Power System PS-6001 Elbow Support

00000004056
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Аналоги

Компресійний налокітник Power System PS-6001 Elbow Support забезпечує компресію та тепло. Стиснення підтримує рух ліктя в правильному напрямку під час присідань, станової тяги та випадів. Температура м’язів підвищується, роблячи їх більш гнучкими та розслабленими, зменшуючи ризик травм. Налокітники Power System досить довгі, щоб утримувати лікті на місці під час вправ. Манжети на ліктях мають товщину 5 мм, що ідеально підходить для інтенсивних тренувань і підняття важких речей.

Спортивна підтримка ліктя покращує рух ліктя під час тривалих занять спортом завдяки легкому, корисному стисненню та захищає від перевантаження. Пов'язка охоплює верхню і нижню частину руки. При русі руки трикотажне полотно бандажа масажує сполучну тканину і м'язи. Це стимулює кровообіг і обмін речовин. Широкомасштабна стимуляція викликає позитивний сенсомоторний зворотний зв’язок: стабілізуючі м’язи активуються швидше, а координація суглобів покращується в довгостроковій перспективі. Це ефективно протидіє стресу та ризику травм. Роздратування і біль від перевтоми зникають швидше.

Трикотажна тканина налокітників від Power System нагадує тонкий матеріал з повітряних сіток і виготовлена ​​з дихаючого, міцного матеріалу. Це робить бандаж особливо легким, зручним у носінні та практичним для занять спортом. Їх анатомічна посадка забезпечує надійну посадку з максимальною свободою рухів.

Купити Power System Elbow Support ви можете у нашій мережі офлайн магазинів, або замовити на сайті з доставкою у будь-який куточок України. Ціна на даний товар у нашому магазині є кращою на ринку. Також на нашому сайті ви можете купити безліч інших товарів.

Особливості Power System Elbow Support

  • Виготовлений з високоякісного неопрену
  • Забезпечує компресію
  • Забезпечує тепло
  • Надійна, зручна посадка - відсутність ковзання
  • Запобігає перевантаженням і травмам

Відгуків не знайдено

Популярні
Можливо, вас це зацікавить
  • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача