BCAA

ВСАА - оптимальний вибір для відновлення м'язів

Що обрати аби захистити ваші м’язи від катаболізму та покращити відновлення після тренувань, яка дієва добавка для позбавлення від м’язевих болей (крепатури) на наступний день після залу? - Відповідь проста, це ВСАА. 

ВСАА у наш час і досі користуються великою популярністю та використовуються не лише досвідченими атлетами, але й новачками аби простіше влитися в тренувальний процес та краще прогресувати у залі. 

Сьогодні існує велике різноманіття ВСАА в залежності від складу та можливого ефекту, на сайті mega-mass.ua ви зможете придбати чисті ВСАА, у поєднанні з глютаміном, мінералами, різних співвідношень від найбільш популярних виробників.

Що таке BCAA та як вони впливають на результати тренувань?

ВСАА - це три основні незамінні амінокислоти, які у більшій мірі знаходяться у наших м’язах, а саме лейцин, ізолейцин та валін. Вживаються як професійними атлетами, так і любителями для кращого відновлення та стимулювання м’язевого росту. 

Як працюють ВСАА? - Варто розуміти, що дані амінокислоти входять до складу білку, але мають надзвичайно високу швидкість засвоєння, для цього достатньо буквально 10-15 хв часу. Додатковий прийом ВСАА надає організму додаткових ресурсів, які він буде використовувати для стимулювання відновлення та росту м’язів, а також, ці амінокислоти зберігатимуть м’язи від процесів катаболізму на тренуванні.

Однак, аби ВСАА дійсно виконували свою функцію, вони мають бути в якості доповнення, тобто потреба у білку для вашого організму має бути повністю закрита, саме у такому випадку ці амінокислоти будуть працювати на повну та виконувати всі свої позитивні властивості.

Основні властивості ВСАА

 • Антикатаболічна функція - прийом ВСАА під час тренування та після пробудження зупиняють процеси катаболізму та захищають м’язи від руйнування;
 • Анаболічна функція - додатковий прийом ВСАА при збалансованому раціоні харчування буде покращувати відновлення та ріст м’язів;
 • Додатковий заряд енергією для більш продуктивного тренування;
 • Підвищує витривалість організму під час виконання вправ.

Оптимальний розмір порції ВСАА - 5-10 г за прийом, проте в першу чергу беремо до уваги вагу людини, а також рівень фізичної активності. При чому ВСАА найкраще приймати на порожній шлунок, так вони максимально швидко та легко засвоються нашим організмом і ми отримаємо необхідний ефект.

Як вибрати BCAA під власні цілі?

Обираючи можна зіштовхнутися з надзвичайно великим вибором різних найменувань та виробників, однак далеко не всі розуміють, які ВСАА їм обрати найкраще, аби задовольнити власні потреби організму на шляху досягнення поставленої мети. Аби було простіше визначитися, пропонуємо вам переглянути можливі варіації та ефект, який ви отримаєте після вживання ВСАА.


Варіація ВСАА

Основний ефект після вживання

Мінімальна вартість, грн

Максимальна вартість, грн

Чисті ВСАА

Захист від катаболізму, стимулювання кращого відновлення м’язів.

30

1130

ВСАА+глютамін

Зменшує кріпатуру м’язів, після тренувальну втому, покращує відновлення та ріст м’язів

599

1525

ВСАА+вітаміни та мінерали

Допомагає зберігати продуктивність протягом всього тренування, захищає від катаболізму та стимулює відновлення

625

875

ВСАА+енергія

Зарядити організм енергією, додати більше сил на тренуванні, покращити витривалість, запобігти катаболізму та покращити відновлення м’язів

750

1845 

ВСАА в таблетках/капсулах

Захищає від катаболізму та покращує відновлення після тренувань у формі капсул чи таблеток

399

1130


Критерії вибору BCAA

Вибір ВСАА для покриття усіх необхідних потреб вашого організму буде залежати від цілі, яку ви бажаєте досягти та поточної інтенсивності тренувань. На нашому сайті, mega-mass.ua, ви можете знайти великий вибір ВСАА починаючи від преміальних брендів і закінчуючи бюджетними аналогами. Проте обираючи амінокислоти рекомендуємо дотримуватися особливостей складу продукту, зокрема:

 • Чисті ВСАА - містять у своєму складі 3 основні незамінні амінокислоти: лейцин, ізолейцин та валін. Основна ціль цих ВСАА - це захистити ваші м’язи під час катаболізму на самому тренуванні та дати поштовх для відновлення та росту після. Якщо вам потрібно підтримати ваші м’язи на тренуванні, але, якщо у вас немає затяжної крепатури та після тренувальної втоми.
 • ВСАА+глютамін - амінокислоти, які включають у своєму складі порцію 3-х основних незамінних кислот з додавання глютаміну. Подібні ВСАА дозволять не лише захистити ваші м’язи від катаболізму, але й дозволять зменшити прояви крепатури на наступний день. Актуальність подібного поєднання зростає під час схуднення, аби при низькокалорійній дієті та високих фізичних навантаженнях запобігти надмірному спалені м’язів.
 • ВСАА+вітаміни та мінерали - поєднання ВСАА з основними мінералами та вітамінами, які контролюють водно сольовий баланс та покращують засвоєння амінокислот, аби нам організм міг зберігати необхідну продуктивність протягом всього тренування. Найкращий вибір для людей з круговим тренуванням, крос фітом, ігровими видами спорту або ж хто займається боротьбою.
 • ВСАА+енергія - назва, яка говорить сама за себе, поєднання 3-х незамінних амінокислот з допоміжними, які мають легкий стимулюючий ефект, а також підвищують витривалість. Якщо під час тренування у вас не завжди вистачає сил аби попрацювати на повну до кінця, то дані ВСАА саме для вас!
 • ВСАА в капсулах або таблетках - це рішення для людей, які ведуть активний спосіб життя, проте через брак часу та можливості не можуть замішати собі ВСАА. Тобі на допомогу приходить рішення у таблетках, вони містять ті ж самі 3 незамінні амінокислоти, які підтримують ваші м’язи, аби у вас була сила та енергія впоратися з усіма справами.

Чому варто вибрати BCAA?

Для людей, які тренуються або ж ведуть активний спосіб життя важлива повноцінна підтримка в організмі, тому при збалансованому харчуванні вживаючи ВСАА додатково ваше відновлення виходить на вищий рівень.

Сьогодні можна зустріти людей, які обирають різні варіанти амінокислот, зокрема це можуть бути комплексні амінокислоти, ЕАА та ВСАА, проте що ж обрати найкраще? - Розглянемо, що означає кожна позиція та коли її є сенс вживати.

 • Комплексні амінокислоти - це усі замінні, які організм може сам виробити та незамінні амінокислоти, які надходять з білкової їжі. Вони можуть розглядатися як добавка для відновлення, проте найкраще працює як додаткове підживлення організму, коли треба зберігати сили проте немає можливості повноцінно поїсти.
 • ЕАА - усі 9 незамінних амінокислот, які наш організм використовує для відновлення та подальшого росту м’язів. Їх можемо вживати аби збалансувати раціон харчування - доповнити якраз всіма амінокислотами для повноцінного відновлення, а також ефективні при наборі якісної сухої м’язевої маси.
 • ВСАА - 3 основні незамінні амінокислоти, головна ціль яких попередити руйнування м’язів, а також покращити відновлення.

Тобто, обираючи ВСАА ви надаєте організму той необхідний мінімум аби підтримати працездатність на тренуванні та покращити загальне відновлення по його завершенню.

Вибираємо найкращі BCAA в Україні для відновлення та росту м’язів

Абсолютно кожний, хто починав ходити у зал, тренуватися зіштовхувався з неприємною крепатурою та хотів взяти добавку, яка допоможе від неї позбутися. Одним з оптимальних виборів у цьому є ВСАА, але сьогодні існує дуже багато варіацій, тому новачок не завжди зрозуміє, які краще обрати. 

Пропонуємо вашій увазі ТОП 15 ВСАА, які враховуючи склад та існування на ринку допоможуть вам краще відновитися:

 1. XTEND BCAA Original
 2. Kevin Levrone Gold BCAA
 3. BSN Amino-X
 4. Modern BCAA+
 5. Kevin Levrone BCAA Defender
 6. Real Pharm Amino Rest
 7. ActivLab BCAA Xtra Instant 
 8. Olimp BCAA Xplode
 9. Ultimate Nutrition BCAA 12000
 10. BioTechUSA BCAA+B6
 11. Allmax Aminocore BCAA
 12. Sport Generation Gold Premium BCAA
 13. Real Pharm BCAA
 14. Olimp BCAA 1100 Mega caps
 15. Optimum Nutrition Mega-Size BCAA

Огляд найпопулярніших BCAA в Україні

Обираючи ВСАА багато людей довіряють у першу чергу відгукам людей щодо конкретного товару, аби мати більш чітке уявлення про конкретну позицію, пропонуємо вашій увазі огляд 5 найчастіше купуємих ВСАА у нашій мережі за 2022 рік.

 • Kevin Levrone Gold BCAA - повноцінне поєднання 3-х основних амінокислот з додатковими та мінералами, аби зберігати необхідну активність протягом тренування, забрати після тренувальну втому та повноцінно відновитися. У порції ви отримуєте 7 г ВСАА, 2,5 г глютаміну, 1 г цитруліну та 400 мг мінералів. Приємні не приторні смаки та оптимальне співвідношення ціна та якість.
 • XTEND BCAA Original - донедавна найпопулярніший комплекс ВСАА, проте поступово втрачає популярність через надмірну ціну. Як і попередній аналог буде актуальним при важких тренуваннях, аби швидко та повноцінно відновитися. На порцію ви отримуєте 7 г ВСАА, 2,5 г глютаміну, 1 г цитруліну та 1,1 г мінералів. Солодкі та насичені смаки.
 • BSN Amino-X - ВСАА з легким енергетичним ефектом від перевіреного часом американського виробника. Даний комплекс дозволяє зберігати ритм тренування та викластися на повну. Ціна є недешева, але знову ж таки смаки - насичені. У порції ви отримаєте 10 г амінокислот, ВСАА для відновлення, таурин для стимуляції, цитрулін та аланін аби підвищити витривалість, однак точних співвідношень виробник не відкриває.
 • Real Pharm Amino Rest - легкий комплекс для відновлення, який спокійно підійде, якщо ви зіштовхнулися з крепатурою, однак хочете обрати щось бюджетне. Польський виробник виготовив якісні та робочі амінокислоти, де на 1 порцію ви отримаєте 5 г ВСАА та 5 г глютаміну, аби пом’якшити м’язеву біль. Смаки є не надто насичені, тому без проблем можуть вживатися багатьма під час тренування.
 • Real Pharm BCAA - базовий набір 3-х основних незамінних амінокислот, який підійде людям для захисту м’язів від катаболізму, а також покращить відновлення після тренувань. На порцію ви отримуєте 5 г ВСАА, проте на 400 г банку при падатиме 65 таких порцій. 

Які переваги та недоліки BCAA?

Обираючи ВСАА варто розуміти, що як і інше спортивне харчування, вони виступають у якості доповнення вашого раціону, щоб налагодити тренувальний процес та покращити відновлення. Проте як і будь який продукт має свої переваги та недоліки, для простішого розуміння пропонуємо вам переглянути таблицю наведену нижче.

Переваги ВСАА

Недоліки ВСАА

При вживанні захищають ваші м’язи від процесу катаболізму (руйнування) під час тренування та протягом дня.

Висока вартість, аби ВСАА дійсно давали ефект їх потрібно пити чимало, тому банки зазвичай надовго не вистачає.

Допомагають відновитися після навантажень.

Недостатній анаболічний ефект, ВСАА - це 3 основні незамінні амінокислоти необхідних для росту м’язів, проте аби набирати масу необхідні усі 9, якщо у людей не завжди збалансоване харчування, це може викликати проблему.

Додають більше енергії та сил під час тренування.

Можливі алергічні реакції у людей з харчовими алергіями, тоді вихід - ВСАА без ароматизаторів, що не дуже приємно на смак, або ж форма таблеток.

Сприяють росту м’язів та набору ваги.

 

Ефективні при схудненні.

 

Як правильно приймати BCAA для досягнення спортивних цілей?

Додатковий прийом ВСАА здатний поліпшити відновлення після тренувань, а також сприяти м’язевому росту, що допоможе дещо швидше досягти намічених цілей, однак аби амінокислоти спрацювали на всі 100% варто дотримуватися основних правил прийому.

Інколи можна побачити як хтось мішає протеїн з ВСАА та п’є його разом, проте для найкращого засвоєння ВСАА варто приймати на порожній шлунок, оскільки це амінокислоти у вільній формі, тому після того як ми їх випили, організм відразу починає їх засвоювати.

Оптимальний час прийому ВСАА буде залежати від наявності тренувань протягом дня: 

У дні тренування найкраще вживати порцію ВСАА - 5-10 г відразу після пробудження, аби зупинити процеси катаболізму м’язів, а також до або під час тренування аби збагатити ваші м’язи необхідними амінокислотами, що дасть вам змогу зберегти максимальну енергійність на самому тренуванні. 
У дні відпочинку ми залишаємо ранішній прийом аби вберегти м’язи від руйнування, а також приймаємо порцію протягом дня на порожній шлунок, якщо у нас планується активний день чи на ніч перед сном. Оскільки основні процеси відновлення відбуваються, коли ми спимо, тому вживши ВСАА на ніч ми даємо організму додаткові ресурси для відновлення та росту.

Аби прийом ВСАА приніс вам бажаний результат, їх протягом дня варто вживати в середньому 20-30 г, однак сама мінімальна порція, яка дасть необхідних поштовх складає 10 г. 

Як вибрати оптимальні BCAA за співвідношенням ціна-якість?

Обираючи ВСАА для кращого відновлення, бренд - це останнє на що варто звертати увагу. Підбираючи амінокислоти найбільш раціонально звертати увагу саме на склад та брати до уваги рівень фізичних навантажень та загальне самопочуття на тренуванні.

Багато людей, купуючи ВСАА у першу чергу запитує за американських виробників, оскільки вони давно на ринку, тому мають виготовляти якісне. Однак, оскільки виробник знаходиться досить давно на ринку, відбуваються постійні вкладення коштів у рекламу, що в подальшому відображається на ціні для покупця. 

Насправді є багато дійсно якісних американських виробників, однак не завжди склад продукту відповідає ціні за нього, саме тому ми радимо звернути увагу європейські ВСАА, оскільки стандарти Європи є дещо суворішими до виробників в питанні якості, крім того зручне розташування зменшує витрати на логістику. Це все дозволяє отримати вам якісні та “робочі” ВСАА за дуже приємною ціною.

Тому купуючи ВСАА звертаємо увагу на наступні показники:

Вміст ВСАА у співвідношенні з загальним розміром порції, аби не переплачувати за надлишок ароматизаторів;
Кількість порцій в банці;
Наявність електролітів - основних мінералів, які відповідають за водно-сольовий баланс;
Вміст цитруліну - амінокислоти, яка підвищить витривалість та покращить відновлення.

Огляд доступних варіантів BCAA з урахуванням бюджету

Вибір ВСАА завжди має бути оптимальним під ваші цілі, однак при цьому потрібно брати до уваги власний бюджет, аби обрати “робочий”, проте не надто дороговартісний продукт.

Аби вам було простіше визначитися при купівлі ВСАА пропонуємо вам переглянути таблицю з якісними позиціями різної цінової категорії.

Бренд та назва ВСАА

Ціна, грн

Кількість порцій, шт

Кількість ВСАА на порцію, г

XTEND BCAA Original

945 

30 

7

Olimp BCAA Xplode

935

50

6

BSN Amino-X

910

30

10 г разом ВСАА, цитруліну, таурину та аланіну

Kevin Levrone Gold BCAA

750

30

7

ActivLab BCAA Xtra Instant

625

50

5

Real Pharm BCAA

595

65

5

Sport Generation Gold Premium BCAA

585

65

5

Ultimate Nutrition BCAA 12000

499

30

6

Як можна помітити ціни на ВСАА є різні, однак є гарні варіанти за досить приємною ціною.

Зокрема, якщо у вас немає відчутної крепатури та потрібні ВСАА для підтримки відновлення організму та кращого росту м’язів рекомендуємо обрати Real Pharm BCAA або ж Sport Generation Gold Premium BCAA, так ви отримуєте відчутну порцію амінокислот за помірної ціни.

Проте при частих м’язових болях, важких тренуваннях, аби не переплачувати є сенс обрати Kevin Levrone Gold BCAA, або ж ActivLab BCAA Xtra Instant у якості бюджетного, але дієвого аналогу, якщо не впевнені, радимо переглянути ВСАА з глютаміном відгуки та переконатися у ефективності такої комбінації.

Інші продукти спортивного харчування

ВСАА є однією з найбільш популярних категорій спортивного харчування, однак для досягнення встановлених цілей та постійного прогресу варто вживати амінокислоти у комплексі. На нашому сайті ви зможете знайти всі необхідні позиції, які допомагають відновитися після тренувань, набрати додаткову масу, схуднути, покращити загальне самопочуття або ж подовжити активне довголіття.

Протеїн

Протеїн це іншими словами білок, який необхідний нашому організму аби відновлюватися після тренування, нарощувати нові м’язи, а також тримати в тонусі наявні. Якщо ви не завжди можете наїсти білок звичайними продуктами - м’ясо, риба, молочна продукція, яйці, то прийом протеїну саме для вас. На нашому сайті ви знайдете безліч чудових варіантів, від топових виробників за помірною ціною, зокрема, сироватковий концентрат та ізолят, казеїн, комплексний та рослинний протеїн.

Гейнер

Гейнер представляє собою вуглеводно-білкову суміш для кращого відновлення організму після виснажливого тренування та набору загальної маси. Досить часто гейнер використовують як альтернатива звичайному прийому їжі, коли повноцінно поїсти часу немає. У нас на сайті ви можете купити гейнер з низьким, середнім та високим вмістом білка, також на простих, складних або комплексних вуглеводах. Замовляйте гейнер в 1 клік та отримуйте товар вже найближчим часом.

Креатин

Креатин - це найпопулярніша та найбільш працююча добавка серед усього спортивного харчування, представляє собою речовину, яку наш організм використовує для відновлення АТФ - джерела енергії наших м’язів, тим самим ми можемо потренуватися та наростити силові показники. На нашому сайті представлений широкий вибір креатину, зокрема, креатин моногідрат, три креатин малат, креатин ph-X, комплексні креатини, креатин у порошку, капсулах та таблетках.

Амінокислоти

Амінокислоти - це цеглинки, з яких складається білок та наші м’язи. Вони використовуються нашим організмом для повноцінного відновлення та росту, збільшення м’язевої маси. На нашому сайті ви знайдете як окремі амінокислоти, наприклад глютамін, аргінін, тирозин тощо, так і поєднання - ЕАА чи навіть комплексні амінокислоти, які включають усі замінні та незамінні амінокислоти важливі для нашого організму.

Вітаміни та мінерали

Неможливо уявити повноцінне функціонування нашого організму без вітамінів та мінералів, вони є основою для міцного здоров’я, нормального травлення, високої продуктивності та повноцінного відновлення після навантажень. У нас ви знайдете різноманітні вітаміно-мінеральні комплекси для дітей, підлітків, дорослих та навіть літніх людей. Великий вибір омега 3 та омега 3-6-9, окремі вітаміни та мінерали, наприклад, вітамін С, D, а також цинк та магній. Добавки для сну - мелатонін та 5-htp та ще багато чого корисного.

Жироспалювачі

Жироспалювачі - це добавки, які допомагають використовувати організму жир в якості енергії, мають стимулюючий ефект, а також можуть покращувати обмін речовин. У нашому інтернет-магазині, ви зможете знайти широкий асортимент різноманітних, починаючи від помірних, не шкідливих, таких як л-карнітин, CLA і переходячи до більш потужніх - комплексних термогенників. Придбати ви зможете у будь-якій зручній для вас формі - рідині, капсулах чи таблетках.

Хондропротектори

Хондропротектори - це особлива категорія спортивного харчування, яка буде актуальна для кожного, оскільки це добавки, які підтримують здоров’я суглобів, хрящів та зв’язок, стимулюють їхнє відновлення. У нас ви знайдете класичне поєднання глюкозамін, хондроітин, msm, а також комплексні варіанти з більш потужним та вираженим ефектом чи окремо колаген, який буде корисний не лише для суглобів та зв’язок, але й для шкіри і волосся.

Відгуки покупців про найкращі BCAA в Україні.

Під час купівлі ВСАА варто враховувати не лише суто склад продукту, але й ВСАА відгуки у людей, які вже їх купували. У даному випадку варто розуміти, що ВСАА використовуються в якості доповнення, для кращого відновлення після тренувань.

Щодо реальних відгуків людей у переважна більшість відгукуються позитивно про різні позиції щодо відновлення, але тут варто брати до уваги загальний ефект від прийому. 

Аби вам було простіше визначитися, нижче ми опише узагальнені відгуки по самим популярним ВСАА.

BSN Amino-X - дуже насичений смак, непогано відновлює, додає енергій на тренуванні;
Kevin Levrone Gold BCAA - приємний не приторний присмак, легко п’ється під час тренування, добре відновлюють та забирають після тренувальну втому;
XTAND BCAA Original - дуже насичений солодкий смак, повноцінне відновлення після важкого тренування, зменшує крературу та після тренувальну втому;
Olimp BCAA Xplode - солодкий насичений смак, непогано відновлюють, додають більше сил на тренуванні;
Real Pharm BCAA - приємний легкий смак у ВСАА, допомагають легше перенести навантаження та відновитися після тренування.

Як можна помітити в загальному працювати будуть всі ВСАА, однак є позиції з більш солодшими та насиченими смаками, або такі що краще допомагають відновитися, зарядити себе енергією, тому обирайте амінокислоти відповідно до ваших цілей.

Порівняння BCAA проти EAA в Україні

Обираючи амінокислоти для відновлення варто брати до уваги ряд факторів, ціль, інтенсивність тренувань, рівень фізичної підготовки та ще багато іншого. Однак станом на сьогодні можна виокремити дві позиції, які дійсно допоможуть покращити ваші результати на тренуванні та сприятимуть нарощенню м’язевої маси - це ВСАА та ЕАА. Для того щоб було простіше обрати необхідний для себе комплекс амінокислот пропонуємо переглянути особливості і користь ВСАА та ЕАА.


Особливості ВСАА

Особливості ЕАА

Включають 3 основні незамінні амінокислоти, які в переважній більшості знаходяться у наших м’язах

Містять у своєму складі ВСАА та решту необхідних незамінних амінокислот для повноцінного відновлення

Захищають від катаболізму м’язи

Захищають наші м’язи від катаболізму на тренуванні.

Покращують відновлення та стимулюють ріст м’язів

Мають більш виражений анаболічний ефект 

Ефективні для збереження м’язів під час схуднення

Покращують енергетичний запас нашого організму

Допомагають зберігати інтенсивність тренувань

Ефективно допомагають набрати суху м’язеву масу

 

Можна використовувати веганам для доповнення раціону важливими амінокислотами


Як можна помітити у ЕАА є певні плюси, проте і самі ВСАА є теж досить важливі та можуть надати організму той мінімум, який йому потрібний для кращого відновлення.

Пропонуємо вашій увазі ТОП 3 ВСАА та ЕАА, які дійсно варто взяти до уваги.


ВСАА

ЕАА

BSN Amino-X - ВСАА з легким енергетичним ефектом, а також підвищенням витривалості на самому тренуванні

Optimum Nutrition Amino Energy - поєднання 9 незамінних амінокислот з кофеїном та екстрактом зеленого чаю для заряду бадьорістю перед тренуванням

XTEND BCAA Original - класика відновлення, поєднання ВСАА з глютаміном та цитруліном для швидкого відновлення, а також комплексом мінералів аби не зменшувати інтенсивність тренувань

BSN Amino-X EAAs - потужна порція ЕАА для забезпеченням вашого організму необхідними елементами для відновлення

Kevin Levrone Gold BCAA - збалансоване поєднання ВСАА та глютаміну з додаванням цитруліну для повноцінного відновлення, а також домішок мінералів для більшого запасу сил

Kevin Levrone LEAA 9 - комплекс ЕАА для збереження енергійності на тренуванні, кращого відновлення та росту м’язів


Як оформити замовлення на BCAA в інтернет-магазині Mega-Mass.ua

Багатьох людей від здійснення покупок в інтернет-магазинах відштовхує складності в кінцевому оформленні власного замовлення. Однак, ми, команда mega-mass.ua сформували максимально просту схему замовлення - без авторизації.

Для того, щоб, наприклад, купити ВСАА у порошку  вам потрібно:

Обрати у категорії ВСАА товар, який вас цікавить
На карті товару, яка відкрилася вказати необхідну кількість та натиснути “Купити”
Далі в вікні, яке відкрилось натиснути кнопку “оформити замовлення”
Вказати дані для відправки: прізвище та ім’я, контактний телефон, спосіб отримання (у відділенні, адресна доставка чи самовивіз з магазину), спосіб оплати (накладений платіж чи переказ на банківський рахунок) та натиснути червону кнопку “оформити замовлення”
Очікувати на дзвінок менеджера для підтвердження замовлення.

Висновки та поради

Ринок спортивного харчування переповнений різноманітними варіантами ВСАА, які допоможуть збільшити витривалість під час тренування, зменшити крепатуру у м’язах, а також покращити їхній ріст. Однак обираючи варто звертати увагу не лише на пораду знайомих чи тренера, але й на інші показники зокрема:

Надійність виробника - якщо виробник існує не один рік, довіра до нього зростає, оскільки аби вирізнитися серед конкурентів варто виготовляти продукт високої якості;
Вміст ВСАА на порцію - мінімально робоча порція ВСАА для відновлення на день це 10 г, тому варто підбирати продукт в якому на порцію буде дійсно оптимальна кількість амінокислот;
Ваша поточна ціль - при схудненні або наборі маси, при роботі на силу чи витривалість склад ВСАА може дещо відрізнятися, тому при виборі потрібно обов’язково враховувати вашу мету;
Наявність у складі додатково електролітів - основних мінералів, які відповідають за водно сольовий баланс, тому ВСАА з електролітами це зовсім інший рівень  відновлення, вони допоможуть зберігати активність на тренуванні тривалий час.
Домішки інших амінокислот - сюди можна віднести, таурин, бета-аланін, цитрулін, які напряму будуть додавати трохи більше сил та енергії на тренуванні та впливати на витривалість.

Ви завжди зможете купити ВСАА на нашому сайті, але беріть до уваги описані вище критерії і ви з легкістю зможете підібрати дієві та оптимальні для себе амінокислоти, які допоможуть вам відновитися та покращити ріст м’язів.

Що таке BCAA і як вони впливають на здоров'я та спортивну форму?

ВСАА - це три незамінні амінокислоти, які у переважній більшості знаходяться у наших м’язах, а саме лейцин, ізолейцин та валін, прийом цих амінокислот здатний покращити витривалість організму, поліпшити відновлення та стимулювати ріст м’язів.

Який виробник BCAA є найкращим на ринку України?

Як використовувати BCAA для максимального ефекту для здоров'я та спортивної форми?

Які побічні ефекти можуть мати BCAA і як їх уникнути?

Чи існують обмеження щодо використання BCAA і кому вони не рекомендуються?

Як часто і в якому дозуванні слід приймати BCAA?

Чи можна приймати BCAA з іншими добавками спортивного харчування?

Який ефект можна очікувати від застосування BCAA?

Як правильно зберігати BCAA та який термін придатності у продуктів в Україні?

Як приймати BCAA у капсулах?

Як приймати BCAA у порошку?

Скільки коштує BCAA та як його замовити?

00000011296
В наявності
57500 грн.
Ціни в баллах: 57500 баллів
Бонусні бали: 1150 баллів — 11.50 грн.
00000011736
В наявності
105000 грн.
Бонусні бали: 2100 баллів — 21.00 грн.
БрендApplied Nutrition Країна виробникВеликобританія СмакWatermelon / Кавун ЦільВідновлення
00000011812
3
В наявності
7700 грн.
Бонусні бали: 154 бала — 1.54 грн.
БрендApplied Nutrition Країна виробникВеликобританія СмакCloudy Lemonade / Хмарний Лимонад ЦільВідновлення
00000004588
1
В наявності
45000 грн.
Ціни в баллах: 45000 баллів
Бонусні бали: 900 баллів — 9.00 грн.
БрендMyProtein Країна виробникВеликобританія СмакUnflavored / Без смаку ЦільВідновлення
00000008353
В наявності
66500 грн.
Ціни в баллах: 66500 баллів
Бонусні бали: 665 баллів — 6.65 грн.
БрендPvl Mutant Країна виробникКанада СмакWatermelon / Кавун ЦільВідновлення
Olimp BCAA 1100 120 caps, Фасовка: 120 caps, image Olimp BCAA 1100 120 caps, Фасовка: 120 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
Зберегти 3%
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000000450
1
В наявності
71500 грн. 69000 грн.
Ви економите: 25.00 грн.
Ціни в баллах: 69000 баллів
Бонусні бали: 690 баллів — 6.90 грн.
БрендOlimp Країна виробникПольща СмакUnflavored / Без смаку ЦільВідновлення
Olimp BCAA 1100 300 caps, Фасовка: 300 caps., image Olimp BCAA 1100 300 caps, Фасовка: 300 caps., image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000004375
2
В наявності
128500 грн.
Ціни в баллах: 128500 баллів
Бонусні бали: 1285 баллів — 12.85 грн.
БрендOlimp Країна виробникПольща СмакUnflavored / Без смаку ЦільВідновлення
00000001824
1
В наявності
197500 грн.
Ціни в баллах: 197500 баллів
Бонусні бали: 1975 баллів — 19.75 грн.
БрендBSN Країна виробникСША СмакBlue Razz / Блакитна Малина ЦільВідновлення
00000010950
12
В наявності
58500 грн.
Ціни в баллах: 58500 баллів
Бонусні бали: 1170 баллів — 11.70 грн.
БрендSport Generation Країна виробникПольща СмакLime with Mint / Лайм з М'ятою
00000010563
1
В наявності
164900 грн.
Ціни в баллах: 164900 баллів
Бонусні бали: 1649 баллів — 16.49 грн.
БрендPvl Mutant Країна виробникКанада СмакBlue Raspberry / Блакитна Малина ЦільВідновлення
Kevin Levrone Gold BCAA 4:1:1 200 tabs, image Kevin Levrone Gold BCAA 4:1:1 200 tabs, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010538
3
В наявності
75000 грн.
Ціни в баллах: 75000 баллів
Бонусні бали: 1500 баллів — 15.00 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща СмакUnflavored / Без смаку ЦільВідновлення
00000005342
1
В наявності
275000 грн.
Ціни в баллах: 275000 баллів
Бонусні бали: 2750 баллів — 27.50 грн.
БрендXTEND Країна виробникСША СмакBlood Orange / Червоний Апельсин ЦільВідновлення
Показати ще 12 товарів
Ціна
Вага
Співвідношення
Тип
Форма випуску
Країна виробник
Наявність
Хіти продажу