Olimp L-Glutamine Powder 250 g

00000001152
Зв'яжіться з нами за ціною
Немає у наявності
1 шт.
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
БрендOlimp Країна виробникПольща ЦільВідновлення
Аналоги

Добавка під назвою OLIMP L-GLUTAMINE POWDER призначена для спортсменів і культуристів, які активно працюють над збільшенням природної м'язової маси тіла і поліпшенням поточних показників фізичної сили. Глютамін є найважливішою амінокислотою для адаптації м’язової тканини. Він зберігає органічний азот, що сприяє позитивному азотному балансу.

Глютамін складає більше 60% вільних амінокислот у клітинах м’язів і більше 20% всіх амінокислот в організмі. Мікронізований L-глютамін є однією з його форм, більш легко розсмоктується і набагато більш активний, ніж традиційні форми глютаміну і його пептидів. Мікронізований L-глютамін збільшує зростання сили і м’язової маси, він є потужним антикатаболіком – пригнічує активність ферментів, що викликають деградацію білків у м’язах. Також він перетворюється на глутатіон і підвищує рівень цієї речовини на 40%. Як антиоксидант, глутатіон стабілізує лізосомальні мембрани і пригнічує звільнення катаболічних лізосомальнихферментів. Як транспортер для амінокислот, він сприяє синтезу білків і позитивному балансу азоту. Також збільшує гідратації клітин і м’язів, підвищує рівень гормону росту, знижує рівень кортизолу, прискорює спалення жирової тканини, підтримує імунітет, знімає симптоми втоми і знижує рівень молочної кислоти. 

У нашому магазині ви можете купити Olimp L-Glutamine Powder і оформити доставку по всій Україні. Тут же ви знайдете безліч інших варіантів амінокислот, в тому числі від фірми Olimp.

Особливості Olimp L-Glutamine Powder

  • Прискорення відновлення після тренувань
  • Збільшення силових показників
  • Зменшення катаболічних процесів в організмі
  • Підвищення імунітету

Склад Olimp L-Glutamine Powder

Склад однієї порції - 4 г
L- глютамін 4 г
сіль 0,01 г
Інгредієнти: 100% порошок L-глутаміну.

Рекомендації щодо застосування Olimp L-Glutamine Powder

Щодня рекомендується приймати 2 порції: перед сніданком або після чергового тренування і перед сном по 1-й порції препарату. В силу використання в якості компонентів та інгредієнтів природних речовин і складових, препарат не має протипоказань до прийому і негативних побічних ефектів. Зберігати слід у сухому затемненому місці подалі від джерел яскравого світла і тепла.

Бренд
Olimp
Вага
200 - 300 g
Країна виробник
Польща
Смак
Unflavored / Без смаку
Фасовка
250 g
Ціль
Відновлення
Тип
Глютамін
Форма випуску
Порошок
Знайти схожі
Відгуки

Відгуків не знайдено

Популярні
Можливо, вас це зацікавить
  • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача