Креатин Гідрохлорид

Гідрохлорид креатин купити в Україні

Креатин гідрохлорид є однією з небагатьох форм креатину, яка має надзвичайно високу ступінь засвоєння та абсолютно не затримує рідини в організмі. Гідрохлорид креатин обрати є чудовим рішенням для тих людей, які активно займаються спортом і прагнуть досягати намічених спортивних цілей в рази швидше. Окрім спортивного харчування наші клієнти дуже просто можуть підібрати для себе й інші добавки - це можуть бути вітаміни, мінерали, добавки для краси та здоров’я. Mega-mass - це зручне та практичне рішення для всіх, хто хоче покращити якість свого життя. 

У Mega-mass ви будете забезпечені якісними та детальними консультаціями з теми будь-якого товару, який ви бажаєте придбати. Наші експерти ретельно перевіряють та досліджують всю продукцію доступну в нашому асортименті, тому еталонна якість абсолютно гарантована.

Ви можете надзвичайно легко ознайомитися з усім асортиментом доступним в Mega-mass у нашому інтернет магазині. Тому, якщо у вас буде бажання спортивне харчування купити онлайн, ви знаєте, куди звертатись! 

Що таке гідрохлорид креатин?

Гідрохлорид креатин - це одна з форм креатину, яка активно застосовується, як спортивна добавка. Сам креатин є природною сполукою, яка функціонує через м’язи і головним чином використовується, як основне джерело енергії організму під час інтенсивних фізичних навантажень. Коли ми виконуємо будь-які фізичні активності чи тренування, у нас натурально виснажуються спочатку наші запаси АТФ (клітин енергії), а згодом і креатин. Харчуючись звичайною їжею, ми натурально отримуємо креатину надзвичайно малу кількість, саме тому додаткове вживання креатину гідрохлорид може мати надзвичайно позитивний вплив на наші фізичні показники. Замовити креатин гідрохлорид може бути чудовим рішенням для тих людей, які хочуть підвищити показники своєї витривалості та сили. Окрім того, варто зазначити, що креатин гідрохлорид відрізняється від інших форм креатину тим, що набагато краще розчиняється. Тобто загалом дана форма креатину краще засвоюється організмом і абсолютно не затримує води в організмі, що є його значною перевагою.
Креатин гідрохлорид гайд

Топ гідрохлорид креатин в Україні в 2024

Креатин є однією з найбільш уживаних добавок сфери спортивного харчування й вибір саме креатину гідрохлорид надасть вам всі переваги від стандартного прийому креатину, проте з набагато вищим ступенем засвоєння та абсолютно без затримки рідини в м’язах. Креатин гідрохлорид гарантовано вам допоможе значно підняти свої силові показники та покращити витривалість впродовж довгих та інтенсивних тренувань. Тому наші експерти сформували для наших клієнтів повноцінний гідрохлорид креатин рейтинг, завдяки якому ви зможете краще орієнтуватися в наявному асортименті та зможете обрати для себе найкращий гідрохлорид креатин. Ласкаво просимо ознайомитися з табличкою нижче.

Назва

Бренд

Ціна, грн

Creatine PH-X

Biotech

550-810

CREA-HCL

Real Pharm

695

Найкращий гідрохлорид креатин по номінаціям: ТОП від Mega-mass

Наші експерти активно працюють над тим, щоб нашим клієнтам була якомога швидше доступна вся ексклюзивна інформація про найкраще спортивне харчування в Україні. Ми працюємо над тим, аби вся інформація була актуальною та корисною користувачеві. Тому, окрім загального списку найкращих брендів креатину гідрохлорид, наші експерти спроектували цілу таблицю найкращих варіантів креатину гідрохлорид за окремими категоріями. Ви зможете дізнатися, який краще купити креатин гідрохлорид, враховуючи його форму випуску та який варіант загалом є найбільш поширеним та популярним серед споживачів.

Номінація

Бренд

Креатин в порошках

Real Pharm

Креатин в капсулах

BioTechUSA

Топ креатин гідрохлорид

Real Pharm

Як вибрати креатин гідрохлорид в Україні

Гідрохлоридна форма креатину є надзвичайно ефективним засобом для будь-якого спортсмена. Ви абсолютно точно забезпечите собі значний приріст сили та витривалості, але, що саме головне, вам не варто буде перейматися затриманою рідиною в організмі, адже саме креатин гідрохлорид засвоюється в організмі надзвичайно добре та якісно. Цей вид креатину підходитиме як для жінок, так і для чоловіків, адже ця добавка є перевіреною науковця та відповідно є абсолютно безпечною для вживання. Саме тому, враховуючи всі переваги креатину гідрохлорид, потрібно точно знати, яким чином правильно вибрати його найкращий варіант. Експерти Mega-mass вам можуть з цим допомогти, адже вони створили покроковий навігатор критеріїв, якщо ви захочете гідрохлорид креатин купити Київ. З усіма необхідними критеріями ви можете детальніше ознайомитися в цьому переліку:

 1. Очищеність: перевірте чи креатин гідрохлорид, який ви хочете купувати, є очищеним від будь-яких лишніх домішків та наповнювачів. Якщо ви хочете забезпечити собі максимально ефективну дію креатину, тоді купуйте його в чистій формі без смаків, а якщо ви хочете, щоб був присутній певний смак, тоді можете брати варіант з ароматизаторами.
 2. Комплексні креатини: перевірте, чи той креатин, який ви збираєтесь придбати є чистим гідрохлоридом. Можуть бути варіанти комплексних креатинів, де одночасно присутні декілька форм креатину, тому оберіть підходящий для себе.
 3. Фасування креатину гідрохлорид: зверніть увагу на те, який об’єм пачки креатину гідрохлорид, який ви збираєтесь купити. Це дозволить вам краще розрахувати дозування та курс прийому креатину гідрохлорид.
 4. Ціна: проаналізуйте різні варіанти цін доступні на ринку й визначте, який варіант найбільше відповідає критерію “ціна-якість”. У Mega-mass ви точно зможете легко знайти підходящу для вас цінову категорію спортивного харчування.
 5. Форма випуску креатину гідрохлорид: звертайте особливу увагу на форму випуску креатину гідрохлорид, який ви хочете собі купити. Існують різні форми випуску, як порошок, так і капсули, тому визначте, який варіант буде найбільш зручним в користуванні для вас.
 6. Бренд: не менш важливо аналізувати бренд та виробника креатину гідрохлорид, який ви хочете придбати. Детально ознайомтеся з відгуками інших користувачів щодо певного бренду та загалом, яка репутація у цього виробника.

Плюси та мінуси креатину гідрохлорид

Креатин гідрохлорид очевидно є надзвичайно ефективним спортивним харчуванням, яке гарантує позитивні результати майже для будь-якої людини. Проте, як і у всіх речей на світі, креатин гідрохлорид має, як свої переваги, так і свої недоліки. Наші експерти попрацювали над тим, аби забезпечити клієнтів конкретним списком потенційних плюсів та мінусів від прийому креатину гідрохлорид.

Плюси

Мінуси

Надзвичайно добре засвоюється: через те, що креатин гідрохлорид містить в собі молекули хлороводню, він набагато краще та швидше засвоюється в організмі. Саме через цей факт дозування креатину гідрохлорид відрізняється від інших доступних форм креатину - це дозування від двох до трьох грам на день.

Періодичність прийому креатину: креатин гідрохлорид, на думку експертів, не радиться приймати на постійній основі. Найбільш оптимальним варіантом буде прийом креатину гідрохлориду курсами. Це приблизно в середньому 2 місяці. Перерва після прийому складає той самий час. 

Не затримує рідини в організмі: саме креатин гідрохлорид є однією з небагатьох форм креатину, які абсолютно не затримують води в організмі. Це може слугувати перевагою тим людям, які хочуть уникнути набряків та раптового збільшення об’ємів м’язів через затримання рідини.  

Відсутність затримки рідини в організмі: для деяких спортсменів відсутність затримки рідини в організмі від прийому креатину гідрохлорид може слугувати повноцінним недоліком, адже це могло би збільшити об’єм м’язів та масу тіла. Проте креатин гідрохлорид виконує ту ж саму функцію, що й інші форми креатину, але без затримки води.

Абсолютна безпека: креатин гідрохлорид, так само як і всі інші форми креатину, є ретельно дослідженою речовиною. Науково доведено, що в середньому кожна людина може очікувати позитивні результати від вживання креатину гідрохлорид. Ви гарантовано підвищите свої силові показники та витривалість, адже креатин є фундаментальним джерелом енергії.

 

Форми випуску гідрохлорид креатин в інтернет-магазині Mega mass

Mega-mass надає послуги своїм клієнтам вже надзвичайно довгий час і тому ми маємо неймовірно великий багаж досвіду в контексті спортивного харчування. Креатин гідрохлорид є однією з найбільш популярних та ефективних добавок, які ми маємо в своєму асортименті, й саме через це ми маємо різні його форми випуску в наявності. Порошок, капсули - всі ці форми випуску креатину ви можете придбати в інтернет-магазині Mega-mass. Тому, якщо у вас буде потреба купити креатин в Україні, ви точно знаєте, куди звернутися! 

Креатин в порошках

Однією з найбільш поширених форм випуску креатину серед наших споживачів є саме порошкова форма креатину. Порошок розведений з водою або іншою рідиною має вкрай високу ступінь засвоєння, адже організму не прийдеться витрачати свої ресурси на розщеплення оболонки капсули чи таблетки. Купити креатин в порошку ми наполегливо вам радимо в нашому інтернет-магазині, де ви зможете це зробити вкрай швидко та зручно.

Креатин в таблетках

Таблетована форма випуску є зручною опцією прийому креатину для тих, кому процес приготування порції креатину в порошку є надто обтяжливим по часу й вони надають перевагу швидкому та зручному варіанту прийому креатину. Якщо ви один з цих людей, тоді форма випуску в таблетках є саме для вас і відповідно купити креатин в таблетках ви можете в наших стаціонарних магазинах, які є майже по всій західній Україні та де ви також можете отримати якісну консультацію стосовно спортивного харчування.

Креатин в капсулах

Форма випуску креатину в капсулах є подібною до таблетованої, проте деякі дослідники стверджують, що капсули легше розщеплюються в організмі й відповідно краще та швидше засвоюються ніж таблетки. Тому, якщо ви надаєте перевагу капсулованій формі випуску креатину, ви можете креатин купити в капсулах або в одному з наших стаціонарних магазинів, або ж на нашому вебсайті.

Як приймати гідрохлорид креатин?

Це загальновідомий факт, що, аби отримати максимальну ефективність та забезпечити собі гарантовані позитивні результати від прийому будь-якого креатину, потрібно в точності знати, як правильно його приймати та вживати. Гідрохлорид креатин купити дешево можна надзвичайно просто, завдяки Mega-mass, проте наші експерти подбали й про те, щоб забезпечити наших клієнтів конкретними порадами щодо того, як приймати гідрохлорид креатин. Тому, якщо у вас є бажання купити гідрохлорид креатин в Україні, радимо вам ознайомитись з даним переліком порад:

 1. Можливі протипоказання: відомо, що креатин гідрохлорид є, доведено, безпечною добавкою спортивного харчування й переважно отримати шкоду від неї важко. Проте певні протипоказання все ж можуть існувати, тому звертайте на це особливу увагу перед прийомом креатину гідрохлорид.
 2. Розмір порції: так як креатин гідрохлорид надзвичайно швидко та добре засвоюється в організмі, його дозування буде відрізнятися від інших варіантів креатину - це приблизно 2-3 грами на день. Експерти не рекомендують перевищувати цю денну дозу.
 3. Час прийому: приймати креатин гідрохлорид рекомендується, як правило, або зранку після сніданку, або безпосередньо після тренування. Виберіть, який час прийому креатину гідрохлорид для вас зручніший. 
 4. Інше спортивне харчування: креатин гідрохлорид гарантовано вам забезпечить значний приріст силових показників та витривалості, проте, якщо ви хочете досягти ще більшого прогресу в спортзалі, радимо вам звернути увагу й на інше спортивне харчування, яке можна поєднувати з креатином. Це вам потенційно може забезпечити краще відновлення, концентрацію під час тренувань, бадьорість, приріст м’язової маси та багато чого іншого.
 5. Фізичні навантаження: гідрохлорид креатину наполегливо рекомендуємо поєднувати з певним видом фізичних навантажень та тренувань, адже ця добавка для цього й створена. Проте, якщо ви не займаєтеся активно спортом, але все рівно хотіли би приймати креатин гідрохлорид, скоротіть його вживання до одного граму на день.
 6. Періодичність вживання: креатин гідрохлорид, як і всі інші форми креатину, рекомендується приймати курсами, а не постійно. Як правило, курс може складати від одного до трьох місяців, а перерва відповідно складає таку ж саму тривалість, що й курс прийому. 

Найкращі бренди виробники гідрохлорид креатин в Україні

Експерти Mega-mass підготували для вас підбірку найкращих брендів виробників креатину гідрохлорид в Україні, які є доступними в наших магазинах! Лише найкращі європейські бренди з Польщі та Угорщини, виробники яких забезпечують еталонну якість всієї своєї продукції. 

Для прикладу, польський бренд Real Pharm та його CREA-HCL. Чудовий варіант креатину гідрохлорид, наявне фасування в 250 грам, при дозуванні 2,5 грами щодня вам може вистачити його більше ніж на три місяці.

Також в асортименті Mega-mass присутній варіант в капсулах від Biotech - Creatine PH-X. Наявні два фасування: на 90 капсул і на 210. Менше фасування буде мати 18 порцій, а більше фасування - 42 порції.  

Де купити гідрохлорид креатин в Україні

Mega-mass, як досвідчена та авторитетна мережа спортивного харчування, має не лише стаціонарні магазини, але й повноцінний інтернет-магазин, яким користуватися надзвичайно просто. Тут ви зможете замовити гідрохлорид креатин і не тільки. У нас, окрім спортивного харчування, в наявності є максимально різноманітні добавки для краси та здоров’я. Саме тому ми підготували для вас конкретну інструкцію, як замовляти товари на нашому вебсайті:

 1. На основній сторінці інтернет-магазину або в одній з підкатегорій оберіть бажаний товар.
 2. Обравши товар, натисніть “Купити”.
 3. У віконці, яке з’явилося на екрані, натисніть “Оформити замовлення”.
 4. Далі, будь ласка, надайте нам свій номер телефону, ім’я та прізвище (по бажанню ще можете написати особисті примітки)
 5. Доставка здійснюється для зручності Новою Поштою, тому далі вкажіть своє місце проживання та спосіб доставки.
 6. Якщо магазин Mega-mass є у вашому місті, тоді ви можете обрати функцію “Самовивіз”.
 7. Виберіть, яким способом оплати ви би хотіли розрахуватися за товар.
 8. Якщо ви правильно виконали всі вищеописані кроки, натисніть останній раз на кнопку “Оформити замовлення”.

Поради та рекомендації від експертів Mega-mass

Отже, ми впевнені, що переконали вас у тому, що прийом креатину гідрохлорид може значно пришвидшити досягнення спортивних цілей за рахунок того, що він суттєво піднімає показники витривалості та сили, а ще надзвичайно швидко засвоюється та не затримує рідини в організмі. Саме тому, наші експерти додатково підготували для вас огляд своїх порад та рекомендацій, аби ще раз узагальнити всі нюанси щодо додавання до свого раціону креатину гідрохлорид:

 • Обов’язково проаналізуйте чи є вас будь-які протипоказання до прийому креатину. Завдяки цьому ви уникните неприємних раптових наслідків або побічні ефекти та збережете своє здоров’я, якщо протипоказання у вас все-таки присутні.
 • Експерти наполегливо рекомендують не перевищувати рекомендоване щоденне дозування креатину гідрохлорид. Стандартне дозування креатину гідрохлорид складає 2-3 грами на день, відповідно прийом більшого об’єму креатину гідрохлорид не буде нести ніякого практичного сенсу.
 • Наполегливо радимо поєднувати вживання креатину гідрохлорид разом з певними фізичними навантаженнями, адже це забезпечить повноцінне його застосування організмом.
 • Форма випуску креатину є надзвичайно важливим критерієм при покупці креатину гідрохлорид. Визначте, у якій формі ви би хотіли приймати креатин гідрохлорид, аби дозволити собі робити це приємно та зручно.
Поради про креатин гідрохлорид
 • Не забувайте, що, як і будь-який креатин, креатин гідрохлорид необхідно вживати певними періодами часу: від 1 до 3 місяців. 
 • Дізнавайтеся більше інформації про різноманітні бренди та виробників креатину гідрохлорид. Дивіться на відгуки інших користувачів та на загальну репутацію, адже це вам допоможе, як наслідок, вибрати якісний продукт.

 

Як вибрати якісний гідрохлорид креатин?

Для того, щоб вибрати якісний гідрохлорид креатин, обов’язково звертайте свою увагу на те, хто виробник даного продукту та яка репутація у цього бренду. Надійний бренд завжди забезпечить вас лише найкращим спортивним харчуванням найвищої якості.

Які переваги принесе застосування гідрохлорид креатин для тренувань?

Для чого потрібно пити гідрохлорид креатин?

Коли потрібно приймати гідрохлорид креатин?

Скільки коштує гідрохлорид креатин?

Чи можна пити гідрохлорид креатин без тренувань?

00000001110
2
В наявності
81000 грн.
Ціни в баллах: 81000 баллів
Бонусні бали: 810 баллів — 8.10 грн.
БрендBioTech Країна виробникУгорщина СмакUnflavored / Без смаку ЦільРіст м'язів
00000004849
5
В наявності
55000 грн.
Ціни в баллах: 55000 баллів
Бонусні бали: 550 баллів — 5.50 грн.
БрендBioTech Країна виробникУгорщина СмакUnflavored / Без смаку ЦільРіст м'язів
00000002775
6
В наявності
69500 грн.
Ціни в баллах: 69500 баллів
Бонусні бали: 1390 баллів — 13.90 грн.
БрендReal Pharm Країна виробникПольща СмакPineapple / Ананас ЦільРіст м'язів
OstroVit CEE HCL 210g, image OstroVit CEE HCL 210g, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000003251
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендOstrovit Країна виробникПольща
Activlab Creatine HCL 120caps, image Activlab Creatine HCL 120caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000002642
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендActivlab Країна виробникПольща
BioTech Creatine PH-X Pro 120 caps, image BioTech Creatine PH-X Pro 120 caps, image https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
https://mega-mass.ua/uk/#license https://mega-mass.ua/uk/ https://mega-mass.ua/uk/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/uk/
00000001147
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендBioTech Країна виробникУгорщина
Ціна
Бренд
  Показати все (33)
Вага
Тип (1)
Форма випуску
Країна виробник
Наявність