Ronnie Coleman King Mass XL 2750 g

Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
БрендRonnie Coleman Країна виробникСША

King Mass XL, це комплексний вуглеводно-білковий гейнер преміум класу від американського бренду Ronnie Coleman. Він характеризується відмінним смаком і високою калорійністю.

King Mass XL містить суміш білків найвищої якості, отриманих із кількох різних джерел - сироваткового концентрату, молочного ізоляту, сироваткоого ізоляту, міцелярного казеїну. На кожну його порцію (125 г) міститься 30 грам білка, що позволяє його назвати високобілковим гейнером. Для порівняння - більшість подібних продуктів містить максимум 17 грам білку. Білки забезпечать зростання та підтримку м’язової маси, а також сприятимуть здоров’ю кісткової тканини. Основним вуглеводним компонентом являється мальтодекстрин, який має властивість дуже швидко засвоюватися організмом. Вуглеводи сприятимуть відновленню нормальної функції м’язів після інтенсивних і тривалих фізичних вправ. Доданий креатин підвищить продуктивність тренувань і одночасно сприятиме регенерації.

King Mass XL буде ідеальним вибором для людей, які мають проблеми із збільшенням ваги. Його склад покриє енергетичні потреби організму, забезпечить вас додатковими калоріями та доповнить різноманітними необхідними поживними речовини. При цьому вам неодмінно сподобається ціна Ronnie Coleman King Mass XL. В нашому інтернет-магазині ви можете купити Ronnie Coleman King Mass XL та оформити доставку в будь-яке містечко України. Також тут ви знайдете багато інших варіантів гейнерів, в тому числі від бренду Ronnie Coleman.

Переваги Ronnie Coleman King Mass XL

  • Додаткове висококалорійне джерело поживних речовин
  • Висока якість від всесвітньо відомого бренду
  • Добре засвоєння і висока біологічна доступність
  • Найкращі смаки

Склад Ronnie Coleman King Mass XL

Як приймати Ronnie Coleman King Mass XL

Розмішати порцію гейнера - 2 мірні ложки (125 г) в 300-350 мл молока або води. Вживати між прийомами їжі або відразу після тренування.

Бренд
Ronnie Coleman
Країна виробник
США
Фасовка
2500 g
Гейнеры
Вид вуглеводів
Комбіновані
Вміст білка (г)
16 - 25
Знайти схожі

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук
Популярні
Можливо, вас це зацікавить
  • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача