FitMax Amino 2000 300 tabs

00000001227
568 грн.
Немає у наявності
1 шт.
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
Країна виробникПольща

Амінокислоти є основною складовою всіх білків ( протеїнів ) і , граючи ключову роль в життєдіяльності організму людини , повинні входити в раціон спортсмена в період інтенсивних тренувань. AMINO0 200 містить ідеальну амінограмму амінокислот. Продукт містить 2 біологічно доступних джерела амінокислот , що проникають у кров людини з різною швидкістю : Гідроізолом сироваткового білка ( отриманий з молока корови ) потрапляє в кровообіг після прийому препарату через 15 хвилин. Гідроізолом білка курячого яйця підсилює ефект , він протягом 4-5 годин після прийому препарату підтримує в кровообігу функціонування амінокислот.

На сьогоднішній день аміно 2000 – один з найбільш просунутих в Європі комплекс амінокислот , створений для спортсменів. Він складається з гідролізату молочної сироватки і гідролізату яєчного альбуміну і є ідеальним доповненням амінокислот в раціоні харчування! Крім того, що амінокислоти – це основний ” будівельний матеріал” для синтезу білків , вони : забезпечують енергією м’язову тканину безпосередньо (деякі з амінокислот) ; амінокислоти стабілізують функції мінералів і вітамінів в організмі , і навпаки , мінеральні солі , вітаміни та інші поживні речовини допомагають амінокислотам в процесах обміну речовин в організмі людини; деякі з амінокислот потрібні для нормальної роботи головного мозку. Амінокислоти рекомендується приймати в комплексі , так як в дію амінокислот залучені комбінаційні метаболічні шляхи , в ході яких використовуються різноманітні кофактори та інші амінокислоти.

Амінокислотний комплекс Amino 2000 – це :

  • 1633 мг амінокислот у таблетці ;
  • ідеальна амінограмма амінокислот;
  • високий вміст амінокислот BCAA потреба в яких зростає при навантаженні.

Підживлюючи організму під час тренувань екзогенними BCAA, можна отримати необхідну їх кількість , яка інакше видобувається організмом із зруйнованої на тренуванні м’язової тканини. AMINO 2000 не викликає шлункових проблем; процес проникнення амінокислот продукту Amino 2000 в організм поступовий. Можна приймати разом з протеїном , гейнером , жироспалювачем , вітамінеральними комплексами , креатиновими препаратами , а також з енергетичними і спеціальними препаратами. 

Як приймати : залежно від ваги спортсмена – 2-4 рази на день по 2-4 таблетки після їжі , під час тренування , відразу після тренування.

Склад:

Увага! Не рекомендується приймати вагітним і годуючим жінкам. Не можна перевищувати денну дозу препарату.

Як зберігати: в сухому приміщенні при кімнатній температурі. Берегти від дітей.

Упаковка: 300 таблеток.

Країна виробник
Польща
Тип
Комплексні
Форма випуску
Таблетки
Знайти схожі

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук
Популярні
Можливо, вас це зацікавить
  • Хіт продаж
Швидко і якісно доставляємо

Наша компанія здійснює доставку по всій Україні

Гарантія прийнятної ціни і якості

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару

У вас є можливість повернути товар у відповідності з усіма правами споживача