MuscleTech 100% Ultra-Pure Creatine 300 g

Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
БрендMuscletech Країна виробникСША
Аналоги
00000001589
4
В наявності
425 грн.
БрендActivlab Країна виробникПольща СмакUnflavored / Без смаку ЦільРіст м'язів

Creatine Hardcore був науково розроблений як біодобавка для збільшення працездатності м’язів головним науковим співробітником доктором Марвіном Хеуером (Marvin Heuer) з FAAFP. Цей препарат призначений для досягнення неймовірних результатів. Кожна порція Creatine Hardcore дає значну кількість креатину, який накачує м’язи до надзвичайних розмірів. Creatine Hardcore включається в роботу відразу після першого прийому препарату, поступаючи разом з кров’ю у ваші м’язи, і рівень креатину досягає свого піку.

Виробляючи Creatine Hardcore на сучасному обладнанні, що пройшло реєстрацію федеральних органів США, що отримало сертифікат GMP (належна виробнича практика), а потім неодноразово перевіряючи його якість – MuscleTech гарантує, що ви отримуєте найефективніший, високоякісний креатин, який можна зустріти на ринку. Команда MuscleTech не шкодує коштів на створення нових біодобавок, які приносять необхідні результати. Уся сировина, перед тим як надходить у виробництво, проходить ретельну перевірку на стабільність і свіжість. Тим самим гарантується, що ви досягнете максимальних результатів від кожної порції препарату. Команда MuscleTech докладає максимум зусиль при розробках і приділяє велику увагу якості виробництва. 

Кількість поживних речовин в одній порції (5гр) продукту:

  • Креатин моногідрат – 5г
Спосіб вживання: протягом перших п’яти днів (фаза завантаження креатином) приймайте 5 порцій щодня. По завершенні фази завантаження приймайте 1-3 порції щодня. Цикл прийому триває 12 тижнів.
Бренд
Muscletech
Країна виробник
США
Фасовка
300 g
Тип
Моногідрат
Форма випуску
Порошок
Знайти схожі
Відгуки

Відгуків не знайдено

Популярні
Можливо, вас це зацікавить
  • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача