Optimum Nutrition

Optimum Nutrition Optimum Nutrition https://mega-mass.ua/#license https://mega-mass.ua/ https://mega-mass.ua/#acquireLicensePage https://mega-mass.ua/

Американське спортивне харчування фірми Optimum Nutrition по праву вважається найкращим у світі. Його купують більше, ніж будь-які інші спортивні добавки, а популярність бренду вже довгі роки залишається найвищою.

Компанія Optimum Nutrition була заснована в 1986 році, коли спортивне харчування тільки зароджувалося. Саме на зорі ери появи добавок для спортсменів Майкл і Тоні Костелло відкрили фірму «American Body Build і Costello's Health Distributors». На сьогоднішній день їх компанія зазнала безліч змін і стала називатися Optimum Nutrition, а добавки вироблені цією фірмою продаються краще будь-якого іншого бренду в Україні, США і всьому світі.

Протеїн Optimum Nutrition | Гейнер Optimum Nutrition | Амінокислоти Optimum Nutrition | Креатин Optimum Nutrition
Читати детальніше

Популярність спортивного харчування Optimum Nutrition

Для початку хотілося б зауважити, що спортивне харчування Optimum Nutrition найкраще продається в країнах СНД. Про це свідчать різні рейтинги, а також статистика пошукових запитів в інтернеті.

Другим показником популярності є статистика одного із найбільших магазинів спортивного харчування в США «Bodybuilding.com». Наступні добавки цієї фірми є найбільш затребуваними у світі:

  • Протеїн Gold Standard 100% Whey – 1 місце в рейтингу продажів;;
  • Амінокислоти Essential AmiN.O. Energy – 2 місце;
  • Комплекс вітамінів Opti-Men – 11 місце;
  • Протеїн Gold Standard 100% Casein – 35 місце;
  • Креатин Micronized Creatine Powder – 40 місце;
  • Гейнер Serious Mass – 44 місце.

Відразу 6 продуктів, які входять в 50 кращих в світі, до того ж, що дві добавки купуються більше за інші - цей показник ще ніким не побитий. Однак, звідки така популярність? У чому ж секрет спортивного харчування Optimum Nutrition?

Успіх спортивного харчування Optimum Nutrition

Вся справа в місії компанії, яка полягає в покликанні створювати найкраще спортивне харчування та вказувати кожну складову без найменшої похибки. І потрібно сказати, що вони в цьому досягли успіху. При цьому продукція преміум якості доступна всім, що і викликало такий ажіотаж на ринку спортивного харчування. Купити добавки ON - значить забезпечити себе якісним матеріалом для побудови м'язів і ефективного відновлення.

Сколько белка нужно пить в день?

Показать еще 12 товаров