Platinum Labs Defcon 1 Black Label 40 serving

Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Країна виробникСША
Defcon 1 Black Label це потужний предтренувальний комплекс, який виведе вас на новий рівень можливостей і подарує незабутні відчуття від тренувального процесу.

За своєю суттю, перед вами поліпшена версія вже відомого продукту Defcon 1. Але в Black Label вже не 30, а 40 повноцінних порцій. Крім 10 додаткових порцій, фахівці Platinum Labs вдосконалили склад. Тепер вибравши Defcon 1 Black Label, ви отримаєте ще більший заряд енергії і вже звичну для цього продукту ментальну концентрацію. Багато беруть до уваги цей важливий факт, але ж саме від нейром'язового зв'язку залежить продуктивність і результативність тренування. Якщо не вийде досить сильно втомити необхідну м'язову групу, то і результат буде куди меншим. Але вибравши представлений тут продукт, у вас більше не буде такої проблеми.

Серед основних компонентів Defcon 1 Black Label можна зустріти такі, як:
  1. Beta-Alanine - істотно підвищує поріг м'язового закислення і дає можливість продовжити вправу ще на кілька повторів, а так само посилює відчуття пампа.
  2. Choline Bitartrate - сприяє посиленню ментальної концентрації і підсилює нейром'язовий зв'язок.
  3. Caffeine Anhydrous - найсильніший стимулятор, який задасть вашому організму реального прочухана і змусить підбадьоритися
  4. Theobramine - не найсильніший компонент складу, але грає дуже важливу роль. Завдяки йому ви отримаєте піднесений настрій і бажання діяти прямо зараз!

Є ще цілий ряд компонентів, що присутні в Defcon 1 Black Label. З повним списком ви можете ознайомитися глянувши на склад продукту.

Склад

Рекомендації щодо застосування:

Розмішайте 1 стандартну порцію (1 мірна ложка) на 200-250 мл води і приймайте за 20-30 хвилин перед тренуванням. Виробник не рекомендує використовувати цю добавку менш ніж за 6 годин перед сном, щоб уникнути проблем із засипанням.

Країна виробник
США
Тип
Комплексні енергетики
Форма випуску
Порошок
Знайти схожі
5.00
Середня оцiнка
1 Відгук
4 Зiрки
0
3 Зiрки
0
2 Зiрки
0
1 Зiрка
0

Взял исключительно ради интереса и пробы, не сказал бы что есть сильная разница между старой и этой версией... Но это всё тот же замечательный результат.

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук
Популярні
Можливо, вас це зацікавить
  • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача