Sci-Fit EXTREME MASS 1,6кг

00000000969
Зв'яжіться з нами за ціною
Немає у наявності
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Країна виробникСША
Аналоги

Extreme Mass від Sci-Fit – найкраща білково-вуглеводна суміш (гейнер) на ринку з використанням у своєму складі нових видів вуглеводів, рекомендованих для спортивного харчування! Такі вуглеводи гарантовано, на 100% засвоюються в організмі, трансформуючись в глікоген, насичуючи м’язову тканину! Кожні 152 гр. суміші містять 50 гр. високоякісного протеїну-концентрату, чого так потребують Ваші м’язи після тренування для нарощування сухої м’язової маси! Extreme Mass від Sci-Fit – прекрасно збалансований за своїм складом продукт, з підвищеним вмістом незамінних амінокислот з розгалуженими боковими ланцюжками – ВСАА, L-Глютаміну, розширеним амінокислотним комплексом!

Extreme Mass допоможе більш якісно провести високоінтенсивні тренування навіть у період втоми і прискорить відновний процес! До того ж, в Extreme Mass від Sci-Fit знижений вміст жирів і простих цукрів і підвищений вміст вітамінів і мінералів, що допоможе нарощуванню виключно чистої сухої м’язової маси в короткі терміни, без утворення зайвого жиру в проблемних місцях. Extreme Mass є високобілковим гейнером, що складається з білка молочної сироватки і фруктози. Незамінна післятренувальна суміш для спортсменів, які прагнуть до якісної м’язової масі.

Extreme Mass характеризується не тільки якістю, а й чудовими смаковими властивостями. Кожна порція містить 50г. білка при низькому вмісті цукру і надзвичайно низькій кількості жиру (5г.). енергетична цінність кожної порції дорівнює +600 калорій, при цьому 33% від цієї кількості надходить від протеїнової частини. Порівняйте цей показник з показниками інших нарощуючих вагу продуктів, і ви побачите, що в більшості у них від білка надходить тільки 10-15% калорій (зазвичай використовується білкова суміш, а не чистий білок), а джерелом решти калорій є цукор і жир. Добре відомо, що в їжу, прийняту до і після тренування для підвищення фізичних даних і поліпшення відновлення повинен входити білок, що містить важливі амінокислоти, а також ВСАА. Порція Extreme Mass включає в себе 50000мг. амінокислот!

На 152 г продукту: 

 • Calories 600, calories from fat 55
 • Total fat 6g
 • Saturated Fat 3.5g
 • Cholesterol 110mg
 • Sodium 180mg
 • Potassium 420mg
 • Total carbohydrates 86g
 • Dietary Fiber 0g
 • Sugars 29g
 • Protein 52g
Рекомендації щодо застосування: приймати по 2 порції в день. У дні тренувань – першу за 1,5 години перед тренуванням, другу протягом 30-45 хв. після тренування. Одна порція для тих, хто важко набирає вагу, готується з 150 г Extreme Mass і 550 мл знежиреного молока. Для тих, хто набирає вагу легко, тобто кому складно контролювати свою вагу, одна порція готується з 100 г і 300 мл води.
Країна виробник
США
Смак
Vanilla / Ваніль
Фасовка
2500 g
Гейнеры
Вид вуглеводів
Прості
Вміст білка (г)
26 +
Знайти схожі
Відгуки

Відгуків не знайдено

Популярні
Можливо, вас це зацікавить
 • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача