Про компанію

2009Рік заснування
Продаєм більше
50 000
Товарів у рік

72%
Клієнтів здійснюють повторні покупки у нашому магазині
Більше
1500
Відправок за місяць по всій Україні

Професіоналізм доведений часом

Наш магазин спортивного харчування та спорядження існує з 2009 року і весь цей час ми наполегливо працюємо над поліпшенням всіх аспектів, починаючи від розширення асортименту і закінчуючи підбором кращих консультантів, які не просто продають, а й професійно розбираються в своїй сфері діяльності.

Ми стаємо кращими для наших клієнтів

Історія нашого інтернет магазину починалася не як цілеспрямована ідея зробити сайт для продажу спортпіта в інтернеті. Наш ресурс спочатку більше скидався на каталог з яким покупець міг, для своєї зручності, звіриться з цінами перед приходом в наш стаціонарний магазин, перший з яких був відкритий в місті Чернівці, ще до появи сайту. Надалі покупці позитивно оцінили нашу роботу і це мотивувало нас розширитися і відкрити стаціонарні магазини в інших містах України, тепер ми є в Тернополі,  Львові, Чернівцях, Хмельницькому, Луцьку, Рівному, Кам'янці-Подільському, Івано-Франківську та Коломиї.

Ті, хто з нами більш тривалий час пам'ятають наш сайт не як Mega-Mass.ua, а під назвою Strong-men.com. Перехід на нове доменне ім'я і як наслідок зміна назви сайту були продиктовані тим, що все більше людей стали відвідувати сайт і саме через нього замовляти спортивне харчування в самі різні куточки України. Ми пішли на зустріч клієнтам і вирішили зробити повноцінний інтернет-магазин об'єднавши реальну мережу магазинів з її віртуальним доповненням під загальною назвою Mega-Mass.

100% гарантія якості на наші профільні бренди

Протягом усього свого існування ми наполегливо намагалися розширити свій асортимент і дати можливість нашим клієнтам купувати спортивне харчування за найвигіднішими цінами і з 100% гарантією якості. Саме тому ми уклали Офіційні угоди з деякими європейськими фірмами що виробляють Спортпіт і тепер є їх офіційним представником в Україні, що дає можливість ставити найнижчі ціни і завжди відповідати за якість товару. Це такі бренди як ActivLab, Real Pharm, Muscle Care, OstroVit. Всі інші бренди до нас потрапляють виключно через офіційних постачальників, що теж дає гарантію їх якості.

Ми цінуємо думку кожного клієнта

Ми особливо цінуємо думку нащих покупців і завжди працюємо в двосторонньому режимі. Ми не просто збираємо відгуки, але і враховуємо їх у всіх аспектах нашої роботи, адже задовольнити всі запити клієнта і є наша головна задача. Ви можете залишати свої відгуки та побажання на нашому сайті або писати / дзвонити нам за телефонами вказаними вКонтактах.