BioTech Creatine PH-X 90 caps

Написати відгук
00000004849
57000 грн.
В наявності
4 шт.
Ціни в баллах: 57000 баллів
Бонусні бали: 570 баллів — 5.70 грн.
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
БрендBioTech Країна виробникУгорщина ЦільРіст м'язів

BioTech Creatine pH-X (буферний креатин моногідрат) - ідеальна харчова добавка для спортсменів, що збільшує фізичну працездатність під час короткочасних послідовних дуже інтенсивних вправ!

Creatine pH-X вигідно вирізняється з-поміж інших креатинових добавок. Якщо додати води до звичайного креатину, значна його кількість перетворюється на креатинін. Вживаний розчин містить лише невеликий відсоток корисного для організму креатину. Під час виробництва, компанія BioTech підвищила рН креатинових молекул до рН-Х. В результаті, зберігаючи структуру, вона проходить через травну систему, всмоктується в кров і надходить у м’язи у вихідному стані. Завдяки високому значенню pH, Creatine pH-X можна використовувати в 10 разів ефективніше, ніж традиційний моногідрат креатину. PH-X Creatine майже не змінюється, тому його використовують майже на 100% для росту м'язів.

Багато спортсменів утримувалися від прийому креатину через такі неприємні побічні ефекти, як здуття живота. Це не стосується Creatine pH-X. Прийом Creatine pH-X з простими вуглеводами є більш ефективним, оскільки інсуліновий ефект збільшує швидкість всмоктування креатину. Результатом стане збільшення сили. Також буде збільшуватися інтенсивність тренувань, на що організм відповість більш успішним зростанням м’язів!

Ви можете купити BioTech Creatine pH-X в нашому інтернет-магазині, при цьому вас неодмінно влаштує ціна BioTech Creatine pH-X. Також в нас ви знайдете безліч інших креатинових добавок, в тому числі від бренду BioTech.

Особливості BioTech Creatine pH-X

  • Підвищує силу і фізичну продуктивність
  • Більш ефективний, ніж звичайний креатин
  • Підходить для інтенсивних тренувань
  • Поліпшує працездатність

Склад BioTech Creatine pH-X

<p>BioTech Creatine pH-X (буферный креатин моногидрат) - идеальная пищевая добавка для спортсменов, увеличивает физическую работоспособность при кратковременных последовательных доз очень интенсивных упражнений!</p> <p>Creatine pH-X выгодно отличается от других креатиновых добавок. Если добавить воды до обычного креатина, значительное его количество превращается в креатинин. Применяемый раствор содержит лишь небольшой процент полезного для организма креатина. При производстве, компания BioTech повысила рН креатиновых молекул к рН-Х. В результате, сохраняя структуру, она проходит через пищеварительную систему, всасывается в кровь и поступает в мышцы в исходном состоянии. Благодаря высокому значению pH, Creatine pH-X можно использовать в 10 раз эффективнее, чем традиционный моногидрат креатина. PH-X Creatine почти не меняется, поэтому его используют почти на 100% для мышц.</p> <p>Многие спортсмены воздержались от приема креатина через такие неприятные побочные эффекты, как вздутие живота. Это не касается Creatine pH-X. Прием Creatine pH-X с простыми углеводами является более эффективным, поскольку инсулиновый эффект увеличивает скорость всасывания креатина. Результатом станет увеличение силы. Также будет увеличиваться интенсивность тренировок, на что организм ответит более успешным ростом мышц!</p> <p>Вы можете купить BioTech Creatine pH-X в нашем интернет-магазине, при этом вас обязательно устроит цена BioTech Creatine pH-X. Также у нас вы найдете множество других <a href="https://mega-mass.ua/creatin/" target="_blank" rel="noopener"><strong>креатиновых</strong></a> добавок, в том числе от бренда <a href="https://mega-mass.ua/creatin/biotech/" target="_blank" rel="noopener"><strong>BioTech</strong></a>.</p> <h2>Особенности BioTech Creatine pH-X</h2> <ul> <li>Повышает силу и физическую производительность</li> <li>Более эффективен, чем обычный креатин</li> <li>Подходит для интенсивных тренировок</li> <li>Улучшает работоспособность</li> </ul> <div class="ty-column2"> <h2 style="text-align: center;">Состав BioTech Creatine pH-X</h2> <p><img style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" src="https://mega-mass.ua/images/companies/1/biotech/BioTech%20Creatine%20pH-X.jpg?1599140514583" alt="BioTech Creatine pH-X" width="265" height="177" /></p> </div> <div class="ty-column2"> <h2>Как принимать BioTech Creatine pH-X</h2> <p>Производитель рекомендует принимать 2-6 капсул в сутки. Разбить прием лучше на три части: 2 капсулы с утра натощак, затем еще по 2 - за час до предстоящей тренировки и через 20 минут после её завершения.</p> </div>

Як приймати BioTech Creatine pH-X

Рекомендована виробником доза - 5 капсул на добу. Приймайте Creatine pH-X зранку або ж за годину до тренування.

Бренд
BioTech
Країна виробник
Угорщина
Смак
Unflavored / Без смаку
Фасовка
90 caps
Ціль
Ріст м'язів
Тип
Гідрохлорид
Форма випуску
Капсули
Знайти схожі
Відгуки (4)
4.8 з 5
Відгуки: 5
5 зірка
80%
4 зірки
20%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірка
0%
Максим
Коментар
Давно хожу в зал, постійно збільшую робочу вагу, обрав цей креатин для полегшення тренувань та пришвидшення відновлення. Що дійсно сподобалось, це те що він не затримує зайву рідину, тому якість маси покращилась. Дякую!
Відповідь адміністратора
Раді чути, що продукт сподобався. Спасибі за відгук!
Саша
Коментар
Ефективний креатин, який легко засвоюється та п'ється. 4 капсули за раз це не проблема для мене, бо вже звик. Оскільки аналогів я не бачив, то це дійсно кланий варіант.
Андрій
Коментар
Довго шукав креатин який не буде затримувати воду цим самим впливати на вагу, взяв саме від цього виробника по рекомендації консультанта, дуже задоволений так як вже за тиждень прийому відчув серйозну прибавку в силі.
Гріша
Коментар
Дуже круто покращує силові показники та витривалість, чудово засвоюється капсули не великі, легко ковтати, але те що потрібно пити по 4 капсули за раз, це мінус, але результат перекриває його з головою!
Олексій
Коментар
Вже довгий період часу п'ю цей креатин, і можу сказати що це дуже крута добавка, він чудово засвоюється і його зручно пити та брати з собою на тренування. Результатами більш ніж задоволений, сильно спрогресував в силових показниках
Популярні
Можливо, вас це зацікавить
  • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача