Superior 14 Supplements Pro 6 908г

00000000362
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Країна виробникСША

Pro 6 ідеальне поєднання для поліпшення продуктивності!

PRO6 Три ключових слова, які характеризують PRO 6: ефективність; поліпшення синтезу білка; стабільна поставка амінокислот;

Злиття добре підібраних преміум джерел високоякісного білка PRO 6 - це науково розроблений анаболічний білковий склад. Цей сплав забезпечує кращу якість білків на ринку в спеціальному і науково розробленому розмірі. Для тих культуристів або спортсменів, чиє бажання буде наростити м’язову масу, найголовніше, що б їх м’язи перебували під постійною поставкою харчування, особливо амінокислот. Однак, це не може бути досягнуто за допомогою одного продукту! Для того, щоб поставляти поживні речовини для ваших м’язів, необхідну кількість амінокислот і білків вони повинні бути доступні в кожен момент часу, для досягнення цієї мети вам доведеться ретельно планувати час!

Потреби м’язової системи, не зупиняються навіть після заповнення так званого “анаболічного вікна» наприкінці тренування. Регенерація неперервна і не зупиняється. Тому аміно кислоти повинні бути доступні протягом усього дня. Білки з швидким поглинанням негайно поставляють амінокислоти, в той час як білки із середнім і низьким поглинанням можуть циркулювати протягом 6-8 годин у крові та забезпечувати необхідними амінокислотами протягом усього дня. PRO 6 містить 6 білків високої якості, всі з різним часом поглинання. Це означає, що PRO 6 здатний забезпечити постійний потік амінокислот в організмі протягом 8 годин.

Збільшення синтезу білка: PRO 6 збагачений додатковими ферментами підсилювачами (Papain1 і бромелайн, пребіотики) для кращого поглинання. При цьому Pro 6 здатний збільшити розбирання білків.

Двигун PRO 6: білок молочної сироватки ізолят і концентрат: швидко поглинаються, ідеально підходять безпосередньо після тренування.

Міцелярний казеїн: висока біологічна цінність, білок цього типу доставляє протягом цілого дня.

Молочний білок: має середньою швидкістю поглинання (4-6 годин), з високим вмістом амінокислот.

Яєчний білок: його біологічна цінність дорівнює 100, або іншими словами, це висока якість білка. Має низький характер поглинання і він не містить жирів і вуглеводів.

Молоко і соєвий білок: із середньою швидкістю поглинання і високою біологічною цінністю.

Крім унікального складу Pro 6 багатий амінокислотами BCAA і глютаміном, які гальмують катаболические процеси протягом багатьох годин. Pro 6 ідеально підходить на цілий день, вам не потрібно багато продуктів, коли ви отримали Pro 6. Pro 6 ідеально підходить для сніданку, після тренування і на ніч.

Склад однієї порції (1совок 32гр):

Інгредієнти: протеїнова суміш (сироватковий білковий концентрат, молочний білок, концентрат сироваткового протеїну, яєчний білок, міцелярно казеїн, ізолят сироваткового протеїну, молоко і соєвий ізолят), гуарова камедь, сіль, сукралоза, штучні та природні ароматизатори.

Рекомендації щодо застосування: додайте одну ложку (38 г) в 250 мл холодної води, або молока. Вживайте 1-3 порції в день. PRO 6 може бути прийнятий безпосередньо до або після тренування для досягнення оптимальних результатів. Споживайте приблизно 1 г білка на кілограм маси тіла. 

Країна виробник
США
Фасовка
1500 g
Ступінь очищення
Комбінований
Вид
Комплексний
Знайти схожі

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук
Популярні
Можливо, вас це зацікавить
  • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача