Амінокислоти

Амінокислоти купити за відмінною ціною в Україні

Амінокислоти - це основа для наших м’язів, саме з цих елементів організм відновлює та будує наші м’язи, тому додатковий прийом амінокислот може принести значний ряд переваг для спортсменів, які активно тренуються та бажають відчутно спрогресувати.
 
Ряд амінокислот, наприклад ЕАА, відповідають за синтез м’язів, а також додаткове вживання дозволяє збільшити запас енергії, натомість такі амінокислоти, як аргінін чи цитрулін, розширюють судини, покращують відчуття пампу, а також дозволяють підвищити витривалість та інтенсивніше відпрацювати на тренуванні. У випадку частих крепатур є сенс дібрати глютамін додатково, який буде допомагати зменшувати їхні прояви, а також підвищує вироблення гормону росту та зміцнює наш імунітет.
 
Усі ці амінокислоти та навіть більше ви зможете придбати зайшовши у магазин спортивного харчування – mega-mass.ua. Саме тут ви з легкістю зможете замовити амінокислоти та придбати в 1 клік, а також вже готові поєднання – ВСАА, ЕАА та комплексні амінокислоти, тобто усі замінні та незамінні для організму, за доступної ціни від перевірених часом виробників. 

ТОП-10 найкращих товарів амінокислот в Україні в 2023 році

Амінокислоти – це основа для повноцінного відновлення та росту наших м’язів для людей, які тренуються та ведуть активний спосіб життя. Проте сьогодні можна знайти багато різних варіацій, як серед комплексних амінокислот і ЕАА, так і окремих, наприклад глютаміну, аргініну тощо. Тому, аби вам було простіше зробити правильний вибір, команда мега мас підготувала для вас найбільш популярні та ефективні позиції у даній категорії.

Назва продукту

Категорія амінокислоти

Особливості продукту 

Ціна, грн.

Kevin Levrone LevroAmino 10000

Комплексні амінокислоти

Поєднання усі амінокислот для повноцінного відновлення. Використовується в основі гідролізат протеїну та суміш амінокислот. 

799

ActiveLab Amino Complex

Комплексні амінокислоти

Всі необхідні амінокислоти для росту м’язів, при виробництві використовується гідролізат та ізолят протеїну.

315-599

Optimum Nutrition Amino Energy

ЕАА

Поєднання 8 незамінних амінокислот з додаванням кофеїну, таурину та екстракту зеленого чаю для додаткової бадьорості

890

Kevin Levrone Gold EEAmino

ЕАА

Увесь список незамінних амінокислот у високому дозуванні з домішками електролітів для підтримки водно сольового балансу

775

Real Pharm EAA

ЕАА

Незамінні амінокислоти у повноцінному дозуванні та велика кількість порцій

625

Kevin Levrone Gold Amino Rebuild 

ЕАА

Після тренувальний комплекс на основі ЕАА з додаванням карнітину, цитруліну та HMB для збереження м’язів та стимуляції відновлення. 

850

Kevin Levrone Gold L-Arginine

Аргінін

Аргінін у вільній формі в таблетках високої концентрації, з легкістю допоможе контролювати тиск, а також покращить відчуття пампу.

495

Olimp AAKG 1250 Extreme

Аргінін

Аргінін з поєднання з альфа-кетоглуторатовою кислотою у якості транспортної системи для кращого засвоєння.

685

Kevin Levrone Levro Shield

Глютамін

Поєднання глютаміну та бета глюкану для вираженої підтримки імунітету.

485

Mutant Glutamine 

Глютамін

Відчутна порція глютаміну та відсутність домішок.

565

Найкращі амінокислоти за категоріями - ТОП від Mega-mass.ua

Спортивне харчування може стати ідеальним доповненням вашого раціону та принести ряд переваг у здобутті нових спортивних результатів. Додатковий прийом ВСАА або ж глютаміну дозволить покращити відновлення, зупинити катаболізм м’язів, а також посприяти їхньому росту. Позицій на ринку представлено досить багато, проте купуючи хочеться придбати дійсно робочий продукт.
 
Аби вам було легше визначитися при покупці та придбати якісний продукт, команда Мега мас на основі досвіду та замовлень клієнтів сформувала перелік найкращих продуктів серед з амінокислотами, тому пропонуємо вам переглянути найкращі позиції по номінаціях.

Номінація

Бренд 

Найкращі BCAA для спорту  

Kevin Levrone 

Топ глутамінових добавок

Active Lab 

Топ аргінінових добавок

Kevin Levrone 

Кращі креатинові поєднання

Kevin Levrone 

Топ амінокислотних таблеток

Kevin Levrone 

Кращі тауринові добавки

NOW 

Амінокислоти для м'язів та набору маси

Амінокислоти – це елементи з яких складається білок, а також відновлюються на ростуть наші м’язи. Тому значна частина спортсменів, а також людей, які ведуть активний спосіб життя приймають амінокислоти для росту м’язів додаткового аби поліпшити спортивні результати, прогресувати у наборі м’язів. Аби отримати дійсно відчутний ефект від прийому, рекомендуємо звернути увагу на такі варіанти.
 • ActivLab Amino Complex – комплексні амінокислоти для загального відновлення;
 • Real Pharm EAA – 9 незамінних амінокислот для кращого росту м’язів;
 • Kevin Levrone Gold Arginine AKG – аргінін з високою біодоступністю, зменшує тиск та покращує памп;
 • Kevin Levrone Levro Shield – глютамін, для боротьби з крепатурою та підтримка імунітету
 • NOW L-Lysine – амінокислота, яка покращує загоєння та підвищує імунітет.

Амінокислоти для витривалості та енергії

Великий обсяг роботи на тренуванні провокує вироблення молочної кислоти в м’язах, через що ми починаємо відчувати втому та «забиття» м’язів. Проте, для збереження енергійності на тренуванні, а також підвищення витривалості спортсмени досить часто використовують додаткові амінокислоти, які будуть покращувати наші показники. Для простого вибору команда експертів Мега мас сформувала найбільш ефективні та перевірені добавки.

 • Optimum Nutrition – поєднання 9 незамінних амінокислот, екстракту зеленого чаю та тауріну для приливу енергії та ефективного тренування;
 • Kevin Levrone Gold Arginine AKG – аргінін, розширює судини, покращує відчуття пампу та виводить молочну кислоту;
 • Extrifit Citrulline – цитрулін для розширення судин, кращого пампу та швидкого відновлення;
 • Puritan’s Pride L-Taurine – амінокислота з легким енергетичним ефектом;
 • NOW L-Tyrosine – амінокислота, яка покращить концентрацію на тренуванні.

Амінокислоти для відновлення та регенерації

Аби зберігати активність на тренуванні та постійно прогресувати потрібно аби організм встигав відновлюватися є сенс додатково вживати амінокислоти, які будуть відчутно покращувати даний процес. Пропонуємо звернути увагу на наступні позиції, які допоможуть вивести ваші тренування на новий рівень.
 • Kevin Levrone Gold Amino Rebuild – після тренувальний комплекс, який включає ЕАА, цитрулін, карнітин та HMB – значно пришвидшує відновлення;
 • ActivLab Amino Complex – комплексні амінокислоти, дають організму необхідне для відновлення;
 • Kevin Lenrone Gold EAAmino – комплекс з 9 незамінних амінокислот з мінералами, аби компенсувати втрати організму та полегшити відновлення;
 • Real Pharm EAA – велика порція ЕАА для відновлення;
 • Kevin Levrone Gold Citrulline Malate – цитрулін, який розширює судини, покращує памп, додає енергію та виводить молочну кислоту.

Як вибрати амінокислоти для тренування

Сьогодні на ринку спортивного харчування представлена велика кількість різних позиції серед амінокислот, які можуть допомогти вам на тренуванні для збільшення витривалості, підвищення енергійності, а також покращення відновлення. Однак, на що ж дійсно варто звертати увагу при виборі амінокислот, ми сформували основні критерії, які потрібно враховувати при виборі.
 1. Різновид амінокислот. Всього існує 3 основні різновиди амінокислот, які допомагають нашому організму підтримувати активність під час навантаження, повноцінно відновлюватися та прогресувати. Сюди можна віднести: ВСАА – 3 незамінних амінокислоти, які захищають м’язи від катаболізму та дають стимул для відновлення та росту. ЕАА – 9 незамінних амінокислот, які є ключовими елементами для повноцінного росту м’язів. Комплексні амінокислоти – комплекс замінних та незамінних амінокислот, які забезпечать необхідною енергією та силою ваш організм для збереження активності.
 2. Концентрація амінокислот на порцію. Оптимальним дозуванням амінокислот буде 10 г на порцію. Відповідно підбираючи амінокислоти варто враховувати скільки їх є в одній порції, аби обрати дійсно оптимальний варіант по співвідношенню вартості та кількості порцій.
 3. Ціль тренування. Вибір амінокислот буде залежати від ритму тренувань, а також мети, яку ви хочете досягти. При інтенсивних тренуваннях та наборі м’язевої маси найкраще використовувати ЕАА, цитрулін та глютамін, такий мікс захистить м’язи від катаболізму, додасть витривалості та покращить відновлення. Для підтримки м’язів, або ж на схудненні ідеально підійде ВСАА з глютаміном, а для збереження активності протягом тривалого часу комплексні амінокислоти.
 4. Форма випуску. Купуючи амінокислоти важливо звертати увагу на форму випуску у які вони продаються, оскільки це може впливати на швидкість засвоєння в організмі, а також співвідношення ціни та кількості порцій. Найбільш оптимально та вигідно обирати амінокислоти у порошку, оскільки вони мають легку розчинність та в подальшому швидке всмоктування.
 5. Смак. Купуючи амінокислоти у порошку важливо аби їхнє вживання не перетворювалося на додаткове тренування, тому обираючи, звертайте увагу на свої смакові вподобання. Не рекомендується обирати надто солодкі смаки для амінокислот, які ви будете вживати на тренуванні аби не нудило в процесі.
 6. Бренд. Обираючи амінокислоти потрібно не лише купувати найбільш відоме, але й звертати увагу на репутацію виробника, відгуки про нього, таким чином ви оберете продукт, який буде коштувати свої гроші та принесе вам належний результат.
 7. Ціна. Вартість далеко не ключовий показник якості, чимало брендів коштують не малу суму за рахунок популярності бренду, хоча ефективність від прийому може бути як і у бюджетного аналогу, тому звертайте в першу чергу увагу на попередні критерії, а далі обирайте товар виходячи з бюджету.

Плюси та мінуси амінокислот у спорт харчуванні для українських спортсменів

Купуючи амінокислоти, які інше спортивне харчування, ми отримуємо ряд переваг від використання, а також можливі недоліки, проте на що ж варто розраховувати, коли вам потрібно купити амінокислоти для спорту. Для повноцінного уявлення команда експертів Мега мас підготувала для вас просту таблицю для ознайомлення.

Плюси амінокислот

Мінуси амінокислот

Висока швидкість засвоєння в організмі

Дорога вартість продукту

Захищають м’язи від катаболізму

Швидко витрачаються

Стимулюють відновлення після тренувань

Не підходить для повноцінної заміни харчування

Покращують ріст м’язів та набір якісної маси

Може спровокувати розвиток харчових алергій у алергіків

Підвищують витривалість та додають енергії

 

Види амінокислот у спорт харчуванні

Амінокислоти надзвичайно часто використовують як спортсменами, так і звичайними людьми, оскільки, додатковий прийом може принести ряд переваг. Це може бути краще відновлення, підвищення витривалості, приріст енергії, чи навіть підтримка імунітету, розслаблення та ще багато іншого.
Усі амінокислоти поділяються на замінні – які організм може сам синтезувати, а також незамінні – які організм виробити не може та вони у будь якому випадку мають надходити з раціону харчування, або з добавок. Відповідно, найбільше користуються попитом, ВСАА – 3 основні незамінні амінокислоти, помірна стимуляція у відновленні та ЕАА – усі 9 незамінних амінокислот, приймаючі, які ми даємо організму необхідні ресурси аби відновитися. Також має місце Комплексні амінокислоти, які застосовують для доповнення раціону та збереження активності, або ж навіть окремі, аби досягти конкретного ефекту.

ВСАА

ВСАА – це 3 основні незамінні амінокислоти – лейцин, ізолейцин та валін. Вони у більшій мірі знаходяться у наших м’язах, тому додатковий прийом має на меті антикатаболічну функцію – захист м’язів від руйнування, а також запускає процеси анаболізму – відновлення та росту м’язів. Оптимально приймати ВСАА амінокислоти під час інтенсивних тренувань, аби значно легше переносити різного роду фізичні навантаження та дещо швидше відновлюватися після тренувань.

ЕАА

ЕАА представляють собою поєднання з 9 незамінних амінокислот, які організм самостійно утворити не може, тому додатковий прийом даної добавки дає організму необхідні ресурси для запуску процесу повноцінного відновлення, а також краще стимулює ріст м’язів та набір якісної маси. Додатковим плюсом у прийомі ЕАА є більший заряд енергії та силами, що допомагає виконати більший обсяг роботи та повноцінно попрацювати на тренуванні. Особливо актуальними ЕАА будуть для людей, які не вживають білок тваринного походження для доповнення.

Комплексні амінокислоти

Комплексні амінокислоти – поєднання усіх замінних та незамінних амінокислот, які використовуються нашим організмом для відновлення після навантажень, а також підтримки належного функціонування ряду процесів, навіть самопочуття. Важливими комплексні амінокислоти можуть бути для спортсменів з великим обсягом тренувань, також для людей з прогалинами у раціоні харчування, наприклад у більшій мірі лише перекуси. Прийом комплексних амінокислот допомагає збільшити енергетичний запас організму протягом дня.

Глютамін

Глютамін можна віднести до умовно незамінних амінокислот нашого організму та є важливий для ряду процесів. Особливо ефективний глютамін добавка для людей, які активно тренуються оскільки додатковий прийом дозволяє зменшити після тренувальну втому, а також запобігти руйнації м’язів під час інтенсивних тренувань, стимулює вироблення гормону росту під час сну. Також прийом глютаміну допомагає відновити імунітет, оскільки використовується для відновлення слизових шлунково-кишкового тракту.

Аргінін

Аргінін – це ще одна з умовно незамінних амінокислот, яка може принести значну користь нашому організму. Перш за все це потужний донатор оксиду азоту, який розширює судини, покращує кровотік до м’язів, а також зменшує тиск. За рахунок кращого кровообігу з наших м’язів швидше виходить молочна кислота, яка виділяється під час тренування, що дозволяє нам підвищити витривалість та дещо інтенсивніше потренуватися. Крім того, аргінін є надзвичайно важливим для повноцінного синтезу білка та відновлення після навантажень.

Цитрулін

Цитрулін – це амінокислота, яка є попередником аргініну, однак має значно вищу ступінь засвоєння. Додатковий прийом амінокислоти цитрулін розширює судини та покращує відчуття пампу на тренуванні, при високо інтенсивному тренуванні дозволяє легше виводити молочну кислоту, зробити більший обсяг навантаження, а також зберігати енергійність впродовж всього тренування. Вживання цитруліну щодня дозволить ефективніше та швидше відновлюватися, а також зменшувати прояви після тренувальної втоми.

Таурин

Таурин – це замінна амінокислота, яка додає легкої бадьорості організму, а також захищає нервову систему від надмірного перенавантаження. Додатковий прийом таурину дозволяє підтримати нормальну роботу серця, мозку, а також позитивно впливає на зір. Досить часто таурин використовують спортсмени у якості легкого енергетику, а також аби під час самого тренування підтримувати роботу нервової системи та легше відновлюватися на наступний день.

Тирозин

Тирозин являє собою амінокислоту, яка може допомогти вам подолати відчуття хронічної втоми. Тирозин покращує роботу щитовидної залози, стимулює її на кращу роботи, що дозволяє підвищити вироблення нею гормонів Т3 та Т4, які у свою чергу відповідають за наш обмін речовин та дозволяє зменшувати ризик надлишкової ваги. Також дана амінокислота активно використовується спортсменами, оскільки допомагає покращити концентрацію та тренуванні, відчутно підвищити працездатність.

Триптофан

Триптофан відноситься до незамінних амінокислот з надзвичайно важливою функцією, окрім активної участі у синтезі білка, дана амінокислота допомагає підтримувати нервову систему у належному стані. Вживаючи триптофан наш організм отримує ресурс для вироблення серотоніну, гормону радості, тобто ми зменшує напруження нервової системи, покращує настрій, а також можемо легше заснути ввечері. Особливо актуальною дана амінокислота буде для веганів, оскільки, триптофан міститься переважно у білку тваринного походження. 

Гліцин

Гліцин – це  замінна амінокислота, правильний прийом якої може принести нашому організму ряд переваг і це не лише кращий ріст м’язів. Прийом до 3 г гліцину на день здатний значно розслабити нервову систему, заспокоїтися, а також заснути без проблем. Гліцин можна віднести до гальмівного нейромедіатора, який приглушує реакцію нервової системи, тим сами ми стаємо менш чутливі до стресових ситуацій, а також поліпшується робота мозку.

Лізин

Лізин є незамінною амінокислотою, приймаючи яку ми покращуємо вироблення колагену в організмі, що позитивно впливає на стан нашої шкіри, зміцнення імунної системи, а також навіть здатне пришвидшити перебіг герпесу. Прийом лізину здатний покращити загальне засвоєння кальцію, тому беручи до уваги попередні властивості дана амінокислота стає надзвичайно важлива для літніх людей. Також, прийом лізину спортсменами покращує ріст м’язів та збільшує мобільність суглобів.

NAC

NAC – це похідна від амінокислоти цистеїна, проте їй притаманні досить корисні позитивні властивості, зокрема це стимуляція вироблення глутатіону, одного з найпотужніших антиоксидантів для збереження нашої молодості. Також прийом даної добавки сприяє очищенню та відновленню печінки, крім того його спокійно можна використовувати як потужний та взагалі не шкідливий засіб для відхаркування. 

Замінні та незамінні амінокислоти для українських спортсменів 

Амінокислоти представляють собою цеглинки з яких будується білок у нашому організмі, тому приймаючи їх додатково ми отримуємо краще відновлення та даємо організму додаткові ресурси для росту. Амінокислоти можна поділити на:
 • Замінні – ряд амінокислот, які наш організм може синтезувати самостійно;
 • Незамінні – організм їх виробити не може, тому важливо їх отримувати з білкових продуктів.

Замінні амінокислоти

Замінних амінокислот є чимало і хоч вони можуть самостійно вироблятися у нашому організмі їхній додатковий прийом може принести відчутні переваги як спортсменам, так і звичайним людям з помірною побутовою активністю. Якщо ви не знаєте, що ж краще обрати, пропонуємо основні замінні амінокислоти, які точно варті вашої уваги.
 • Kevin Levrone Gold L-Arginine – аргінін, для кращого розширення судин, зменшення тиску та посилення пампу;
 • Kevin Levrone Levro Shield – поєднання глютаміну і бета-глюкану для зміцнення імунітету та захисту м’язів;
 • NOW Glycine – гліцин для розслаблення нервової системи та кращого сну;
 • NOW L-Lysine – лізин для кращого вироблення колагену, загоєння ран і зміцнення імунітету;
 • Puritan’s Pride Taurine – таурін для легкої стимуляції, зняття напруги з нервової системи та легшого відновлення.

Незамінні амінокислоти

Незамінні амінокислоти це основа для росту та відновлення наших м’язів, тому вони є надзвичайно важливі для людей, які активно тренуються та націлені на спортивний результат. Сьогодні значна кількість виробників пропонують різні варіацію, проте ми рекомендуємо звернути увагу на такі позиції:
 • Optimum Nutrition Amino Energy – поєднання незамінних амінокислот з кофеїном
 • Kevin Levrone Gold EAAmino – відчутна порція незамінних амінокислот з мінералами для збереження тривалої активності
 • Kevin Levrone Anabolic LEEA 9 – помірна порція незамінних амінокислот для кращого відновлення
 • Real Pharm EAA – великих вміст незамінних амінокислот та приємний смак
 • ActivLab EAA Xtra – поєднання незамінних амінокислот з вітамінами для більшого заряду енергією на тренуванні. 

Амінокислоти підходять чоловікам та жінкам

Інколи можна почути запитання щодо можливості використання амінокислотами дівчатами та жінками, чи можливий побічний ефект від прийому. Насправді чи щодня отримуємо ті ж самі амінокислоти з звичайних продуктів харчування у вигляді білкової їжі, тому додатковий прийом амінокислот не принесе ніякої шкоди нашому організму.
В тому числі поділу на чоловічі та жіночі амінокислоти не існує, тому натрапивши на таку позицію варто зрозуміти, що це більше маркетинг. Для повноцінного відновлення чоловіки та жінки можуть використовувати ті ж самі ВСАА, ЕАА чи комплексні амінокислоти. Відмінність може бути хіба у розмірі порції, оскільки враховуючи загальну вагу дівчат їм необхідно відносно менше амінокислот. 

Амінокислоти для чоловіків

Для повноцінного відновлення чоловікам потрібні замінні та незамінні амінокислоти, з яких наш організм буде нарощувати м’язи.
 
Аби підтримати м’язи, підвищити витривалість, зменшити крепатуру спортсменам чоловікам є сенс доповнити свій раціон такими додатковими амінокислотами як ВСАА або ЕАА, останні будуть надавати відчутний ефект. Крім того аби амінокислоти працювали, хлопцям та чоловікам варто вживати не менше 10 г щодня, це може бути під час тренування, або вранці на порожній шлунок чи ввечері перед сном. Таким чином наш організм буде отримувати необхідну кількість ресурсів для відновлення.
Також для підвищення витривалості та приросту енергії на тренуванні, перед навантаженням можна вживати цитрулін, аргінін та бета-аланін, що ідеально доповнить тренувальний процес.

Амінокислоти для жінок

Суттєвих відмінностей щодо процесу відновлення та росту м’язів у дівчат та жінок у порівнянні з чоловіками немає. Тому аби прогресувати в залі та додавати об’ємах м’язів можна спокійно використовувати ті ж самі амінокислоти, зокрема ВСАА та їхнє поєднання з глютаміном дозволять підтримати м’язи від руйнування, а також почнуть відновлювати. Достатньо виживати по 7-10 г ВСАА та глутаміну і результат не змусить себе довго чекати.

Досить ефективним доповненням тренувального процесу серед амінокислот для жінок можуть бути ЕАА, тобто усі незамінні амінокислоти, приймаючи по 6-10 г на тренуванні значно підвищується запас енергії та сил, а також зменшується після тренувальна втома на наступний день. 

Порівняння плюсів та мінусів в комплексних амінокислотах проти ВСАА

Амінокислоти можуть додати ряд переваг для людей, які націлені наростити м’язи чи ведуть активний спосіб життя. Деякі люди бояться вживати амінокислоти, аби не зашкодити нашому організмі, хоча насправді вони є складовими звичайного білка, який ви їмо щодня. Проте обираючи комплексні амінокислоти або ж ВСАА можна зіштовхнутися з їхніми сильними та слабкими сторонами, які можуть бути критичні для деяких людей. Далі ми розглянемо плюси та мінуси комплексних амінокислот і ВСАА у порівнянні детальніше.

Комплексні амінокислоти

Аби вибір амінокислот був максимально простий, команда експертів Мега мас сформувала сильні та слабкі сторони комплексних амінокислот у порівнянні до ВСАА

Плюси комплексних амінокислот

Мінуси комплексних амінокислот

Краще відновлення після навантажень

Висока вартість у порівнянні з ВСАА

Дають організму усі необхідні амінокислоти

Велика кількість таблеток у порції

Відносно швидко засвоюються

Не завжди виробники дають якісну сировину

Надають більший запас енергії

Не може розцінюватися як повноцінна заміна харчування

Добре підійдуть при наборі сухої м’язевої маси

 

Захищають м’язи від руйнувань

 

Амінокислоти ВСАА

Переваги та недоліки ВСАА у порівнянні до комплексних амінокислот від експертів Мега мас.

Плюси ВСАА

Мінуси ВСАА

Захищають м’язи від надмірного руйнування

Недостатній вміст амінокислот для повноцінного відновлення

Запускають процес синтезу білку в організму

Потрібно вживати у великих обсягах для належного результату

Легко вживати під час тренування

Ароматизатори можуть викликати алергії у людей схильних до них.

Зменшують прояви крепатури

 

Боряться з передчасною втомою

 

Кращі бренди виробники амінокислот в Україні

Сьогодні ринок перенасичений різними виробниками спортивного харчування, зокрема амінокислот, проте можна зустріти більш якісних, або ж відносно бюджетних виробників. Також наявна ситуація, коли відомий та дорогий бренд пропонує товар, який значно програє по якості менш відомому аналогу. Тому аби вам було простіше зробити правильний вибір, пропонуємо перелік з перевірених брендів гарної якості.

Бренд

Якість продукції, сертифікація

Репутація бренду

Ціна, грн

Optimum Nutrition

Висока, наявна необхідна основна сертифікація виробництва

Дуже популярний

825 - 1425

BSN

Добра, наявна необхідна основна сертифікація виробництва

Дуже популярний

910 - 1845

XTEND

Висока, наявна часткова сертифікація виробництва

Популярний

945 - 2299

Kevin Levrone

Висока, наявна вся необхідна сертифікація виробництва

Популярний

35 – 850

Ultimate Nutrition

Добра, наявна основна необхідна сертифікація виробництва

Популярний

499 - 850

PVL Mutant

Висока, наявна основна необхідна сертифікація виробництва

Популярний

1545

NOW

Висока, присутня необхідна сертифікація виробництва

Дуже популярний

399 - 719

Olimp

Добра, наявна вся необхідна сертифікація виробництва

Популярний

535 - 1525

Real Pharm

Добра, наявні допустимі стандарти виробництва

Відомий

445 - 1095

ActivLab

Добра, наявна основна необхідна сертифікація виробництва

Відомий

30 - 850

Де купити амінокислоти в інтернет-магазині в Україні

Купівля амінокислот в інтернет-магазині може стати проблемою для деяких людей, оскільки не завжди при виборі можна проконсультуватися, а також є сумніви щодо належного сервісу чи оригінальності продукції. Проте, зупинивши вибір на mega-mass.ua, ви отримуєте якісну та оригінальну продукцію за доступної ціни та вичерпною консультації при купівлі, оскільки наш сервіс включає ряд переваг
 
 1. Гарантія якості – замовлення опрацьовується у максимально короткі терміни, а також оперативно комплектується та відправляється. Продукцію, яку ви купуєте ми отримуємо через офіційних дистриб'юторів, або одразу напряму від виробника;
 2. Умови повернення – компанія йде на зустріч клієнту та може повернути товар, потрібно дотримуватися наступних вимог;
 3. Спосіб доставки – це може бути
  • самовивіз з одного з наших магазинів;
  • отримання у вказаному відділенні Нової пошти;
  • адресна доставка Новою поштою;
 4. Методи оплати
  • Оплата при отриманні – накладений платіж Нової пошти
  • Повна передоплата на розрахунковий рахунок

Поради від експертів Mega-mass

Отже, прийом амінокислот допоможе отримати вам ряд переваг як під час самого тренування, так і після покращивши відновлення та подальший ріст м’язів. Сьогодні лінійка амінокислот є надзвичайно велика та може включати окремі амінокислоти, які здатні підвищити витривалість, додати більше енергії чи сил на тренуванні, або ж готові поєднання основна мета яких оптимізувати захист м’язів від катаболізму та подальші процеси відновлення.
Аби обрати правильно амінокислоти, команда експертів Мега мас рекомендує звернути увагу на ряд важливих аспектів під час купівлі:
 1. Визначення необхідного ефекту – це може бути додатковий заряд енергії, або ж збільшення витривалості на самому тренуванні, у такому разі можна обирати такі окремі амінокислоти як таурин, аргінін чи бета-аланін. Проте, якщо ваша ціль ще повноцінне відновлення та стимуляцію росту м’язів, то найраціональніше придбати ЕАА чи комплексні амінокислоти.
 2. Вибір форми випуску – багато людей обирають таблетки або капсули, оскільки для них це дещо зручніше, а ніж замішувати порошок. Проте саме порошкова форма випуску дозволяє отримати найбільш вигідне співвідношення вартості та кількості послуг, а також порівняно легше засвоєння.
 3. Бренд – це не основний критерій на який дійсно треба орієнтувати. Якщо ви хочете купити амінокислоти в інтернет магазині, у першу чергу порівнюйте відомість бренду з урахуванням складу, аби платити за якісний продукт, а не просто за ім’я.
 4. Ціна амінокислот – не показник дійсно високоякісного продукту, зараз ринок насичений різними варіантами з широким діапазоном цін, тому є сенс обирати амінокислоти з врахуванням власного б’юджету, оскільки основна сировина для виготовлення майже не відрізняється.
 5. Прийом амінокислот не має заміняти основне харчування, дана позиція може виступати у якості доповнення та аби отримати максимальний ефект варто поєднувати прийом амінокислот з збалансованим харчуванням.

Рекомендації по застосуванні та дозуванні

Амінокислоти це добавки з спортивного харчування, яка може стати ефективним доповненням вашого тренувального процесу, а також поліпшити відновлення та покращити спортивні результати.  Проте аби вживання амінокислот принесло конкретні результати варто дотримуватися основних правил щодо розміру порції та особливостей застосування.
 1. При тренуванні на памп або витривалість доцільно за 15-20 хв до активності прийняти 3 г бета-аланіну та до 6 г цитруліну – це максимально розширить судини, покращить «памп», а також допоможе боротися з молочною кислотою.
 2. Якщо ви розпочали схуднення до аби вберегти м’язи від руйнувань доцільно приймати на тренуванні, а також вранці ВСАА з глютаміном та в ідеалі з додатковими мінералами, аби кожна порція включала 10 г незамінних амінокислот ВСАА – це захистить ваші м’язи від «катаболізму», а також полегшить відновлення.
 3. При тренуваннях на нарощення м’язів максимально раціонально використовувати ЕАА у порції 10 г під час тренування, а також вранці на порожній шлунок, саме дадуть організму усі необхідні амінокислоти для повноцінного відновлення. Також у комплексі можна додатково використовувати по 5 г глютаміну 2-3 р на день – вранці, після тренування та на ніч, а також по 5 г цитруліну, саме такий мікс дозволить організму максимально швидко та легко відновлюватися.
 4. У разі, якщо ви бажаєте просто підтримувати поточну форму, незмінну вагу та якщо після тренування крепатура на наступний день майже не зустрічається – найкраще підійдуть класичні ВСАА – 3 незамінні амінокислоти, які підтримають м’язи та дадуть помірний стимул до відновлення. Для повноцінного ефекту важливо приймати мінімум по 10 г ВСАА щодня на порожній шлунок як і решту амінокислот. 

Протипоказання для певних груп людей

Частину людей зупинити від купівлі амінокислот можливі побічні ефекти від прийому або взагалі протипоказання для ряду людей, однак, перш за все варто усвідомити, що більшість амінокислот вже входять у склад білкових продуктів, тому ми їх приймаємо щодня, але в дещо менших пропорціях.
У першу чергу до деяких окремих амінокислот варто ставитися обережно людям з низьким тиском, оскільки додатковий прийом аргініну чи цитруліну у великих обсягах може негативно позначитися на самопочутті. Також особливо обережним варто бути людям з аргініном у період загострення герпесу, аби не посилити перебіг хвороби.
Відносно загальних протипоказань, то прийом окремих амінокислотних комплексів у великих обсягах не бажано приймати:
 • Людям з захворюванням підшлункової залози, а також хворим на діабет;
 • Хворим на гастрит, виразку шлунку, або людям з підвищеною кислотністю;
 • Людям з вираженими хворобами печінки, жовчного міхура тощо.
Перед вживанням амінокислот даним категоріям варто проконсультуватися з лікарем, а також загальний розмір порції за прийом має бути дещо менший, ніж для переважної більшості.

Часті запитання про Амінокислоти

Якого бренду амінокислоти кращі?

При виборі амінокислот варто брати у розрахунок не лише назву бренду, але й склад продукту, кількість порцій та вартість амінокислот. Якщо ваша ціль це максимально доповнена лінійка амінокислот, під різні цілі та потреби рекомендуємо звернути увагу на такі бренди як Optimum Nutrition, Kevin Levrone, ActivLab.

Які амінокислоти слід приймати?

Які амінокислоти корисні?

Як правильно зберігати амінокислоти?

Навіщо спортсменами приймати амінокислоти?

Навіщо пити амінокислоти?

Коли приймати амінокислоти?

Як приймати амінокислоти?

Що краще купити BCAA чи амінокислоти?

Кому протипоказані амінокислоти?

Solgar L-Lysine 500 mg 100 caps, image Solgar L-Lysine 500 mg 100 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010120
В наявності
58500 грн.
Ціни в баллах: 58500 баллів
Бонусні бали: 585 баллів — 5.85 грн.
БрендSolgar Країна виробникСША
Applied Nutrition L-Glutamine Powder 250 g, image Applied Nutrition L-Glutamine Powder 250 g, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000012058
3
В наявності
55000 грн.
Бонусні бали: 1100 баллів — 11.00 грн.
БрендApplied Nutrition Країна виробникВеликобританія СмакNo Flavor / Без смаку ЦільВідновлення
00000011497
1
В наявності
89000 грн.
Бонусні бали: 1780 баллів — 17.80 грн.
БрендNutrex СмакBlueberry lemonade / Чорничний лимонад ЦільВідновлення
00000011736
В наявності
105000 грн.
Бонусні бали: 2100 баллів — 21.00 грн.
БрендApplied Nutrition Країна виробникВеликобританія СмакWatermelon / Кавун ЦільВідновлення
00000011812
3
В наявності
7700 грн.
Бонусні бали: 154 бала — 1.54 грн.
БрендApplied Nutrition Країна виробникВеликобританія СмакCloudy Lemonade / Хмарний Лимонад ЦільВідновлення
00000011740
2
В наявності
109900 грн.
Бонусні бали: 2198 баллів — 21.98 грн.
БрендApplied Nutrition Країна виробникВеликобританія СмакFruit Burst / Фруктовий Вибух ЦільВідновлення
ActivLab NAC 500 mg 90 caps, image ActivLab NAC 500 mg 90 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010518
1
В наявності
33500 грн.
Ціни в баллах: 33500 баллів
Бонусні бали: 670 баллів — 6.70 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща
00000009347
В наявності
50000 грн.
Ціни в баллах: 50000 баллів
Бонусні бали: 1000 баллів — 10.00 грн.
БрендNow Країна виробникСША
Mutant Glutamine 300g, image Mutant Glutamine 300g, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000008158
2
В наявності
56500 грн.
Ціни в баллах: 56500 баллів
Бонусні бали: 565 баллів — 5.65 грн.
БрендPvl Mutant Країна виробникСША СмакUnflavored / Без смаку ЦільВідновлення
AMIX AAKG Shot 4000 mg 60 ml Lime, image AMIX AAKG Shot 4000 mg 60 ml Lime, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010765
1
В наявності
4200 грн.
Ціни в баллах: 4200 баллів
Бонусні бали: 42 бала — 0.42 грн.
БрендAMIX Країна виробникВеликобританія СмакLime / Лайм
Solgar Glycine 500 mg 100 caps, image Solgar Glycine 500 mg 100 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
Зберегти 14%
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010824
В наявності
56900 грн. 49000 грн.
Ви економите: 79.00 грн.
Ціни в баллах: 49000 баллів
Бонусні бали: 490 баллів — 4.90 грн.
БрендSolgar Країна виробникСША
00000007670
1
В наявності
39500 грн.
Ціни в баллах: 39500 баллів
Бонусні бали: 790 баллів — 7.90 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща СмакCola / Кола
Показати ще 12 товарів
Ціна
Бренд
Вага
Тип
Форма выпуску
Країна виробник
Наявність