Syntrax Macro Pro 2540г

00000000386
Зв'яжіться з нами за ціною
Немає у наявності
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
БрендSyntrax Країна виробникСША
Аналоги

MacroPro – це відмінна білково – вуглеводна добавка ( гейнер ) від компанії Syntrax . Створена спеціально щоб поповнити дефіцит поживних речовин необхідних для росту м’язової маси і сили. Вже більше 100 тисяч користувачів , назвали MacroPro “ідеальною їжею ” за його високоякісні компоненти й ідеальне співвідношення поживних речовин.

У складі MacroPro , замість жирів низької якості – транс -жирів (частково гідрогенізованих масел) : пальмових або соєвих , використовуються тільки високоякісні тригліцериди середнього ланцюга ( MCT ) – олеїнове масло соняшнику (подібне оливковій олії). Даний вид жирів в ходить до складу клітин організму , мозку і гормонів , при цьому не перетворюються в жирову тканини.

Так само MacroPro містить тільки біологічно цінні білки , такі як неденатурований білок молочної сироватки , неденатурований міцелярний казеїн (основна фракція молочного білка) і неденатурований яєчний альбумін. По мимо того що це повноцінні високоякісні білки тваринного походження , дана комбінація білкових фракцій дозволяє підтримувати постійний і стабільний рівень амінокислот у крові , за рахунок рівномірного і послідовного перетравлення .

Нарешті , MacroPro не містить простих вуглеводів – цукрів , з високим глікемічним індексом , таких як Мальтодекстрин . Замість цього використовуються , такі складні вуглеводи , з низькими глікемічним індексом ( такі як « палатіноза » вуглевод що виробляється з буряків ) . Замість цукру і популярних підсолоджувачів ( ацесульфамів -К і Аспартама ) використовується « трегалоза » і зневоднений сік тростини. Разом , ці види вуглеводів забезпечують стійку кількість глюкози в крові, і ефективне заповнення запасів глікогену в тканинах.

Що таке Macro Pro ? Macro Pro – це чудова суміш макронутрієнтів дуже високої якості.

Які смаки є у Macro Pro ? У Macro Pro є три смаки і всі вони високої якості: молочний шоколад , ваніль і суниця .

Якого роду макронутрієнти містяться в Macro Pro ? Всі три головні категорії макронутрієнтів представлені в Macro Pro . Цей продукт містить ідеальну кількість білка , вуглеводів та жирів .

Хто повинен використовувати Macro Pro ? Цей Гейнер , що складається з білково – вуглеводної суміші , буде корисний кожному , хто потребує додаткового джерела енергії. Завдяки тому , що в MacroPrо міститься велика кількість калорій , цю продукцію ідеально використовувати для набору м’язової маси , використовуючи його між основними прийомами їжі , а також для людей , у яких робота спричиняє великі енерговитрати .

У чому полягає різниця Macro Pro від аналогічної продукції інших виробників? Різні харчові замінники з нижчими компонентами , такі як вуглеводи з високим глікемічним індексом , що викликають ожиріння , ліпіди і білки поганого засвоєння. З іншого боку , Macro Pro використовує вуглеводи білки і жири найвищої якості.

Чим вуглеводи Macro Pro краще , ніж у продукції інших компаній?   Macro Pro використовує вуглеводи з низьким глікемічним індексом. При використанні вуглеводів з високим глікемічним індексом в організмі підвищується рівень цукру в крові і рівень інсуліну. Ці рівні не тільки відповідальні за небажане збільшення жиру , але також і за багато інших негативних ефектів для здоров’я. Замість цього в Macro Pro використовуються тільки кращі макроелементи вуглеводів , такі як трегалози і дегідратований сік тростини. Отже , Macro Pro тримає цукор крові і рівні інсуліну на ідеальних рівнях , які є критичними для мінімального збільшення жирності і максимального збільшення вигоди для здоров’я .

При використанні MacroPro людина буде набирати вагу у вигляді жирових відкладень ? Macro Pro розроблений для того , щоб забезпечити людину макроелементами найвищої якості , без стимулювання небажаного накопичення жиру в організмі.

Коли краще використовувати MacroPro ? Macro Pro ідеально може бути використаний в будь-який час протягом дня. Через його макроживильний профілю , Macro Pro працює як зручна , здорова заміна їжі або як додаткова закуска або як їжа для нормального дієтичного режиму людини.

Як Macro Pro може бути настільки економічним, незважаючи на такі якісні і дорогі інгредієнти? Зауважте , що продукт MacroPro розфасований у високоякісні шаруваті мішки. Існує значна економія за допомогою цього методу , яка компенсує зростання витрат на інгредієнти.  

Кількість поживних речовин в одній порції (3 мірних ложки = 128 г ) продукту:

 • Калорій – 500 ккал
 • Жири – 10 г в т.ч. насичені жири – 3 г
 • Холестерин – 80 мг
 • Натрій – 200 мг
 • Калій – 500 мг
 • Вуглеводи – 74 г в т.ч. харчові волокна – 9 г в т.ч. цукор – 52 г
 • Білок – 37 г
 • Вітамін А – 0%
 • Вітамін С – 0%
 • Кальцій – 20%
 • Залізо – 0%
 • Фосфор – 20%
 • Вітамін Е – 4%
 • Йод – 2%
 • Магній – 10%  

Інгредієнти: вуглеводна суміш ( дегідрірованний тростинний сік , кукурудзяний декстрин , палатіноза , трегалоза ) , білкова суміш ( концентрат сироваткового протеїну , концентрат молочного протеїну , яєчний альбумін ) , рослинне масло порошок (суміш рослинних олій ( високо – олеїнової масло соняшнику , среднецепочечние тріглеціріди ) модифікований харчовий крохмаль , натрію казеїнат , моно-і дигліцериди , дікалія фосфат , соєвий лецитин , натрію сілікоалюмінат , вітамін Е) , натуральні та штучні ароматизатори , соєвий лецитин , сіль , барвник FD & C.  

Рекомендації щодо застосування: перемішайте 3 мірні ложки MacroPro з 400-500 мл води або знежиреного молока. Приймайте коктейль натще серце вранці , відразу після тренування і в міру необхідності , залежно від індивідуальної потреби .

Бренд
Syntrax
Країна виробник
США
Смак
Strawberry / Полуниця
Фасовка
2500 g
Гейнеры
Вид вуглеводів
Комбіновані
Вміст білка (г)
26 +
Знайти схожі
Відгуки

Відгуків не знайдено

Популярні
Можливо, вас це зацікавить
 • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача