеїн?

Якщо ви хочете вибрати якісний рослинний протеїн, то приділяйте особливу увагу репутацію його бренду та стандартам якості виробника. Знання цих факторів дасть вам зрозуміти чи є той чи інший виробник надійним вибором.

Які переваги принесе застосування рослинного протеїну для тренувань?

Для чого потрібно пити рослинний протеїн?

Який протеїн краще, соєвий чи веганський?

Чи можна пити рослинний протеїн без тренувань?

00000012086
В наявності
69900 грн.
Ціни в баллах: 69900 баллів
Бонусні бали: 1398 баллів — 13.98 грн.
БрендApplied Nutrition Країна виробникВеликобританія Смак Chocolate / Шоколад
00000011449
1
В наявності
39500 грн.
Бонусні бали: 790 баллів — 7.90 грн.
БрендReal Pharm Країна виробникПольща СмакBanana / Банан ЦільРіст м'язів
00000011563_1F89
3
В наявності
42500 грн.
Бонусні бали: 425 баллів — 4.25 грн.
БрендActivlab СмакWalnut with Rum / волоський горіх з ромом ЦільРіст м'язів
00000008144
3
В наявності
80500 грн.
Ціни в баллах: 80500 баллів
Бонусні бали: 805 баллів — 8.05 грн.
БрендBioTech Країна виробникУгорщина Смак Coffee / Кава ЦільРіст м'язів
00000010958
5
В наявності
39500 грн.
Ціни в баллах: 39500 баллів
Бонусні бали: 790 баллів — 7.90 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща СмакChocolate with Nuts / Шоколад з Горіхами
00000001611
Немає у наявності
69900 грн.
Ціни в баллах: 69900 баллів
Бонусні бали: 1398 баллів — 13.98 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща Смак Strawberry / Полуниця
Real Pharm Vege Protein 600 g, image Real Pharm Vege Protein 600 g, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000008377
Немає у наявності
55000 грн.
Ціни в баллах: 55000 баллів
Бонусні бали: 1100 баллів — 11.00 грн.
БрендReal Pharm Країна виробникПольща Смак Chocolate / Шоколад ЦільРіст м'язів
Olimp Sojavit 85 700г, image Olimp Sojavit 85 700г, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000002942
3
Немає у наявності
53500 грн.
Ціни в баллах: 53500 баллів
Бонусні бали: 535 баллів — 5.35 грн.
БрендOlimp Країна виробникПольща СмакNatural / Без Смаку
00000000335
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендScitec Nutrition Країна виробникУгорщина Смак Chocolate / Шоколад
Ціна
Бренд
  Показати все (41)
Вага
Вид (1)
Степінь очищення
Країна виробник
Цель:
Наявність