Як качати трицепс за допомогою стандартних вправ

Красиве тіло це мрія та ціль багатьох, хто відвідує тренажерний зал та активно тренується, проте важливі пропорції і інколи доводиться додатково детальніше пропрацьовувати групу м’язів, яка відстає у порівнянні з іншими. Нерідко серед новачків проблемною ділянкою може стати трицепс, оскільки не всі вміють його правильно задіяти під час тренування. Частина вправ на трицепс вимагає наявності спеціального обладнання, хоча в домашніх умовах відчути необхідне навантаження також можливо. Подібні вправи допомагають наростити обсяг м'язів руки, і він починає виглядати чудово навіть у розслабленому стані. Нижче ми навели перелік з самих ефективних вправ, які допоможуть у збільшенні обсягів трицепсу, проте крім тренування варто підключати відпочинок та краще спортивне харчування.

Вправа на віджимання назад

Така вправа є найбільш прийнятною для домашніх умов. Щоб виконати його потрібно спертися руками ззаду на тренажерну лаву або на два табурети. Ноги потрібно витягнути вперед, також можна покласти їх на ще одну лаву.

Вниз опускаємось на вдиху, а піднімаємося вгору на видиху, випрямляючи руки до кінця. Щоб збільшити навантаження, можна робити зупинки в різних положеннях. Також не варто розставляти руки дуже широко.

Вправа на розгинання рук із-за голови

Ця вправа передбачає використання гантелі, особливо для доопрацювання будь-якого м'яза. Щоб правильно відчувати необхідне навантаження, потрібно сісти на табурет, прогнувши поперек. Ступні потрібно дуже спітніло притиснути до підлоги. Одночасно з цим піднімаємо руку зі снарядами над головою в прямому лікті. Другою рукою охоплюємо тулуб. Після вдиху відпускаємо гантель за голову. У кінцевому положенні не слід робити паузу. Маса вантажу має бути такою, щоб сили вистачило на десять рухів.

Французький жим лежачи і як його правильно виконувати

Спина та м'язи сідниць потрібно щільно притиснути, а ступні мають бути у стійкому положенні. На витягнутих руках ми тримаємо штангу. Снаряд опускається на лобі на вдиху, де його необхідно затримати. Штанга повинна підніматись на видиху так, щоб руки стали повністю прямими. Зрештою руки не можна затримувати.

Зворотним хватом краще не тримати штангу. При цьому функціонувати має лише суглоб ліктя. Не варто працювати з дуже великою вагою.

Жим лежачи за допомогою вузького хвату

При даній вправі навантаження розподіляється не тільки на м'язи трицепсів, але вони дуже добре прокачуються. Потрібно лягти на лаву, повністю притиснувши своє тіло до неї, як і стопи. Штанга береться до рук прямим хватом, її потрібно піднімати з упору до рівня грудей. Снаряд опускається на видиху, а потім одразу піднімається вгору. Бажано робити по три-чотири підходи по вісім-десять повторів у середньому. Зворотний хват також не рекомендується.

Розгинання рук у положенні стоячи із верхнього блоку

Така вправа дозволяє працювати виключно м'язи трицепсу. При цьому така вправа не є базовою. Корпус прогинається вперед у положенні стоячи. Долоні при хваті потрібно звернути до підлоги. Лікті необхідно притиснути до тіла. Руки розгинаються на видиху, при цьому потрібно довести до ручки снаряда до максимально нижнього положення. У вихідне положення потрібно повернути снаряд повільно. Повторів має бути близько десяти за трьох підходів.
 

Вправа на розгинання рук у нахилі

Ця вправа є ізолюючою, тому можна прокачати всі три пучки м'язів. Найчастіше воно рекомендується як останнє під час тренування. Потрібно встати збоку від лави і в нахилі впертись у неї долоню. Гантель має бути в іншій руці. Спина повинна бути розташована паралельно підлозі. Одне з колін має бути на лаві. Потрібно зігнути руку під прямим кутом.

Після видиху затримуємо дихання і з зусиллям розгинаємо руку, залишаючи її нерухомою. У такому положенні потрібно зробити паузу. При цьому спина повинна бути постійно в прийнятому положенні.