Препарати для підвищення тестостерону

Тестобустери купити в Україні

Питання високого рівня тестостерону - це важливий аспект не лише для спортсменів, які тренуються, чи для людей схильних до активного способу життя, але й навіть для пересічних чоловіків у яких переважає важка фізична чи навіть розумова праця. Високий рівень тестостерону допомагає нашому організму швидше відновлюватися після навантажень, також він допомагає м’язам краще рости, але це ще не все. Якщо у чоловіків рівень тестостерону знаходиться в визначених рамках, то це позитивно впливає на настрій та активність протягом дня, також на міцну імунну відповідь організму у період загострення простудних захворювань.

 

Проте, з віком природнє вироблення тестостерону починає зменшуватися, тому багато хто, аби зберігати активне та гарне самопочуття бажає спортивне харчування купити в Україні, серед яких є тестобустери. Це зазвичай добавки на рослинній основі, які дають нашому організму додатковий поштовх для кращого синтезу тестостерону. Особливої популярності тестобустери набули серед спортсменів, оскільки вони допомагають організму переносити більшу кількість навантажень та легше відновитися на наступний день. 

Тестобустери для спортсменів

Топ 10 Тестобустерів в Україні в 2023 році: Рейтинг тестобустерів

Добавки для підвищення тестостерону користуються серед вікових чоловіків чималим попитом, оскільки їхній прийом може суттєво поліпшити загальне самопочуття нашого організму. Проте, навіть якщо у вас є бажання тестобустери купити Україна, варто розуміти, що різновидів є багато, при чому одні можуть працювати дещо краще від інших. Разом з тим на правильність вибору буде впливати не ціна, а інші характеристики. Однак, аби вам було простіше зробити вибір, команда експертів Mega mass підготувала рейтинг з 10 найкращих тестобустерів, які дійсно варті вашої уваги.

Назва

Бренд

Ціна, грн

Animal Stak

Universal

2150

Levro Test

Kevin Levrone

1299

Testo Jack 100

NOW

820

Tribuactiv B6

Activ Lab

355

Tribooster

BioTechUSA

670-930

Tribulus

Real Pharm

350

Gold Tribulus

Kevin Levrone

575

Gold PRO ZMA

Kevin Levrone

499

Ashwagandha

Activ Lab

350

MACA

NOW

405

Кращі бустери тестостерону по категоріям - ТОП від Mega-mass

Купуючи бустер тестостерону ціна на нього може відрізнятися, оскільки вона враховує декілька моментів – це преміальність бренду, кількість елементів у складі та загальну концентрацію на порцію. Але усі тестобустери розділяють на категорії, які можуть мати додаткові ефекти від прийому, наприклад, впливати на безпосереднє вироблення тестостерону, або ж покращувати якість ерекції, підвищувати лібідо тощо. Як можна зрозуміти варіацій може бути чимало, проте, аби заощадити ваші кошти та час команда експертів Мега масс сформували список з однозначних фаворитів у різних категоріях.

Номінація

Бренд

Топ Трібулус 

BioTechUSA

Кращий ZMA 

Kevin Levrone

Топ Yohimbe 

Natrol

Кращий DAA 

Real Pharm

Найкращий комплексний тестобустер

Kevin Levrone

Як вибрати добавки для підвищення тестостерону в Україні

Якщо ж у вас виникло бажання тестобустери добавки купити і при цьому отримати дійсно ефективний результат після курсу прийому варто відповідально підійти до вибору. Сьогодні зайшовши у магазин спортивного харчування, або ж замовляючи через сайт, можна зіштовхнутися з певною проблемою вибору, що на вітрині розміщено багато різних виробників та позицій і до кінця не зрозуміло, що обрати краще. Саме аби у вас в подальшому не виникало проблем при купівлі тестобустерів рекомендуємо переглянути та дотримуватися описаних нижче рекомендацій.

 1. Поточне самопочуття – варто взяти до уваги поточний стан вашого організму, тобто чи на даний момент у вас звичайне знесилення організму і потрібний повноцінний відпочинок, чи все ж таки присутня апатія, брак сил, енергії, відсутність мотивації тощо. Оскільки подібні прояви можуть бути присутні при падінні загального рівня тестостерону і прийом тестобустерів може дещо зарадити у такій ситуації.
 2. Вік – вікові рамки надзвичайно важливі при підборі тестобустерів, оскільки, враховуючи природні процеси, у чоловіків після 30 – 35 років вироблення тестостерону поступово починає зменшуватися, тому для підтримки варто приймати саме трібулус курсом 1-2 місяці 2 рази на рік. Якщо ж ви молодшого віку, то більш раціонально вибрати ZMA – комплекс базових мінералів, які підтримують відновлення та нормальне вироблення тестостерону в організмі.
 3. Обмеження по здоров’ю – серед усіх тестобустерів саме екстракт Yohimbe який відчутно підвищує лібідо та покращує ерекцію може впливати на тиск, тому якщо у вас проблеми з серцево-судинною системою, то від подібної добавки варто обмежитися.
 4. Вивчення складу – обираючи добавки для тестостерону в першу чергу серед виробників варто переглядати та порівнювати склад, зокрема скільки припадає екстракту трібулусу чи вміст цинку, магнію та вітаміну В6 на 1 порцію. А також, якщо ви купуєте трібулус, то ще є сенс дивитися на вміст сапонінів – активних компонентів, які саме дають необхідний ефект, чим вищий цей показник, тим порівняно менше доведеться пити капсул чи таблеток добавки.
 5. Ціна – врахування ціни є теж важливим критерієм, оскільки купувати тестобустер потрібно виходячи з власного бюджету, до того ж варто порівнювати кінцеву ціну та склад продукту, оскільки на окремі позиції ціна може бути вища за рахунок більшої відомості бренду, хоча ефект від прийому буде абсолютно рівноцінним більш бюджетному аналогу.
 6. Бренд – виробник, які вже певний час існує на ринку та який закріпив за собою численні позитивні відгуки з більшою ймовірністю випускає реально якісні та ефективні тестобустери.
 7. Відгуки – якщо за тестобустером нараховується багато позитивних відгуків на різних ресурсах, то це свідчить про добру якість продукту, тому якщо серед великої кількості добавок для підняття тестостерону вам обрати важко, радимо брати до уваги саме цей критерій.
 8. Консультація фахівця – якщо ви новачок у даній сфері та вагаєтеся, який тестобустер краще обрати аби не помилитися, то альтернативним вирішенням даної ситуації може бути порада фахівця у даній сфері, зокрема ви можете скористатися телефонами розміщеними на нашому сайті, аби отримати кваліфіковану допомогу.

Тестобустери для чоловіків

Якщо ж вам потрібно купити тестобустери для чоловіків, то необхідно визначитися з метою, для підняття тестостерону найбільш оптимально використовувати трібулус або ж поєднання з ZMA. При потребі покращити якість ерекції або ж підвищити лібідо, то чудово підійде МАСА або екстракт Yohimbe. У випадку важких тренувань, для кращого відновлення або щоб отримати потужний ефект можна скористатися комплексними тестобустерами.

Тестобустери для жінок

Якщо вам потрібно купити тестобустер для жінок, то потрібно розуміти, що для дівчат тестостерон є не основним гормоном, тому його не має бути забагато в організмі, проте для підтримки або регулювання гормонального балансу можна використовувати DHEA.

Тестобустери для чоловіків та жінок

Це добавка, яка приведе чоловічі та жіночі гормони до належного рівня, або ж ашваганду – яке зменшить стрес в орагнізмі, покращить сон. Також для підвищення лібідо жінки можуть спокійно приймати МАСА.

Тестобустери для бодібілдерів

Не рідкість, що люди, які активно та виснажливо тренуються через брак відновлення організму хочуть купити тестобустери для бодібілдерів, оскільки вони можуть допомогти легше адаптувати організм до надмірного тренувального стресу. У даному випадку найбільш дієвими добавками можуть бути комплекс ZMA, а також трібулус та ашваганда, при чому повноцінний ефект може досягатися від прийому однієї з трьох добавок, враховуючи поточний стан організму.

Для чого потрібні бустери тестостерону

Бустери тестостерону купити бажають часто новачки у тренуваннях або чоловіки старшого віку, це обумовлене дією добавки, а саме додатковою стимуляцією організму, для кращого вироблення тестостерону, проте це все відбувається в природніх межах. Тому, якщо у вас природній рівень тестостерону в нормі, надмірного сенсу у вживанні тестобустерів немає.

Тестобустери для росту м’язів

Якщо ви захопилися тренуваннями, бажаєте рельєфне тіло однак ви вже зрілого віку, тобто вам більше 35 років, то є сенс купити тестобустери для бодібілдерів, які можуть включати легші варіанти, що складаються з одного рослинного екстракту, наприклад трібулус чи ашваганда, які створять більш сприятливі умови для вироблення тестостерону в організмі природнім шляхом. 

Тестобустери для підвищення потенції

Для більш вікових чоловіків для підтримки можна купити тестобустери для підвищення потенції, всі ці добавки будуть на натуральній основі з рослинних екстрактів. Наприклад, виражений ефект для підвищення лібідо та потенції можна отримати поєднавши ашваганду та МАСА. У якості окремої добавки надійно працює екстракт Yohimbe, проте, для людей з проблемами тиску така добавка не підійде.

Плюси та мінуси тестобустерів 

Тестобустери представляють одну з категорій спортивного харчування, які найчастіше використовують спортсмени, а також люди, які ведуть активний спосіб життя, проте є дещо старшого віку для кращого відновлення після навантажень, а також підтримки вироблення тестостерону природнім шляхом. Проте, існують випадки, коли добавки для підняття тестостерону починають приймати люди з гормональними порушеннями, або чоловіки з дуже низьким рівнем тестостерону аби покращити його вироблення.

Плюси

Мінуси

Зростання енергійності та витривалості організму протягом дня через краще вироблення тестостерону

Малоефективний, якщо тестостерон знаходиться у нормі

Збільшення лібідо та покращення ерекції на фоні нормально рівня тестостерону

Працює по накопичувальному ефекту, потрібно вживати без перерви кілька тижнів для відчутного результату

Покращення настрою, відновлення тестостерону до нормально рівня зменшує напруження нервової системи, а також підвищує вмотивованість протягом дня

Частина добавок дорожча по вартості

Ріст м'язової маси – на фоні високого рівня тестостерону відбувається кращий ріст м’язів

 

Зміцнення імунітету – нормальний рівень тестостерону покращує імунну відповідь нашого організму

 

Види бустерів тестостерону в Україні

Проблема низького тестостерону у чоловіків у наш час є досить розповсюдженою, відповідно виробники пропонують значну кількість добавок, які спрямовані на стимуляцію організму та підняття тестостерону до його природніх меж. Також, сьогодні існують окремі добавки, або ж навіть готові комплекси, які підвищують лібідо як у чоловіків, так і у жінок, детальніше про подібні та попередні позиції поговоримо нижче.

Трібулус

Коли у вас є бажання трібулус купити для підвищення тестостерону, то варто усвідомити, що це добавка на натуральній основі, яка виготовляється з однойменної рослини та вона стимулює залози у організмі чоловіків, для кращого вироблення ними тестостерону. Тому підняття тестостерону відбувається природнім шляхом до фізіологічних меж нашого організму.

Тестобустер трібулус

ZMA 

Серед численної кількості тестобустерів ZMA купити є сенс у першу чергу спортсменам молодшого віку, до 30 років, які за рахунок збільшення навантажень стали дещо гірше відновлюватися, або відносно погіршився сон. ZMA включає поєднання кількох мінералів – цинку, з якого наш організм виробляє тестостерон, а також магнію, корисного для розслаблення нервової системи та кращого сну.

DAA

DAA або ж іншими словами Д-аспарагінова кислота є добавкою, яка опосередковано впливає на підняття тестостерону, зменшуючи вироблення пролактину в організмі чоловіків. Разом з тим DAA купити варто у першу чергу чоловікам з надмірною вагою, оскільки вона допоможе скорегувати баланс чоловічих гормонів та допоможе позбутися зайвих кілограм, повноцінно прогресувати на тренуваннях та покращить ріст сухої м’язової маси.

Yohimbe 

Екстракт кори Yohimbe це одна з найкращих добавок, яка підвищує лібідо, а також покращує якість ерекції підсилюючи відчуття у ліжку. Разом з тим екстракт кори Yohimbe купити можна, якщо ви тривалий час вже худнете, але вага зупинилася, оскільки він полегшує спалювання жиру у проблемних ділянках. Але обираючи дану добавку, варто враховувати її вплив на збільшення артеріального тиску. 

МАСА

МАСА виготовляється з однойменної рослини – маки перуанської та є безпечним, але дієвим афродізіаком для чоловіків та жінок, відмінність у вживанні буде полягати лише у розмірі порції, наприклад, для чоловіків – 2 г, для жінок – 1 г. Додатково чоловіки МАСА купити можуть, для покращення кровообігу в органах малого тазу та посилення ерекції.

Комплексні тестобустери

Для людей, які дуже активно тренуються, або потребують дещо сильнішої стимуляції через низький рівень тестостерону існують комплексні тестобустери, які містять у собі поєднання різноманітних рослинних екстрактів, додаткових мінералів чи амінокислот для кращої стимуляції нашого організму на синтез тестостерону. Комплексні тестобустери купити варто тим, хто вже не відчуває належного ефекту від прийому трібулусу.

Як працюють добавки для підвищення тестостерону

Основний механізм дії тестобустерів полягає в адаптації нашого організму до стресу, фізичних навантажень, зменшення рівня кортизолу, що дозволяє нашому організму легше виробляти власний тестостерон, так працює ашваганда, ZMA, частково МАСА. Натомість трібулус та комплексні тестобустери стимулюють залози гіпофізу, яка починає активніше виробляти тестостерон, тим сам гормональний фон починає вирівнюватися до природніх меж. 

Як приймати бустери тестостерону

Частина чоловіків, коли планує бустери тестостерону купити не завжди знає як їх правильно приймати та починає вживати як класичні вітаміни – вранці, після сніданку. Однак, вранці, тестостерон знаходиться на досить високих межах, але з обіду, його кількість починає зменшуватися. Тому для максимального ефекту, ми радимо приймати половину порції в обід та решту порції тестобустерів у вечері, виключення можуть бути лише для деяких комплексних варіантів за рахунок особливостей їх складу, більше детальніше поговоримо нижче.

Як пити Трібулус

Трібулус – це натуральна добавка з однойменної рослини, при вживанні сапоніни – активні елементи стимулюють залозу гіпофіз, яка починає краще виробляти тестостерон, однак, процесах нашого організму, протягом доби, вироблення тестостерону починає знижуватися з обіду і до вечора. Тому половину порції добавки вживають в обід, а решту ввечері після їжі. 

Як приймати МАСА

МАСА виготовляється з маки перуанської, яку можна віднести до природного афродізіаку, тому прийом добавки підвищує лібідо. Проте для покращення ерекції рекомендується приймати по 1,5 – 2 г добавки чоловікам ввечері, жінкам для підвищення лібідо можна обмежитися 1 г у вечірній час.

Як пити ZMA

ZMA представляє собою мінімальний мінеральний комплекс, який складається з цинку, магнію, а також вітаміну В6. Магній розслабляє нашу нервову систему, допомагає легше засинати, цинк збільшує стресостійкість, підсилює імунітет та дає нашому організму ресурси для вироблення тестостерону, а вітамін В6 покращує засвоєння та подальше використання цих мінералів. Зазвичай ZMA розділяють на 2 прийоми, 1 капсула/таблетка вранці, 2 капсули/таблетки  – ввечері.

Як вживати Комплексні тестобустери

Комплексні тестобустери включають у собі досить часто поєднання різних рослинних екстрактів, а також мінералів та амінокислот, тому час вживання може дещо розрізнятися. Існують варіації, які розділені на ранішню і вечірню формулу прийому відповідно, інші ж позиції можуть прийматися протягом дня, оскільки ефект полягає на зменшенні вироблення кортизолу та кращого синтезу тестостерону. 

Як приймати Ашваганда

Ашваганда є потужним натуральним адаптогеном, тобто це рослина, яка зменшує вироблення стресового гормону кортизолу, таким чином ми залишаємось більш спокійнішими протягом дня та краще спимо. Купити ашваганда є сенс як аналог тестобустеру, оскільки добавка створює більш сприятливі умови для вироблення тестостерону природним шляхом, до того ж не має синдрому відміни, тобто, по завершенню вживання зворотного ефекту не буде. 

Кращі бренди виробники бустерів тестостерону в Україні

Для багатьох новачків тестостерон бустери купити буває не завжди просто на фоні браку досвіду використання, а також вибору дійсно ефективної добавки серед багатьох брендів. Разом з тим, не завжди дуже відомий та дорогий бренд може запропонувати кращу позицію. Тому, для легшого порівняння команда експертів Мега мас сформувала топ з кращих та перевірених виробників бустерів тестостерону.

Назва бренду

Тип продукції

Ціновий діапазон, грн

Universal

Комплексні тестобустери

2150

NOW

Трібулус, комплексні тестобустери

480-820

Puritan’s Pride

МАСА, DHEA

345-480

Natrol

Екстракт Yohimbe 

450 

Kevin Levrone

Трібулус, комплексні тестобустери

575-1299

BioTechUSA

Трібулус

670-930

Olimp

Трібулус, DAA

535-820

Real Pharm

Трібулус, ZMA, DAA

350-385

Optimum Nutrition

Трібулус

575

ActivLab

Трібулус, МАСА, ашваганда, комплексні тестобустери, ZMA

315-385

Де купити бустери тестостерону в Україні?

Купуючи бустер тестостерона ціна на нього може бути різною, навіть на один і той самий товар на різних сайтах може відрізнятися, проте у першу чергу варто брати до уваги репутацію продавця подібного товару. Якщо онлайн площадка існує багато років, то це підтверджує наявність у асортименті саме оригінальної та якісної продукції.

Один із таких довірених продавців - інтернет-магазин спортивного харчування mega-mass.ua. Для успішного придбання тестобустера необхідно провести замовлення у наступній послідовності.

 1. Обрати з каталогу категорій конкретну, після чого за допомогою фільтрів обрати виробника або конкретний тип тестобустера.
 2. Додати обраний товар до кошика в один клік і перейти до оформлення замовлення.
 3. Вказати своє прізвище, ім'я та контактний телефон.
 4. Вибрати спосіб отримання:
  • Самовивіз з одного із наших магазинів, наприклад, Львів, Тернопіль, Чернівці чи Івано-Франківськ ;
  • Адресна доставка від Нової пошти;
  • Вибрати відділення Нової пошти або поштомату.
 5. Обрати спосіб оплати
  • Накладений платіж Нової пошти при отриманні товару
  • Повна передоплата за допомогою банківських реквізитів IBAN.
 6. Повторно вибрати "Оформити замовлення".

Після виконання цих кроків, наш менеджер зв'яжеться з вами для підтвердження та актуалізації вашого замовлення.

Поради і рекомендації від експертів Mega-mass

Купівля тестобустерів для частини людей є відносно складним заняттям, оскільки багато новачків у сфері спортивного харчування не до кінця розуміють на що варто звертати увагу при виборі добавок для підвищення тестостерону, а також як потім його приймати, аби отримати максимальні результати. Саме тому, команда експертів Mega-mass сформувала ключові рекомендації, які допоможуть закрити усі прогалини та купити тестобустери в Україні легко та просто.

 1. Визначення цілі, яке відбувається з врахуванням поточного самопочуття, а також рівня фізичної активності та стресових факторів, які супроводжують вас протягом дня.
 2. Вік є одним з ключових моментів, на які варто звертати увагу при підборі тестобустерів. Варто розуміти, що молодим юнакам, які почали активно тренуватися приймати трібулус або потужні комплексні тестобустери сенсу немає, оскільки у них власний тестостерон і так знаходиться на високому рівні. Тому для кращого відновлення та легшої адаптації до тренувань хлопцям та чоловікам молодшим 30 років варто зосередитися на прийомі ашваганди чи ZMA.
 3. Бустери тестостерону не приймаються на постійній основі, зокрема, переважна кількість видів п’ється курсом до 2 місяців часу, після чого варто зробити на аналогічний період перерву.
 4. Тестобустери у більшій мірі є добавками для чоловіків, проте, серед усього переліку жінки можуть приймати МАСА – для підвищення лібідо, ашваганду і ZMA – для більшої стресостійкості та кращого сну, екстракт Yohimbe – для поліпшення лібідо та легшого схуднення.
 5. Вживання тестобустерів може суттєво покращити витривалість нашого організму при високо інтенсивних навантаженнях, тому якості додаткової підтримки їх можна обирати людям, які займаються кросфітом, велоспортом, ігровими видами спорту та пропивати курсом 2 місяці 1-2 рази на рік, аби тримати організм в тонусі.
 6. Тестобустери у чоловіків після 30-35 років здатні піднімати рівень тестостерону лише до природніх меж, тому вище визначених границь ми чоловічий гормон не піднімемо. Зокрема, всі вони здебільшого виготовляються на натуральній основі, тому синдрому відміни по закінченню курсу прийому не буде.

Як працює трібулус?

Добавка, яка виготовляється з однойменної рослини, містить у своєму складі активні компоненти - сапоніни, саме вони стимулюють гіпоталамус та гіпофіз у нашому організмі, що в подальшому призводить до підвищення тестостерону до природніх меж, покращення лібідо та збільшення витривалості у спорті.

Скільки часу можна пити тестобустери?

Що приймати на підвищення тестостерону?

Що потрібно робити для підвищення тестостерону?

Що може підвищити рівень тестостерону?

Який має бути рівень тестостерону у чоловіків?

Які добавки підвищують тестостерон?

Solaray Yohimbe 135 mg 60 caps, image Solaray Yohimbe 135 mg 60 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000012205
В наявності
52500 грн.
Ціни в баллах: 52500 баллів
Бонусні бали: 525 баллів — 5.25 грн.
БрендSolaray Країна виробникСША ЦільПідвищення лібідо
Applied Nutrition ZMA 60 caps, image Applied Nutrition ZMA 60 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000012059
В наявності
75000 грн.
Бонусні бали: 1500 баллів — 15.00 грн.
БрендApplied Nutrition Країна виробникВеликобританія ЦільПідвищення рівня тестостерону
Applied Nutrition Test-X 120 caps, image Applied Nutrition Test-X 120 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000012060
В наявності
145000 грн.
Бонусні бали: 2900 баллів — 29.00 грн.
БрендApplied Nutrition Країна виробникВеликобританія ЦільПідвищення рівня тестостерону
Kevin Levrone Gold Pro ZMAX 90 tabs, image Kevin Levrone Gold Pro ZMAX 90 tabs, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000011298
В наявності
49900 грн.
Бонусні бали: 998 баллів — 9.98 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща ЦільЗагальна підтримка організму
VPLab ZMA 90 caps, image VPLab ZMA 90 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000011675
В наявності
47500 грн.
Бонусні бали: 475 баллів — 4.75 грн.
БрендVp Lab Країна виробникВеликобританія ЦільПідвищення рівня тестостерону
NOW TestoJack 100 60 caps, image NOW TestoJack 100 60 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000011235
В наявності
83000 грн.
Бонусні бали: 1660 баллів — 16.60 грн.
БрендNow Країна виробникСША
Real Pharm Tribulus 1000 mg 60 capsules, image Real Pharm Tribulus 1000 mg 60 capsules, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010500
В наявності
38500 грн.
Ціни в баллах: 38500 баллів
Бонусні бали: 770 баллів — 7.70 грн.
БрендReal Pharm Країна виробникПольща ЦільПідвищення рівня тестостерону
NOW Maca 500 mg 100 caps, image NOW Maca 500 mg 100 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000008168
2
В наявності
41500 грн.
Ціни в баллах: 41500 баллів
Бонусні бали: 830 баллів — 8.30 грн.
БрендNow Країна виробникСША ЦільПідвищення рівня тестостерону
Kevin Levrone Anabolic Test 90 tabs, image Kevin Levrone Anabolic Test 90 tabs, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010531
2
В наявності
99900 грн.
Ціни в баллах: 99900 баллів
Бонусні бали: 1998 баллів — 19.98 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща ЦільПідвищення рівня тестостерону
ActivLab Maca 60 caps, image ActivLab Maca 60 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000007675
В наявності
33500 грн.
Ціни в баллах: 33500 баллів
Бонусні бали: 670 баллів — 6.70 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща ЦільПідвищення лібідо
Kevin Levrone GOLD Tribulus 1500 mg 90 tabs, image Kevin Levrone GOLD Tribulus 1500 mg 90 tabs, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000009789
7
В наявності
57500 грн.
Ціни в баллах: 57500 баллів
Бонусні бали: 1150 баллів — 11.50 грн.
БрендKevin Levrone Країна виробникПольща ЦільПідвищення рівня тестостерону
Показати ще 12 товарів
Ціна
Тип
Форма випуску
Країна виробник
Наявність