PVL Mutant Whey 2270г

00000001938
2099 грн.
Немає у наявності
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
БрендPvl Mutant Країна виробникКанада

Mutant Whey був розроблений завдяки спеціальним дослідженням, які проводилися більше 28 місяців. Це перший в світі протеїн, кожен компонент якого спеціально відібраний за його унікальність. П’ять рівнів протеїну засвоюються на окремих ділянках травного тракту. Що це дає? 100% засвоєння протеїну! Кожне джерело протеїну засвоюється на 100%, він багатий BCAA і глютамін, що дозволяє вам швидко відновлюватися.PVL Mutant Whey спеціально розроблений для набору твердої м’язової маси. На 100% ЕФЕКТИВНІШЕ, ніж звичайний сироватковий білок. PVL Mutant Whey не схожий ні на одну іншу добавку з тих, що ви коли-небудь пробували.

NITROSERUM ™: [Унікальний комплекс фільтрованого через мембрану концентрату сироваткового білка і фосфоліпідів]. Новий «Діамантовий стандарт» сироваткових білків: NITROSERUM є такою формою сироваткового білка, яка сприяє значно більшому зростанню м’язової маси, підтримці м’язів і стимулює вироблення гормону росту. Звичайно, сироваткові ізоляти діють швидко, але не всі білки засвоюються, якщо вони досягають ділянок білкових рецепторів у м’язах одночасно. NITROSERUM засвоюється поступово, забезпечуючи ПОСТІЙНУ доставку білків до м’язів.

Мікрофільтрованний концентрати сироваткового білка: відповідає традиційному «золотому стандарту» сироваткових білків; швидко засвоюються, знижений вміст лактози. Утримує більше імуноглобуліну, ніж сироватковий ізолят, що сприяє підвищенню захисних властивостей імунної системи.

Ізолят сироваткового білка холодної обробки: швидкозасвоюваний ІСБ з найнижчим вмістом вуглеводів. Містить 97% білків – найбільше сироваткове джерело білків. Займає друге місце по безпосередньому утриманню азоту, а також практично не містить лактозу.

ActiNOS ®: біоактивний пептидний гідролізованний ізолят сироваткового білка; сироваткові пептиди (заявлений патент), які швидко засвоюються і стимулюють СОА (синтазу оксиду азоту) на 950%, посилюють кровообіг і накачування, і доставляють більше АКРЦ для відновлення м’язів.

Гидролизованний ізолят сироваткового білка: [Містить важливі природні біоактивні сполуки, включаючи ді-, три-і оліго-пептиди, бета-лактоглобулін, альфа-лактальбуміну, сироватковий альбумін і імуноглобуліни]; Це новий «Платиновий стандарт», що забезпечує навіть більш швидке засвоєння, ніж звичайний сироватковий ізолят – № 1 з утримання азоту.

Контрольований дисперсійний комплекс: комплекс чотирьох типів клітковини з цілісних продуктів, який сприяє кращому засвоєнню, даючи час кожній м’язовій ділянці білкових рецепторів повністю засвоїти кожну сироваткову фракцію. Таким чином, білки засвоюються повністю, що дозволяє отримати значне і негайне зростання м’язової маси.

Переваги PVL Mutant Whey

 • 5-ти рівневий протеїн запускає найпотужніший білковий синтез
 • Збагачений глутаміном
 • Не містить аспартама
 • В якості підсолоджувача ми використовуємо сукралозу
 • Чудовий смак для щоденного прийому
 • На половину менше холестирина ніж в інших протеїнах
 • Знижений вміст лактози
 • Хороша розмішуваність

Склад PVL Mutant Whey

Активні компоненти на 1 порцію - 1 мірна ложка (36 г)
 • Калорійність – 140 ккал
 • Жири – 3 г в т.ч. Насичені жири – 0,2 г в т.ч. Трансжири – 0 г
 • Холестерин – 30 мг
 • Натрій – 70 мг
 • Калій – 110 мг
 • Вуглеводи – 5 г в т.ч. харчові волокна – 0,5 г в т.ч. Сахари – 1 г
 • Білок – 22 г

Як приймати PVL Mutant Whey

Oдну порцію протеїну (≈36 г) розмішати в 200-300 мл рідини і приймати 2-3 рази на добу, найкраще між прийомами їжі та безспосередньо після тренування.

Бренд
Pvl Mutant
Країна виробник
Канада
Смак
Chocolate / Шоколад
Фасовка
1500 g
Ступінь очищення
Концентрат
Вид
Сироватковий
Знайти схожі

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук
Популярні
Можливо, вас це зацікавить
 • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача