Анкета для оптових клієнтів

Перед відправкою анкети, треба обов'язково зареєструватися на сайті!

Ця сторінка буде корисна якщо ви:

  • Тренер
  • Власник спорт-залу, фітнес-клубу…
  • Власник магазину
  • Постійний клієнт

Які особливі переваги може запропонувати Mega-Mass.ua

  1. Ми на офіційному рівні співпрацюємо з низкою європейських фірм, такими як: ActivLab, RealPharm, Kevin Levrone, Muscle Care, Fitness Authority.
  2. Вся продукція перерахованих вище брендів буде мати у нас найнижчі ціни в порівнянні з будь-яким іншим українським постачальником.
  3. Всі інші бренди, які присутні в наших прайсах ми закуповуємо тільки у офіційних постачальників, тому якість і оригінальність теж можемо гарантувати на 100%

Де купити спортивне харчування оптом в Україні

Наша фірма-ритейлер практично з початку свого існування працює не тільки на роздрібному ринку, але і в його оптовому сегменті. Вже довгий час ми відомі по всій Україні як надійний і довготривалий партнер в бізнесі. Багато спортивних залів та фітнес центрів співпрацюють з нами протягом вже декількох років. Так само деякі магазини спортивного харчування користуються нашими оптовими послугами і це не дивно, так як ми є єдиною фірмою, яка має можливість працювати безпосередньо на пряму з деякими європейськими брендами так затребуваними в Україні.

Наше головне завдання і прагнення - це зробити співпрацю з кожним клієнтом максимально вигідним для обох сторін, адже тільки в такому випадку може йти мова про взаємний розвиткок. Ми завжди беремо до уваги актуальну обстановку на ринку в плануванні цінової політики. Для нас має вагу думка кожного клієнта, тому ми намагаємося тримати зворотний зв'язок на високому рівні.

Так само ви можете "Попросити передзвонити" вам у зручний для вас час скориставшись відповідною функцією (шапка сайту).

Скористайтеся формою Зворотнього зв'язку щоб отримати цікаву для вас інформацію.

У найкоротші терміни ви отримаєте всю цікаву для вас інформацію, а так само оптові прайси в зручному для вас вигляді.