Фантастичні амінокислоти і де їх шукати частина 1 (Гістидин, Лейцин, Ізолейцин, Лізин, Метіонін)

29/01/2022

Замінні та незамінні амінокислоти

Гістидин

Ізолейцин

Лейцин

Лізин

Метіонін

Замінні та незамінні амінокислоти

Амінокислоти – це сполуки, які поділяються на дві групи: незамінні та замінні. Незамінні амінокислоти - це ті, які організм не може виробляти. В результаті їх необхідно отримувати в раціоні. Незамінні амінокислоти — це ті, які людина може виробляти з інших хімічних речовин в організмі; таким чином, вони не обов’язково повинні бути присутніми в раціоні.

 

Гістидин

Гістидин використовується організмом для вироблення специфічних гормонів і метаболітів, які впливають на функцію нирок, передачу нервоих імпульсів, функцію шлунку та імунної системи. Гістидин також впливає на відновлення та ріст тканин, утворюючи клітини крові та допомагаючи захистити нервові клітини. Він також використовується для вироблення гістаміну в організмі.

Основною функцією гістидину в організмі є регулювання та сприяння метаболізму мікроелементів. А саме таких груп, як: мідь, залізо, цинк, марганець, молібден.

Гістидин також сприяє утворенню багатьох різних ферментів і сполук в організмі. Крім того, гістидин створює сполуку під назвою металотіонеїн всередині клітин мозку, печінки та нирок. 

Що таке гістидин?

Якщо в організм людини потрапляє токсичний важкими металами (такими як ртуть і свинець), це може призвести до виснаження достатніх запасів гістидину.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук
Інші корисні статті
Популярні товари
Інші корисні статті


Інформація, яка міститься в даному блозі не є джерелом для складання діагнозів, проведення лікувальних процедур і отримання лікарських порад або консультації фахівця. Всі статті та публікації розміщені виключно для отримання загальної інформації. При підозрі на будь-які симптоми і поганому самопочутті звертайтеся за кваліфікованою медичною допомогою. Представлені в даних матеріалах описи товарів не носять підтверджувальний лікувальний характер і не можуть бути підставою для визначення діагнозів і лікування хвороб