Twinlab Amino Fuel 948 ml

00000000639
510 грн.
Немає у наявності
1 шт.
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Країна виробникСША

Twinlab Amino Fuel Liquid також містить стрес-комплекс вітамінів групи В, ліпотропіки, холін і інозитол плюс багатюще джерело енергетичних вуглеводів із зерен злаків і найчистішої кристалічної фруктози. Вуглеводи економлять білок в організмі. Вони підтримують високий рівень азоту і є основним джерелом енергії, перешкоджаючи розпаду м’язового білка при інтенсивних навантаженнях. Функції комплексу вітамінів групи В полягають в активізації білкового, вуглеводного та енергетичного обмінів.

Кожна порція Twinlab Amino Fuel Liquid містить 15 г (15000 мг) високоякісних амінокислот у формі пептидів і вільних амінокислот, отриманих з натуральних витяжок сироваткового і яєчного білків (лактальбуміну і альбумін), білка печінки та інших тваринних білків. Одна доза препарату еквівалентна 15 (1 г) таблеткам або капсулам, що містить амінокислоти.

Склад:

Амінокислоти Twinlab Amino Fuel Liquid найбільш легко засвоюються, всмоктуються і використовуються. А це означає швидку асиміляцію білка в м’язах. При вживанні в якості харчової добавки пептидних амінокислотних комплексів (отриманих з панкреатіновие витяжок білка), утримання азоту збільшується в шістнадцять разів у порівнянні з застосуванням кристалічних форм вільних амінокислот.

Країна виробник
США
Тип
Комплексні
Форма випуску
Рідина
Знайти схожі

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук
Популярні
Можливо, вас це зацікавить
  • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача