Vision Creatine Monohydrate 400g

00000001863
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Країна виробникВеликобританія
Аналоги

Креатин є натуральним компонентом м’язової маси, грає основну роль в транспортуванні і збереженні енергії. Зважаючи на значну анаболічну дію став дуже популярним помічником при заняттях спортом та інших виснажливих заняттях. CREATINE MONOHYDRATE поставить хороше паливо для ваших м’язів.

Склад: моногідрат креатину

Рекомендоване дозування : щодня 1 – 2 саше препарату розчинити, найкраще, в 200 – 250 мл соку, вуглеводного напою, води, чаю або іншого напою. У фазі насичення можна короткочасно дозувати навіть 20 г в день (тобто 4 саше х 5 г). Одне саше містить 5 г препарату.

У коробці знаходиться 80 саше – доз. У кожному саше – дозі є 5 г високоякісного Energy CREATINE MONOHYDRATE. Цей спосіб упаковки є не тільки дуже гігієнічним, але також дуже практичним. Не потрібно відміряти необхідну кількість або пересипати необхідну після тренування дозу в різні ємності або пакети. Достатньо взяти необхідну кількість саше, які можна легко використовувати без необхідності носити всю упаковку. Це зручно, наприклад, для людей, які йдуть на тренування до або безпосередньо після роботи, для тих, хто не хоче переривати тренування під час відпустки, вихідних або службового відрядження. CREATINE MONOHYDRATE це новий вимір харчування.

Країна виробник
Великобританія
Фасовка
500 g
Тип
Моногідрат
Форма випуску
Порошок
Знайти схожі

Відгуків не знайдено

Популярні
Можливо, вас це зацікавить
  • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача