Olimp Anabolic Amino 5500 400 caps

Написати відгук
00000001036
129500 грн.
В наявності
1 шт.
Ціни в баллах: 129500 баллів
Бонусні бали: 1295 баллів — 12.95 грн.
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
БрендOlimp Країна виробникПольща ЦільВідновлення

Anabolic Amino 5500 – це розщеплений до коротких амінокислотних ланцюжків білок молочної сироватки найвищого ступеня очищення . Крім того, замість середнього розміру порції в 10-15 звичайних капсул, порція Anabolic Amino 5500 становить лише 6 капсул, завдяки ощадливому способу уміщених в одну капсулу 1200 мг речовини. До складу додані АРЦ ( BCAA) в чистому вигляді для того, щоб в одній порції Anabolic Amino 5500 містилася повноцінна порція АРЦ і необов’язково було приймати BCAA додатково. Адже ваш післятренувальний прийом добавок і без того зобов’язує приймати чимало необхідних добавок .

Прийом комплексних амінокислот надзвичайно важливий у перші півгодини після закінчення тренування, завдяки їх властивості миттєво включати відновні процеси і активувати ріст м’язової тканини. При виборі амінокислот для максимального анаболічного і антикатаболічного ефекту необхідно врахувати джерело, з якого були отримані амінокислоти. Амінокислоти, з яких складається білок людських тканин , виконують багато функцій в організмі. Для спортсменів найбільш важливі ті амінокислоти, в яких організм може відчувати брак під час відновлення. Це насамперед незамінні амінокислоти – тобто речовини, які організм не може виробляти самостійно і має отримувати з їжею. З цього випливає, що найкраща композиція амінокислот повинна бути багата саме незамінними амінокислотами.

Біологічна цінність амінокислотного комплексу відповідає білку, з якого вони були отримані. Тобто чим вище цінність білка, тим більше вигідне співвідношення матимуть амінокислоти, отримані з цього білка. Багаторічний досвід роботи спортивних дієтологів дозволяє раз і назавжди зупинитися на білку молочної сироватки, як на ідеальному відновнику, завдяки його амінокислотному складу. Близько 25 % амінокислот молочної сироватки – це АРЦ ( BCAA) – ​​найпотужніші натуральні анаболіки і антикатаболіки! Саме тому фірма Olimp вибрала це джерело білка при виготовленні амінокислот Anabolic Amino 5500.

Передовий препарат, що містить комплекс вільних амінокислот і коротких пептидів найвищої біологічної цінності, вироблених з гідролізованих білків молочної сироватки, з додаванням великої порції кристально чистих амінокислот ВССА (L-лейцину, L-валіну і L-ізолейцину). Завдяки використанню технології MEGA CAPS ® ми можемо запросто доповнити дієту «будівельними» компонентами найвищої якості, що потрібні в процесі синтезу білка і збільшення м’язової маси. Препарат збагачений L-таурином і вітаміном В6, необхідними для ефективного синтезу нових м’язових білків. Препарат особливо рекомендований для використання в спортивних дисциплінах, що вимагають сили і витривалості.

Склад Olimp Anabolic Amino 5500

Рекомендації по прийому Olimp Anabolic Amino 5500

Приймайте 1 порцію (6 капсул) 2-3 рази на день. Продукт рекомендується для дорослих в якості харчової добавки.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Харчові добавки не повинні бути використані в якості заміни для різноманітного і збалансованого харчування.

Бренд
Olimp
Країна виробник
Польща
Фасовка
400 caps
Ціль
Відновлення
Тип
Комплексні
Форма випуску
Капсули
Знайти схожі
Відгуки (1)
5 з 5
Відгуки: 1
5 зірка
100%
4 зірки
0%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірка
0%
Віталій
Коментар
Хороші амінокислоти,правда важкувати вживати по 6 капсул.Хороша концетнрація амінокислот,ефект добре відчутний.Бренд провірений роками,якісний.
Популярні
Можливо, вас це зацікавить
  • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача