Магній

Для чого приймають магній

Магній - це мінерал, який є один з найбільш важливих в людському організмі. Даний мінерал відіграє ключову роль у надзвичайно великій кількості біохімічних реакцій, які проходять в тілі будь-якої людини. Магній є важливим більш ніж для трьохсот різноманітних ферментних процесів, які можуть включати в себе синтез білків, здорове функціонування центральної нервової системи, зниження кров’яного тиску, підтримку серцево-судинної системи та налагодження процесу м’язового скорочення. Магній міститься в багатьох продуктах щоденного харчування, наприклад в горіхах, насінні, бобах, зелених овочах, цільнозернових культурах та в деяких видах риби. Також велика кількість магнію містяться в натуральній мінеральній джерельній воді. Проте, як і з багатьма вітамінами та мінералами, зазвичай люди не отримують його достатню кількість, що внаслідок може призводити до дефіциту. З ходом прогресу їжа стає все більш фабрикованою та обмеженою на поживні речовини такі як магній, тому надзвичайно багато людей не отримують достатньої кількості цього важливого мінералу з їжею.

Саме в такому випадку може значно допомогти додатковий прийом магнію, який існує в різних формах засвоєння. Узагальнюючи, є дві основні категорії форм магнію: органічні та неорганічні. Ступінь засвоєння неорганічних форм магнію зазвичай є низькою (приблизно 50%) й, відповідно, ціни на такі форми магнію будуть значно нижчими. До неорганічних форм магнію можна віднести оксид, гідроксид та карбонат магнію. У свою чергу, органічні форми магнію засвоюються набагато краще (до 90%) й саме їх наші експерти радять купити. До таких форм магнію відносяться: магній цитрату, гліцинат, таурат, малат, хелат, аспартат, тощо. У кожної з цих форм є свої особливості, наприклад, гліцинат і таурат додатково містять амінокислоти в складі (гліцин і таурин), а малат містить яблучну кислоту. Проте абсолютно будь-яка органічна форма магнію буде добре засвоюватись та мати позитивний вплив на ваш організм. Ви можете експериментувати з прийомами різних органічних форм магнію і визначити, яка вам підходить найбільше. Також існують такі варіанти, як магне б6 - це комбінація певної форми магне з вітаміном або коензимом B6 для ще кращого його засвоєння.

Дозування магнію може варіюватися в залежності від віку та наявності певних протипоказань. Зазвичай стандартне рекомендоване дозування магнію складає від 350 до 500 міліграм. Проте для дітей це дозування може бути меншим (100-200 міліграм). Отримувати достатню кількість магнію в своєму раціоні є надзвичайно важливим моментом, як для чоловіків, так і для жінок, адже цей мінерал відіграє надзвичайно важливу роль в забезпеченні стійкого здоров’я людини. У Mega-mass ви можете замовити абсолютно будь-який варіант магнію, який забажаєте, адже асортимент є надзвичайно широким, що робить вибір можливим для кожного. 

Види магнію

Цитрат магнію

Магній цитрат - це магній, який поєднаний з яблучною кислотою, така форма мінералу легко всмоктується організмом. Вона використовується для підтримки здоров'я кісток, м'язів і нервової системи, а також для покращення енергії та зняття стресу. Його властивості роблять його популярним доповненням харчування для підтримки загального здоров'я і добробуту.

Малат магнію

Магній малат - це сполука магнію з яблучною кислотою, яка відома своїми корисними властивостями для здоров'я серця, м'язів та підтримки енергії. Його висока біодоступність і здатність до хорошого засвоєння, роблять його популярним доповненням для підтримки здорового стану нервової системи та м'язового тонусу.

Гліцинат магнію

Магній гліцинат - це форма магнію, що забезпечує оптимальне засвоєння організмом і вважається однією з найбільш ефективних форм для підтримки здоров'я серця, нервової системи та м'язів. Його унікальна комбінація сприяє зниженню стресу, поліпшенню якості сну та збереженню енергії. Це популярне доповнення для тих, хто шукає натуральний шлях до підтримки свого фізичного і психічного здоров'я.

Таурат магнію

Магній таурат - це сполука магнію, яка відзначається високою біодоступністю та здатністю ефективно проникати через бар'єри крово-мозкового та крово-плацентарного захисного бар'єрів. Його унікальна формула з таурином сприяє підтримці здоров'я серця, м'язів та нервової системи, а також допомагає зберігати стабільний рівень енергії та покращує якість сну. Це важливе доповнення для підтримки загального здоров'я та відновлення енергії.

Оротат магнію

Магній оротат - це форма магнію, яка відзначається меншою біодоступністю, проте вона є ефективним засобом підтримки здоров'я серця та м'язового тонусу. Його властивості сприяють покращенню функціонування серця, зменшенню стресу і підвищенню енергії. Це хороша і недорога форма магнію, щоб зберегти своє здоров'я і відчути підтримку в повсякденному житті.

Лактат магнію

Магній лактат - це форма магнію, яка відзначається високою розчинністю та легким засвоєнням організмом. Ця сполука магнію часто використовується для підтримки здоров'я кісток, м'язів та серця. Більш того, магній лактат сприяє зниженню втоми та стресу, допомагає підтримувати нормальний рівень енергії і покращує функціонування нервової системи.

Треонат магнію

Магній треонат - це інноваційна форма магнію, яка відзначається високою здатністю проникати через бар'єри крово-мозкового захисного бар'єру і забезпечувати максимальну концентрацію магнію у мозку. Ця унікальна сполука магнію сприяє підтримці когнітивних функцій, пам'яті та здоров'я мозку, а також зниженню ризику неврологічних захворювань. Магній треонат відомий своєю ефективністю у покращенні функцій нервової системи та забезпеченні оптимального функціонування мозку.

Оксид магнію

Магній оксид - це одна з найдешевиших і найбільш поширених форм магнію, яка використовується як доповнення для підтримки здоров'я серця, кісток та м'язів. Вона відома своєю високою концентрацією, що робить її ефективним вибором для тих, хто шукає недороге і доступне джерело цього важливого мінералу. Магній оксид може також допомогти в зниженні рівня стресу і поліпшенні енергії, що робить його доволі популярним. Проте варто пам'ятати, що дана форма має порівняно невисоку засвоюваність.

Хлорид магнію

Магній хлорид - це хімічна сполука, що складається з магнію та хлору. Цей компонент широко використовується в медицині та косметології завдяки своїм заспокоюючим властивостям, підтримці здоров'я шкіри та м'язів, а також використовується для лікування різних захворювань, таких як мігрень, запори, анемія та інші.

Магній для спортсменів

Це очевидний факт, що магне b6 є надзвичайно корисною добавкою для абсолютно будь-якої людини. Проте, варто зазначити, що магній зазвичай є дефіцитним саме у людей, які активно займаються спортом та наражають своє тіло на велику кількість інтенсивних фізичних навантажень. Тому додатковий прийом магнію спортсменам є вкрай важливим кроком для забезпечення свого організму всіма необхідними поживними речовинами, адже, коли людина додатково навантажує системи свого організму, виникає потреба в значно більшому споживанні різноманітних вітамінів та мінералів. Якщо ви активно займаєтеся спортом, то для вас було би доцільно купити вітамінно-мінеральний комплекс, який би містив для вас весь необхідний набір вітамінів та мінералів. Проте, зазвичай саме магнію в таких комплексах знаходиться небагато (приблизно 100-200 міліграм), тому окреме додавання цього мінералу до свого раціону буде хорошим для вас рішенням. Серед основних та найбільш важливих ролей магнію в організмі, якщо посилатися на відгуки та аналіз експертів Mega-mass, можна виділити наступні: 
Магній допомагає активному способу життя
 • Заспокоєння центральної нервової системи: магній відіграє ключову роль саме в контексті здорового функціонування центральної нервової системи. Він забезпечує передачу нервових сигналів і потенційно може сприяти зниженню нервового збудження, тим самим у вас може знизитися тривожність та стрес, а також значно покращитися якість сну.
 • Нейром’язовий зв’язок та спазми: магній істотно допомагає в процесі регулювання скорочення м’язів. Він діє як природний блокатор кальцію, який є основним елементом, що забезпечує скорочення м’язів. Тим самим прийом магнію знизить ризик появи спазмів та судом в м’язах, а, окрім того, може покращити нейром’язовий зв’язок. 
 • Здоров’я опорно-рухового апарату: як і більшість мінералів, магній є вкрай важливим для здоров’я кісток та опорно-рухового апарату. Проте саме магній сприяє накопиченню кальцію в кістки та бере участь в процесах активації вітаміну D в нирках, що є надзвичайно важливими кроками для забезпечення загального здоров’я опорно-рухового апарату.
 • Регуляція глюкози: магній також бере участь в регуляції рівня цукру в крові. Даний мінерал сприяє нормалізації глюкози в крові завдяки тому, що підвищує чутливість клітин до інсуліну. Тобто, приймаючи магній, можна знизити тягу до солодкого та загалом почуватися більш ситим після повноцінних прийомів їжі. 
 • Здоров’я серцево-судинної системи: однією з основних функцій магнію є його допомога серцево-судинній системі організму. Серед численних процесів, які він виконує в контексті здоров’я серця можна виділити те, що він допомагає регулювати ритмічність серця, чим самим запобігає накопиченню кальцію в артеріях, що в окремих випадках може призводити до негативних наслідків, таких як атеросклероз.  

 

Отож, магнезіум є вкрай важливим мінералом для підтримки загального здоров’я та благополуччя будь-якої людини, а особливо спортсменів. Забезпечення достатнього споживання магнію щодня завдяки здоровій їжі чи добавкам може допомогти запобігти певним ускладненням та підтримувати оптимальне й здорове функціонування організму.

Симптоми дефіциту магнію 

Магній стоїть на четвертому місці за критерієм поширеності в організмі людини. Цей мінерал є необхідним для більше ніж трьохсот різноманітних метаболічних реакцій, які проходять в організмі людини. Він відіграє життєво важливу роль у здоровому функціонування м’язів, нервової системи, імунітету, серця та багато чого іншого. Однак багато людей ставляться до цього безвідповідально та не споживають достатню його кількість, завдяки чому і виникає його дефіцит.

Недостаток такого мінералу як магній в організмі людини може бути вкрай шкідливим. Дефіцит магнію може викликати широкий спектр різноманітних симптомів і проблем зі здоров’ям, так як даний мінерал бере участь в багатьох процесах організму людини та відіграє надзвичайно важливу в цьому роль. Дуже часто недостаток магнію списують на інші чинники і його симптоми інтерпретуються іншими причинно-наслідковими зв’язками, тим самим дефіцит залишається навиявленим. Детальне розуміння цих потенційних симптомів є надзвичайно важливим кроком для запобігання подальших ускладнень та своєчасної регуляції рівня магнію в організмі. 

Особливу схильність до недостатку магнію в організмі можуть мати люди, які мають певні хронічні захворювання. Ці хронічні захворювання потенційно включають в себе діабет або хвороби нирок. Також до дефіциту цього елементу схильні люди, які вживають на постійній основі алкоголь або певні лікарські препарати, які виснажують натуральні запаси магнію в організмі. Дефіцит магнію є надзвичайно серйозною проблемою, яка потенційно може негативно впливати на якість життя. Своєчасна ідентифікація та лікування дефіциту магне є важливим кроком для уникнення довгострокових ускладнень, які можуть виникнути.  Правильне та збалансоване споживання продуктів, багатих на магній, або додатковий прийом добавок з магнієм допоможуть вам в забезпеченні достатнього його рівня в організмі.

Як зрозуміти, що організму потрібен магне б6

Симптоми дефіциту магнію можуть значно варіюватися, а в деяких випадках навіть збігатися з іншими потенційними станами та хворобами через що, можуть бути взагалі невиявленими. Тому для точної ідентифікації проблем з рівнем магнію потрібно консультуватися з лікарем та здавати аналізи для отримання точних результатів. Проте недостаток магнію все ж є доволі характерним та його можна спробувати визначити. До його очевидних симптомів можна віднести різноманітні подразники пов’язані з центральною нервовою системою або м’язовими скороченнями. Тобто, зазвичай, люди, які мають недостатню кількість магнію в своєму організмі, можуть бути надмірно роздратованими або навпаки відчувати неймовірну втому - це залежить від індивідуальних особливостей нервової системи людини. Також ще однією доволі поширеною ознакою дефіциту магнію є постійні судоми в м’язах, як вдень, так і вночі. Тому звертайте особливу увагу, якщо у вас наявні будь-які з цих вищенаведених симптомів. Купити магне b6 є хорошим рішенням майже для будь-якої людини, адже існує висока вірогідність його недостатку. Експерти Mega-mass підготували для наших читачів перелік найбільш розповсюджених симптомів дефіциту магнію, з якими ви можете ознайомитися більш детально в наступному розділі. 
Магній для здоров'я організму

Основні признаки дефіциту магнію

 • Симптоми в м’язах: одними з найбільш поширених симптомів, які можуть означати недостаток магнію є спазми та судоми в м’язах. Так як магній допомагає в регуляції здорового скорочення м’язів, його дефіцит може викликати такі непідконтрольні скорочення як судоми. 
 • Симптоми з центральною нервовою системою: недостаток магнію має глибокий вплив на центральну нервову систему. Можуть виникати апатичні та депресивні настрої, тривожність, погіршення якості сну, надмірне збудження або навіть нервозність. Магній регулює процеси нейротрансмітерів, тому його дефіцит може викликати саме такі симптоми. 
 • Симптоми з серцево-судинною системою: магній є надзвичайно важливим компонентом для здоров’я серця й саме тому його недостаток може викликати збільшення кров’яного тиску, аритмію або, в гірших випадках, серцеві спазми. 
 • Мігрені та болі в голові: часті головні болі або навіть мігрені є очевидним індикатором дефіциту магнію в організмі людини. Так як магній має безпосередній вплив на розширення судин, його недостаток викликатиме судинні спазми, які якраз-таки й спричинятимуть головні болі або мігрені. 
 • Енергетичний баланс: магній є одним з основних елементів, який бере участь у виробленні аденозинтрифосфату (клітин АТФ), який є основоположним джерелом енергії в клітинах та в організмі загалом - це є свого роду батарейки нашого тіла. Тому недостаток магнію погіршує вироблення АТФ, тим самим призводить до зниження енергії та хронічної втоми.
 • Проблеми з кістками: так як магне б6 є важливим для засвоєння кальцію та, відповідно, здоров’я та структури кісток – його дефіцит потенційно може спричиняти підвищену ламкість та крихкість кісток або навіть остеопороз. 
 • Інсулін: дефіцит магнію є однією з потенційних причин розвитку діабету другого типу, так як це знижує чутливість до інсуліну. 
 • Проблеми з травленням: в окремих випадках навіть проблеми з травленням, такі як нудота, втрата апетиту або запор можуть також слугувати індикаторами дефіциту магнію.

ТОП 10 добавок з магнієм

Враховуючи таку надзвичайну важливість магнію, необхідно знати, який його варіант краще купити, а який уникати. Асортимент Mega-mass є неймовірно обширним, тому знайти бажаний варіант магнію не буде проблемою. У нашому інтернет-магазині, де зібрані лише найкращі бренди зі всього світу, ціни є доступними для кожної людини. Саме тому наші експерти, завдяки детальному аналізу попиту та трендів серед нашої широкої бази покупців, сформували для читачів повноцінний рейтинг лише кращих добавок з магнієм, які ви можете замовити швидко та просто. 

 1. NOW MAGNESIUM CITRATE 200 MG 100 TABS
 2. KAL MAGNESIUM GLYCINATE 350 MG 160 CAPS
 3. SOLARAY MAGNESIUM GLYCINATE 350 MG 120 CAPS
 4. KAL MAGNESIUM TAURATE+ 400 MG 90 TAB
 5. NOW MAGNESIUM CAPS 400 MG 180 VEG CAPSULES
 6. DOCTOR'S BEST HIGH ABSORPTION MAGNESIUM 100 MG 120 TABS
 7. LIFE EXTENSION MAGNESIUM CITRATE 100 MG 100 CAPS
 8. OLIMP CHELA-MAG B6 FORTE 60 CAPS
 9. VPLAB MAGNESIUM CITRATE 90 SOFTGELS
 10. PURITAN'S PRIDE MAGNESIUM 500 MG 100 TABS

Переваги та недоліки магнію

Магній слугує надзвичайно важливим мінералом для людського організму, відіграючи роль у численних біохімічних та фізіологічних процесах. Він допомагає організму з роботою серцево-судинної та центрально-нервової системи, забезпечує здорове скорочення м’язів і багато чого іншого. Цей мінерал має надзвичайно широкий набір потенційної користі для організму, проте також, як і будь-яка добавка, він може мати й свої потенційні мінуси та недоліки. Його переваги та недоліки варто розглядати саме в контексті його впливу на здоров’я та можливих ризиків, які можуть виникнути або від його дефіциту, або ж навпаки – від його надмірного вживання. Користь магнію значно переважає над його недоліками, тому ризики пов’язані з його прийомом є доволі рідкісним явищем. Проте, незважаючи на це, все одно варто знати ці потенційні ризики та мінуси, аби детально розумітися в цій темі та безпечно вживати магній, коли виникає потреба. 

Переваги препарату

 • Здорове функціонування м’язів та нервів: магній допомагає регулювати скорочення м’язів та нервові імпульси, які запобігають виникненню спазмів та судом в м’язах.
 • Здоров’я серця: магній сприяє забезпеченню нормальної ритмічності серця та запобігає аритмії, тобто загалом підтримує здоров’я серцево-судинної системи. 
 • Регуляція рівня цукру в крові: магній відіграє ключову роль у метаболізмі глюкози та інсуліну, що важливо для запобігання або контролювання діабету.
 • Підтримка здоров'я кісток: магне необхідний для всмоктування кальцію в кістках, чим знижує ризик розвитку остеопорозу та крихкості самих кісток.
 • Зменшення стресу та покращення сну: магній має заспокійливу дію на нервову систему, що допомагає зменшити стрес та покращити якість сну.
 • Підтримка травлення: магній сприяє нормальному функціонуванню шлунково кишкового тракту, чим самим запобігає запорам та іншим ускладненням.
 • Профілактика мігрені: дослідження показують, що магній може бути ефективним у запобіганні або зменшенні частоти головних болів та мігрені.
 

Недоліки препарату

 1. Передозування магнію: хоч це і є вкрай рідкісним явищем, проте занадто високе споживання магнію, особливо з добавок, може призвести до діареї, нудоти, а в рідкісних випадках – до серйозних ускладнень, таких як порушення серцевого ритму.
 2. Взаємодія з ліками: магній може мати негативну взаємодію з деякими лікарськими препаратами, включаючи антибіотики та ліки для серця, тому це вимагає консультації з лікарем та обережного вживання.
 3. Проблеми із засвоєнням: деякі форми магнію погано засвоюються організмом, що може знижувати їх ефективність для організму. Цими формами магнію якраз-таки є його неорганічні форми, тобто оксид, гідроксид та карбонат.
 4. Ризик для осіб з певними захворюваннями: люди з певними захворюваннями, такими як ниркова недостатність, повинні бути обережними зі споживанням магнію, оскільки їхній організм може мати проблеми з виведенням надлишку цього мінералу.

 

Отже, магній є важливим елементом, який здатен підтримувати багато аспектів здоров’я людини. Збалансоване споживання магнію завдяки добавкам принесе багато користі організму. Проте, як і з будь-якими додатковими добавками для раціону, потрібно споживати їх відповідально та обережно, враховуючи свої індивідуальні особливості.

Показання та протипокази до прийому магнію

Такий мінерал як магній є одним з найважливіших мікронутрієнтів для нашого організму, адже він відіграє ключову роль у неймовірній кількості процесів нашого організму, як фізіологічних, так і біохімічних. Тому вкрай важливо розуміти, кому можна його приймати, а кому не варто. Детальне розуміння цих показань та протипоказів до його прийому є важливим для забезпечення ефективного та безпечного вживання. Експерти Mega-mass проаналізували відгуки та дослідження на тему магнію й синтезували всі можливі показання та протипокази, які вам варто знати перед тим, як ви вирішите почати приймати магній. Детальніше ознайомитися з цією інформацією можна в наступних двох розділах. 

Показання (користь)

Магній можна вживати багатьом людям, так як цей мінерал є фундаментом для здоров’я, проте найкраще його приймати саме таким людям (за умови відсутності протипоказів описаних в наступному розділі):

 1. Людям, які хочуть покращити здоров’я свого серця: магній може бути призначений для зниження ризику розвитку серцевих захворювань, аритмій або високого кров'яного тиску.
 2. Діабетикам: оскільки магній може регулювати рівень цукру в крові, то його рекомендують для осіб з діабетом або високим ризиком його розвитку.
 3. Людям, яких турбують головні болі: для деяких людей прийом магнію може допомогти у зменшенні частоти та інтенсивності головних болів та мігрені.
 4. Запори: магній, а особливо його цитратна форма, часто використовується як м'який проносний засіб для лікування запорів.
 5. Вагітність: магній може бути рекомендований вагітним для запобігання м'язових спазмів, особливо в нижній частині спини та ногах, а також для підтримки загального стану здоров'я, як матері, так і плоду.
 6. Стрес та тривожність: магній може використовуватися для зменшення симптомів стресу та тривожності, оскільки він має заспокійливі ознаки завдяки позитивному впливу на центральну нервову систему.

Протипоказання (шкода) 

Не рекомендується додатково вживати добавки з магнієм при таких обставинах:

 1. Ниркова недостатність: людям, які мають ниркову недостатність, наші експерти не радять вживати додатково магній, так як це може призвести до його надмірного накопичення в організмі, що є небезпечно.
 2. Прийом інших ліків: магній може вступати в дисонанс з прийомом певних ліків, таких як антибіотики або препарати для лікування остеопорозу. Тому звертайте на це увагу за наявності таких обставин та консультуйтеся з фахівцями.
 3. Міастенія: Прийом магнію не рекомендується особам з міастенією, оскільки це може лише погіршити симптоми даного захворювання та не принести ніякої користі.
 4. Кров'яний тиск на низькому рівні: при наявності низького кров’яного тиску, варто проконсультуватися з лікарем перед вживанням магнію додатково, адже цей мінерал також може знижувати рівень кров’яного тиску.
 5. Брадикардія: особам з повільним серцебиттям (брадикардією) слід бути обережними з прийомом магнію, оскільки він може додатково уповільнити серцевий ритм.

Побічна дія

При відсутності будь-яких протипоказань, які були описані вище, магній вкрай рідко може викликати побічні ефекти. Вони можуть виникати лише тоді, коли значно перевищується дозування магнію, а воно, як правило, повинно становити не більше 500 міліграмів на день. Побічні ефекти також можуть виникати при особистій чутливості до добавок з магнієм. Серед найбільш розповсюджених побічних ефектів від прийому магнію можна виділити: незначні розлади шлунково-кишкового тракту, втома, сонливість або певні алергічні реакції. Тому за наявності такої побічної дії зменшіть ваше дозування магнію або додатково проконсультуйтеся з лікарем. 

Перед прийомом рекомендуємо проконсультуватися у лікаря

Перед прийомом магнію, як і будь-якої харчової добавки, важливо проконсультуватися зі своїм сімейним лікарем або будь-яким іншим медичним фахівцем, а особливо, якщо у вас наявні протипоказання про які ми говорили вище.  

Коли краще пити магній зранку чи ввечері?

Як правило, наші експерти радять вживати магній саме перед сном після вечері, так як він має властивість заспокоювати центральну нервову систему та покращувати якість сну. Проте, в окремих випадках, магній можна вживати і в першій половині дня в залежності від ваших індивідуальних особливостей, форми магнію або припису лікаря. Для прикладу, така форма магнію як Таурат зазвичай вживається в першій половині дня. 

Кому потрібен магній?

Як зрозуміти що організму не вистачає магнію?

Який магній від стресу?

Скільки пити магнію в день?

Для чого жінкам магній?

Як проявляється надлишок магнію в організмі?

Яка найкраща форма магнію?

00000012043
1
В наявності
92000 грн.
Ціни в баллах: 92000 баллів
Бонусні бали: 920 баллів — 9.20 грн.
БрендDoctor's Best Країна виробникСША ЦільВідновлення ЦНС
Carlson Chelated Magnesium Glycinate 200 mg 90 tabs, image Carlson Chelated Magnesium Glycinate 200 mg 90 tabs, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000011966
В наявності
72500 грн.
Бонусні бали: 725 баллів — 7.25 грн.
БрендCarlson Labs Країна виробникСША ЦільВідновлення ЦНС
KAL Magnesium 500 mg 60 tabs, image KAL Magnesium 500 mg 60 tabs, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010154
В наявності
48000 грн.
Бонусні бали: 480 баллів — 4.80 грн.
БрендKAL Країна виробникСША ЦільВідновлення ЦНС
VPLAB Magnesium Citrate 90 softgels, image VPLAB Magnesium Citrate 90 softgels, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000011898
В наявності
42500 грн.
Бонусні бали: 425 баллів — 4.25 грн.
БрендVp Lab Країна виробникВеликобританія ЦільВідновлення ЦНС
KAL Magnesium Triple Source 100 tabs, image KAL Magnesium Triple Source 100 tabs, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010677
В наявності
54000 грн.
Бонусні бали: 540 баллів — 5.40 грн.
БрендKAL Країна виробникСША ЦільВідновлення ЦНС
Solaray Magnesium Citrate 400 mg 180 caps, image Solaray Magnesium Citrate 400 mg 180 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010192
В наявності
78500 грн.
Бонусні бали: 785 баллів — 7.85 грн.
БрендSolaray Країна виробникСША ЦільВідновлення ЦНС
Solaray Magnesium Glycinate 350 mg 120 caps, image Solaray Magnesium Glycinate 350 mg 120 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010628
В наявності
79000 грн.
Бонусні бали: 790 баллів — 7.90 грн.
БрендSolaray Країна виробникСША ЦільВідновлення ЦНС
Olimp Chela-Mag B6 Ashwagandha+Zenshen 30 caps, image Olimp Chela-Mag B6 Ashwagandha+Zenshen 30 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000011710
В наявності
26000 грн.
Бонусні бали: 260 баллів — 2.60 грн.
БрендOlimp Країна виробникПольща ЦільВідновлення ЦНС
Olimp Chela-Mag B6 Forte 60 caps, image Olimp Chela-Mag B6 Forte 60 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000011221
В наявності
56000 грн.
Бонусні бали: 560 баллів — 5.60 грн.
БрендOlimp Країна виробникПольща ЦільВідновлення ЦНС
KAL Magnesium Malate 400 90 tabs, image KAL Magnesium Malate 400 90 tabs, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010678
В наявності
57500 грн.
Бонусні бали: 575 баллів — 5.75 грн.
БрендKAL Країна виробникСША ЦільВідновлення ЦНС
Solaray Magnesium Asporotate 400 mg 120 caps, image Solaray Magnesium Asporotate 400 mg 120 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000011094
В наявності
62000 грн.
Бонусні бали: 620 баллів — 6.20 грн.
БрендSolaray Країна виробникСША ЦільВідновлення ЦНС
KAL Magnesium Glycinate 350 mg 160 caps, image KAL Magnesium Glycinate 350 mg 160 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000010820
1
В наявності
89900 грн.
Бонусні бали: 899 баллів — 8.99 грн.
БрендKAL Країна виробникСША ЦільВідновлення ЦНС
Показати ще 12 товарів
Ціна
Бренд
  Показати все (42)
Тип (1)
  Показати все (15)
Форма випуску
  Показати все (8)
Країна виробник
Наявність
Хіти продажу