Twinlab Amino Fuel 948 ml

00000000639
Зв'яжіться з нами за ціною
Немає у наявності
1 шт.
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Країна виробникСША
Аналоги

Twinlab Amino Fuel Liquid також містить стрес-комплекс вітамінів групи В, ліпотропіки, холін і інозитол плюс багатюще джерело енергетичних вуглеводів із зерен злаків і найчистішої кристалічної фруктози. Вуглеводи економлять білок в організмі. Вони підтримують високий рівень азоту і є основним джерелом енергії, перешкоджаючи розпаду м’язового білка при інтенсивних навантаженнях. Функції комплексу вітамінів групи В полягають в активізації білкового, вуглеводного та енергетичного обмінів.

Кожна порція Twinlab Amino Fuel Liquid містить 15 г (15000 мг) високоякісних амінокислот у формі пептидів і вільних амінокислот, отриманих з натуральних витяжок сироваткового і яєчного білків (лактальбуміну і альбумін), білка печінки та інших тваринних білків. Одна доза препарату еквівалентна 15 (1 г) таблеткам або капсулам, що містить амінокислоти.

Склад:

Амінокислоти Twinlab Amino Fuel Liquid найбільш легко засвоюються, всмоктуються і використовуються. А це означає швидку асиміляцію білка в м’язах. При вживанні в якості харчової добавки пептидних амінокислотних комплексів (отриманих з панкреатіновие витяжок білка), утримання азоту збільшується в шістнадцять разів у порівнянні з застосуванням кристалічних форм вільних амінокислот.

Країна виробник
США
Тип
Комплексні
Форма випуску
Рідина
Знайти схожі
Відгуки

Відгуків не знайдено

Популярні
Можливо, вас це зацікавить
  • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача