Низькобілкові гейнери

Низькобілковий гейнер купити в Україні

Інтенсивні заняття в спортзалі вимагають надзвичайно великих зусиль, а особливо, якщо ваша ціль - це набрати м’язову масу. У цьому вам значно можуть допомогти низькобілкові гейнери. Низькобілкові гейнери є надзвичайно обширними і ви більше про це можете дізнатися на нашому сайті. 


Як авторитетні експерти сфери спортивного харчування, ми наполегливо рекомендуємо обирати як мінімум низькобілковий гейнер, адже ця добавка може значно пришвидшити ваш прогрес в спортзалі та, окрім того, допомогти набагато швидше набрати м’язову масу, завдяки своїй переважаючій вуглеводній складовій. Низькобілковий гейнер ви зможете дуже легко підібрати для себе, адже наш асортимент є вкрай широким, що робить можливим вибір для будь-кого. 


Окрім придбання низькобілкового гейнеру, ви можете купити спортивне харчування в інтернет магазині. У нас є багато стаціонарних магазинів по всій західній Україні, проте також у нас є повністю функціональний інтернет магазин, в якому ви можете надзвичайно легко замовити для себе добавки для краси, здоров’я та підтримання активного способу життя! 

Що таке низькобілковий гейнер?

Низькобілковий гейнер - це особлива добавка спортивного харчування, яка специфічно спроектована для людей, які прагнуть швидко збільшити свою масу тіла. Завдяки своєму високому вмісту вуглеводів, він ідеальний для людей, які хочуть збільшити об’єми калорій в своєму раціоні без додаткового вживання білка. Такий продукт може бути корисним для тих, хто не має великої потреби у споживанні білків, але прагне додаткового вживання калорій для швидкого набирання м’язової маси. Зазвичай такі гейнери побудовані на основі простих вуглеводів, що забезпечує надзвичайно швидке їхнє засвоєння та робить їх вкрай дієвими для людей з худорлявою тілобудовою. Також варто зазначити, що часто низькобілкові гейнери можуть додатково містити різноманітні інгредієнти, такі як вітаміни, мінерали, амінокислоти та багато інших, що також значно допомагає при наборі маси та загалом досягненні своїх спортивних цілей.   

Топ низькобілкових гейнерів в Україні в 2024 

Гейнери з низьким вмістом білку можуть стати чудовими засобами, завдяки яким можна набагато швидше підвищити свою масу тіла та досягти своєї мети в спортзалі. Даний розділ є вкрай важливим, адже він може допомогти вам вибрати оптимальний і підходящий саме для вас низькобілковий гейнер, використовуючи низькобілковий гейнер рейтинг, сформований нашими експертами. Вибір низькобілкових гейнерів стає ключовим етапом для досягнення бажаної фізичної форми та набагато кращих результатів в спортзалі. Даний розділ, який присвячений низькобілковим гейнерам, є надзвичайно важливим, оскільки дозволяє клієнту більш детально ознайомитися з інформацією та обрати оптимальний варіант низькобілкового гейнеру, враховуючи всі його індивідуальні потреби та спортивні цілі. Наші експерти ретельно розглядають і оцінюють низькобілкові гейнери, формуючи повноцінний рейтинг, який може слугувати надійним порадником для спортсменів. Цей рейтинг допоможе визначитися із найкращим вибором, забезпечуючи індивідуалізацію підбору відповідно до особистих вподобань та обставин клієнта.  Відповідно зверніть увагу на наш власний список з ТОП-10 низькобілкових гейнерів в Україні за 2024, на думку наших експертів:


Назва

Бренд

Ціна, грн.

Mass Up Gainer

ActivLab

375-1250

Pro Mass

Muscle Care

325

Gain Bolic 6000

Olimp

545

Serious Mass

Optimum Nutrition

1885-3525

True Mass

BSN

1331-2525

Як вибрати низькобілковий гейнер в Україні

Вибір низькобілкового гейнеру є клювочим етапом для тих людей, хто активно займається спортом, розвиває свої фізичні показники та прагне підвищити свою масу тіла. Правильно підібраний низькобілковий гейнер може впливати на ефективність тренувань, відновлення та загальні результати ваших занять в спортзалі. Наші експерти ретельно розглядають різноманітні аспекти та нюанси в цій сфері, щоб надати чітку та конструктивну інструкцію з вибору низькобілкового гейнеру. Переглядаючи список наших сформованих критеріїв, ви отримаєте повну картину та уявлення того, як обрати оптимальний низькобілковий гейнер для ваших потреб і цілей.


 • Склад та ступінь очищення протеїну в складі: вкрай важливо звернути увагу та визначити, який конкретний відсоток білка в складі гейнеру та яке саме його джерело
 • Вміст вуглеводів та жирів: врахуйте, наскільки вміст вуглеводів та жирів у певному гейнері співпадає з вашими потребами.
 • Додаткові інгредієнти: визначте, чи є в даному гейнері додаткові компоненти, які можуть вам підходити. Їх буває надзвичайно багато: амінокислоти, вітаміни, мінерали, електроліти, креатин, тощо. 
 • Об’єм та кількість порцій: оберіть зручне для вас фасування вашого улюбленого гейнеру.
 • Смак: оберіть підходящий для вас смак гейнеру, адже їх є надзвичайно багато. Ми пропонуємо максимально обширну палітру смаків, від фруктових до шоколадних, смаки кокосу, горіхів, солоної карамелі та багато багато інших!
Яким чином купити низькобілковий гейнер
 • Текстура: також можете додатково дізнатися в наших консультантів про структуру низькобілкового гейнера, наскільки він в’язкий і чи гарно розчиняється в рідині.
 • Калорійність: визначте калорійність низькобілкового гейнеру на порцію та оберіть той, який найбільше сприяє оптимальному досягненню ваших цілей в спортзалі.
 • Ціна: порівнюйте ціни між різними низькобілковими гейнерами та дізнайтесь найбільш оптимальний варіант за співвідношенням ціна-якість. З цим вам також можуть суттєво допомогти наші консультанти.
 • Відгуки та рейтинг: також не забувайте зважати на загальний рейтинг низькобілкового гейнеру, який ви обираєте, та як про нього відгукуються інші споживачі.
 • Бренд: можете звернути увагу на бренд низькобілкового гейнеру. У нас в наявності є неймовірно багато європейських та американських брендів спортивного харчування, які гарантують еталонну якість своєї продукції. 

Плюси та мінуси низькобілкового гейнера

Вкрай важливо також розуміти плюси та мінуси низькобілкових гейнерів, адже це може допомогти вам значно легше розібратися в перевагах та недоліках цих добавок сфери спортивного харчування. Розуміння цих нюансів дозволить краще розумітися в темі низькобілкових гейнерів та відповідно допоможе вибрати гейнер, який найкраще відповідає вашим потребам та цілям. Переглянемо перелік плюсів та мінусів низькобілкових гейнерів у даній таблиці нижче: 


Плюси

Мінуси

Поблажливі на шлунок: низькобілкові гейнери можуть бути чудовим вибором для тих, у кого наявні певні проблеми з шлунково-кишковим трактом, адже в них міститься більший вміст вуглеводів, які легко засвоюються в організмі. 

Низький вміст білка: для деяких людей низька концентрація білка у складі може бути недоліком. Все залежить від індивідуальних особливостей людини та її цілей.

Зменшений ризик алергій: через низький вміст білка значно зменшується ризик алергій та інших ускладнень, які може спричиняти високий вміст білка в продукції для певної категорії людей.

Обмеженість макроелементів: через низький вміст білка низькобілкові гейнери можуть бути вкрай обмежені в контексті наявності обширного профілю амінокислот та вітамінів.

Прості вуглеводи: зазвичай, низькобілкові гейнери побудовані на основі саме вуглеводів простої форми, які надзвичайно швидко засвоюються та конкретно можуть допомогти людям з худорлявою тілобудовою набагато швидше підвищити свою масу тіла.

 

Види низькобілкових гейнерів в інтернет-магазині Mega-mass 

У мережі Mega-mass ви можете знайти великий асортимент спортивного харчування, розроблених для тих, хто шукає ефективні засоби сприяння тренуванням та забезпечення організму необхідними поживними речовинами. Наш магазин пропонує різноманітні види низькобілкових гейнерів, враховуючи максимально різні потреби та цілі клієнтів. Mega-mass гарантує вам високу та еталонну якість відомих брендів, яких вкрай багато в нашому асортименті, що робить вибір низькобілкового гейнеру легким для кожного. Ознайомтеся з видами низькобілкових гейнерів, щоб знайти оптимальний варіант для конкретно вашого стилю життя та інтенсивності тренувань. Купити гейнер для набору маси можна зручно в нашому інтернет-магазині, забезпечте своє тіло всіма необхідними поживними речовинами для кращих результатів під час фізичних навантажень з вибором від Mega-mass!

Прості вуглеводи

Низькобілкові гейнери на простих вуглеводах спроектовані для швидкої та доступної енергії під час інтенсивних фізичних навантажень. Збалансована формула, яка багата простими цукрами та електролітами, дозволяє ефективно відновлювати енергетичні резерви організму під час тренувань. Цей тип низькобілкового гейнеру ідеально підходить для людей, у яких худорлява тілобудова та швидкий метаболізм, адже забезпечує миттєве засвоєння та можливість швидко підвищити м’язову масу. Він легко перетравлюється і вивільняється в кров дуже швидко, чим сприяє відновленню та підтримці оптимального рівня енергії під час тривалих тренувань. Прості вуглеводи купити ви можете в нашому інтернет магазині.

Складні вуглеводи

Складні вуглеводи в низькобілкових гейнерах розроблені для стійкого та витривалого енергозабезпечення під час інтенсивних тренувань. Їх формула включає в себе складновуглеводні джерела, такі як цільні зерна та волокна, зазвичай вівсянка, що забезпечують поступове вивільнення глюкози в організм. Такий гейнер сприяє стабільному підтриманню енергії, запобігаючи різким коливанням цукру в крові. Відмінно підходить для людей, які вже досягли певного прогресу в залі та мають хорошу базу м’язової маси, але хочуть продовжити якісно підвищувати свою м’язову масу тіла. Гейнер складні вуглеводи купити ви можете легко в нашій мережі Mega-mass. 

Комбіновані вуглеводи

Низькобілкові гейнери на комбінованій основі вуглеводів можуть бути поєднанням енергії та стійкості під час будь-яких видів тренувань. Цей гейнер включає в себе різноманітні види вуглеводів, в тому числі прості та складні, чим він забезпечує комбіноване застосування енергії організмом. Комбінація цих компонентів дозволяє сприяти якісному підтриманню витривалості під час тривалих тренувань та поповнення запасів глікогену для підтримки енергетичного балансу. Цей гейнер ідеально підходить для спортсменів, які шукають гармонійне поєднання різних типів вуглеводів для максимальної продуктивності під час будь-яких тренувань. Купити комбіновані вуглеводи можна в наших магазинах Mega-mass по всій західній Україні. 

Як приймати низькобілковий гейнер?

Низькобілкові гейнери стали популярними серед тих, хто шукає швидкий спосіб збільшити масу тіла без зайвого навантаження організму білками. Вони містять оптимальну комбінацію вуглеводів для ефективного набору ваги. Однак дуже важливо приймати це спортивне харчування правильно, аби досягти максимальних позитивних результатів:


 • Визначте свої потреби: перш ніж розпочати вживання низькобілкового гейнера, визначте свої конкретні калорійні потреби. Це дозволить вам раціонально розподілити споживання всіх поживних речовин у складі. 
 • Розрахуйте розмір порції: врахувавши свої калорійні потреби, тепер визначте оптимальну порцію гейнера на прийом. Зазвичай, порція низькобілкового гейнера складає приблизно 100 грам, проте ви можете регулювати об’єм порції відповідно до ваших індивідуальних потреб 
 • Частота прийому: гейнер рекомендується приймати від одного до трьох разів на день. Проаналізуйте ваше споживання калорій зі звичайною їжею та визначте, скільки разів приймати гейнер було би доцільно саме для вас.
 • Часи прийому: час прийому низькобілкового гейнера може варіюватись залежно від вашого харчування та розпорядку дня. Його можна приймати між основними прийомами їжі або відразу після тренування. Дотримання цих інструкцій забезпечить найефективнішу дію низькобілкового гейнера. 
Як найкраще пити гейнер
 • З чим вживати: традиційним способом вживання гейнеру буде елементарне розмішування його з водою або ж з молоком. Проте, в інтернеті є дуже багато різноманітних рецептів смузі, випічки та інших страв, в рецептах яких може бути присутній гейнер. Тому тут все залежить від вашого смаку та уподобань.

 

Отже, слідуючи цим крокам, ви зможете ефективно і безпечно використовувати низькобілковий гейнер для досягнення своїх цілей щодо набору маси тіла.

Найкращі бренди виробники низькобілкових гейнерів в Україні

Обираючи низькобілковий гейнер, вкрай важливо звертати увагу і на бренд виробника. Mega-mass пропонує лише найкращі європейські та американські бренди спортивного харчування, які дотримуються еталонних стандартів виробництва та гарантують високу якість своєї продукції. Виробники низькобілкових гейнерів припадають більшою мірою на Польщу та Америку. 

Польські бренди: 
 • ActivLab 
 • Muscle Care
 • Olimp
Американські бренди:
 • Optimum Nutrition
 • BSN

Назва бренду 

Продукт

Ціновий діапазон, грн.

Optimum Nutrition 

Serious Mass

1885-3525

BSN

True Mass

1331-2525

ActivLab

Mass Up Gainer

375-1250

Muscle Care

Pro Mass

325

Olimp

Gain Bolic 6000

545

Де купити низькобілковий гейнер в Україні? 

Купити низькобілковий гейнер можна надзвичайно легко на сайті нашої мережі Mega-mass. Там ви знайдете всі вищеописані бренди виробників та навіть більше. Процес замовлення низькобілкового гейнера є дуже простим до розуміння, адже наш сайт є практичним та зручним для користувача:

 1. Перш за все, варто обрати бажаний бажаний низькобілковий гейнер та клікнути на нього безпосередньо на сайті або ж в пошуковій панелі ввести назву гейнера, якщо ви конкретно знаєте, який низькобілковий гейнер хочете придбати.
 2. Потім варто обрати кількість та вагу й натиснути на кнопку “Купити”.
 3. Після цього натиснути на “Оформити замовлення”.
 4. У наступному меню необхідно вказати свої прізвище, ім’я, телефон та, по бажанню, особисті примітки.
 5. Вказати своє місто, а потім обрати чи це буде доставка, чи самовивіз з магазину (якщо він є у вашому місті).
 6. Оплата може здійснюватись безпосередньо після отримання товару або ж швидше - карткою.
 7. Доставка здійснюється найкращою та найшвидшою поштовою службою в Україні - Новою Поштою. Можна обрати доставку у відділення, у поштомат або кур’єром.

Також існує інакший спосіб:

 1. У панелі з товаром ви можете ввести свій номер телефону.
 2. Після цього натиснути на “Замовлення в 1 клік”.
 3. Після чого з вами зв’яжеться наш співробітник.

Поради та рекомендації від експертів Mega-mass

Низькобілкові гейнери справді є чудовими засобами сфери спортивного харчування, які відіграють суттєву роль в наборі м’язової маси. Для забезпечення найкращої та найефективнішої їхньої дії для досягнення ваших цілей в спортзалі рекомендуємо ознайомитись з порадами та рекомендаціями наших експертів:

 1. Визначте свою мету в спортзалі. Розуміючи конкретно ваші цілі та завдання в контексті спорту вам стане набагато легше обирати низькобілковий гейнер та спортивне харчування загалом.
 2. Детально проаналізуйте склад низькобілкового гейнера. Подивіться на співвідношення білків, жирів та вуглеводів і визначте, який найкраще підходить вам.
 3. Зверніть увагу на додаткові складники такі як амінокислоти, вітаміни, мінерали, електроліти, креатин, тощо. Вони можуть вам також значно допомогти в досягненні бажаних результатів. 
 4. Оберіть бренд, який має хорошу якість, найкраще відповідає вашому фінансовому становищу та індивідуальним потребам. 
 5. Після зваженого вибору низькобілкового гейнеру визначте розмір порції та відповідно її калорійність.  Враховуйте свої щоденні прийоми їжі та інтенсивність тренувань.
 6. Визначте, наскільки часто ви прийматимете низькобілковий гейнер. Стандартний діапазон його приймання варіюється від одного до трьох разів на день, тому, маючи це на увазі, визначте скільки разів буде оптимальним для вас.

 

Як вибрати якісний низькобілковий гейнер?

Mega-mass пропонує лише варіанти найкращих європейських та американських виробників, які відповідають найвищим стандартам якості. Обираючи низькобілковий гейнер, слід звернути увагу на співвідношення вуглеводів, білків і жирів у складі, а також додаткових складників таких як вітаміни, електроліти, креатин, тощо. 

 

Які переваги принесе застосування низькобілковий гейнер для тренувань?

Для чого треба пити низькобілковий гейнер?

Коли треба приймати низькобілковий гейнер?

Який гейнер краще, низькобілковий чи середньобілковий?

Чи можна пити низькобілковий гейнер без тренувань?

00000011871
2
В наявності
35000 грн.
Бонусні бали: 700 баллів — 7.00 грн.
БрендMuscle Care Країна виробникПольща Смак Chocolate / Шоколад ЦільНабір маси
00000001647
4
В наявності
99900 грн.
Ціни в баллах: 99900 баллів
Бонусні бали: 1998 баллів — 19.98 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща Смак Strawberry / Полуниця
00000008443
4
В наявності
69900 грн.
Ціни в баллах: 69900 баллів
Бонусні бали: 1398 баллів — 13.98 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща СмакBanana / Банан
00000007190
5
В наявності
39500 грн.
Ціни в баллах: 39500 баллів
Бонусні бали: 790 баллів — 7.90 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща СмакCookies / Печиво
00000000503
1
В наявності
73500 грн.
Ціни в баллах: 73500 баллів
Бонусні бали: 735 баллів — 7.35 грн.
БрендOlimp Країна виробникПольща СмакVanilla / Ваніль ЦільНабір маси
00000001141
3
В наявності
137500 грн.
Ціни в баллах: 137500 баллів
Бонусні бали: 2750 баллів — 27.50 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща СмакBanana / Банан
00000002514
2
Немає у наявності
28400 грн.
Ціни в баллах: 28400 баллів
Бонусні бали: 568 баллів — 5.68 грн.
БрендFitness Authority Країна виробникПольща Смак Chocolate / Шоколад
00000001868
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
Країна виробникВеликобританія СмакBanana / Банан
00000001215
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендScitec Nutrition Країна виробникУгорщина Смак Strawberry / Полуниця
00000003347
Немає у наявності
53000 грн.
Ціни в баллах: 53000 баллів
Бонусні бали: 530 баллів — 5.30 грн.
БрендOstrovit Країна виробникПольща СмакCoconut Cream / Кокосовий Крем
00000003807
12
Немає у наявності
77600 грн.
Ціни в баллах: 77600 баллів
Бонусні бали: 1552 бала — 15.52 грн.
БрендMuscle Care Країна виробникПольща Смак Strawberry / Полуниця
00000001375
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
Країна виробникІнші СмакBanana / Банан
Показати ще 12 товарів
Ціна
Бренд
  Показати все (33)
Вага
Вміст білка (1)
Вид вуглеводів
Форма випуску
Країна виробник
Наявність