Как питаться при сушке - рацион на сушке

Сушка тіла - основні моменти при схудненні

Раціон при схудненні тіла має на увазі суттєву строгість його дотримання. Обов'язково доведеться відмовитися від солодкого, борошняного, а також жирів, молочних та тварин. Це приносить істотну користь організму, оскільки ці продукти можна і навіть слід замінити на мед або фрукти. А щодо жирного м'яса, то воно легко замінюється рибою.

Наш організм має отримувати трохи менше половини вуглеводів складного типу. Такі вуглеводи містяться у горіхах, овочах, крупах, макаронах, кашах.

Після кожного заняття спортом потрібно буде утримуватися від їжі протягом приблизно півтори години. Перед тренуванням не можна їсти приблизно за дві години. Ці прості правила дають можливість відновити енергію м'язових тканин. Відновлення відбувається за рахунок витрачання підшкірного жиру, також для простішого добору білка можна використовувати комплексне спортивне харчування, наприклад протеїн ізолят.

Щодня необхідно випивати близько двох із половиною літрів води. Крім цього потрібно вживати дуже велику кількість білка. Увечері не можна вживати крупи та каші. Найкращі продукти для періоду сушіння – це рис, пісне м'ясо, гречка, бобові, овочі та фрукти, молоко та сир.

Правила дієти в період сушіння та корисні вправи

Ми вже говорили раніше, що дієта при сушінні триває протягом п'яти тижнів. Також ми докладно розповідали про те, чим саме потрібно харчуватися протягом кожного тижня. Головне, що потрібно для себе усвідомити – від «шкідливих» продуктів необхідно відмовлятися поступово, інакше можна завдати організму травми. Також потрібно чітко підраховувати калорії.

На першому тижні не можна їсти фрукти, а вживати тільки клітковину. Крім клітковини, добре підходять відварені курячі грудки, яєчні білки, запечену білу рибу, сир. А ось приправи, олію та сіль необхідно виключити або скоротити до мінімуму.

Після того, як період сушіння закінчується, можна відразу ж знову набрати вагу. Метод використовується спортсменами, тоді як процес сушіння для звичайних людей може бути вкрай важким та стомлюючим.

При сушінні необхідно тренуватися в правильному режимі, не пропускаючи жодного тренування. Інакше всі витрачені зусилля можуть стати марними. Рельєфу тіла можна не побачити, тоді як постійне почуття голоду стане вашим постійним супутником.

Необхідно виконувати низку певних фізичних навантажень, під час яких використовуються тренажери та вільна вага. Варто врахувати, що тренуватися буде складно, оскільки організм працюватиме на межі. Бажано звернутися за допомогою до хорошого тренера, але не всі можуть собі це дозволити. Займаючись у домашніх умовах, потрібно дотримуватись певних правил при виконанні кожної вправи.

Весь комплекс виконується практично без перерв. Якщо ви втомлюєтеся, то перерва не повинна займати більше однієї хвилини. Вага, яку ви берете на себе, має бути такою, щоб ви робили потрібну кількість підходів, не сильно напружуючись. Найкращі варіант – це не надто велика робоча вага при великій кількості підходів.

Крім вправ з вагою, потрібні кардіонавантаження, аеробні навантаження. Можна плавати, займатися на велотренажері, бігати на доріжці, бігати вранці, виконувати вправи на прес. І займатися краще вранці та вечорами, але не в обідній час.