Dymatize Nutrition FLUD 1800 г

Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
БрендDymatize Країна виробникСША

Flud від Dymatize – це досконалий набір «правильних» вуглеводів і чудова транспортна система для поживних речовин. Ключовим інгредієнтом тут виступає дімамілопектін, складний вуглевод з довгим ланцюгом, отриманий з кукурудзяного крохмалю (waxy maize starch) дуже високої щільності. Flud є унікальною, фармацевтичної якості, сумішшю з складних вуглеводів, яка здатна безпосередньо доставляти поживні речовини в м’язову тканину, практично повністю минаючи руйнівне середовище шлунка і кишкового тракту. Це виявляється можливим завдяки великій молекулярній вазі наших вуглеводів, яка в 100 разів більша мальтодекстрину і майже в 3000 разів більша декстрози! Саме через велику молекулярну вагу вуглеводів і швидке засвоєння, Ви можете назавжди забути про таке явище, як здуття живота. У цьому сила Flud!

Використання Flud в якості добавки стимулює збільшення м’язової маси, а також її зовнішній вигляд, заряджає енергією і відмінно допомагає в передзмагання. Чудові результати Flud зобов’язані також наявності у формулі унікальної суміші ензимів, ванадил сульфату і альфа ліпоєвої кислоти. Чудова м’язова гідратація з додаванням антиоксидантів, з додаванням ванадил сульфату. Прискорює відновлення. Дуже швидко заповнює запаси глікогену в м’язах.

Кількість поживних речовин в одній порції (одна ложка = 31 г) продукту:

  • Калорії – 120 ккакл
  • Всього жирів – 0 г
  • Всього вуглеводів – 30 г
  • Протеїн – 0 г
  • Холестерин – 0 мг
  • Натрій – 100 мг

Інгредієнти: дімамілопектін (чистий амилопектин, отриманий з Domestic Waxy Maize), натуральні та штучні ароматизатори, ацесульфам калію, вітамін Е ацетат, ванадил сульфат, вітамін А пальмітат.

Рекомендації щодо застосування: додайте одну порцію в 250-300 мл води. Приймайте до і після тренування. Ви можете також додавати в свій протеїновий коктейль і випивати в будь-який час дня.

Порцій в упаковці: 60

Бренд
Dymatize
Країна виробник
США
Фасовка
2500 g
Гейнеры
Вид вуглеводів
Прості
Вміст білка (г)
Тільки вуглеводи
Знайти схожі

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук
Популярні
Можливо, вас це зацікавить
  • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача