Olimp L-Glutamine Powder 250 g

00000001152
377 грн.
Немає у наявності
1 шт.
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
БрендOlimp Країна виробникПольща ЦільВідновлення

Добавка під назвою OLIMP L-GLUTAMINE POWDER призначена для спортсменів і культуристів, які активно працюють над збільшенням природної м'язової маси тіла і поліпшенням поточних показників фізичної сили. Глютамін є найважливішою амінокислотою для адаптації м’язової тканини. Він зберігає органічний азот, що сприяє позитивному азотному балансу.

Глютамін складає більше 60% вільних амінокислот у клітинах м’язів і більше 20% всіх амінокислот в організмі. Мікронізований L-глютамін є однією з його форм, більш легко розсмоктується і набагато більш активний, ніж традиційні форми глютаміну і його пептидів. Мікронізований L-глютамін збільшує зростання сили і м’язової маси, він є потужним антикатаболіком – пригнічує активність ферментів, що викликають деградацію білків у м’язах. Також він перетворюється на глутатіон і підвищує рівень цієї речовини на 40%. Як антиоксидант, глутатіон стабілізує лізосомальні мембрани і пригнічує звільнення катаболічних лізосомальнихферментів. Як транспортер для амінокислот, він сприяє синтезу білків і позитивному балансу азоту. Також збільшує гідратації клітин і м’язів, підвищує рівень гормону росту, знижує рівень кортизолу, прискорює спалення жирової тканини, підтримує імунітет, знімає симптоми втоми і знижує рівень молочної кислоти. 

У нашому магазині ви можете купити Olimp L-Glutamine Powder і оформити доставку по всій Україні. Тут же ви знайдете безліч інших варіантів амінокислот, в тому числі від фірми Olimp.

Особливості Olimp L-Glutamine Powder

  • Прискорення відновлення після тренувань
  • Збільшення силових показників
  • Зменшення катаболічних процесів в організмі
  • Підвищення імунітету

Склад Olimp L-Glutamine Powder

Склад однієї порції - 4 г
L- глютамін 4 г
сіль 0,01 г
Інгредієнти: 100% порошок L-глутаміну.

Рекомендації щодо застосування Olimp L-Glutamine Powder

Щодня рекомендується приймати 2 порції: перед сніданком або після чергового тренування і перед сном по 1-й порції препарату. В силу використання в якості компонентів та інгредієнтів природних речовин і складових, препарат не має протипоказань до прийому і негативних побічних ефектів. Зберігати слід у сухому затемненому місці подалі від джерел яскравого світла і тепла.

Бренд
Olimp
Вага
200 - 300 g
Країна виробник
Польща
Смак
Unflavored / Без смаку
Фасовка
250 g
Ціль
Відновлення
Тип
Глютамін
Форма випуску
Порошок
Знайти схожі

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук
Популярні
Можливо, вас це зацікавить
  • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача