Fitness Authority Mass Core 7000 г

00000001138
1533 грн.
Немає у наявності
3 шт.
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
БрендFitness Authority Країна виробникПольща
 • Включає кілька фракцій білків.
 • Швидкий приріст м’язової маси.
 • Включає Vitargo.
 • Допомагає більш швидкій регенерації.

MassCore це високої якості класичний , ефективний і перевірений в дії засіб для побудови м’язової маси. Новітньої генерації продукт для приготування поживного білково- вуглеводного напою для заспокоєння потребу організму людини при інтенсивному фізичному навантаженні особливо у спортсменів. MassCore це багатокомпонентний засіб, який забезпечить тобі відповідно швидкий приріст м’язової маси в поєднанні з відповідним силовим тренінгом . Кожна порція поставляє 40 г повноцінного білка , який підтримує ріст і структуру м’язової маси , також ді – трипептиди і вільні амінокислоти , які походять з гідролізованих білків сироватки ( Optipep ), також гідролізований казеїн ( PeptoPro ) , а також ізолят білків сироватки ( Isolac ).

Додатково , в кожній порції продукту включено 136 г вуглеводів (простих і складних , у тому числі і Vitargo ) , які є основним джерелом енергії для працюючих м’язів , що запобігає спалюванню і використанню білка для енергетичних потреб . ISOLAC Ізолят білку сироватки WPI , тобто фракція білка піддані сивороточній мікро ультрафільтрації , завдяки якій ми отримуємо чудову ступінь концентрації білка в продукті (понад 90 %). Володіє він найвищим вмістом розгалужених амінокислот BCAA - 25 г на 100 г! Крім того не містить вуглеводів і жирів.

Гідролізат ізоляту сироватки це фракція , яку найкраще вжити відразу по пробудженню або також негайно після тренінгів з урахуванням дуже швидкого поглинання ( всмоктується трохи швидше , ніж WPH ) . Дві фракції WPI і WPH доповнюють свою дію, також амінопрофіль сироватки володіє найкращою біодоступності. PEPTOPRO -гідролізат казеіна . Тепер одна з найсучасніших білкових фракцій на ринку добавок , яка характеризується дуже високою якістю , швидкою абсорбцією також типовим амінопрфілем для казеїну. PeptoPro є запатентована формула в якій застосовані ензими , завдяки яким продукт позбавлений  кислого характерного смаку для продуктів гідролізованних .

VITARGO - високомолекулярні вуглеводи , які видобуваються з ячмінної або кукурудзяної оболонки. Вуглеводи мають високу молекулярну масу і за своєю структурою нагадують частинку глікогену , який надає їм характерну липкість, гарантуючи водночас високу дієвість в енергетичній допомозі спортсменам. Те саме завдяки своїй структурі , високомолекулярні вуглеводи звільняють частинки глюкози з бічних ланцюгів вже в перших хвилинах по їх споживанню . Додатковою перевагою Vitargo є те що він не залягає в шлунку , а швидко проходить до подальшої частини травного (до 10 хв) тракту, через що не викликає обтяження шлунка харчовим вмістом і робить можливим безперешкодний тренінг навіть у хвилину по споживанню .

У порівнянні з Vitargo традиційні вуглеводні напої , засновані на малтодекстріні , можуть залягати в шлунку навіть до 60 хвилин за споживанням. Проведено два комплексних наукових дослідження, які виявили що Vitargo доповнює запаси вуглеводів на 70 % швидше і ” проходить” через травний тракт на 80 % швидше , ніж традиційні форми вуглеводів.

Склад: вуглеводний комплекс [ мальтедекстрін , глюкоза , кукурудзяний ( Vitargo ® )] , білковий комплекс [ концентрат білків молока , концентрат білка сироватки ( Carbelac ® ) , маслянка , ізолят білка сироватки ( Isolac ® ) , гідролізат білка сироватки , гідролізований ізолят білка sсіроваткі ( Optipep ™ ) , гідролізований казеїн ( PeptoPro ® )] , барвники і смакові добавки.

Склад в 4 мірках ( 200 грам) :

 • Енергетична цінність 749 ккал
 • Білок 40 г
 • Вуглеводи 136 г
 • Цукри 20 г
 • Жир 5 г - у т. ч. насичені жирні кислоти 3,2 г
 • Клітковина 2 г
 • Натрій 0,2 г
Спосіб прийому : змішати 4 мірки ( 200 г) порошку з 400 мл води або знежиреного молока. Споживати 1 / 2 – 1 порцію за 45-75 хвилин перед тренінгом також 1 / 2 – 1 порцію безпосередньо по закінченому тренінгу. В дні без тренінгу споживати 1 порцію між їжею . Враховуючи високу концентрацію поживних речовин у продукті , можна споживати 1 / 2 порцій MassCore 2 або 3 рази щодня.
Бренд
Fitness Authority
Країна виробник
Польща
Смак
Chocolate / Шоколад
Гейнеры
Вид вуглеводів
Прості
Вміст білка (г)
16 - 25
Знайти схожі

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук
Популярні
Можливо, вас це зацікавить
 • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача